Vai var atņemt 1/2 no dzivokļa?

runcizs (2017-11-08 10:30)    3 Ja dzīvoklim ir divi īpašnieki, kur katram pieder 1/2 domājamās daļas no dzīvokļa īpašuma, vienam ar tiesas lēmumu var atņemt viņa domājamās daļas. Tiesu izpildītāju izsolēs ir šādi piedāvājumi. Cik liela ir pircēju interese, nezinu, bet pieļauju, ka ir pārpircēji, kas specializējas uz šādām lietām un pēc tam čakarē nelaimīgo otras puses īpašnieku...

Lele (2017-11-08 10:39)      Ja dziivoklim ir divi vai vairaaki iipashieki, tad katram pieder domaajamaa dalja ar kuru jamie var riikoties...paardod, iziireet...
Var ielaist savaa domaajamaa daljaa iirnieku, kas davediis Tavu dziivi liidz ellei un Tu atdosi vai paardosi savu domaajamo dalju, taadeejaadi kaads tiks pie Dziivoklja kopumaa...

Kaa jau teica augstaak...izklausaas sarehgiiti un diez vai to kaads dariis, lai ieguutu 1-istabas dziivoki Mazpisaanos...bet cita lieta ir Juurmala, Riigas centrs utt...taadas lietas notiek. Un teoreetiski ir legaali.

Parv

Lele (2017-11-08 10:58)    4 Uzraksti siikaak un konkreetaak, ja gribi dzirdeet kaadu padomu...

Tu esi viena no iipashnieceem? Kas ir tie citi? Tu esi taa, kas maksaa un tie otri ir, kas nemaksaa...
Un, kaads ir Tavs meerkjis? Gribi ieguut to dziivokli savaa ipashumaa vai tieshi otraadi tikt valjaa...

Citaadaak nav skaidra situaacija...liidz ar to ne viens neko ieteikt nevar. Tikai vispaareejas, vispuseejas atbildes..

edding (2017-11-08 14:32)  1   Noformēts kā domājamās daļās, jeb reāli katram pa pusei.? Kādi brālim parādi? Vispār jau jā, ZTI var atņemt jebkurā gadījumā un izsolīt. Varbūt sarunā ar brāli, lai steidzami pārraksta uz Tevi, jo zaudēs viņš tā vai tā un vēl Tevi paraus līdzi.

Lele (2017-11-08 18:39)    2 Man liekas, ka laicinju atpakalj Tu jau te rakstiitji par savu dziivokli un braali...

Tev ir jaanjem visi dokumenti un jaaiet pie jurista, kas specializeejas nek.ipashumos un jaadabuu dziivoklis sev. Vai nu pierunaajot braali atdod dziivokli briivpraatiigi vai ar draudiem, ka piedziisi no vinja nesamaksaatos paraadus...

joens (2017-11-08 20:18)    3 Atņemt nevar, jo tā puse Tev tāpat nepieder. Pārdot citam īpašniekam elementāri, arī brālis pats to varēja izdarīt.

ZTI tomēr ir valsts valstī, tāpēc nav ne jausmas, vai šādos gadījumos otrās puses īpašniekam ir pirmā roka pirkumā.

butterfly_searcher (2017-11-08 22:20)    1 Kreditors ir tiesigs versties ari pret 1/2 no domajamam dalam no ipasuma (tikai brala saja situcija), un tiesvedibas cela realizet sis dalas piespiedu cela, rikojot izsoli.
Kopipasniekam ir pirmpirkuma tiesiba.
Ieteikums par parrakstisanu uz autori, ir vieta.bet nezinot apstaklus, gruti spriest vai uz ipasumu jau nsv uzlikta aizlieguma atzime, tada gadijuma vienigais risinajums ir vienoties par parada segsau un to segt.

Pilskungs (2017-11-08 22:45)      Viss jāskatās no likuma viedokļa - Civillikuma daļas: Mantu tiesības (dzīvoklis), Ģimenes tiesības (brālis) un Saistību tiesības (brāļa parāds). Tad vēl Civilprocesa likums u.c.. Viegli tas nav.

av2 (2017-11-09 08:16)      var atnnmet mieriigi. Te jau mineeja vissu iepriekss. Visstuulbaakais kas var buut, ir divi saimnieki zem vien jumta. Vienoties nevar nekad...nu 7 gadiijumos no 10. Maaja var sagaazties, bet vienoties nevar cilveeki.

skarbaiskungs (2017-11-09 09:29)    1 Tev jau tgd vaidzēj sēdēt pie advokāta un drukāt pieteikumu tiesā. Ja vari pierādīt, cik daudz kurš maksā rēķinus, tad brālis ir arī taus parādnieks, ne tikai kādam citam..

Pilskungs (2017-11-09 23:03)      Pēc Civillikuma pret brāli var iesniegt regresa prasību, tas ir, par tās naudas atgriešanu, ko esi samaksājusi viņa vietā.

butterfly_searcher (2017-11-10 16:05)      Ja es pareizi saprotu, tad meitene maksa komunalos rekinus, bet piedzinu pret brali grib verst citi kantori (bankas, lizings, inkaso utt). Lidz ar to, kads regress? Regresu var prasit no vina, tad, ja vina sedz vina vieta sis konkretas saistibas, kuras bralis nepilda pret x piedzineju.
Un jaa, protams, ari 1/2 no saistitajiem maksajumiem par dzivokli, bet ari tikai pie apstakla, ka masa ir tos segusi brala vieta.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu