Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa

Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa - jautājumi un diskusijas

Kas LV tie ir par zvērīgiem likumiem par alimentu parāda piedziņu? (66)
Kaut kad jau te senāk rakstiju ka viens mans čoms atgriezās no ārzemēm uz LV dzīvot, strādāt un veidot attiecības, bet sastapās ar pamatīgu presingu šajā ziņā.Ja čalim oficiāali alga bija 800 eiriki mēnesī, tad tiesas ...
Tieši tas, ka vīrietis saviem bērniem dod visu nepieciešamo un vēl vairāk, plus savu klātbūtni audzināšanā, raksturo viņa vīrišķību, ne šāda gaušanās par naudas atlikumu!

Vienkārši nožēlojams teksts autoram sanācis.
A viņš bērna mātei pajautāja, kā viņai ar bērnu bija iztikšana visus tos daudzos gadus? Lai sakrātu 7000 parādu uzturlīdzekļos, tur vismaz 5 gadus nekas nav maksāts.
Tā viņam mācība, ka savs bērns ir jāuztur regulāri un labprātīgi. Nabadziņš atradies. Un vēl ar jaunām attiecībām sasapņojies!
Par maz valsts noteiktais minimums, kādreiz bija 25% no algas.
Kad lasu šādus rakstus tad gribas sev uzsist uz pleca un teikt " Malacis, ka rakstīji Vairai Vīķei Freibergai. Malacis, ka nestāvēji klusa un cīnījies par bērnu tiesībām uz cilvēcīgu dzīvi".
Vajadzēja bērnam maksāt uzturlīdzekļus un nevajadzētu bļaut un raudāt krokodila asaras. Kādam morālam kroplim jābūt, lai atņemtu savam bērnam maizi. Labi, mīlēji sievieti, kopa radijāt bērnu, izšķīrāties. Bet paliec par cilvēku, uzturi attiecības ar SAVU bērnu, rūpējies par viņu. Tu nemaksā bijušajai mīļotajai sievietei bet SAVAM BĒRNAM.
Tā tam tavam paziņam arī vajag. Lai maksā tagad valstij un parādu piedzinējiem.
labapa, vot tikai nevajag. lieku roku uz sirds, ka te nav nevienas sievietes, kura neprastu izdziivot ar mazumu, kura kadreiz vismaz kadu laiku nav skaitiijusi santiimus maizei un pirkusi akcijas preces.
ta ka pietaupi savus jautajumus sev, jo ja tu neproti izdziivot ar 200 eiro, tas nenoziime, ka to neprastu sieviete parasta ar diviem berniem un bez atbalsta.
ij bus ij paedushi, ij tiiri, ij izmaciijushies. ij izaugs par normaliem cilvekiem bez tadiem, neatvainoshos, tizlenjiem blakus.
interesanta nostaaja...saviem beerniem uzturlidzeklus negrib maksaat bet kad iejaucas valsts un maksaa uzturlidzeklus bet no nemaksaataaja piedzen skaadi un liek pieedzisanas izdevumus atlidzinaat tad blauj- gvaltes ··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Kas LV tie ir par zvērīgiem ... lasīt visu diskusiju (66 atbildes) –»
Advokāts uzturlīdzekļu lietā (26)
Vai lūdzu ieteikt labu advokātu Rīgā bērnu uzturlīdzekļu lietā?
Gribi piedzīt vai negribi maksāt???
😂.
Kam advokāts? Vēlies miljonu?
Ja nemaksā brīvprātīgi,iesniedz uzturlīdzekļu garant.fondā.
Ceri piedzīt vairāk? Nauda laimi nenes....mācies dzivot!
Ja esi otrā frontes pusē,nevēlies maksāt,par to vajag domāt pirms.....😃
laimīgās tantes ir tik smieklīgas,gan ar tiem daudzajiem nikiem, gan ar saviem vibratoriem,izslietajiem pirkstiem un ar to tukšo lielīšanos,cik viņas laimīgas esot ,cik viņām pareizi bērni,tikai tantām pat nav ar ko parunāties,tikai vecais kaķis un tas pats ir jau aizmucis no tik laimīgas dzīves. Tantes tik laimīgas,ka gatavas tūlīt pat visus saukt par idiotiem,pat nezinot cilvēka problēmu. Piekrītu,abiem jāuzņemas atbildība! Bet jautājums,vai var iztikt-var! Ja aizgājušais maksā 150€....+ Palikušais 150€ =300€
Pietiek!!!!-ja cilvēks lieto veselo saprātu,nepērk šmotkas zīmola pēc,gatavo mājās,un iemāca bērnam domāt!!!!
Cits jautājums,cik iegulda darbu un dvēseles!!!! Jā,lai audzinātu bērnu,ir daudz negulētu nakšu.... Un tas,kurš aizgājis-to pat nenojauš! Bet te varu teikt-pats vai pati izvēlējies šo tirliņu,ar kuru radīt bērnu! Un briesmīgākais,šādos stāstos irtas,ja bērnam kādreiz jādzird-es tevi laidu pasaulē,skoloju,baroju,viss dēļ tevis...visa mana dzīve dēļ tevis,cietu...vergoju dēļ tevis....un nekādas cieņas....
Cieņu nevar ne nopirkt,ne uzspiest.
Un advokāti nevar palīdzēt cīņās,kur upuri ir bērni!
Autor,ja nemācēji šķirties ar godu....lai necieš bērni,tā nauda,ir sū...vērta! Iztiec ar to,ko maksā valsts,un tici man,valsts izģērbs to nemaksātāju! Viņš katru dienu atcerēsies,ka viņam ir bērns....👌Atlaid šo situāciju,un sajutīsies labāk... Ar naidu un stresu,ar piedzītu naudu-nedarīsi savu bērnu laimīgu!
Lai veicas!🤗
Normāliem cilvēkiem šādi pakalpojumi nav nepieciešami!
Un idiotiem,neviens advokāts nespēs līdzēt!
··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Advokāts uzturlīdzekļu lietā lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Alimenti - no kā piedzīt (31)
Gribu piedzīt alimentus no bērna tēva, bet nezinu kurš ir īstais tēvs. Vai es varu piedzīt no viņiem visiem, vai tikai no viena?
Labākais jautājums ko es šeit esmu redzējis! superrr! :D Piedzīt var tikai no viena un arī tikai tad, kad paternitāte pierādīta (ja deguns nav dzimšanas apliecībā ierakstīts), pārējos tik var paķert uz muļķa, varbūt paveicas. :D :D :D
Loģiski, ka no visiem! Kā gan citādi!
No Visiem nevar-var tikai no tiem,kuri tamā gadā Tev uzrāpās un kauko TUR iebāza....!:D:D:D dzen no visiem,,,,sitais ir labs,,,;)))) ··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Alimenti - no kā piedzīt lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Alimentu piedzinja (16)
Labdien,11 junijaa isniedzu dokumentus tiesaa par alimentu piedzinju no beerna teeva,atnaaca veestule,ka varam liidz 15 juulijam izligsanas procesaa sarunaat,uz to izliigsanu nebraucu,jo negribu un neticu,beerna teevs nemaksaas,liidz sim ...
Nu, ja jau uz izlīgšanu nebrauci un neieguvi arī informāciju, kas tālāk darāms, jo pati jau zini, ko darīt un ko nedarīt, tad arī tālāk tajā pašā garā turpini. Bāc, nu nesaprotu es tos cilvēkus, kas kaut ko iesāk un, kad ir jāsper solis tālāk, pats jau zin - nevajadzēs, nav vērts. Nu ko var ieteikt - raksti atkārtotu iesniegumu, kur uzskaiti visu par iepriekšējo saņemto vēstuli, savu bezdarbību izlīgšanas sakarā un prasi atkārtoti to alimentu piedziņu. Sandija -es arī 7 gadi neprasīju alimentus,bet beigās meita man pārmeta ka, mēs varējām vairāk kaut ko atļauties ,jo bērni skolā diezgan nežēlīgi un meitenei jābūt līmeni ar citām.Es strādāju divos darbos ,lai viņai nekas netrūktu,viņš braukāja ar mašīnu un ņirgājās,kad piedzinu alimentus staigāja ar naida pilnām acīm un zākājās,it kā es to naudu sev būtu lūgusi.Padomā ,Tu vismaz pa naudiņu bērnam vari daudz ko sagādāt,ja viņš nemaksās ,tad valsts maksā un tie ir vairāk kā 100 eiro,vismaz pašai nebūs jāsitas nost un varēsi vairāk laika pavadīt ar bērniem.Tā ir atbildība ,kas jāuzņemas arī vīrietim. Tiesu vari gaidīt pāris mēnešus. Bet paprasi ,lai jurists sastāda papīrus pareizi, ar visiem izdevumiem un ieliek, lai tiesa piedzen naudu par periodu, kad viņš alimentus nav maksājis. Tālāk, ja pēc tiesas sprieduma viņš nemaksās, tad griezies ar tiesas spriedumu pie zvērinātās tiesu izpildītājas. To ko jautājuma uzdevēja dēvē par izlīgšanas procesu, visticamāk, sauc par mediācijas procesu, kas ir jāpiedāvā prāviniekiem saskaņā ar Civilprocesa likuma noteikumiem. Ja abi prāvinieki nepiekrīt Mediācijas procesam, tad lieta iet savu gaitu bez mediācijas. Par lietas virzību elektroniski var pārliecinātes lapā www.tiesas.lv/e-pakalpojumi/tiesvedibas-gaita , kur ierakstot lietas Nr. vai pavēstes Nr. var pārliecināties par parasības pietikuma virzību un nozīmētajām tiesas sēdēm. Jāņem vērā katras tiesas noslodze kā arī to, ka vasara tiesās ir atvaļinājumu laiks, tādēļ pirmā tiesas sēde var tikt nozīmēta 2-8 mēn. periodā. Par laimi ,mana meita man neko nepārmet,bet saprot,un ir laimīga ,ka tētuks ir no mūsu dzīves pazudis.....nervu sistēma mierīgāka....sākumā cepos,bet tad sapratu ,ka nav vērts....un blakus ir cilvēki ,kas izpalīdzēs,gan draugi ,gan omītes.....par laimi viņai apkārt ir kolosāli draugi,kuri nav nežēlīgi,ir jāprot sevi aizstāvēt,un to es esmu viņai iemācījusi.....kā saka ,bezizejā ir arī durvis izejai....un tas ir ceļš jaunam sākumam.....katrai no mums,jo pats svarīgākais ,ka bērni ir ar mums kopā,mūs apskauj ,samīļo un tā jau ir tā jēga dzīvei,kuru dzīvojam.... ··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Alimentu piedzinja lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Nav atmaksāti bērna uzturlīdzekļi pēdējo 5 mēnešu (4)
Ja nav atmaksāti bērna uzturlīdzekļi no tēva puses pēdējo 5 mēnešu laikā, vai var tas doties uz darbu ārzemēs (Ne Šengēna valsts)? P.S. Tālāk nauda tiks maksāta
Vari droši doties uz visām 4trām debess pusēm, valsts samaksās tavā vietā un pēcāk piedzīs, ja ir kāds īpašums vai oficiāls darbs. Ja valsts nav ES, tad skaidrs, ka vari tur straadaat cik gribi, dariit ko gribi. Jaadomaa ir ja straadaa valstii, kur pabalsts pieteikts. Pat ES viduu veel nav vienoshanaas par ierobezjojumiem, kur nu veel aarpus ES. Doties jau var,bet kā Jūs zināt,ka tālāk tie tie tiks maksāti. Viena tante teica... Cik noprotams, jautājuma rakstītājs ir uzturlīdzekļu nemaksātājs, kurš baidās no tā, ka viņam neļaus "aizšmaukt" no valsts! Esi mierīgs! Tu vari droši aizbēgt un par bērnu atcerēties retās reizēs alkahola reibumā, lai padižotos citiem emigrantiem, ka Tu esi tēvs! Un vecumdienās, satiekot bērnu, stāstīt, ka toreiz laiki bija grūti...
Bet viss jau var būt arī savādāk ;)
··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Nav atmaksāti bērna ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Uzturlīdzekļu piedziņa (25)
Vai vispār ir jēga iesniegt prasību alimentu piedziņai bērna tēvam,kurš ir Latvijā,ja bērns un māte dzīvo ārzemēs? Paldies.
Protams,ka ir. Ja tik ir vēlēšanās. Nedomaaju viss Nedomaaju ka izdevumi buutu tik lieli Izdevumus maksās tas no kura piedzen alimentus. protams, likums uzliek pienākumu abiem vecākiem rūpēties par bērnu ar visu savu mantisko stāvokli.ja nevar tēvam piedzīt, tad likums paredz arī vecvecākiem pienākumu rūpēties. Civillikuma (CL) 177.p.4.daļa, 179.p.2.daļa
nav vairs tādu alimentu kā definīcija ir uzturlīdzekļi.
··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Uzturlīdzekļu piedziņa lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Ka piedzit alimentus? (13)
ja velos piedzit uzturlidzeklus man jadodas pie jurista.
un gatavojies DNS analīzēm... Nē, es biju domājis, ka es negribu skirties ne no sievietes, ne berniem, bet vinja grib iet prom un piedzīt astronomiskas summas, tas ir normāli? Sieviete var noteikt visu? Formāli nemaz neesam precējušies... Var un no nešķirta piedzīt palasiet civillikumu. Bez iemesla neviena neiet prom ar visiem bērniem. Par apprecēt nebija gribēšanas? Varbūt tur tam visam kājas aug. Šajā variantā, pie kura paliek bērni? Ja bērni pie toxic paliek, tad var no sievas piedzīt. ··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Ka piedzit alimentus? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Uzturlīdzekļu piedzīšana (12)
Labdien, nezinu kur vērsties ar savu jautājumu, varbūt esat bijuši šādā situācijā un varat ko ieteikt?Tā nu dzīvē sanāca, ka attiecības beidzās, palikām ar bērnu, protams ka pieprasīju alimentus, jo rūpēties un ...
Man nav saprotama 1 lieta. Meitenes, kādēļ jūs dzemdējat bērnus no kaut kādiem gadījuma sakariem. Ja bijāt precējušies, vai tad bērns nebija jūsu kopīgais lēmums? Kam ir jānotiek, lai tēvs atteiktos no sava bērna? Varbūt vispirms jums kā mātēm un situācijas noteicējām būtu vispirms jāpadomā pirms pārstāt lietot kontracepciju. Vai jūs tiešām nesaprotat, ka bērnam vajag divus vecākus, nevis valsts pabalstu lai nenomirtu badā. Man šķiet ka ir tikai 2 varianti. Ja strādā, tad jāmaksā tēvam, ja nestrādā, tad valstij.
Trešais, maksāt pašai par savām kļūdām. Meitai vecumdienās tēvu nevajadzēs uzturēt.
Un Tev turpmāk padomāt vai tas ir vīrietis, no kura dzemdēt, uz kuru tiešām varēs paļauties. Ja pati neorientējies, varbūt mātei pajautā vai kādai gudrākai draudzenei.
bērnam jau ir divi vecāki, tikai viens no viņiem nevēlas uzņemties atbildību... Grūti pareizi izprast situāciju par to dzimšanas dienu - vai jau palika tie 7 gadi? Bet konkrēti - tos pašus dokumentus sniegt tiesu izpildītājai vēlreiz un iesniegumā norādīt parāda lielumu. Dokumentu atpakaļ saņemšana neliedz tos iesniegt piedziņai vēlreiz un vēlreiz. Ja viņš palicis bez ienākumiem - tiesu izpildītājai tas ir jānoskaidro un tad viņai ir jādod dokuments, kuru iesniegt Uzturlīdzekļu garantijas fondam. Bērnu tiesību aizsardzības birojā ir jurists, kurš tādos jautājumos konsultē bez maksas, un vēl uzraksta prasības pieteikumu, ja vajag. Vērsies pēc palīdzības tur. Bet pa tādām iestādēm nāksies staigāt, ja vēlies saņemt uzturlīdzekļus, kuri bērnam pienākas, un bērna tēvam IR jāmaksā. ··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Uzturlīdzekļu piedzīšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Bērns sāk dzīvot pie otra vecāka, uzturlīdzekļu piedzīšana (22)
Ir mutiska vienošanās, ka nepilngadīgs bērns turpmāk dzīvos pie tēva. Līdz šim tēvs mātei ir maksājis par bērnu minimālo summu (30% no min.algas) uzturlīdzekļus, ko spiesprieda savā laikā tiesa. Kas jādara tagad bērna ...
Esmu piedāvājusi mēnesi paņemt bērnu pie sevis un pārskaitīt tos 200eur. Varat minēt, kādas ir bijušas atrunas. Ne makšķerēšanai, ne dzerstiņiem, ne draugaļām laika tad vairāk nebūšot. Labi, ka ir kaimiņienes, ar kurām var sarunāt pieskatīšanu, lai var kaut vai vannā kādu vakaru, putās līdz ausīm pāris stundas pagulēt. Par randiņiem un izklaidēm pat nerunājot.
Es neapgalvoju, ka visas ir tādas, kas strādā un tiešām nestāv ar izstieptu roku, bet man laiks pāris stundu iziešanai ir jāsāk plānot vismaz pāris nedēļas iepriekš, lai paspētu pēc darba vēl pagatavot ēst, mājas soli izdarīt un atstāt visu tā, lai būtu labi visiem.
Tie, kas maksā tos 108,-, vismaz vienu reizi varētu ieiet ar bērnu kaut vai apģērbu veikalā un parēķināt, kas par to naudu sanāk un tad sevi par uzturētājiem lepni saukt. Īpaši tagad, kad strauji tuvojas mācību gads. Iespējams, ka daļai noteikti kauns paliktu.
Sveiki!
NEKĀDAS mutiskas vienošanās!!! Skuķes nav tās radības kurām var ticēt uz vārda. Tikai juridiski noformēts dokuments! Ja skuķe nepiekrīt maksāt - tikai caur tiesu.
Lai veicās!
skuķes? tavam bērnam ir divi svarīgākie cilvēki uz šis planētas - tu un viņa. viņa nav... skuķe, vai "tas vecis". tavs bērns viņu sauc "mamma" vai "tētis". vai tu to apjedz?
ko darīt ar bērna māti, kas negrib maksāt?
neko. ja tu gribi izdarīt nevis izdevīgi, bet pareizi - neko ar viņu nedarīt, nevazāt pa tiesām, nespiest. ja tu neesi galīgs sliņķis, tad jums pietiek. gan jumtam, gan ēdienam. nevajā bērna māti. ne ar šīm tiesām, noteikti.
Iesākumam vienošanos uzrakstam uz papīra un apstiprinām notariāli. Tur pat atrunājam uzturlīdzekļu maksāšanas kārtību. Citādi var gadīties ka nāksies samaksāt nesamaksātos uzturlīdzekļus un kavējuma naudas mātei neskatoties uz to ka bērns dzīvo pie tēva. Oi, gudrie tētiņi, kas tik labu zin, cik izmaksā bērna uzturēšana... Par dzīvesvietu jau jāmaksā nav, pārtika arī pati krīt no gaisa, drēbes taču radi var atdot... Un, ja bērnam netiek pirktas mantiņas pa tiem 108 eiro, tad noteikti māte tos izmanto priekš savas pucēšanās. Cik mav dzirdēti tādi stāstiņi...
Autoram visu cieņu par to, ka uzņemas pats audzināt bērnu. Bet visas uzturlīdzekļu lietas noteikti caur tiesu jākārto un jo ātrāk, jo labāk.
··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Bērns sāk dzīvot pie otra ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Alimentu (uzturlīdzekļu) piedzīšana (18)
Palīdziet, gudrās galvas, lūdzu!!! Izšķīros ar civilvīru, vienojāmies, ka viņš maksās par bērnudārzu 50 eiro un šad tad bērns padzīvos pie viņa. Vairāk viņš netaisoties maksāt un iesūdzot tiesā arī vairāk ...
Valsts noteiktais minimums vienam bērnam ir 30% no minimālās algas, t.i. 2015.gadā tas sastāda 108.00 EUR Ir valsts noteiktais minimums ,ko jāmaksā ,pat ja negribas maksāt .Par minimālo ,prasības pieteikumu var atrast internetā .Ja vēlies vairāk ,tad jāņem talkā papīrs un zīmulis ,jāpieraksta ik sīkākais izdevums .Bet Tev palīdzību jau piedāvāja Sieviete23 !Lai veicas ! Bērni slimo stresa rezultātā ,kas varbūt jūsu šķiršanās sekas .Sakārto sevi ,un nomierinies ,un būs labi !Ne Tu tāda vienīgā ,ne pirmā !
Pērngad tie bija 96 eur.
Jā, ja runā par summu, tad valsts oficiālais alimentu minimums ir noteikts - ~100 EUR.
Bet problēma jau ir tā, ka Latvijas sapņu zemē sieviete viena pati ar lielām grūtībām spēj kompensēt mājsaimniecibas izdevumus, - knapi divatā kopā var galus savilkt, it īpaši, ja ir bērns.
Ja Tu izvēlies viena audzināt bērnu (vai citas izvēles nav), tad visdrīzāk šis pats fakts vien jau automātiski nosaka pārāk nabadzīgu dzīveslīmeni.
Otra problēma ir tā, ka sieviete, kuras aprūpē ir bērns, visbiežāk nemaz nevar strādāt standarta pilnas slodzes darbu, kas atbilst vidējam līmenim atalgojuma ziņā attiecīgajā nozarē. Darba devējs maksā zemu algu, bet par to laiž sievieti slimības lapās, bet sievietei ir iespēja ņemt slimības lapas un toties sēdēt uz mazas algas.
Un vīrietim tā pati problēma. Ja viņš pelna Latvijas vidējo algu, viņš ar grūtībām var pats savu mājsaimniecību uzturēt (bet sieviete ar bērnu pat to nevar) un tie 100 eur gandrīz ir maksimums, ar ko viņš teorētiski varētu dalīties (un sievietei ar tiem 100 eur tā vai tā būs par maz). Latvijas specifika.
Nu un sieviete sanāk apstākļu ķīlniece. Vienīgais, ka vērst situāciju uz labu, runāt ar bērna tēvu pa labam. Pārmetumi neko neuzlabos.
Taču fināls ir vienkāršs - sačakarēta bērna un sievietes nākotne jeb "smaga karma" (arī Latvijas nākotne). Runa jau nav tikai par finansiālo pusi, bet arī par emocionālo fonu, kādā bērns augs, ja sieviete atradīsies rūpēs, raizēs, nabadzībā (un aizvainojumā). Un bērnu ļoti slikti arī ietekmē mātes dusmas uz tēvu. Viss šis fons emocionāli nokaus bērna nākotni.
Tātad vienīgais, kas atliek, - visu pieņemt vēsā mierā. Alimentus prasi mierīgi, mīļi, pa labam. Cik liktenis lems, tik būs. Kā liktenis liks "iznest krustu", tā arī to pieņemt. Tikai caur piedošanu un Dieva izpratni ir iespējams celties no uzliktajiem apstākļiem. Pie šīs situācijas ne bērna tēvs ir vainīgs, bet personīgā karma.
Viņš bērnu ir atzinis? Ar tiem tā saucamajiem civilvīriem kā ar bitēm. Kādēļ dzemdēt bērnus neesot laulībā nudien nesaprotu.
Tas valsts noteiktais minimums man šķiet ka ir tik minimāls, ka pat tie 50 eiro nebūs.
Nu šai ziņā Latvijā nav nekāda taisnīgā likumdošana un labvēlīgas tradīcijas attiecībā uz sievieti un it īpaši sievieti - māti. Tieši tā - sieviete ar bērnu - pēc definīcijas nevar būt konkurētspējīga vīrietim,tāpēc sievietes vienlīdzīgā pozīcija patiesībā ir pazeminoša. Ja sieviete ir vienlīdzīga, tātad vīrietis var atslābt un ļaut sievietei pašai sevi nodrošināt. Bet tiklīdz viņa paliek ar bērnu, tā tāda vienlīdzība kļūst par netaisnību.
Nav starpība vīrietis ir atzinis vai nav atzinis bērnu, ja tas ir viņa bērns, tad godīgā sabiedrība vai nu tādu vīrieti vajadzētu cietumā likt vai ar jebkādiem citiem paņēmieniem apgaismot viņa pienākumu.
Bet nu ko teikt. Tāpēc tās ir mūsdienas, ka tajās notiek tas, kas notiek mūsdienās.
Ir briesmīgs pat pats fakts, ka jātiesājas ar bērna tēvu par uzturlīdzekļiem, taču vēl briesmīgāks ir fakts, ka vīrietim vispār ienāk prātā neatzīt, apdalīt bērnu (tajā skaitā nenodrošināt viņa māti, jo mātes labsajūta un klātesamība tiešā veidā ietekmē bērna veselību un nākotni). Nav svarīga pati nodrošināšana, bet sāp tieši ir tas absurds, ka bērna tēvs uzvedas kā suns, kurš kaulu velk uz savu pusi, nevis dalās pats ar savu bērnu.
Un tāpēc....seko stāsts par sieviešu tikumību un kāpēc tā ir vajadzīga.
Bet kopumā neķer kreņķi, cīnies, ja vajag, un turies.
··· Uzturlīdzekļu (alimentu) piedziņa: Alimentu (uzturlīdzekļu) ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu