Vai ir iespējams tikt vaļā no alimentu sloga,ja izdodas pierādīt ka tas nav maksātāja bērns?

Atgriežoties pie iepriekšējās alimentu tēmas par to čomu ko tgd tiesas izpildītāji smacē nost. Pasēdējām ar viņu pie polša un tad nu viņš man atklāja to bēdu stāstu kā tādā situācijā ir nokļuvis. Tad nu spriediet paši KĀDAS MAITAS var patiesībā būt tās saucamās "godīgās māamiņas".Kādreiz kad šis pats čoms bija jauns un nepieredzējis un pat nevainīgs-piereģistrējās Oho kur viņam uzrakstija kāda šmara. 2 pirmās vēstules čoms noignorēja(laikam kā zemapziņā juzdams ko nelāgu, bet tad tomēr atrakstija. Bāba bija ļoti uzstājīga uz tikšanos un par cik abi dzivoja vienā pilsētā čoms piekrita. Nekāadu ļoti lielu simpātiju it kā nebija, bet bāba bija ļoti uzstājīga ievilinot čomu gultā un pat pateica ka redz NEVAROT palikt stāvoklī, lai tik droši laiž iekšā.Pat neskatoties uz šo informāaciju čalis tomēr bija piesardzīgs un kaut nelietoja prežus-centās pirms laika izraut ārā un te kādu dienu šamā paziņo-KA IR NOTICIS DEBESU BRĪNUMS-šamā ir stāvoklī un čoms ir tas laimīgais tēvs. Čomam gan bij nelaba nojauta, vai nu viņš ir tas vienīgais ar ko šamā gulēja, bet čūska mācēja apvārdot ka ja pat rauj ārā-pietiekot pat ar pilīti-lai apaugļotos, lai gan pirms tam teica ka NEVAR palikt stāvoklī.Pirms tam šmarai vēl bija 2 aborti-pilnīgi iespējams ka 2 iepriekšējie čaļi vnk neiekrita viņas slazdā, bet čoms bija GODA VĪRS un kaut šī nebija viņa sapņu sieviete-bērnu atzina. Pēc tam jau samierinājās ar to domu ka ja sīkais ir tad tik jādzīvo kopā.Protams abu starpā nebija tur nekāda baigā mīla, bet nu kaut kā aprada ar to. Tā pagāja kāadi 3 vai 4 gadi-čcoms sadomāja kādu laiciņu aizbraukt uz ārzemēm pastrādāt, kad atgriezās atpakaļ šmara jau bija dabujusi citu joberi, Kādu laiku čoms tikās ar bērnu un pats arī maksāja tos alimentus, bet tad atkal aizlaidās uz ārzemēm un pat no turienes turpināja maksāt. Tad kādu dienu šmara viņam raksta pēc 2 gadiem, kad tas cits joberis jau bija pametis-lai ņemot šo pie sevis. Čoms atteicās, par ko dabūja dzirdēt veselu jūru l

Chris1986 (2018-11-05 18:36)  1 4 cik es saprotu, tad tas bērns *ui kādam ir vajadzīgs - tas atliek mātei vien dzemdēt viņu atpakaļ.
Bet vispār jau cilvēku dzīve ir viena liela laimes spēlē - kādam vecākiem paveiksies vai nepaveiksies piedzimt, cik jauno gados vēzi saķers un tamlīdzīgi

Marija_Anna (2018-11-05 19:21)  1 2 un cik tad bērnam gadu ?

gertrude (2018-11-05 19:39)  1 6 Bumbum, nu cik var, prezervatīvi katrā veikalā pie kases. stāvoklī nevar palikt, ja seksa vietā dzer tēju, ja kas.

vecmebele (2018-11-05 19:46)  1 11 Shii ir taa retaa, briinishkjaa iespeeja viirietim izjust to, ko izjuut sieviete peec izvaroshanas.

Chris1986 (2018-11-05 19:47)  1 4 Jā, tā ir prātīga doma - pasūtīt ratā un tā vietā mierīgi iedzert tēju! :D Bet, kā manā bērnībā dziedāja Sandra Ozolīte: "Par visu maksāju es dārgi, Un pat par to, kas bija lēts"

Drole (2018-11-05 19:49)  2 6 KĀ RĪKOTIES citiem,ja nokļūst tādā situācijā?


variants A) Lai tie citi iet uz policiju un raksta suudziibu, ka tikushi kidnapeeti, izvaroti un atnaudoti.

variants B) ja tomeer zarna par tievu, var uzaudzeet baardu un mukt uz Braziiliju, Zanzibaaru vai vismaz sleepties pie Bumpja skapii.

Svece (2018-11-05 19:56)  1 6 335 EUR zobos un uz Rātsupītes iela 1 k-1, Rīga paternitātes testu - ja jau gribās pie patiesības tikt. Ja liekas ka tas ir risinājums.

miers2 (2018-11-05 19:59)  3 5 vajag būt lepnam , ka gadījusies tāda gudra un apsviedīga sieviete tādam glupam un neaptēstam fāterim!!!

siikaa16 (2018-11-05 20:06)  1   Var atteikties no bērna. Lai aiziet pie jurista. Zinu gadījumu, ka strādājoši vecāki (šķīrušies), atteicās no bērna. Bērns kļuva par bāreni. Vecmāmiņa paņēma aizgādībā. Patiesībā bērns dzīvoja pie viena no vecākiem. Tas bija treknajos gados, dēļ visādiem pabalstiem, bāreņa atvieglojumiem.

Marija_Anna (2018-11-05 20:18)  1 9 Palikuši 3 - 7 gadi ko maksāt.
Vai nebūtu prātīgi nečakarēt bērnam galvu, attiecības? Un ja tam čomam vairs nesaāks izveidot normālu ģimeni ar bērniem? Atcerēsies savu bērnu kā pēdējo glābiņu. Ja jau tagad ir dauzījies pa pasauli . Tēvs ir tas, kas uzaudzina, dod vairāk, kā tās pāris piles. Tikai te izskatās, ka puika/meitene nav no tēva saņēmuši neko. Un tagad "paps "čoms nezin kā izlocīties, lai saekonomētu bērnam pienākošos. Lai kāda būtu tā sieviete, bet vai bērna acīs ir pamēģināts paskatīties?
Kaut arī , ļoti pieļauju , ka arī tas bērns vairs tādu papu neko daudz nevēlētos.
Bet patiesībā ( ja tā ir tāda, ne provokācija ) tad var būs vēl cits variants. Ko tik pie pudeles nesarunās.

janisb (2018-11-05 20:30)  2 8 Tikai idiots var ticēt stāstam "nevar palikt stāvoklī" un un vēl lielāks idiots ticēt, ka "laicīgi" izvelkot nekas slikts nenotiks, pat prezis nav 100% drošs, kur nu vēl "izvilkšana", pat no mineta var apaugļoties, ja sievietei tāds mērķis. Paternitātes tests pats par sevi problēmu neatrisinās, nāksies sniegt tiesā, kā arī maz cerību, ka tiks vaļā no parādiem par iepriekšējo periodu...

Geisha (2018-11-05 21:07)  3 8 Nabadziņu kā tā briesmone izvaroja. Atkal un atkal izvaroja. Nabadziņu sev virsū vilka. Sava mazdēliņa knupīti varu aizdot tavam draugam. Tagad to tavu draugu vajadzētu Rātslaukumā uz zīda spilventiņa cilvēkiem rādīt kā sieviešu nelietības upuri.
Pirmo reizi oho vēsturē Geisha izplūst žēlabās asarās. Ptičku žalko.

TuvaaTaale (2018-11-05 21:20)    2 Lai Tavs čoms, Bumpastik, paņem pats savu bērnu pie sevīm audzināšanā un par 200% pilnā visa veida aprūpē un alimentus lai piedzen no bērna mātes. Ja bērnu audzinātu labs un gādīgs tēvs, domāju, saprātīga māte, kas, jādomā, vienpersoniski netiek galā, neatteiktos savam bērnam maksāt alimentus.
Ceru, atbildēju izsmeļoši!!!

Luusila (2018-11-05 21:22)  1 3 Kas par cepienu! Nu vareni! Zin ko- man šķiet, ka jūsu sugu vajadzētu kastrēt.

(C): "sievietes ampelējot ar vīrieša goda jūtām "

Kad jau ampelējoties bērnus taisa, tad tādiem ampelmaņiem itin kā dakters parakstījis- vienai aizšūt, a otram nogriezt, lai neampelējas vairs ar nopietnām lietām.

mellene_85 (2018-11-05 22:07)  4 1 Principā ir gadījumi, kad kāda nemīlama dāma izposta divas dzīves ar šo vienu gājienu. Atliek gaidīt, kad kļūda tiks izlabota /ātri motocikli, bulterjeri utt
Vēl kardināla kļūda ir domāt, ka ja kāds tevi ļoti mīl, tad nekur nepazudīs arī tad, ja viņā noslaucīsi kājas. Common. Katram, pat neglītākajam cilvēkam ir ap simtu citu variantu, kuriem viņš neko sevišķu nenozīmē, bet kuri piekrīt tikties. Un pēc apbērnošanās ar citu sapņu princis iekrīt tieši šajā širpotreba kastē, un ir "viens no", jo laimīgajai ceļojošā kausa atpakaļvinnētājai garantētas mūžīgas zobu sāpes atlikušo mūžu regulāri skatoties uz tizlu pierādījumu tam, kā viņai tika uzlikts mīkstais. Lai maz neliktos, vēl no viņas tiek sagaidīta mazohistiska iniciatīva izkopt attiecības ar perējumu. Jebkurš piekritīs, ka gudrāk veidot attiecības ar simpātisku pirmo pretīmnācēju.

TuvaaTaale (2018-11-05 22:41)  1 5 Noteikti, ļoti nelaimīgi ir tie cilvēki, kas noskopojušies (vienalga, plānotiem vai neplānotiem), bet saviem bērniem. Vēsture pilna ar bērniem, kas dzimuši neplānoti... neplānoti, bet... mīlēti.
Bumpastika murgojums laikam ir no pārmērīgas alkohola dzeršanas, bet dzeršana, kā zināms, ir jūtu slimība, kurā nevar būt vainojama ne sieviete, ne neplānoti dzimušais Bumpastika čoma bērns.
Bumpastika terminoloģija raksturo pašu Bumpastiku.
Ko lai saka, cilvēku realitātes mēdz būt ļoti atšķirīgas... Negribētu pazīt BumpastikVEIDĪGOS

Momo (2018-11-05 23:16)    4 Nelasīju visu to liriku. Par bērna izcelšanos civillikumā pie ģimenes tiesībām 156. pants- Paternitātes atzīšanu tiesa var atzīt par neesošu tikai tad, ja persona, kas bērnu atzinusi par savu, nevar būt viņa bioloģiskais tēvs un bērnu atzinusi par savu maldības, viltus vai spaidu rezultātā.
Apstrīdēt paternitātes atzīšanu var persona, kas paternitāti atzinusi, vai bērna māte divu gadu laikā, skaitot no dienas, kad viņi uzzināja par apstākļiem, kas izslēdz paternitāti.

Ja nav faktu, tikai kaut kādi murgi, zaudēts variants.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu