Kapec ZTI Pus gadu laika neaiztika darbaalgu, kad viena darijuma samaksaju pusi no alimentiem?

Labdien. Esmu diemzel paradnieks par alimentiem. Uz 6 juniju 2020 gada mans parads bija 4000 eiro liels, kurs man pastavigi un ikmenes bija maksats no algas. Junija es parskaitiju kur ir piemerots 2000 eiro, lai man atrak nodzest soda procentus un t. t. Pec parskaitijuma man nekas nebija atvilkts no algas 6 menesi laika. Tad novembri atkal bija sakts nonemt no algas.,un pie reizes liegums visam darbibam automasinai. ZTI telefona saruna nedrikst dod man atbildes un klatniene saistiiba ar covid 19 ari ne?? Ko man darit, versties tiesa vai ko citu.

Eivisa  1 2 Vajadzēja saviem bērniem godīgi maksāt alimentus....pareizi ir, ka piežmiedz Tevi, pats vainīgs.

La_m      Pēc uzrakstītā izskatās, " apzinīgais" maksātājs šad un tad ieskaitā kādu naudiņu, lai dzēstu soda procentus. Bet ikmēneša noteikto naudas summu bērnam nepārskatāms. Varbūt cer , ja te pačīkstēs tad kāds viņa vietā nomaksās?!!

menessLillija      Katru reizi kad ieskaiti naudu, tad sazinies ar tiesu, nosūti e- pastu ja esi ootrai pusei ieskaitījis naudu. Pēc likuma ir teikts ka sievai jazino par katru naudu ko saņem no alimentus maksātāja. Ja viņa neziņo, tad galvenais lai vari pierādīt ka esi maksājis. Bankas maksājums utt. Un to arī iesniedz tiesai.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu