Uzturlīdzekļi - atlaide pie jurista uzturlīdzekļu piedziņai?

vai man kā trīs nepilngadīgu bērnu māmiņai nepienākas atlaide pie jurista vai advokāta uzturlīdzekļu piedziņai?

arnisb (2014-04-11 12:26)      man kā tēvam šādā pat gadījumā pienācās. un tiesa arī par nemaksātāja līdzekļiem.

Samila (2014-04-11 12:39)      Konsultējies Uzturlīdzekļu garantijas fondā par brīvu! ;)

http://www.ugf.gov.lv/lat/Pakalpojumi/

aroganis (2014-04-11 12:40)      Pamēģini uzzvanīt uz konkrēto juristu kantori, tas nemaksā dārgi:)

Lucy (2014-04-11 12:44)      domāju uz savu bāreņtiesu vispirms,a tiesa pēčāk skatīsies,visdrīzāk tev nebūs jāmaksā,piedzīs no potencala tētiņa.

Samila (2014-04-11 12:46)      PS Es tikai priecājos un apsveicu jaunu sieviešu drosmi un uzņēmību gādājot *dažu labu* pensijām nodokļu maksātājus!

Saprotams, ka ar šādu mērķi bērnus neieņem, tomēr visai netīkamas likumsakarības...

[komentārs adresēts uzturlīdzekļu nemaksātājiem un mutes bajāriem!]

Zeltiite (2014-04-11 12:56)      Es gan pārāk nesaceros, ka pēc šādiem principiem dzīvojošie mums vecumdienās maksās, ne atņems (pabalstiem, ja būs vēl Lavijā) pensiju... Atlaide pienākas par vairumu - ja no dažādiem tēviem piedzen. Jo vairāk tēvu, jo lielāka atlaide!

kokote (2014-04-11 13:02)      Nav šādas pieredzes, bet bija pieredze ar tiesu izpildītāju, tad uzreiz vienojāmies (tb es uzstāju, jo lasīt ta protu- viņam gan tas nepatika), ka visus tēriņus viņš piestādīs "labprātīgi lēmumu nepildošajai pusei" vai kaut kā tā, starpcitu tas ļoti strauji atrisināja manu jautājumu, jo atbildētājam bija ļooti neizdevīga katra tiesu izpildītāja darba stunda. Nez kāpēc man šķiet, ka šī ir ļoti līdzīga situācija, bet mūsu valstī tik daudz kas ir čerez ž, ka jānovēl Tev tikai veiksme, un neklausies tos, kuri rej...te daudz tādas 30+, kurām bioloģiskais pulkstenis tūlīt čuras salies galvā, jo visa kā ir, glamūrs u.tml, tikai pie bēbja arvien mazāka iespēja tikt...
P.S. vispār "autā" no tā, ka 3 bērni tiek uzskatīti par "novirzi no normas"

Almerija (2014-04-11 13:17)      Turies, neklausies komentārus, tas jauki, ka 3 bērniņi. neviens pirms plāno bērnus, parasti neplāno šķirties, un 3 bērni ģimenē tas ir lieliski, daudzi nespēj pat vienu audzināt un rūpēties. Tas, ka 3, tas nenozīmē, ka cilvēks sliktāk dzīvo, kā sieviete, kurai ir viens, gan noteikti darbus vairāk atrod un izdarīgāka gan sadzīvē, gan plānošanā. Bieži vien, kurām viens čīkst un īd, ka neko nevar paspēt, tiem, kuriem nav vispār bērni, labāk klusējiet, nevis par kontracepciju runājiet, kontracepcija ir divu cilvēku saruna, ko un kā, procesā patīkamajā piedalās divi.
Turies, nelasi samazgas.

Nate (2014-04-11 13:22)      Šoreiz rej tikai nematode(kā vienmēr) un Zeltīte(arī kā vienmēr)
Nav pie advokātiem atlaižu,viņiem tempā jāpelna. Bet kam Tev advokāts,ja ir bērnu tēvs,viņam alimenti jāmaksā.

DAfrika (2014-04-11 13:24)      Tiesas lēmumu par uzturlīdzekļu piedziņu aiznes tiesas izpildītājam, kurš tuvāk dzīvesvietai un tiesu izpildītājs sāks naudas piespiedu piedzīšanu par labu Tev, par pakalpojumu laikam nav jāmaksa. Info par tiesu izpildītājiem meklē LZTI.lv lapā.

Lucy (2014-04-11 16:27)      15gados tu pirmo bērnu dzemdēji hmmm un cik tad tiem bērniem tagad gadu??
tur tak jābūt jau lieliem bērniem ja jau 20gadi laulībā???

Tinte (2014-04-11 20:53)      Silti iesaku doties uz šo iestādi: http://jpa.gov.lv/pub/?id=59

Jādomā, ka ietilpsti maznodrošināto statusā, tad Tev gan konsultācijas, gan dokumentu sagatvošana būs par brīvu (juristu pakalpojumus apmaksās valsts).

Un nevelc garumā, - ātrāk iesniegsi prasību, ātrāk (vairāk) iegūsi uzturlīdzekļos. Tiesa tos piespriež maksāt no prasības iesniegšanas dienas!

Zeltiite (2014-04-12 11:46)      Nu neticu, ka visi ir balti un pūkaini un sieviete pēkšņi pamesta, jo vīrietim 40 gadnieku krīze pienākusi! Ja 3 bērni ir gaidīti un gribēti, tad vīrietim nav problēmu, bet gan cīņa par saviem bērniem. Drīzāk - dzīve paiet, bet negribu, ka viņa sabojā it visu, kas man vēl atlicis. Un, tāpēc, sitīsim ar naudu, kamēr pārdomās. Bet, ja taisi 3 bērnus no vīrieša, kas tos negrib un nespēj uzturēt, tad , tiešam, atliek tikai jautājums par kontracepciju!

Zeltiite (2014-04-12 13:11)      Tēvs jau attapās ;D Un viss šajā dzīvē ir saistīts! Tavs uzturlīdzekļu pieprasījums ir saistīts ar Tavām attiecībām ar vīrieti, ja tas nebija deģeneriāts, kur darbojas jau cita psiholoģija. Vīrieši, kas ir vīrieši, vienmēr augstu vērtē savus bērnus, un risina problēmas ar bijušajām, ja viņas tādas rada. Tas, ka netiec galā, tiek parādīts ar jautājumu šeit, ka runāsi tik par to, kā dabūt naudu, bet ne kā civilizēti sakārtot attiecības ar bērnu tēvu!

Lucy (2014-04-14 09:42)      ar varu tu vari tikai caur bareņtiesu un tur arī tālāk rīkosies,manai paziņai neko maksāt nevajadzēja,no potencālā tētiņa visus tiesas izdevumus atvilka.Tiešām grūti aiziet noskaidrot,jo,šā,kā tā tas viss caur bareņtiesu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu