Vai galvotājam ir tiesības uz īpašumu ja ir maksajis mazu daļu kredīta?

Sveiki. Esmu mājas īpašnieks un kredīt ņēmējs, lieta tāda, kad ar mani mājā dzīvo māte kura ir galvotāja! Es dzīvoju kopa ar savu civilsievu un 3 bērniem! Šī sieviete,mana māte kļuva neciešama...aizskar manu ģimeni...traucē mums dzīvot! Uz tāda pamata...šo indīgo čūsku gribam izraxtoit no mājas? Vai tas ir iespējams? Viņa ir maksājusi kredītam mazu daļu arī, bet maksajums pēdēja gada laikā par elektrību..tv...ūdeni...kanalzaciju nav maksajusi! Vai man ir kādi pienākumi uz viņu? Viņa vnk.grauj mūsu ģimeni!

neko    6 Juridiski tiesību nav, morālas tiesības ir.... ja jau ne tikai galvoja, bet pat kaut ko maksāja.

neko    9 Nu būs tev vēl viens stimuls pildīt tavus Civillikumā noteiktos pienākums rūpēties par vecākiem un no nodrošināt viņai pašai savu dzīves vietu.

Marija_Anna      Vispirms jāpiebremzē emocijas.
Pēc tam viss jāsaliek pa plauktiņiem. Par pārējo paklusēšu.

borzomi    3 Nezinu gan,ka gan tāda "briesmone" kļuva par galvotāju.Tad jau tas vells nav tik mells,kā Tu viņu mālē.
Tad lūk,Tev mammu vajadzēja...

ne_meklejumos    2 Lai kāda tā māte, bet kad galvojumu vajadzēja, tad gana laba bija.

TaaLinda    3 Atmaksā visu viņas maksāto kredītu atpakaļ un paņem un maksā viņai kredītu atsevišķam mājoklim plus jāpalīdz arī komunālos nomaksāt un zālēm naudu iedot.Mamma ir mamma.Nevar atstumt un atstāt nelaimē, lai kāda viņa nebūtu.

vellsII      Paklau cilvēk- ja jau tik ļoti nesadzīvojat, ko tad vispār kopa esat- mučai laba pensija, štoļi?

janisb    1 Galvotājam nav tiesību uz īpašumu, bet viņš var piedzīt no tevis summas, kas tika maksātas par kredītu, kā arī atsaukt galvojumu, tad banka pārskatīs kredīta līgumu, iespējams pieprasīs atmaksāt visu aizdevumu. Vēl jāņem vērā, ka bērnam jāmaksā uzturnauda vecākiem, ja tāda tiek pieprasīta (līdzīgi kā alimenti)

A_la_Nanita    1 Saskaņā ar CL galvotājs apdraud vairāk sevi kā kredītņēmēju par kura kredītu galvojis. Galvojums nedod tiesības uz īpašumu, taču, kā jau minēja janisb, ja viņa ir maksājusi kredītu vai tā procentus, tad šīs summas viņa no Jums tiesas ceļā var piedzīt. Tā kā Jums pašai/m jāsaprot vai viņa maksāja kredīta daļu vai komunālās izmaksās. Savukārt no mantošanas viedokļa Jūs esiet apdraudējis pats savu ģimeni, jo tā kā sastāviet nereģistrētā laulībā, tad mantot Jūsu mātei ir lielākas tiesības kā civilsievai, kurai to praktiski nav... Par pieminētajiem uzturlīdzekļiem vecākiem, tas nav tik vienārši, tiesa tādus var piedzīt, tikai vecākam ir jāpierāda, ka viņam pašam ar saviem ienākumiem nepietiek, lai nodrošinātu savas pamatvajadzības.

av2    2 es taada situaacijaa atrastu mammai citu maajokli, Labu maajokli. Un samaksaatu airi vinnai vissus teerinnus.. Bet nespeeju ko taadu iedomaatiews, jo mana mamma vienmeer ir, un buus manaa pusee, lai ko es dariitu. Ja es izveelos citu sievieti, sskkiros...da vienalga ko, vinna vienmeer ir manaa pusee.

A_la_Nanita      Visvienkāršākais pierādījums, viņa nav maksājusi pa tiešo kreditoram un jūsu pašu ienākumi matemātiski rēķinot ir bijuši pietiekami kredīta un komunālo maksājumu apmaksai.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu