Alimenti - no kā piedzīt

Gribu piedzīt alimentus no bērna tēva, bet nezinu kurš ir īstais tēvs. Vai es varu piedzīt no viņiem visiem, vai tikai no viena?

Dinerisa    9 Tu nejoko? :D

BooS    17 Labākais jautājums ko es šeit esmu redzējis! superrr! :D

BooS    7 Tu vari piedzīt no visiem! Tikai vajaga pierādīt . At bildēm SMS utt! (ja ir!) raksti man es mēģināšu palīdzēt!

regina_dei_diamanti    10 :D :D :D
Loģiski, ka no visiem! Kā gan citādi!

Viirietis_V    11 No Visiem nevar-var tikai no tiem,kuri tamā gadā Tev uzrāpās un kauko TUR iebāza....!:D:D:D

janisb    12 Piedzīt var tikai no viena un arī tikai tad, kad paternitāte pierādīta (ja deguns nav dzimšanas apliecībā ierakstīts), pārējos tik var paķert uz muļķa, varbūt paveicas.

sandra111    9 dzen no visiem,,,,sitais ir labs,,,;))))

fargo    8 var jau būt, ka kļūdos, bet domāju, ka trollis. kads izliekas par to, kas nav, lai tēlotu pamestas sievietes ļaunā gaismā. un lasītājs ieņemtu viņam vēlamu pozīciju.

miers2    7 no visiem nevarēs - es nekad nepiekritīšu..manis tur nebija

cita    5 Tā smējusies nebiju sen.... :D :D:D Un es, dura domāju, ka atbildi uz šo jautājumu jau zin bērni vismaz pamatskolā....
Tad gan būtu labi, ja tā varētu, vēl tikai jāsameklē, ka tos alimentus maksātu

Samila    6 Zinu vienu tiesu lietu, kur paternitātes atzisanai bija 4 atbildētāji :) tā kā nesanāks paspīdēt :D

cita    5 Interesanti, un no cik kandidātiem vienlaicīgi Tu gribi piedzīt alimentus...

AivarsN    5 Sanāk tāds kā kopražojums.

lasminaxxl    6 Neticami.. Ja saņem no 2, tad ne oficiāli.

Hard_Disk_Drive    6 1. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu bērnam var būt tikai viens tēvs. Tātad piedzīt alimentus var tikai no viena tēva.

2. Piedzīt alimentus var tikai no bērna tēva, kurš par tādu ir reģistrēts dzimšanas apliecībā. Ja dzimšanas apliecībā stāv svītriņa, tad vienlaikus ar prasību par uzturlīdzekļu piedziņu tiesā ir jāceļ prasība par paternitātes noteikšanu.

3. Labā ziņa ir tā, ka ja prasība par paternitātes noteikšanu tiek celta kopā ar prasību par alimentu piedziņu, tad valsts nodeva par šādu prasību nav jāmaksā. Līdz ar to teorētiski tu pilnīgi par velti vari iesūdzēt tiesā jebkuru vīrieti par kuru tev ir pamatotas aizdomas, ka viņš ir tēvs. Tiesas procesa laikā bērna tēvam tiks veikta paternitātes ekspertīze.

4. Tādējādi ar izslēgšanas metodi tev agri vai vēlu vajadzētu nonākt līdz vīrietim, kurš ir faktiskais bērna tēvs un viņam tad tiesa uz ekspertīzes pamata atzīs paternitāti piedzīs uzturlīdzekļus. Arī ekspertīzes izdevumus (ja prasība par paternitāti celta kopā ar alimentu prasību) sedz no valsts līdzekļiem.

5. Vājā vieta šinī visā pasākumā ir tā, ka ja tu ar sākotnējo prasību ´´netrāpīsi´´ uz īsto bērna tēvu un viņš aizstāvībai nolīgs advokātu, tad tev prāvas zaudēšanas gadījumā būs jāsedz atbildētājam advokāta izdevumi, kas varētu sasniegt pat vairākus simtus eiro.

6. Visādā citādā ziņā šis ir vienīgais man iedomājamais ceļš kā tu vari nonākt līdz alimentiem.

7. PS. Es gan neesmu sieviete, bet ceru ka šī atbilde tev noderēs un lai veicas :)

derevnja10      To,ka NL ir interesanta zeme,ir sen zināms,bet alimenti no diviem izklausās interesanti:D Rīt uzprasīšu puikam,kā viņu zemē ar šīm lietām sastāv......:D:D:D

falko_1967    5 vo vells.uz NL nevar braukt.nokers lidostaa un liks maksaat ne par ko...:)

estepat    2 Mēģini trāpīt ar pirmo apsūdzību- uz riktīgo zāģa zobu- kas visneveiksmīgāk pieskāries tavai petenei, citādi atbildēsi par neslavas celšanu visiem lūzeru spermotozoozauriem..;)

edding    4 Nu re kā. No visiem nesanāks. Tad dzen no tā, kurš bagātāks.
20:40
Zini kā saka-kto poslednij, tot i acec!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu