Alimentu piedzinja

Labdien,11 junijaa isniedzu dokumentus tiesaa par alimentu piedzinju no beerna teeva,atnaaca veestule,ka varam liidz 15 juulijam izligsanas procesaa sarunaat,uz to izliigsanu nebraucu,jo negribu un neticu,beerna teevs nemaksaas,liidz sim vispaar par beernu intereses nulle...klaat jau septembris,bet vel nekadas tiesas nav bijis,nekaa,man vajadzeeja vel kkur griesties varbuut?vai nepareizi kko izdariju,nesaprotu,nezinjaa arii nevaru dziivot.Ar cieju,Olga.

chatte (2015-09-02 15:11)    3 Tiesu vari gaidīt pāris mēnešus. Bet paprasi ,lai jurists sastāda papīrus pareizi, ar visiem izdevumiem un ieliek, lai tiesa piedzen naudu par periodu, kad viņš alimentus nav maksājis. Tālāk, ja pēc tiesas sprieduma viņš nemaksās, tad griezies ar tiesas spriedumu pie zvērinātās tiesu izpildītājas.

Deisa (2015-09-02 15:26)    5 Nu, ja jau uz izlīgšanu nebrauci un neieguvi arī informāciju, kas tālāk darāms, jo pati jau zini, ko darīt un ko nedarīt, tad arī tālāk tajā pašā garā turpini. Bāc, nu nesaprotu es tos cilvēkus, kas kaut ko iesāk un, kad ir jāsper solis tālāk, pats jau zin - nevajadzēs, nav vērts. Nu ko var ieteikt - raksti atkārtotu iesniegumu, kur uzskaiti visu par iepriekšējo saņemto vēstuli, savu bezdarbību izlīgšanas sakarā un prasi atkārtoti to alimentu piedziņu.

Analize (2015-09-02 15:50)    2 To ko jautājuma uzdevēja dēvē par izlīgšanas procesu, visticamāk, sauc par mediācijas procesu, kas ir jāpiedāvā prāviniekiem saskaņā ar Civilprocesa likuma noteikumiem. Ja abi prāvinieki nepiekrīt Mediācijas procesam, tad lieta iet savu gaitu bez mediācijas. Par lietas virzību elektroniski var pārliecinātes lapā www.tiesas.lv/e-pakalpojumi/tiesvedibas-gaita , kur ierakstot lietas Nr. vai pavēstes Nr. var pārliecināties par parasības pietikuma virzību un nozīmētajām tiesas sēdēm. Jāņem vērā katras tiesas noslodze kā arī to, ka vasara tiesās ir atvaļinājumu laiks, tādēļ pirmā tiesas sēde var tikt nozīmēta 2-8 mēn. periodā.

sandija40 (2015-09-02 15:51)  1 1 Es nepazemojos ,bijušā priekšā ,neko neprasu,lai dzīvo savu dzīvi....ar savu sirdsapziņu....gan jau uz vecumdienām attapsies viens,un tad jau pat ūdens glāzi pienest nebūs kam.....skumji ,bet tāda ir dzīves realitāte....jo bērni taču ne pie kā nav vainīgi....

aborigeene (2015-09-02 16:33)    5 Sandija -es arī 7 gadi neprasīju alimentus,bet beigās meita man pārmeta ka, mēs varējām vairāk kaut ko atļauties ,jo bērni skolā diezgan nežēlīgi un meitenei jābūt līmeni ar citām.Es strādāju divos darbos ,lai viņai nekas netrūktu,viņš braukāja ar mašīnu un ņirgājās,kad piedzinu alimentus staigāja ar naida pilnām acīm un zākājās,it kā es to naudu sev būtu lūgusi.Padomā ,Tu vismaz pa naudiņu bērnam vari daudz ko sagādāt,ja viņš nemaksās ,tad valsts maksā un tie ir vairāk kā 100 eiro,vismaz pašai nebūs jāsitas nost un varēsi vairāk laika pavadīt ar bērniem.Tā ir atbildība ,kas jāuzņemas arī vīrietim.

sandija40 (2015-09-02 16:59)    1 Par laimi ,mana meita man neko nepārmet,bet saprot,un ir laimīga ,ka tētuks ir no mūsu dzīves pazudis.....nervu sistēma mierīgāka....sākumā cepos,bet tad sapratu ,ka nav vērts....un blakus ir cilvēki ,kas izpalīdzēs,gan draugi ,gan omītes.....par laimi viņai apkārt ir kolosāli draugi,kuri nav nežēlīgi,ir jāprot sevi aizstāvēt,un to es esmu viņai iemācījusi.....kā saka ,bezizejā ir arī durvis izejai....un tas ir ceļš jaunam sākumam.....katrai no mums,jo pats svarīgākais ,ka bērni ir ar mums kopā,mūs apskauj ,samīļo un tā jau ir tā jēga dzīvei,kuru dzīvojam....

Maijrozite (2015-09-02 18:00)    1 Nav jēgas dēļ sava lepnuma atteikties no papildus naudas bērnam. Bērna tēvs jebkurā gadījumā paliek bērna tēvs un vecumdienās varēs prasīt bērnam viņu uzturēt neatkarīgi no tā vai māte ir prasījusi alimentus vai nē. Tad jau lielākas iespējas no tā izvairīties ir tad, ja tiesa nosaka alimentus un bērna tēvs tos nemaksā.

janisb (2015-09-02 19:30)      Varbūt otra puse ieradās un sakarā ar tavu neierasšanos izlīguma pasākumu pārcēla...

Tinte (2015-09-02 19:48)      Kāpēc mocīties minējumos, ja var piezvanīt uz tiesu (uz to tel nr., kas norādīts pie tiesas vēstules sagatavotāja) un noskaidrot visu , kas interesē? Tās būs max. 5-10 minūtes.

janisb (2015-09-02 19:54)      Kad pēc 3 mēnešiem būs jāierodas, tad arī pienāks (vēstule) :D
/piekrīt Tintei/

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu