Tiesu izpildītāji (ZTI)

tiesu izpildītāji (ZTI) foto attēls

Tiesu izpildītāji (ZTI) - jautājumi un diskusijas

Vai tiesu izpilditajs var noņemt bērnu uzturlīdzekļu naudu? (5)
Labdien, velejos pajautat, vai tiesu izpilditajs drikst par paradu nonemt bernu uzturlidzeklu naudu no konta. Ja ta ir noticis ka rikoties?
Mūsu valstī DIEMžĒL likumdošana visu uztic mums pašiem - jāzin, jāseko, ..., utt., un protams - jānojauš!!! Par uzturnaudu ar rakstisku iesniegumu jāvēršas pie tiesu izpildītāja, par to un to, lai informētu un neapgrūtinātu jau tā "smago" viņa darbu!!!!! .. varbūt pat atskaitīs, bet drīzāk - (ja paspēsi "sarunāt") nākošreiz neķersies klāt un arī nepAREIZI IEKASĒTO atrēķinās ... Latvijā ZTI var darīt visu kas ienāk prātā. Tādēļ nesaprotu tos, kuri ņem visādus kredītus, nesaprot ka ātri vien iekritīs tiesu izpildītāju ķetnās.
Konkrētajā gadījumā, pateiks ka nezināja kas tā par naudu un protams, ka atpakaļ neko neatdos.
Neviens negarantē, ka parāda piedziņas procesā bankas kontā ienākusī nauda netiks aiztikta. Ja tiesu izpildītājs nezinās, kādus pabalstus Tu saņem, viņš naudu var atskaitīt arī no tiem ienākumiem, kurus likums pasargā!

Vienvaardsakot sadarbiiba ar Tiesu izpildiitaaju ir Tevis pashas interesees..
Nē nevar, bet ir maziņš bet - tiesu izpildītājs ņem vērā Tavus ikmēneša ienākumus un viņš nelasa tieši kura nauda Tev ir ienākusi Tā ka skaties uz visu mēneša šķērsgriezumā iesaku griezties pie tiesībsarga uz konsultāciju un visu sīki paskaidro ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai tiesu izpilditajs var... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Tiesu izpildītāja veikta mantas aprakstīšana deklarētajā adresē (11)
Labdien!Vēlos pajautāt.Esmu parādniece,lieta ir nodota tiesu izpildītājam.Jau kādu laiku esmu bez darba,nēesmu arī bezdarbnieku uzskaitē.Nekādus sociālos pabalstus nesaņemu,tādēļ kādu laiku nēesmu dzēsusi šo parādu.Bērnu...
Patiesībā man tā ZTI pat mazliet žēl - ķēpa liela, jēgas tikpat kā nekādas, izskatās, ka kundzīte jau ilgstoši veģetē uz kāda rēķina. Svešu mantu viņš, saprotams, aiztikt nedrīkst. Parāds, visticamāk, karāsies, ilgi un dikti.

Tomēr oponēšu viedoklim 18:30 - parāds ir un paliek parāds, neatkarīgi no tā, kur esi aizņēmies, arī tur nauda nav nokritusi no gaisa, kāds to ir nopelnījis un ieguldījis lietā un arī tur strādā cilvēki, kuru maciņa biezums atkarīgs no parādu atgūšanas. Un ja kādam tas viss tik ļoti nepatīk, tad nelieniet tur un neaiztieciet svešu mantu/naudu, iztieciet ar savējo, nevis bāziet savas ķetnas visur, kur var pagrābties.

Ptičkai - parādu nomaksa visos laikos bijusi goda lieta.
Jums jāsazinās personiski ar tiesu izpildītāju un jāizstāsta sava situācija, un NĒ, svešu mantu noņemt nedrīkst... bet ZTI jau to nezin, viņš par to ir JĀINFORMĒ. Maksā kaut pa 10 eur mēnesī, ja šobrīd nevari atļauties vairāk, jo vismaz parasti tā ir - kamēr maksā vismaz mazumiņu regulāri, tevi liek mierā. Man šķiet, ka tagad var arī radu mantu aprakstīt.
Agatem, ja tas parāds ir tiem, kuri visas pastkastes, pardon, piepļūtījuši ar saviem piedāvājumiem, paņemt pie viņiem kredītu, tad ļoti labi, ka neatdod. Tā viņiem vajag.
Ja parādā kādam cilvēkam, kurš Tev aizdeva, tad fiksi un Īriju, tur pāris mēnešos nopelnīsi, samaksāsi un miers.
Nu jādomā jau bija agrāk mazliet, lai šādi parādi neveidojas tomēr, un varēji laicīgi iet runāt, noteikti šie nāktu pretī, sastādītu atmaksas grafiku. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Tiesu izpildītāja veikta mantas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
nezinu, kas konkrēti ir ZTI liegums, bet jebkādas darbības ar auto nav veicamas, ja ir nenomaksāti sodi vai liegumi... kamēr nav reģistrēts, var, bet ja datu bāzē- tad "selavī´´. Nē nevar iziet, Tev jādodtas pie ZTI un tad viņš ja būsi apzinīgi maksājis Tev dod atļauju rakstiski, ka vari iet TA. Aizliegtas darbības kuras saistītas ar a/m īpašnieka maiņu? Var. Jāvienojas ar piedzinēju, kas dod rīkojumu tiesu izpildītājam iesniegt attiecīgu informāciju CSDD. Arī pastāvot ZTI aizliegumam tehnisko skati var iziet. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai auto var iziet apskati, ja... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
LZTI liegumi (4)
Vai LZTI var uzlikt liegumu vai veikt jebkādu citu darbību pret mani, ja, es automašīnai esmu tikai turētājs?
Prasās precīzāk noformulēt jautājumu.

Ja pret tevi ir izpildraksts par naudas piedziņu, tad tiesu izpildītājs var apķīlāt gandrīz jebkuru tev piederošo īpašumu (tostarp nekustamos īpašumus, transportlīdzekļus utt). Ja transportlīdzeklim esi tikai turētājs, tad liegumu uz konkrēto transportlīdzekli uzlikt nevar, jo aizliegumu var uzlikt tikai tām lietām, kurām tu esi īpašnieks. Tomēr tas tevi nepasargā no pilnas atbildības par saistībām ar citiem tev piederošiem īpašumiem (ja tev tādi ir).

Turklāt, ja transportlīdzekli esi tikai pārrakstījis uz citas personas vārda lai pasargātu no piedziņas vēršananas, tad ņem vērā, ka piedzinējam teorētiski ir tiesības celt tiesā atsevišķu prasību par piedziņas vēršanu uz atdāvināto mantu, jo saskaņā ar likumu manta ir uzskatāma par atdāvinātu tikai tiktāl, cik no tās ir atvilkti parādi.
Liegumu var uzlikt tikai tavam īpašumam. Turētājs nav īpašnieks. Nedrīkst. Ja īpašnieks ir līzings, tad liegumsgaidīs līdz brīdim kad nāksies transportlīdzekli pārreģistrēt. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): LZTI liegumi lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ja sākts maksāt naudas sods, vai var uzsūtīt tiesu izpildītājus? (10)
Uzlikts naudas, kurš ir sākts maksāt. Vai var uzsūtīt tiesu izpildītājus? Man ir maksājuma izraksts no internetbankas. Pie tam vēl ir uzstādīot ultimāts, ka jāsedz vēl mistiski izdevumi par tiesu izpildītāja darbu? Kas tas par absurdu, ja...
Redzams, ka pārāk vēlu ir sākts maksāts vai arī ir bijis mazs ikmēneša maksājums, kurš neapmierināja kreditora intereses, un līdz ar to lieta ir aizgājusi uz tiesu. Principā, tagad jau ir par vēlu un Jums ir jāsazinās ar tiesu izpildītāju, lai varētu vienoties par apmaksas grafiku. Ja nē, tad varat gaidīti izpildrakstu uz darba vietu...
Savas darbības rezultātā Zvērinātais Tiesu Izpildītājs pieprasa atlīdzināt visus izdevumus, kuri ir radušies viņa darbības laikā un tos Jums arī būs jāmaksā. Lai izvairītos no liekām nepatikšanām iesaku Jums sazināties ar Jūsu ZTI. Lielas izvēles te nav...
Ja samaksāts viss, pirms papīrs no izpildītāja pienācis, tad piedziņa atceļas - papīrā arī ir aicinājums iesniegt maksājuma dokumentus, gadījumā ja parāds dzēsts. Ja samaksāta daļa, tad piedziņa pamatota, un nāksies vien maksāt gan atlikušā parāda ciparu gan piedziņas izdevumus... a miegs labi naak pa naktiim...dzivojot ar paraadiem?
Par jautaajumu, protams, ka var ! Un vajag. Jaadomaa/jaauztraucaas/jaapaardziivo ir tam ( Tev ?) , kas ir paraadaa, un neviss otradi.
Tiesu izpildītājs no pamat summas saņem15%,tad parēķini cik tas izmaksā.Laikus netiki nomaksājis,tā tiesu izpildītājs... Naudas sods sākts maksāt.
Kad? Tiesa ir bijusi? Ir bijis spriedums ar termiņiem? Ja tie pāri, tad jā - piedzinējs var vērsties pie tiesu izpildītāja.
Ir vairāki varianti, kāpēc parāda piedzinējs ir vērsies pie tiesu izpildītājiem, piemēram
sākts maksāt tad, kad lieta jau bijusi nodota TI, vai maksā neregulāri, prasītājam apnika čakarēties, jo viņa rokās nav to instrumentu, kas ir TI - bloķēt kontus, veikt piedziņu no darbavietas utt.

Sazinies ar parāda piedzinēju - kas notiek.

Ja lieta nodota TI, par to jābūt saņemtai ierakstītai vēstulei - tā un šitā, pēc tāda un tāda sprieduma tiks veikta parāda piedziņa piespiedu kārtā. Būs arī visi kontakti TI.
Par samaksu - arī tas būs minēts vēstulē - parāda pamatsumma, procenti (ja ir), tiesas izdevumi, tiesu izpildītāja darba samaksa. Jā, par to arī būs jāmaksā.

Ir tiesu izpildītāji, kas ir runājami. Ar tiem var sarunāt atmaksas grafikus utt.
Ir tādi, kas ir bezcerīgi. Diemžēl.
··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Ja sākts maksāt naudas sods,... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vai zvērināts tiesu izpildītājs drīkst veikt darbības pret invaliditātes pensiju? (7)
Vai ZTI ir tiesīgs veikt darbības pret invaliditātes pensiju? Vēl jo vairāk, šīs pensijas apmērs ir 85 eur., kas nenosedz pat nepieciešamā izdzīvošanas apmēra izmērus. Pie tam personai ir oficiāls ilggadējs trūcīgās personas statuss. Nav...
Vai tad nebija kkāds nepieskaramais minimums, no kā neko nedrīkstēja ieturēt? To vajag googlē pameklēt, gan jau ka ir rakstīts.. un ja tiek konstatētas nelikumības, obligāti vērsties attiecīgajās iestādēs, jo tiesu izpildītāji daudz ko dara nelikumīgi, jo cilvēki ir neizglītoti un baidās. Nedrīkst gan jebko. No visiem kopējiem ienākumiem (arī pabalstiem) ir jābūt neaizskaramiem 50% no Latvijā noteiktās minimālās algas. Tiem pieķerties viņš nedrīkst. Bet tādai summai jābūt neaizskaramai, pat ja ir izpildu raksts par uzturlīdzekļiem un dažiem citiem izņēmuma iemesliem (paskaties civillikumā). Vispārējā kārtībā ir neaizskarami līdzekļi minimālās algas apmērā. Un plus vēl neapliekamais minimums par katru apgādājamo ~ 64 EUR. Bet Tiesu izpildītājs to visu nevar zināt, ja pats neinformēsi par saviem ienākumiem un cik to ir neaizskaramā apmērā. Tātad - nāksies vien ar viņu sazināties un rakstiski informēt par saviem ienākumiem, apgādāmajamiem. Copy/paste:

vēršot piedziņu uz valsts pensijām, valsts sociālās apdrošināšanas pabalstiem un atlīdzībām, piemērojami tādi paši noteikumi kā par piedziņas vēršanu uz darba samaksu (tas ir 50% apmeeraa). Tomēr tiesu izpildītājam jānodrošina, ka pēc ieturējumiem mēnesī izmaksājamā summa katram maksājumam nav mazāka par valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta apmēru, ja citos likumos nav noteikti citi ieturējumu ierobežojumi.

Neapliekamie ienaakumi ir piem: pabalsts invalīdam, kuram nepieciešama kopšana...

Parādnieka atbildība
Civilprocesa grozījumi negarantē, ka parāda piedziņas procesā bankas kontā ienākusī nauda netiks aiztikta. Ja tiesu izpildītājs nezinās, kādus pabalstus parādnieks saņem, viņš naudu var atskaitīt arī no tiem ienākumiem, kurus likums pasargā.

Vienvaardsakot sadarbiiba ar Tiesu izpildiitaaju ir pasha interesees...
Edding...tiesu izpildiitaajs nevar zinaat visus Tavus ienaakumus, nevis iztikas minimumu...

Tavs pienaakums ir informeet TI par visiem saviem ienaakumiem....un no taa vinhs aprekjinaas, kas njemams, kas nenjejams.
Mīļais cilvēk, Zvērinātie tiesu izpildītāji var darīt dajebko. Kaut 3 eiro Tev paliktu, arī tos atņemtu. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai zvērināts tiesu izpildītājs... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
var, ja parāda piedzinējs piekrīt, jeb jāgriežas tiesā par parāda sadalīšanu termiņos Civēcīgais faktors, ir tiesu izpildītāji ar kuriem var par to vienoties un ir ar kuriem neko nevar sarunāt. Ja tas būtu Japānā..., varbūt..., bet šeit Latvijā...
Tici man, ja tiesu izpildītājs varēs iegūt vieglu peļņu Tevi izputinot..., tad arī tas notiks, par to nešaubies..., tam būs nospļauties par morāli, cilvēciskumu u.t.t.....!
Latvija vispār ir diktam īpatnēja Valsts..., biznesu veido kā Krievijā /čomu būšan.../ Nodokļu politika , visu ko var..., ka tik nokāst..., ar piebildumu, re TUR ir tā...! ...Un vispār priecājieties..., varēj tak būt sliktāk...!
Pamosties.., Tu tak dzīvo Latvijā!!! ;)
Man neizdevās. Var!Jautajums jarisina privata saruna! ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Vai var vienoties ar tiesu... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Tiesu izpildītāja pilnvaras. (22)
Izsolē tiek pārdota 1/2 domājamā daļa no kopīpašuma. ZTI izdala potenciālajiem solītajiem kopīpašnieka dzīvesvietas adresi. Tanī pat laikā paziņojumu par izsoli nesūta uz šo reālo adresi, bet gan uz izsolāmā zemesgabala adresi, kaut labi...
Vispār jau izpildītāji vienmēr sūta uz visām zināmajām adresēm, kas kā minimums ir objekta adrese un deklarētā dzīves vieta . Vēstulē visas adreses uz kurām sūtīts tiek uzskaitītas. Varianti var būt vairāki. Iespējams ka sarunātajam pircējam cena par augstu, iespējams pieteicās lieki pircēji, iespējams ka meklē variantu ka jūs izmest no īpašuma, jo normāls cilvēks nekad domājamo daļu nepirks, vienīgi ja nu pilnīgi za bez cenok. katrā ziņā meklē labu juristu.
LM, Tu tiešām esi tik naivs, ka lasot par šo situāciju, ZTI pateiks taisnību. Iemeslus var izpušķot kā tik gribi, ne velti 5 gadi jurisprudencija studēta, ne velti mums ir izgudroti likumi, kurus apiet ar līkumu.
ZTI būtu jāsūta tikai uz deklarēto adresi. Tas nozīmē, ka ZTI ir bezgodis, acīmredzot iesaistījies kādā shēmā. Pats atzīt nē, taču vērsties ar iesniegumu tiesā gan. ··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Tiesu izpildītāja pilnvaras. lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Par piespiedu izpildi (13)
No tiesas saņemts brīdinājums par maksājuma saistības piespiedu izpildīšanu. Uz doto momentu parādnieks ir bezdarbnieka statusā un bez iespējas 14 dienu laikā samaksāt attiecīgo summu(2500 EUR). Vai brīdinājumā minētā "piespiedu...
Varētu gan to nozīmēt! Tas ir nopietni!
Ja ir tiesas lēmums par piedziņu, tad nevienu neinteresēs vairs bezdarbnieka statuss un tamlīdzīgas ķezas. Vajadzēja vienoties pirms tiesas, tagad izskatās par vēlu.
jā, varētu gan to nozīmēt.

vienīgais, kas atliek - aizņemties no kādas privātpersonas (ja vispār kāds dos - summa ir liela), vai pārdot mašīnu, vai jebko citu, kad ir kaut neliela vērtība, un tikt pie vajadzīgās naudas summas
Tieši to tas nozīmē. Neesmu dzirdējusi, ka tiesu izpildītāji ķēpātos ar vienošanos!
Vienoties var ar to, kam esi parādā! Ja esi to nokavējusi, tad tiesu izpildītājs tikai izpilda tiesas lēmumu. Labdarības iestāde tā toč nav! Un tas arī nekā neiet kopā ar viņu darba stilu. Viņi piedāvā savus pakalpojumus tam, kam jāatgūst nauda, nevis stutē parādniekus!
Un viņiem rokā ir tiesas lēmums. Tātad viss ir likumīgi!
Parasti šados gadijumos,nez no kurienes tiem parādniekiem uzrodās tie tukstoši un nomaksā.Es domāju domāt vajadzēja jau tad kad bija pirmie 300ls,nevis gaidīt 2500euro,ja var izlikt uz ielas,ir tadi likumu tagad.
nolaidība un vēlreiz nolaidība,neviens jūsu vietā nemaksās!!ja arī bija tāda situacija,ka nomaksat nebija no ,ka tad vajadzeja iet uz socikiem,kārtot dokumentus uz mazturīgiem.nolaidība un punkts!
··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Par piespiedu izpildi lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Pieredze ar tiesu izpildītājiem (16)
Pieredze ar tiesu izpildītājiem - kāda kuram? /ja var - konkrētus risinājuma piemērus/ :)
Iemaksā 10% no īpašuma vētības, aizej uz izsoli, pasaki piekrītu cenai un savāc iepatikušos īpašumu:) ??:) KĀDA pieredze! pašam ""uzbrūk"", citam ""uzlaist"", jeb aprecēt(+citādi lietot):))/starp citu, nopietns jautājums/:) peedeejaa laikaa visus suutu d...:) visleciigaakie ir tie par mazaam summaam:) laikam iesaaceeji ar piedzinējiem ir tā (nu ja siem kas ķepā samaksāts, moš piekasās vairak), bet parasti paprasa izziņu par izpeļnu, mantas stāvokli (kas uz tava vārda) nekustamo, kustamo (bet sīkumi neizteresē, kā piem.tv, muzikas iekārtas, kompji, utt), t.i.vairāk uz autiņu attiecas. un viss! ja tev ienākumu nav, autinu, ko izsolē pardot nav (dzivokliem parasti keras klāt, ja esi banaki ko daudz parādā), tad dzīvo zaļi. brauc ar mašinu, ka s uz mātes vārda:) ienākumus aploksnē utml. P.s. bet tas parāds nezūd! vismaz uzturlidzeklu parāds pāries valstij(ja māte paprasis no uzturl.fonda), un kad jebkādi ienākumi , jeblkad parādīsies, dabusi atmaksāt:) turklāt 3% menesi soda %. p.s. par bankām tas pats: soda % pieskaitīs un tie krāsies.
:) laikam viss
darga pieredze, darga:))

ja esi nopietnu summu paraadaa, tavu dzivi izveidos par ljoti nepacieshamu dzivvi....
··· Tiesu izpildītāji (ZTI): Pieredze ar tiesu izpildītājiem lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu