Uzturlīdzekļi (alimenti)

uzturlīdzekļi (alimenti) foto attēls

Uzturlīdzekļi (alimenti) - jautājumi un diskusijas

Kas LV tie ir par zvērīgiem likumiem par alimentu parāda piedziņu? (66)
Kaut kad jau te senāk rakstiju ka viens mans čoms atgriezās no ārzemēm uz LV dzīvot, strādāt un veidot attiecības, bet sastapās ar pamatīgu presingu šajā ziņā.Ja čalim oficiāali alga bija 800 eiriki mēnesī, tad tiesas izpildītājs viņam...
Tieši tas, ka vīrietis saviem bērniem dod visu nepieciešamo un vēl vairāk, plus savu klātbūtni audzināšanā, raksturo viņa vīrišķību, ne šāda gaušanās par naudas atlikumu!

Vienkārši nožēlojams teksts autoram sanācis.
A viņš bērna mātei pajautāja, kā viņai ar bērnu bija iztikšana visus tos daudzos gadus? Lai sakrātu 7000 parādu uzturlīdzekļos, tur vismaz 5 gadus nekas nav maksāts.
Tā viņam mācība, ka savs bērns ir jāuztur regulāri un labprātīgi. Nabadziņš atradies. Un vēl ar jaunām attiecībām sasapņojies!
Par maz valsts noteiktais minimums, kādreiz bija 25% no algas.
Kad lasu šādus rakstus tad gribas sev uzsist uz pleca un teikt " Malacis, ka rakstīji Vairai Vīķei Freibergai. Malacis, ka nestāvēji klusa un cīnījies par bērnu tiesībām uz cilvēcīgu dzīvi".
Vajadzēja bērnam maksāt uzturlīdzekļus un nevajadzētu bļaut un raudāt krokodila asaras. Kādam morālam kroplim jābūt, lai atņemtu savam bērnam maizi. Labi, mīlēji sievieti, kopa radijāt bērnu, izšķīrāties. Bet paliec par cilvēku, uzturi attiecības ar SAVU bērnu, rūpējies par viņu. Tu nemaksā bijušajai mīļotajai sievietei bet SAVAM BĒRNAM.
Tā tam tavam paziņam arī vajag. Lai maksā tagad valstij un parādu piedzinējiem.
labapa, vot tikai nevajag. lieku roku uz sirds, ka te nav nevienas sievietes, kura neprastu izdziivot ar mazumu, kura kadreiz vismaz kadu laiku nav skaitiijusi santiimus maizei un pirkusi akcijas preces.
ta ka pietaupi savus jautajumus sev, jo ja tu neproti izdziivot ar 200 eiro, tas nenoziime, ka to neprastu sieviete parasta ar diviem berniem un bez atbalsta.
ij bus ij paedushi, ij tiiri, ij izmaciijushies. ij izaugs par normaliem cilvekiem bez tadiem, neatvainoshos, tizlenjiem blakus.
interesanta nostaaja...saviem beerniem uzturlidzeklus negrib maksaat bet kad iejaucas valsts un maksaa uzturlidzeklus bet no nemaksaataaja piedzen skaadi un liek pieedzisanas izdevumus atlidzinaat tad blauj- gvaltes ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Kas LV tie ir par zvērīgiem... lasīt visu diskusiju (66 atbildes) –»
Uzturlīdzekļi mazdēlam (5)
Audzinu mazdēlu. Meita dzīvo ārzemēs, līdz šim ir pārskaitījusi bērna tēva sūtītos uzturlīdzekļus, bet no savas puses neko. Vai ir iespējams piedzīt uzturlīdzekļus no abiem vecākiem, ja bērnu audzina vecvecāki?
un ko meita saka? Kas....just nerunaajat par sso teemu, vai kaa? noteikti painteresējieties bāriņtiesā, bet vispirms ieteiktu saglabāt labas attiecības ar bērna māti, citādi varat savu mazdēlu pazaudēt uz visiem laikiem... Vai tā nauda ir principa jautājums, vai nepieciešams izdzīvošanai? Savā ziņā ir loģiski, ka viņa pārskaita tēva daļu, bet laikam jau ir iemesls, kāpēc viņa pati nevar audzināt. Tādā gadījumā ir normāli, ja vecvecāki bez atlīdzības palīdz audzināt (cita lieta, vai tas jādara 100% visu laiku, bet mēs detaļas nezinam). Nevar visu sarēķināt naudas izteiksmē. Nav pareizi, ka meita neaudzina savu bērnu, bet nav arī pareizi, kavēlaties karot un tiesāties ar savu meitu. Protams,nav mana dariissana....-un tomeer,kaa mazdeels nonaaca pie Tevis,un kaa esi audzinaajusi meitu,ja rodas taada situaacija....? to visu var izrunaat,un,ja ir tuva saikne ar meitu-tad komunikaacija un sapratne ir risinaajums. Bet citaadi-jaakaarto aizbildnieciiba,caur Baarinntiesu,un tad dziive visu saliks pa plauktinniem. Lai izdodas!-veelams,mieriigaa cellaa...jo beernam ir vajadziigi gan vecaaki,gan miilossi vecvecaaki. ;) Domāju,ka jā,bet pirms tam būs jānokārto dokumenti,kurā kļūsiet par aizbildni bērnam.jums būs jāiegūst oficiāls statuss. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Uzturlīdzekļi mazdēlam lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Alimenti ja tevs gatavojas pamest latviju (4)
Esmu iesniegusi uzturlidzeklus uzturlidzeklu garantiju fondam, lemums vel nav pienemts, bernu tevs gatavojas pamest latviju. vai varesu no vina tad piedzit alimentus vai ari berniem nebus neka.
te jau īstā vieta, kur tādus jautājumus uzdot, vai ta nevajadzēja vēsties bāriņtiesā???
cik zināms tur tāda veida gadījumos sniedz atbildes.
a kas, normaali visu ar vinnu sarunaat/izrunaat/vienoties nevar ? Normaals viirietis vienmeer ruupeesies par saviem beerniem. Punkts. Piedzīs no Garantiju fonda caur Tiesu izpildītāju ja vien viņš būs EU teritorijā un vēl pāris valstis ar kurām ir attiec.Starpvalstu līgums nolēgts. No Krievijas varetu nesanākt. Un ja nu viņš negatavotos - tad tu nesatrauktos, tas ir, tad alimentus nevajag ? ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti ja tevs gatavojas... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai var pieprasit uzturlidzeklus, ja vecaki dzivo viena majokli bet tevs bernu nenodrosina? (19)
Vai var pieprasit uzturlidzeklus, ja vecaki dzivo viena majokli bet tevs bernu nenodrosina,neuztur,nedod naudu berna cajadzibam
Viss atkarīgs no vairākiem apstākļiem: 1) viņš var Jums skaidu naudu nedod, bet nopirkt vajadzīgo, 2)ja dzivojat viņam piederošā īpašumā arī tās ir viņa izmaksas, jo īpašums jāuztur, 3) bērnam ir abi vecāki un abiem līdzvērtīgi jānodrošina bērni!!! Par jautaajumu, gan jau ka var caur tiesu.
Bet , kaa tas ir , dziivo ar Tevi , un neuztur savu beernu? Cilveeks bez darba, slims, vai kaa? Un Tu zini, ka vinnam ir nauda, vai tikai fantazee ....?
Kaut kas te nav liidz galam pateikts.
Var! Ja virietis labi iekartojies,dzivo uz sievietes rekina,nemaksa maksajumus,neperk partiku,neuztur beernu-protams!-var piedzit! Bet kam tev taads??? Vainu ar kaaju pa pecpusi,un lai staigaa,vai nem bernu-nekroplo vina psihi,ej,meklee citu dzivesvietu,un esi laimiga bez taada liekeezza! Nesaprotu,kaapec sievietes turas pie idiotiem? padomajiet par beerniem! kads piemers,un pirmkart par sevi!
Te noteikti nerunaju par islaicigam problemam,kuraas noteikti jaatbalsta savs milotais cilveks,jaapievelk josta un japardzivo ssis dziives posms. Un runa nav ari par sievieteem,kuras peedejo sulu izspiezz,un vienmer par maz.... :)
Ja kāds sēž jūsu gultā ar jūsu čipsu paku rokā un skatās savu pārraidi pa jūsu tv, jūs esat viņu vai nu uztaisījis, vai apprecējis. Caur tiesu! Pieteikums pieejams internetā! ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Vai var pieprasit... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Alimenti - no kā piedzīt (31)
Gribu piedzīt alimentus no bērna tēva, bet nezinu kurš ir īstais tēvs. Vai es varu piedzīt no viņiem visiem, vai tikai no viena?
Labākais jautājums ko es šeit esmu redzējis! superrr! :D Piedzīt var tikai no viena un arī tikai tad, kad paternitāte pierādīta (ja deguns nav dzimšanas apliecībā ierakstīts), pārējos tik var paķert uz muļķa, varbūt paveicas. :D :D :D
Loģiski, ka no visiem! Kā gan citādi!
No Visiem nevar-var tikai no tiem,kuri tamā gadā Tev uzrāpās un kauko TUR iebāza....!:D:D:D dzen no visiem,,,,sitais ir labs,,,;)))) ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti - no kā piedzīt lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Vai ir iespējams tikt vaļā no alimentu sloga,ja izdodas pierādīt ka tas nav maksātāja bērns? (37)
Atgriežoties pie iepriekšējās alimentu tēmas par to čomu ko tgd tiesas izpildītāji smacē nost. Pasēdējām ar viņu pie polša un tad nu viņš man atklāja to bēdu stāstu kā tādā situācijā ir nokļuvis. Tad nu spriediet paši KĀDAS MAITAS var...
Shii ir taa retaa, briinishkjaa iespeeja viirietim izjust to, ko izjuut sieviete peec izvaroshanas. Palikuši 3 - 7 gadi ko maksāt.
Vai nebūtu prātīgi nečakarēt bērnam galvu, attiecības? Un ja tam čomam vairs nesaāks izveidot normālu ģimeni ar bērniem? Atcerēsies savu bērnu kā pēdējo glābiņu. Ja jau tagad ir dauzījies pa pasauli . Tēvs ir tas, kas uzaudzina, dod vairāk, kā tās pāris piles. Tikai te izskatās, ka puika/meitene nav no tēva saņēmuši neko. Un tagad "paps "čoms nezin kā izlocīties, lai saekonomētu bērnam pienākošos. Lai kāda būtu tā sieviete, bet vai bērna acīs ir pamēģināts paskatīties?
Kaut arī , ļoti pieļauju , ka arī tas bērns vairs tādu papu neko daudz nevēlētos.
Bet patiesībā ( ja tā ir tāda, ne provokācija ) tad var būs vēl cits variants. Ko tik pie pudeles nesarunās.
Tikai idiots var ticēt stāstam "nevar palikt stāvoklī" un un vēl lielāks idiots ticēt, ka "laicīgi" izvelkot nekas slikts nenotiks, pat prezis nav 100% drošs, kur nu vēl "izvilkšana", pat no mineta var apaugļoties, ja sievietei tāds mērķis. Paternitātes tests pats par sevi problēmu neatrisinās, nāksies sniegt tiesā, kā arī maz cerību, ka tiks vaļā no parādiem par iepriekšējo periodu... Nabadziņu kā tā briesmone izvaroja. Atkal un atkal izvaroja. Nabadziņu sev virsū vilka. Sava mazdēliņa knupīti varu aizdot tavam draugam. Tagad to tavu draugu vajadzētu Rātslaukumā uz zīda spilventiņa cilvēkiem rādīt kā sieviešu nelietības upuri.
Pirmo reizi oho vēsturē Geisha izplūst žēlabās asarās. Ptičku žalko.
Nožēlojami ka uzskata ka sačakarējis dzīvi. Alimenti nav pasaules gals un pat neplānotu
bērnu var uztvert ka dāvanu . Ja tas čoms sauc tāpat kā tu savu bijuso sievieti par šmaru un tagadējo draugu par Joberi tad abi nēsat nekādi "Goda vīri "
··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Vai ir iespējams tikt vaļā no... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Vai otrās grupas invalīda bērns grib ēst mazāk? Vai tad tev svešam bērnam spiež maksāt?Varbūt esi galvas invalīds? Ja mācēji sagādāt bērnu, maksā vien. Un neaizmirsti, ka pat pilna apmēra alimenti tikai tāds štrunts vien ir. Tev laikam pat prātā neienāk, ka bērns prasa ne tikai materiālo, bet arī morālo ieguldījumu, un to tie tavi nieka 111 eur nekad nespēs nosegt. 1) ir jāmaksā, invaliditāte nosaka tavu valsts pabalsta izmēru nevis maksājumus trešajām personām
2) ja ienākumi neļauj, tad valsts maksās tavā vietā un vēlāk piedzīs, gadījumā ja ienākumi palielināsies vai parādīsies kāds īpašums, pret kuru vērst piedziņu...
Dīvaini,ka nav jautājums-"vai invalīds drīkst radīt bērnu?" ...... Nu jau bērns ir un ēst,ģērbties un skoloties vajag.....tā ka nav ko ņaudēt,bet palīdzēt bērnam aug ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Vai otrās grupas invalīdam... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vīra alimenti. (34)
Radusies krizes situācija musu ğimene, vīram jamaksa alimenti,bet slimības deļ to nevar izdarīt, tagad viņa bijusī naudu pieprasa no manis, jo es esotviņa sieva. Pašai ir berni par ko rupeties, reali notiek nenormals terors ar sms.
Kads sakars ar policiju? Tai otrai ari berni jabaro! Vienigi,lai esosa sieva nobloke,un bijusie lai pasi tiek gala,sievietei nev jarisina viriesa problemas.Ja nevar maksat,slimibas del,lai uzraksta Garntiju fondam-tie maksas,kad izveselosies,naksies paradu atdot! Berniem nav jacies, Ko tad lai ta sieviete dara?! Atslābsti un neņem galvā... protams, uzturlīdzekļi jāmaksā, neatkarīgi slims, vai kā... bet Tev nav jākontaktējas ar pagātni.... un, jā, nobloķē. Lv ir pierasts, ka vīrietis ir nelietis. Tas jau ir ka akmenī iecirsts. Jā ir diezgan daudzi (neatkarīgi no dzimuma) nelieši.
Savā laikā kad sagāju ar vīru nr. 2. Viņam iepriekšēja laulībā bija dēls. Uh, kā tik Dacīte mūs nespīdzināja, kādas nelietības tik neizdomāja. Dacītei ļoti nepatika ka bērna nauda tika pārskaitīta uz bērna kontu, jo viņai gribējās naudiņu saņemt kešā nevis kontā.
Jautājuma uzdevēju nevajag vainot par to, ka viņa savu dzīvi savija ar šo vīrieti, jo iespējams, ka ģimene sen jau bija izjukusi. Un vai tad vīrietis ir nepilnvērtīgs un nav tiesīgs uz laimi, ja viņam ir bijusi ģimene un bērni? Un paši jūs esat balti un pūkaini? Varbūt tieši tādēļ esat vientuļi, ka baidāties ka nāksies tēju vārīt viņa/viņas bērnam?
Jā gan, Felde, tieši policija. Jo tāds terors ir miera traucēšana. Jaunajai sievai un citiem bērnuem nav jāatbild ar savu mantu un nerviem. Tādas lietas jākārto mierīgā ceļā. sms noblokkeet, bet viirietim ir jaatrod variants, kaa uztureet savus beernus. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Vīra alimenti. lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Alimenti piecu bērnu tēvam (17)
Ko darīt, šķirtam piecu bērnu tēvam, kura bērnu vecums ir virs 7 gadi? Vai alimentos jāsamaksā 150 % ? Gribētu izlasīt juridiski pareizu atbildi, bez liekām diskusijām. Paldies par atbildi.
Bez liekām diskusijām, likums nosaka MININĀLO uzturlīdzekļu apmēru VIENAM bērnam, kas nav diskutējams un nav apspriežams. Tātad, ja ir divi, trīs utt.. tad jāmaksā, tik cik likums nosaka, ja vien otrs vecāks nepierāda, ka ir nepieciešams vairāk( piemēram, kādas specifiskas slimības gadījumā, vai bērnam ir kustību vai citi traucējumi, kur nepieciešami papildus izdevumi ikdienai). Atgādināšu, ka šos minimālos apmērus jānodrošina ABIEM vecākiem, arī tam, pie kā bērni ikdienā aug. Šeit nav starpības ir vai nav vecāki šķīrušies, ja ir bērni, tie ir jāaudzina, jābaro, jāskolo, neatkarīgi no tā, vecāki dzīvo kopā vai nedzīvo. Tātad naudas līdzekļiem jau ir jābūt paredzētiem priekš bērniem tagad un nākotnē, ja reiz tika nolemts tos laist pasaulē. Jāmaksā ne mazāk kā 645 euro mēnesī, kas ir 150% no minimālās algas nevis no faktiskās. Faktiskajai algai 5 bērnu tēvam vajadzētu būt vismaz 1500 euro.
Ja kaut kādu iemeslu dēļ tētis nevarēs nopelnīt piertiekami, tad pēc mātes iesnieguma vietā stāsies Uzturlīdzekļu garantiju fonds, kas vēlāk naudu no tēva centīsies piedzīt.
129 eur par katru, kas kopā ir 645, ko, ja nespej samaksat tevs, maksā UGF, un ietur no tēva.
Par uzturlīdzekļiem no algas ietur līdz 50% no minimālās
Tas ir, pastāv iespēja, ka tēvam paliks 215 eur
Aldis, tu tur esi, ja pasauli redzi šādi.
Vecāki ir atbildīgi par savām atvasēm, par viņu audzināšanu.
Katram pašam jāsaprot cik bērnus viņš spēj uzturēt.
Nu neko darīt. Tēvam mūža parādsaistības pret valsti, (ja ugf maksā), vai arī viņš vienojas ar bērnu māti par ikmēneša summu, vai viņam ir tomēr laba alga. Nu tur tālāk lai pats domā.
Ko Jūs,te gvelžat un bārstaties ar likuma pantiem,sakiet vienkārši-vecīt, Tu esi pilnīgā pakaļā. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti piecu bērnu tēvam lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Alimenti berniem, ja esmu invalīds (4)
Es esmu 2 grupas invalids, stradat nevaru. Alimentus maksa valsts. Es esmu paradnieks, vai ne?
nelaimes notiek. Tas nav tik viennoziimiigi. Ja vecaaki nespeej uztureet savus beernus, to uznnemaas valsts. Valsts (mēs- nodokļu maksātāji) maksā Tavā vietā minimālo uzturlīdzekļu apmēru katram bērnam, līdz brīdim, kad varēs no Tevis piedzīt.(līdz pilngadībai un vēļ ja mācās). Un piedzen arī no pensijas.. līdz nāvei, vai līdz pēdējā centa nomaksai. Ko Tu daŗītu, ja arī bērnu matei būtu tādas problēmas??? Kā tad tiktu galā? Bērni it jūšu kopražojums, tātad divu cilvēku atbildība, izņemot gadījumus, ja viens ir miris, vai noņemtas vecāku tiesības. Par savu parādnieka statusu vari pārliecināties uzturlīdzekļu garantijas fonda mājaslapā. Jā, esi gan. Tava invaliditāte nemaina to, ka taviem bērniem jāēd, jāģērbjas un jāsaņem viss tas, ko saņem citi bērni. Viņiem nav vieglāk kā tev. Pavisam vnk., esi parādnieks,vari atvērt -lvportals.lv un izlasīt tur pa šo tēmu. ··· Uzturlīdzekļi (alimenti): Alimenti berniem, ja esmu... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu