Advokāts uzturlīdzekļu lietā

Vai lūdzu ieteikt labu advokātu Rīgā bērnu uzturlīdzekļu lietā?

Felde  4 8 Gribi piedzīt vai negribi maksāt???
😂.
Kam advokāts? Vēlies miljonu?
Ja nemaksā brīvprātīgi,iesniedz uzturlīdzekļu garant.fondā.
Ceri piedzīt vairāk? Nauda laimi nenes....mācies dzivot!
Ja esi otrā frontes pusē,nevēlies maksāt,par to vajag domāt pirms.....😃

Sigvarts60  1 3 Felde. Viegli ir pamācīt "par to vajadzēja domāt pirms ...", un arī bezjēdzīgi. Ja visi domātu pirms, tad advokāti par sētniekiem strādātu, un uzturlīdzekļus nebūtu kam maksāt.

CoCoSan  2 1 Atbildi uz Feldes jautājumu, tad runāsim tālāk.

Lucky      Pagaidām salmu kulšana ..., CoCoSan taisnība ...

Felde  3 2 Nu skaidrs ir viens,ja esi tēvs vai māte...atbildība jāuzņemas! Bērns nav vainīgs ka nācis pasaulē. Un nujau mūsu valstī-šī lieta ir gana labi sakārtota!!!

DanaL  1 2 Vispār jau labs advokāts uzturlīdzekļu jautājumos var noderēt abām pusēm, tā kā nav īpaši svarīgi, kurā frontes pusē interesents atrodas.

Felde  8 5 Normāliem cilvēkiem šādi pakalpojumi nav nepieciešami!
Un idiotiem,neviens advokāts nespēs līdzēt!

Forsha_Rupucene      Agne Upīte
Eilzabete Bruksle

Forsha_Rupucene  4 2 Felde, vai tiešām uzskati, ka bērnam pietiek ar minimālajiem uzturlīdzekļiem? Un, piem., kāpēc vienam būtu jāsedz lielāka bērnam nepieciešamo izdevumu daļa, ja otra ienākumi ir lielāki? Vai tad tas nav abu bērns un līdz ar to arī atbildība (bērna uzturēšanas pienākums)?

Felde  3 5 Piekrītu,abiem jāuzņemas atbildība! Bet jautājums,vai var iztikt-var! Ja aizgājušais maksā 150€....+ Palikušais 150€ =300€
Pietiek!!!!-ja cilvēks lieto veselo saprātu,nepērk šmotkas zīmola pēc,gatavo mājās,un iemāca bērnam domāt!!!!
Cits jautājums,cik iegulda darbu un dvēseles!!!! Jā,lai audzinātu bērnu,ir daudz negulētu nakšu.... Un tas,kurš aizgājis-to pat nenojauš! Bet te varu teikt-pats vai pati izvēlējies šo tirliņu,ar kuru radīt bērnu! Un briesmīgākais,šādos stāstos irtas,ja bērnam kādreiz jādzird-es tevi laidu pasaulē,skoloju,baroju,viss dēļ tevis...visa mana dzīve dēļ tevis,cietu...vergoju dēļ tevis....un nekādas cieņas....
Cieņu nevar ne nopirkt,ne uzspiest.
Un advokāti nevar palīdzēt cīņās,kur upuri ir bērni!
Autor,ja nemācēji šķirties ar godu....lai necieš bērni,tā nauda,ir sū...vērta! Iztiec ar to,ko maksā valsts,un tici man,valsts izģērbs to nemaksātāju! Viņš katru dienu atcerēsies,ka viņam ir bērns....👌Atlaid šo situāciju,un sajutīsies labāk... Ar naidu un stresu,ar piedzītu naudu-nedarīsi savu bērnu laimīgu!
Lai veicas!🤗

CoCoSan  7 2 Ja ir no kā, uzturlīdzekļi jāpiedzen iespējamajā apmērā. Nav sievietei jāsamierinās ne ar minimālajiem, ne 150eiro. Runa nav par to vai spēj sieviete izdzīvot un izvilkt bērnu, vārot cirvi zupā vai staigājot ar zeķēm zandalēs. Runa ir par bērna interesēm. Un jo vairāk naudas, jo vairāk iespēju par bērnu vispusēji parūpēties.
Ibitīt matos, kas tā par latvju ģenētisko utošanos: izdabāšana, locīšanās, ķipa ja citi skopi vai speciāli nabagi, es arī viņiem pielāgošos, lai tik ko sliktu par mani nepadomā, lai tik nesāk aprunāt. Tak pie dirsas citi. Ja viņam, bioloģiskajam tēvam nav naudas, lai strādāt iet, STRĀDĀT, divos trijos darbos. Kādēļ būtu jātaupa vīrieša intereses, ja viņš izvairās no atbildības par savu bērnu rūpēties kvalitatīvi. Ja kāds tēviņš izaudzis rotaļājoties ar koka televizoru, tā nav bērna problēma.
Bērns ir viens no dārgākajiem visās nozīmēs cilvēka hobijiem, ja tā var teikt.

Felde  2 4 Coco...es piekrītu katram vārdam!
Vienīgi,mēs nezinam neko par situāciju....neaizmirsīsim,ka arī sievietes mēdz būt maitas...🤭
Jo vairāk naudas,jo mazāk tiek tam bērnam! Arī sievietes mēdz aiziet ...
Ir tādas,kas ne dienu dzīvē nav strādājušas....
Un,tomēr,mēs pašas izvēlamies bērna tēvu!!!
Katra situācija ir privāta,un,galugalā-normāli vīrieši piedalās berna dzīvē!!!! Un no tādiem,nekas!!!! nav jāpiedzen!!! Te tomēr,runa par kārtējo idiotu....(ja runa par vīrieti) Un vai ir verts? Noteikti nē!!!!! Kā jau teicu,atlaidīs situāciju,būs laimīga! Laimīga sieviete staro....Un dzīve ir viņas rokās! Laimīga māte-laimīgs bērns,! Stresaina,pa tiesām vazājoša sterva-nelaimīgs bērns...
Ka tik nesanāk beigās,nauda ta ir,bet bērns kā ķīlnieks.... Kuram riebjas nākt mājās.....
Reizēm-mazāk ir vairak!!!

CoCoSan  6 2 Klau, es tai tēmā jau vairāk kā 20smit gadus, neskaitot personīgo pieredzi bērnu audzināšanā. Un es tev varu droši galvot, neesmu vēl sastapusi nevienu sievieti, kuras pašmērķis ir uzturlīdzekļi kā vienīgais ienākumu avots. Kaut arī no malas piedzenamā summa kā cipars izskatās ievērojams, sākot skaldīt izdevumus, tikvien līdz ar nagiem tam bērnam arī iznāk. Parādi kautvienu nabadzīgu vīrieti? Ha, šas prjam. Katram pietiek naudas labam dampim, bākā ko ieliet, labs telefons, labi ēd sev nežēlojot, uz alko arī nauda netiek taupīta, un tad jau visi tie viņu hobiji, kuri pavisam lēti nesanāk, ieskaitot sievietes izklaidei.
Stāsts ir par atšķirīgām izpratnēm par naudu un tās tēriņiem. Ja vecis bērnībā futeni sitis pagalmā, viņam nav ne mazākā priekšstata cik izmaksā bērna nodarbības futbola komandā. Un tad jau nākošā lappuse- nākošajai sievai allaž ir pārliecība, ka iepriekšējiem bērniem dots jau tā par daudz. Tad nākošā lappuse- vīrietim bērna māte tāaa kretinē, ka poh uz bērnu un tad tiek darīts viss, lai savus reālos ienākumus nobēdzinātu visnereālākajos veidos.
Feld, tai stāstā ir tik daudz nianses, kādēļ viņi nemaksā un nerūpējas. Un tici man, nav nekāda žēluma pret viņiem, redzot kopainu objektīvi no malas.
Mīnusu licēji 100 punkti ir kārtējie kapeikpisēji un par rīcību neatbildošie mīkstie vīrieši.

saulite34  3 6 Tantes tik laimīgas,ka gatavas tūlīt pat visus saukt par idiotiem,pat nezinot cilvēka problēmu.

Orchia  5 1 Un tu kas esi, oncis vai? Vēl vecāka un strāšnāka par visām tantām kopā ņemot. Ja vienīgais ko savā mūžā esi audzinājusi ir tas vecais kaķis, šī tēma nav domāta tev.

LaskovijMerzavec    2 Un tād nakošā lapaspuse, ka sieviete nevar rimties un no veča spiež ārā - visos un neiedomājamakos veidos. Ieved slimu bērnu un pati aizskrien uz viesnīcu kniebties. Beigās vēl izrādas, ka viņš nav nemaz bioloģiskais tēvs.

Nav nemazākā žēluma pret sievieškiem, redzot kopējo ainu.


/...kur var būt tik štovētas smadzenes... apburbuļojoši.../

saulite34    6 laimīgās tantes ir tik smieklīgas,gan ar tiem daudzajiem nikiem, gan ar saviem vibratoriem,izslietajiem pirkstiem un ar to tukšo lielīšanos,cik viņas laimīgas esot ,cik viņām pareizi bērni,tikai tantām pat nav ar ko parunāties,tikai vecais kaķis un tas pats ir jau aizmucis no tik laimīgas dzīves.

Felde  3 3 Kā cilvēcei ir paveicies...ar dažādiem spīdeklīšiem...😂👋
Tik iejutīgi,katram pievēršas,zina.kurš laimīgs,kurš nē...kuram kaķis aizmucis ...ko kurš dara vai nedara😃😃
No šādiem iznāk labi dibenu mazgātāji...visus tantukus apmazgās..... Pati pasmirdēš....noškurināsies...ies tālāk....
Cepuri nost! Lai dzīvo debesu spīdekļi!!!👋 Ko gan pasaule bez tādiem iesāktu! 🖕Kadam tak jābūt apdalītam,nelaimīgam,jaunam un pareizam un tik rūpīgam...

fargo      un cilvēks tikai lūdza palīdzbu ar advokātu. nevis, lai viņu māca dzīvot. ot uzprasījās.
man vakar bija pirmā tikšanās ar advokātu, kas mani pārstāvēs manās lietās.
briljanti gudra sieviete. un tomēr, vidējas apmaksas kategorija. mans pirmais iespaids - pērle. un nemaksā astronomiskas summas. bet tai naudai ir jābūt.

Kaskaade  4   Laskavij, tas tavs gadījums? Ja jā, tu arī esi tēvs, lai pabūtu kopā ar slimu bērnu un tā vairs nav tava darīšana ko viņa dara- izšuj krustdūrienā sveču gaismā vai jārējas viesnīcā. Veči arī nav nekādi svētie, bērnu dēļ viņu dzimumdzīve toč neapstājas.
Ja tas nav tavs gadījums, labāk netirs- ne tu biji, ne redzēji un nezini konkrētā dzīvesstāsta virtuvi. Tev katik ko stulbu iepļūtīt.

Fargo, pirms krati ar radītājpirkstu, advokātes vai juristes vardu uzvārdu studijā. Parā klasi, kā konkrēti jaatbild uz jautājumu. A stāsts ir pavisam vienkāršs, na vkus i cvet tavarišča ņet. Kas der tev, citam pilnīgi riebsies. Tāpat kā savs automehāniķis, zobārsts un sava banka katram jāmeklē pašam. Ja jurists necepī kā cilvēks, neiegūst uzticības mandātu, sadarbība nav iespējama, jo sevišķi ilgstošā tiesvedības procesā.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu