Cik maksā advokāts?

Ap kādām summām grozās advokāta izmaksas par katru tiesas sēdi. Ja prasība jau sastādīta un iesniegta? Un kāds risks ir iet uz tiesu bez advokāta un pašai sevi pārstāvēt, ja esi prasītājs? Viens advokāts nosauca summu 150 eur, vai mēdz būt arī lētāk?

sandra111    1 200stunda+cela izdevumi(pieskaiti taxi)

StacyQ    1 Parasti advokāti ņem par pārstāvību tiesā nevis par tiesas sēdi. Daudz kas atkarīgs no lietas. Ja paredzams, ka sēžu skaits varētu būt uz vienas vai pat divu roku pirkstiem skaitāmas, tad rēķinies ar pasakainām summām un tie nebūs pāris simti. Rīgas birojos izmaksas būs lielākas nekā citās pilsētās. Ja lieta ir maza, var riskēt pati, bet ja nopietna padarīšana, tad pašai būs grūti vai pat neiespējami, milzīgs risks, ka sasitīs kā pelavmaisu. Nav svarīgi vai esi prasītājs vai atbildētājs, otrā pusē taču būs advokāts.

Tinte    1 Tas jau atkarīgs no tā, kas par lietu.
Ja parāda piedziņa vai uzturlīdzekļi no vīra bezdarbnieka, advokāts ir lieka greznība un bezjēdzīga naudas izmešana. Pietiks, ja tiesā pateiksi, ka uzturi savu prasību pilnā apmērā.

Mela  1   atkarīgs no lietas un mēdz būt lētāk

spriiditis      Sveiki!
Runa nav lētāk dārgāk - jautājums, ko tas advokāts zina - daudzi ķerās klāt visam, pat tam ko nepārzina.
Lai precīzi atbildētu - jāsaprot, kas tā ir par lietu!

pienenite7    2 Tas ir atkarīgs no paša advokāta,es samaksāju kopumā advokātam ap 500 eiro (stundā ap 30 eiro)rezultāts nekāds,to pašu arī es pati teicu tiesā..tikai naudas slaukšana!

straume22      Labs advokāts noteikti ir vajadzīgs un palīdzēs. Mēs nezinām nianses, ko piedāvā likumi un kur tos ignorē otrā puse. Mums reizēm šķiet, ka mūsu fakti un piesauktie argumenti ko var gāzt tiesā. Tos gāž Jūsu advokāts, vai juridiskā persona, kas jūs pārstāvēs. Apmaksu likmes neta dzīlēs un ir sarunājamas. Ja ir interese - rakstiet, ieteikšu.

Mela      bāriņtiesā
ja pieprasi lielāku summu, Tev jāpamato kāpēc prasi, jāuzrāda izdevumu pozīcijas. jāprasa samērīgi, ja viņa ienākumi ir 5000 mēnesī un Tev reāli bērnam vajag štuku, Tev tas tiesā jāpierāda, kur bērnam tas ik mēnesi tiks tērēts - pierāda ar maksājumu kvītīm un čekiem

shining  1   Par tukšo naudas izmešanu - ja ar naudas samaksāšanu gribiet nopirkt sev labvēlīgu rezultātu, tad advokāts ir nepareizā persona kam maksāt. Tas, ka neiedomājāties advokātam palūgt izskaidrot iespējamos tiesas iznākuma variantus jau laicīgi, nozīmē investēšanu loterijā - arī tur drīzāk nesanāks, nekā vinnests. Jēdzīgs advokāts par savu laiku paprasīs normālu samaksu, bet arī nevazās pa tukšo aiz deguna, jo viņam būtiska reputācija, nevis ka tik noslaukt klientu.

Mela      Bāriņtiesa bija par otru jautājumu.
Grūti kaut ko teikt nezinit lietas apstākļus

Rego1      Cik labu vajag?

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu