Tiesu izpildītāja veikta mantas aprakstīšana deklarētajā adresē

Labdien!Vēlos pajautāt.Esmu parādniece,lieta ir nodota tiesu izpildītājam.Jau kādu laiku esmu bez darba,nēesmu arī bezdarbnieku uzskaitē.Nekādus sociālos pabalstus nesaņemu,tādēļ kādu laiku nēesmu dzēsusi šo parādu.Bērnu nav.Neprecējusies.Nekādas mantas un īpašuma uz mana vārda man nav.Saņēmu uzaicinājumu no tiesu izpildītāja par to,ka ja 30 dienu laikā neturpināšu parāda apmaksu,tad manā deklarētajā dzīves vietā tiks aprakstīta un izvesta manta.Pati šajā adresē nedzīvoju,tā ir manu vecāku dzīvesvieta.Vēlos uzzināt-vai tiesu izpildītājam ir tiesības vērst piedziņu uz manu vecāku mantu?Un kā Jūs ieteiktu rīkoties dodoties uz konsultāciju pie tiesu piedzinēja.Parāda summa ir 2900 euro.Uzturlīdzekļi ir minimāli.Liels paldies!

mellene_x (2017-02-12 17:04)    6 Jums jāsazinās personiski ar tiesu izpildītāju un jāizstāsta sava situācija, un NĒ, svešu mantu noņemt nedrīkst... bet ZTI jau to nezin, viņš par to ir JĀINFORMĒ.

Agatem (2017-02-12 17:20)  3 1 Nu jādomā jau bija agrāk mazliet, lai šādi parādi neveidojas tomēr, un varēji laicīgi iet runāt, noteikti šie nāktu pretī, sastādītu atmaksas grafiku.

edding (2017-02-12 18:30)  3 2 Man šķiet, ka tagad var arī radu mantu aprakstīt.
Agatem, ja tas parāds ir tiem, kuri visas pastkastes, pardon, piepļūtījuši ar saviem piedāvājumiem, paņemt pie viņiem kredītu, tad ļoti labi, ka neatdod. Tā viņiem vajag.
Ja parādā kādam cilvēkam, kurš Tev aizdeva, tad fiksi un Īriju, tur pāris mēnešos nopelnīsi, samaksāsi un miers.

DanaL (2017-02-12 19:25)  3 9 Patiesībā man tā ZTI pat mazliet žēl - ķēpa liela, jēgas tikpat kā nekādas, izskatās, ka kundzīte jau ilgstoši veģetē uz kāda rēķina. Svešu mantu viņš, saprotams, aiztikt nedrīkst. Parāds, visticamāk, karāsies, ilgi un dikti.

Tomēr oponēšu viedoklim 18:30 - parāds ir un paliek parāds, neatkarīgi no tā, kur esi aizņēmies, arī tur nauda nav nokritusi no gaisa, kāds to ir nopelnījis un ieguldījis lietā un arī tur strādā cilvēki, kuru maciņa biezums atkarīgs no parādu atgūšanas. Un ja kādam tas viss tik ļoti nepatīk, tad nelieniet tur un neaiztieciet svešu mantu/naudu, iztieciet ar savējo, nevis bāziet savas ķetnas visur, kur var pagrābties.

Ptičkai - parādu nomaksa visos laikos bijusi goda lieta.

Mazaa_naarinja (2017-02-12 20:07)    5 Maksā kaut pa 10 eur mēnesī, ja šobrīd nevari atļauties vairāk, jo vismaz parasti tā ir - kamēr maksā vismaz mazumiņu regulāri, tevi liek mierā.

Edg (2017-02-12 22:57)      2900, a kur tā ir jābāž galva cilpā lai par šitādu smiekla summu tagad būtu šitā jezga? Tas tev izmaksās patiesībā vēl vairāk, tā ZTI pakalpojumi arī nav par velti. Pieliks viņš tev tur arī savus ciparus. Vecāku mantu nav tiesīgs aiztikt izņemot gadījumu ja šie ir galvojuši par tavu aušību. Ja nav galvojuši, tad vislabāk ir emigrēt un tur beržot grīdas sapelnīt un atdot.

Edg (2017-02-12 22:59)      Ak jā, tiešām derētu gan senčus pabrīdināt, gan arī ZTI aizsūtīt depešu kad tev deklarētājā dzīves vietā nekas neatrodas un nepieder. A par tavām apakšbiksēm viņam interese maza būs.

onslovs (2017-02-12 23:06)      Tā rīkojās tikai strausi - iebāž galvu smiltīs un domā, ka viss pats atrisināsies. Nevajag ielaist sīku problēmu lielās nepatikšanās.

onslovs (2017-02-13 13:59)      Es ne vienu netiesāju, es tikai izteicu savu viedokli balstoties uz virspusējiem faktiem. Pats pēc "treknajiem gadiem" 2-3 gadus izmaksāju ar savu "draugu" palīdzību sataisītos parādus par glauniem autiņiem. Paldies Jančuk, Ērikonkuli, Gunti un vēl citi!!!Katru mēnesi komunicēju ar banku, līdz izdevās samazināt parādu kopsummu un pārdot ar minimāliem zaudējumiem visus "enkurus", kas vilka mani uz grunti. Tie kam tajā laikā bija lieka nauda, bija zelta laiki. Ja es nebūtu runājies un cīnījies no pirmās dienas, tad sen jau būtu aizgājis pa burbuli. Lai tev veicas visu nokārtot, Ptjichka!

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu