Tiesu izpildītāji (ZTI)

Tiesu izpildītāji (ZTI) - jautājumi un diskusijas

Ja darbs legāls, viennozīmīgi mēneša vai divu laikā. Cik liels ir paraads ? Par ko paraads, un kam ? Jautaaju, jo....vai ir veerts slapstiities. A taa, ir variants, ka nemaksaat nevienam neko. Vienkaarssaakais, straada uz skaidras naudas apmaksu. Sarezzggiitaakais, kraava koferi taalakaam zemem. Bet, kaa jau teicu, vai ir veerts.... Patiesībā cik zinu ,tad šodienā viss vienkārši--noslēdz vienošanos ar tieslietu izpildītāju,sastādi atmaksas plānu ,teiksim mēnesī piečuku, un dzīvo tālāk..

Latvijā tieslietās ir liels bezpriģels..tieslietu izpildītājs var tev atņemt jebkuru visu naudu tieslietu lietas ietvaros.
Ideāls variants tantēm..Var pat krietni jaunāku savākt!!
Ir parādi, tiesu izpildītājs..Vīrietis ar alimentiem diviem bērniem..Cik tur jāmaksā,kas paliek pašam?
Tādu tak var konkurencē savākt un pat paklausīgāks- atkarīgāks būs..
Tikai duras tādus sauc par pļerzakiem!!
Nu panesās..
Jā.Latvijas teritorijā. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai tiesu izpildītāji ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ko darit lai tiesu izpildītājs nenoņem pedejos minimalos dzīves uzturlidzekļus? (16)
Saņēmu vestule no zvērinātas tiesu izpildītājas , ka viņas lietvedībā atrodas, Valsts ieņēmumu dienesta izdotais lēmums, administratīvā pārkāpuma lietā par naudas soda piedziņu no manim par labu valstij. Piedziņu summa ...
Ļoti pat interesanti ar ko nodarbojas nabaga invalīds, lai VID izdotu lēmumu administratīvā pārkāpuma lietā 1000 EUR apmērā. Iespējams, Anonīmais TIPS "Laimētavās" naudu pakāsa, ja jau neraksta neko konkrētu..., BET GALVENAIS, ka pats nav spējīgs DADOMĀTIES SAVLAICĪGI sastādīt parāda atmaksas grafiku, piem., maksāt 50 eur / mēnesi. ... shis tacu oligarhu portaals..te 6000 algas siiknauda..tu te par niekiem runaa😗ja nopietni..neko neizdarisi..likums ir ka tik 10% no min algas var novilkt tik..realitaatee atstaaj nulli kontaa..pa tv pat raadiija sizetu..tiesu izpildiitaaji klaji paarkaapj likumu..bet valdiibas taukmuuljiem po..intervijaa viena taada blozga tik bazuuneeja.ka taa nedrikst un viss..lai suudzoties.. Tiesu izpildītājs nemaz nevar noņemt pēdējos minimālos - minimālo algu, kas tagad ir 700, atstās tev kontā, viss kas iet pāri tam tiek aizskaitīts piedziņai. Vienīgais izņēmums ir alimenti, kad atstāj tikai pusi minimālās, cik dzirdēts - tur cits bizness, netīrs bizness, feministes nevar atļauties riskēt ka vīrietis kādu ķēdes posmu uz reālu tiesu. Bet par VID parādiemtev 100% ka līdz 700 viss paliks kontā.
Vēl ir jautājums vai no pensijām vispār atvelk kaut ko, jo tur ir ieņēmumi no kuriem neatvelk vispār - vajag ar to tiesu izpildītāju sazināties un parunāt, kas tur būs - cilvēks jau arī dara tikai savu darbu, nav jau tur nekāds naids vai kas.
Pastāsti, ka tādās saistībās iekūlies. Tad arī reāli padomi var sekot. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Ko darit lai tiesu ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kapec ZTI Pus gadu laika neaiztika darbaalgu, kad viena darijuma samaksaju pusi no alimentiem? (3)
Labdien. Esmu diemzel paradnieks par alimentiem. Uz 6 juniju 2020 gada mans parads bija 4000 eiro liels, kurs man pastavigi un ikmenes bija maksats no algas. Junija es parskaitiju kur ir piemerots 2000 eiro, lai man atrak nodzest soda ...
Vajadzēja saviem bērniem godīgi maksāt alimentus....pareizi ir, ka piežmiedz Tevi, pats vainīgs. Pēc uzrakstītā izskatās, " apzinīgais" maksātājs šad un tad ieskaitā kādu naudiņu, lai dzēstu soda procentus. Bet ikmēneša noteikto naudas summu bērnam nepārskatāms. Varbūt cer , ja te pačīkstēs tad kāds viņa vietā nomaksās?!! Katru reizi kad ieskaiti naudu, tad sazinies ar tiesu, nosūti e- pastu ja esi ootrai pusei ieskaitījis naudu. Pēc likuma ir teikts ka sievai jazino par katru naudu ko saņem no alimentus maksātāja. Ja viņa neziņo, tad galvenais lai vari pierādīt ka esi maksājis. Bankas maksājums utt. Un to arī iesniedz tiesai. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Kapec ZTI Pus gadu laika ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Vai varu prasīt tiesas izpildītājam dokumentu par parāda nomaksas gaitu un aprēķinus? (17)
Man ir parāds, kuru nodeva tiesas izpildītājam. Uz rokām man ir dokuments, kur tika aprēķināta summa ar procentiem un izdevumiem. Man paskaidroja, ka summa nemainīsies. Bet, kad pēdējo reizi biju jautāt kāda uz doto momentu ir ...
Kā rīkoties, pirms dažām dienām parādīja Aizsaules ielā. Ar citām metodēm būs grūti tikt vaļā no šiem nagu maucējiem. vai tad tiesas izpildītājam neko nevajag un visiem tiem pārējiem, kas ķēdītē saslēgušies uz lielo ieguvumu? tagad arī visas izlietotās kancelejas preces atmaksāsi! Nu gan jau kaut kāds procents vēl tiesu izpildītājam pienākas. Bet godīgi tad būtu tiešām zināt cik un par ko. Turpmāk atceries šo visu sīki noskaidrot pirms paraksti kādu dokumentu. Kad parakstu jau esi uzlikusi, tad jau ir par vēlu. Izlasi kas tajā tev uz rokas esošajā dokumentā ir rakstīts. Arī to, kas sīkā drukā pie drukāts, varbūt radīsies kāda skaidrība. Bezmaksas padoms no jurista! Nevajag censties atrisināt savas problēmas ar tālruņa zvanu vai papļāpāšanu ar ZTI tā pieņemšanas laikā! Uzdodiet savu jautājumu, nosūtot ZTI vēstuli (nevis e-pastu) kurā uzdodiet Jums interesējošos jautājumus. Ja ZTI neatbild, tad sūdzieties par to Zvērinātu tiesu izpildītāju padomē. Ja padome nepalīdz, tad Tieslietu ministram. Tiesu izpildītājs,kad saņem izpildrakstu,nosūta brīdinājuma vēstuli,kurā ir arī viņa takse par konkrēto gadījumu. Tā kā visu ,acīmredzot,nevari samaksāt, tad noslēdz atmaksas grafiku,rakstveidā..un vienmēr ir iespēja salīdzināt atlikumu. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai varu prasīt tiesas ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Ka var uzzinat kads ZTI nonem naudu no konta? (13)
No mana konta kads ZTI nonem naudu un es nezinu par ko un ZTI vardu Uzvardu.Gribu to uzzinat
Flints,
konta izrakstā nebūt nav jāparādās ZTI.vārdam,uzvārdam. Starp citu, oficiāls bankas izraksts ne ar ko neatšķiras no tā, kas ir internetbankā. Tātad vēlreiz: ja konta izrakstā neparādās nekāda info par parāda piedzinēju, jāinteresējas bankā vai nu personīgi ierodoties vai sarakstoties internetbankā.

Ja galīgi nav nekādas idejas, par ko, varbūt esi bijis galvotājs kādam kredīta ņēmējam. Ja kredīta ņēmējs izvairās no maksāšanas, kredītsaistības pāriet uz galvotāju.
Nevaru saprast, smieties vai raudāt. Cilvēku bezpalīdzība ir tik aizkustinoša... Painteresējies bankā. Cik zinu, katrai kredītiestādei pēc klienta rakstiska pieprasījuma un attiecīgas pakalpojuma maksas saņemšanas ir pienākums noteiktā termiņā sagatavot un izsniegt izrakstu par klienta kontā veiktajām naudas iemaksām un izmaksām par nepieciešamu laika periodu. Kur problēma? Atliek vien attiecīgi rīkoties! Nav opcija- netaisīt parādus? :D ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Ka var uzzinat kads ZTI nonem ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai tiesu izpilditajs var noņemt bērnu uzturlīdzekļu naudu? (5)
Labdien, velejos pajautat, vai tiesu izpilditajs drikst par paradu nonemt bernu uzturlidzeklu naudu no konta. Ja ta ir noticis ka rikoties?
Mūsu valstī DIEMžĒL likumdošana visu uztic mums pašiem - jāzin, jāseko, ..., utt., un protams - jānojauš!!! Par uzturnaudu ar rakstisku iesniegumu jāvēršas pie tiesu izpildītāja, par to un to, lai informētu un neapgrūtinātu jau tā "smago" viņa darbu!!!!! .. varbūt pat atskaitīs, bet drīzāk - (ja paspēsi "sarunāt") nākošreiz neķersies klāt un arī nepAREIZI IEKASĒTO atrēķinās ... Latvijā ZTI var darīt visu kas ienāk prātā. Tādēļ nesaprotu tos, kuri ņem visādus kredītus, nesaprot ka ātri vien iekritīs tiesu izpildītāju ķetnās.
Konkrētajā gadījumā, pateiks ka nezināja kas tā par naudu un protams, ka atpakaļ neko neatdos.
Neviens negarantē, ka parāda piedziņas procesā bankas kontā ienākusī nauda netiks aiztikta. Ja tiesu izpildītājs nezinās, kādus pabalstus Tu saņem, viņš naudu var atskaitīt arī no tiem ienākumiem, kurus likums pasargā!

Vienvaardsakot sadarbiiba ar Tiesu izpildiitaaju ir Tevis pashas interesees..
Nē nevar, bet ir maziņš bet - tiesu izpildītājs ņem vērā Tavus ikmēneša ienākumus un viņš nelasa tieši kura nauda Tev ir ienākusi Tā ka skaties uz visu mēneša šķērsgriezumā iesaku griezties pie tiesībsarga uz konsultāciju un visu sīki paskaidro ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai tiesu izpilditajs var ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Tiesu izpildītāja veikta mantas aprakstīšana deklarētajā adresē (11)
Labdien!Vēlos pajautāt.Esmu parādniece,lieta ir nodota tiesu izpildītājam.Jau kādu laiku esmu bez darba,nēesmu arī bezdarbnieku uzskaitē.Nekādus sociālos pabalstus nesaņemu,tādēļ kādu laiku nēesmu dzēsusi šo ...
Patiesībā man tā ZTI pat mazliet žēl - ķēpa liela, jēgas tikpat kā nekādas, izskatās, ka kundzīte jau ilgstoši veģetē uz kāda rēķina. Svešu mantu viņš, saprotams, aiztikt nedrīkst. Parāds, visticamāk, karāsies, ilgi un dikti.

Tomēr oponēšu viedoklim 18:30 - parāds ir un paliek parāds, neatkarīgi no tā, kur esi aizņēmies, arī tur nauda nav nokritusi no gaisa, kāds to ir nopelnījis un ieguldījis lietā un arī tur strādā cilvēki, kuru maciņa biezums atkarīgs no parādu atgūšanas. Un ja kādam tas viss tik ļoti nepatīk, tad nelieniet tur un neaiztieciet svešu mantu/naudu, iztieciet ar savējo, nevis bāziet savas ķetnas visur, kur var pagrābties.

Ptičkai - parādu nomaksa visos laikos bijusi goda lieta.
Jums jāsazinās personiski ar tiesu izpildītāju un jāizstāsta sava situācija, un NĒ, svešu mantu noņemt nedrīkst... bet ZTI jau to nezin, viņš par to ir JĀINFORMĒ. Maksā kaut pa 10 eur mēnesī, ja šobrīd nevari atļauties vairāk, jo vismaz parasti tā ir - kamēr maksā vismaz mazumiņu regulāri, tevi liek mierā. Man šķiet, ka tagad var arī radu mantu aprakstīt.
Agatem, ja tas parāds ir tiem, kuri visas pastkastes, pardon, piepļūtījuši ar saviem piedāvājumiem, paņemt pie viņiem kredītu, tad ļoti labi, ka neatdod. Tā viņiem vajag.
Ja parādā kādam cilvēkam, kurš Tev aizdeva, tad fiksi un Īriju, tur pāris mēnešos nopelnīsi, samaksāsi un miers.
Nu jādomā jau bija agrāk mazliet, lai šādi parādi neveidojas tomēr, un varēji laicīgi iet runāt, noteikti šie nāktu pretī, sastādītu atmaksas grafiku. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Tiesu izpildītāja veikta ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
nezinu, kas konkrēti ir ZTI liegums, bet jebkādas darbības ar auto nav veicamas, ja ir nenomaksāti sodi vai liegumi... Nē nevar iziet, Tev jādodtas pie ZTI un tad viņš ja būsi apzinīgi maksājis Tev dod atļauju rakstiski, ka vari iet TA. Aizliegtas darbības kuras saistītas ar a/m īpašnieka maiņu? Var. Jāvienojas ar piedzinēju, kas dod rīkojumu tiesu izpildītājam iesniegt attiecīgu informāciju CSDD. Arī pastāvot ZTI aizliegumam tehnisko skati var iziet. kamēr nav reģistrēts, var, bet ja datu bāzē- tad "selavī´´. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai auto var iziet apskati, ja ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
LZTI liegumi (4)
Vai LZTI var uzlikt liegumu vai veikt jebkādu citu darbību pret mani, ja, es automašīnai esmu tikai turētājs?
Prasās precīzāk noformulēt jautājumu.

Ja pret tevi ir izpildraksts par naudas piedziņu, tad tiesu izpildītājs var apķīlāt gandrīz jebkuru tev piederošo īpašumu (tostarp nekustamos īpašumus, transportlīdzekļus utt). Ja transportlīdzeklim esi tikai turētājs, tad liegumu uz konkrēto transportlīdzekli uzlikt nevar, jo aizliegumu var uzlikt tikai tām lietām, kurām tu esi īpašnieks. Tomēr tas tevi nepasargā no pilnas atbildības par saistībām ar citiem tev piederošiem īpašumiem (ja tev tādi ir).

Turklāt, ja transportlīdzekli esi tikai pārrakstījis uz citas personas vārda lai pasargātu no piedziņas vēršananas, tad ņem vērā, ka piedzinējam teorētiski ir tiesības celt tiesā atsevišķu prasību par piedziņas vēršanu uz atdāvināto mantu, jo saskaņā ar likumu manta ir uzskatāma par atdāvinātu tikai tiktāl, cik no tās ir atvilkti parādi.
Liegumu var uzlikt tikai tavam īpašumam. Turētājs nav īpašnieks. Nedrīkst. Ja īpašnieks ir līzings, tad liegumsgaidīs līdz brīdim kad nāksies transportlīdzekli pārreģistrēt. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): LZTI liegumi lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ja sākts maksāt naudas sods, vai var uzsūtīt tiesu izpildītājus? (10)
Uzlikts naudas, kurš ir sākts maksāt. Vai var uzsūtīt tiesu izpildītājus? Man ir maksājuma izraksts no internetbankas. Pie tam vēl ir uzstādīot ultimāts, ka jāsedz vēl mistiski izdevumi par tiesu izpildītāja darbu? Kas tas ...
Redzams, ka pārāk vēlu ir sākts maksāts vai arī ir bijis mazs ikmēneša maksājums, kurš neapmierināja kreditora intereses, un līdz ar to lieta ir aizgājusi uz tiesu. Principā, tagad jau ir par vēlu un Jums ir jāsazinās ar tiesu izpildītāju, lai varētu vienoties par apmaksas grafiku. Ja nē, tad varat gaidīti izpildrakstu uz darba vietu...
Savas darbības rezultātā Zvērinātais Tiesu Izpildītājs pieprasa atlīdzināt visus izdevumus, kuri ir radušies viņa darbības laikā un tos Jums arī būs jāmaksā. Lai izvairītos no liekām nepatikšanām iesaku Jums sazināties ar Jūsu ZTI. Lielas izvēles te nav...
Ja samaksāts viss, pirms papīrs no izpildītāja pienācis, tad piedziņa atceļas - papīrā arī ir aicinājums iesniegt maksājuma dokumentus, gadījumā ja parāds dzēsts. Ja samaksāta daļa, tad piedziņa pamatota, un nāksies vien maksāt gan atlikušā parāda ciparu gan piedziņas izdevumus... a miegs labi naak pa naktiim...dzivojot ar paraadiem?
Par jautaajumu, protams, ka var ! Un vajag. Jaadomaa/jaauztraucaas/jaapaardziivo ir tam ( Tev ?) , kas ir paraadaa, un neviss otradi.
Tiesu izpildītājs no pamat summas saņem15%,tad parēķini cik tas izmaksā.Laikus netiki nomaksājis,tā tiesu izpildītājs... Naudas sods sākts maksāt.
Kad? Tiesa ir bijusi? Ir bijis spriedums ar termiņiem? Ja tie pāri, tad jā - piedzinējs var vērsties pie tiesu izpildītāja.
Ir vairāki varianti, kāpēc parāda piedzinējs ir vērsies pie tiesu izpildītājiem, piemēram
sākts maksāt tad, kad lieta jau bijusi nodota TI, vai maksā neregulāri, prasītājam apnika čakarēties, jo viņa rokās nav to instrumentu, kas ir TI - bloķēt kontus, veikt piedziņu no darbavietas utt.

Sazinies ar parāda piedzinēju - kas notiek.

Ja lieta nodota TI, par to jābūt saņemtai ierakstītai vēstulei - tā un šitā, pēc tāda un tāda sprieduma tiks veikta parāda piedziņa piespiedu kārtā. Būs arī visi kontakti TI.
Par samaksu - arī tas būs minēts vēstulē - parāda pamatsumma, procenti (ja ir), tiesas izdevumi, tiesu izpildītāja darba samaksa. Jā, par to arī būs jāmaksā.

Ir tiesu izpildītāji, kas ir runājami. Ar tiem var sarunāt atmaksas grafikus utt.
Ir tādi, kas ir bezcerīgi. Diemžēl.
··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Ja sākts maksāt naudas sods, ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu