Advokātu cenas

Advokātu cenas - jautājumi un diskusijas

Advokāta izmaksas kriminālprocesā (16)
Ja ir kriminālprocess cik maksā advokāts? Ja lieta nav īpaši nopietna?
slidena un sapiga tema.ja sistema nolemusi tevi iznicinat-nelidzes NEKAS!!!advokati vares izstiepties un sarauties,balsi zaudet,sniegt pieradijumus utt-BET tiesa(lv ir korumpeta sistema)to pienems,BET VADISIES PEC DOTAJAM PAVELEM.policija bus pazudusi iznemtie pieradijumi(kuri ir tev par labu).staves tads mesls tiesas zale,un liecinas sistemai par labu.
vinnes tas ,kuram vairak naudas uzpirksanai(parbaudits prakse)
jebkura veida-zaudejumi tavam budzetam,laikam,nerviem.ja zinasu aptuvenu temu-par kadu pantu,varesu ko konkretak pateikt.
vienigi vari priecaties par to,ka beidzot uzzinasi kas ir tavi patiesie draugi!!!veiksmi!
NEKAD nenem valss nodrosinatu advokatu-pradaznije skuras.vini tikai saucas bezmaksas jurists-tapat piedzis no tevis naudu. vini visi strada ar policiju,piedavas tev atzities,samazinat sodu,parakstit tuksas lapas utt.
ATCERIES-sistema ir pret cilvekiem.
ja areste,turi muti lidz vari sazinaties ar sev UZTICAMU cilveku.
reti kurs nesaluzt izejot cauri tai galasmasinai.
pazinas delam ar draugu piesuva lietu par laupisanu-lidz 15 gadi cietuma!!puika nopirka lietotu telefonu no rokas,bet pardevejs uzrakstija policija,ka sim uzbruka un atnema. abi puikas nesodit,nepilngadigi,macas.
bet aplaupitais nabadzins ka izradijas policista delins-24 gadu vecs!!!sakuma tevs brauca un izspieda naudu,lai lietu nevirzitu uz tiesu.puikas atteicas-gaja uz tiesu.inspektors nopelnija zvaigzniti un premiju,prokurori paaugstinaja.un tad vecaki panema advokatu,gaja uz tiesu.lietu neizbeidza,parkvalificeja un puikas dabuja nosacitu sodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta ka ja ko perkat no rokas,macat berniem,lai raksta pirkuma pardevuma ligumu kautvai no rokas.
Jāpiekrīt Sandrai 111,kā saka-būtu tik cilvēks,pants atradīsies! Kādu laiku atpakaļ man te vienam draugam ar bij nekas nopietns,izmeta advokātam 600 eiro,nervi sabojāti,lietā policija raksta kā viņiem vajag,nevis kā bija,tiesā uzrodas viltus liecinieki,tiesnese nemaz neklausās ko apsūdzētais saka,viss skaidrs! Prokurore pieprasīja 80.stundas,tiesnese piesprieda 100 stundas sabiedrisko darbu. Pret to sistēmu grūti cīnīties,gandrīz neiespējami. Advokaati ir daargs pasaakums, bez garantijas. Ja cilveks ir 100% nevainiigs, nu nezinu, vai vajag kautkaadus advokaatus. Ja ne-vaina ir apssaubaama, divdomiiga, tad gan.
Tie "par velti" valsts advokaati....nu, nu :)
··· Advokātu cenas: Advokāta izmaksas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Cik maksā advokāts? (15)
Ap kādām summām grozās advokāta izmaksas par katru tiesas sēdi. Ja prasība jau sastādīta un iesniegta? Un kāds risks ir iet uz tiesu bez advokāta un pašai sevi pārstāvēt, ja esi prasītājs? Viens advokāts nosauca summu 150 eur, vai mēdz būt...
Tas ir atkarīgs no paša advokāta,es samaksāju kopumā advokātam ap 500 eiro (stundā ap 30 eiro)rezultāts nekāds,to pašu arī es pati teicu tiesā..tikai naudas slaukšana! 200stunda+cela izdevumi(pieskaiti taxi) Tas jau atkarīgs no tā, kas par lietu.
Ja parāda piedziņa vai uzturlīdzekļi no vīra bezdarbnieka, advokāts ir lieka greznība un bezjēdzīga naudas izmešana. Pietiks, ja tiesā pateiksi, ka uzturi savu prasību pilnā apmērā.
Parasti advokāti ņem par pārstāvību tiesā nevis par tiesas sēdi. Daudz kas atkarīgs no lietas. Ja paredzams, ka sēžu skaits varētu būt uz vienas vai pat divu roku pirkstiem skaitāmas, tad rēķinies ar pasakainām summām un tie nebūs pāris simti. Rīgas birojos izmaksas būs lielākas nekā citās pilsētās. Ja lieta ir maza, var riskēt pati, bet ja nopietna padarīšana, tad pašai būs grūti vai pat neiespējami, milzīgs risks, ka sasitīs kā pelavmaisu. Nav svarīgi vai esi prasītājs vai atbildētājs, otrā pusē taču būs advokāts. Sveiki!
Runa nav lētāk dārgāk - jautājums, ko tas advokāts zina - daudzi ķerās klāt visam, pat tam ko nepārzina.
Lai precīzi atbildētu - jāsaprot, kas tā ir par lietu!
··· Advokātu cenas: Cik maksā advokāts? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu