Ja sākts maksāt naudas sods, vai var uzsūtīt tiesu izpildītājus?

Uzlikts naudas, kurš ir sākts maksāt. Vai var uzsūtīt tiesu izpildītājus? Man ir maksājuma izraksts no internetbankas. Pie tam vēl ir uzstādīot ultimāts, ka jāsedz vēl mistiski izdevumi par tiesu izpildītāja darbu? Kas tas par absurdu, ja tiesu izpildītājam maksā algu?

saagga (2016-09-21 19:02)      Tiesu izpildītājs no pamat summas saņem15%,tad parēķini cik tas izmaksā.Laikus netiki nomaksājis,tā tiesu izpildītājs...

FisTeRs (2016-09-21 19:03)  1 3 Redzams, ka pārāk vēlu ir sākts maksāts vai arī ir bijis mazs ikmēneša maksājums, kurš neapmierināja kreditora intereses, un līdz ar to lieta ir aizgājusi uz tiesu. Principā, tagad jau ir par vēlu un Jums ir jāsazinās ar tiesu izpildītāju, lai varētu vienoties par apmaksas grafiku. Ja nē, tad varat gaidīti izpildrakstu uz darba vietu...
Savas darbības rezultātā Zvērinātais Tiesu Izpildītājs pieprasa atlīdzināt visus izdevumus, kuri ir radušies viņa darbības laikā un tos Jums arī būs jāmaksā. Lai izvairītos no liekām nepatikšanām iesaku Jums sazināties ar Jūsu ZTI. Lielas izvēles te nav...

Bachata (2016-09-21 19:44)      Naudas sods sākts maksāt.
Kad? Tiesa ir bijusi? Ir bijis spriedums ar termiņiem? Ja tie pāri, tad jā - piedzinējs var vērsties pie tiesu izpildītāja.
Ir vairāki varianti, kāpēc parāda piedzinējs ir vērsies pie tiesu izpildītājiem, piemēram
sākts maksāt tad, kad lieta jau bijusi nodota TI, vai maksā neregulāri, prasītājam apnika čakarēties, jo viņa rokās nav to instrumentu, kas ir TI - bloķēt kontus, veikt piedziņu no darbavietas utt.

Sazinies ar parāda piedzinēju - kas notiek.

Ja lieta nodota TI, par to jābūt saņemtai ierakstītai vēstulei - tā un šitā, pēc tāda un tāda sprieduma tiks veikta parāda piedziņa piespiedu kārtā. Būs arī visi kontakti TI.
Par samaksu - arī tas būs minēts vēstulē - parāda pamatsumma, procenti (ja ir), tiesas izdevumi, tiesu izpildītāja darba samaksa. Jā, par to arī būs jāmaksā.

Ir tiesu izpildītāji, kas ir runājami. Ar tiem var sarunāt atmaksas grafikus utt.
Ir tādi, kas ir bezcerīgi. Diemžēl.

janisb (2016-09-21 19:57)    1 Ja samaksāts viss, pirms papīrs no izpildītāja pienācis, tad piedziņa atceļas - papīrā arī ir aicinājums iesniegt maksājuma dokumentus, gadījumā ja parāds dzēsts. Ja samaksāta daļa, tad piedziņa pamatota, un nāksies vien maksāt gan atlikušā parāda ciparu gan piedziņas izdevumus...

Vilkabele (2016-09-21 21:49)      Jā, tiesu izpildītājam ir tiesības uzsākt piedziņu, ja kreditors ir nodevis lietu izpildei. Jebkurā gadījumā ir par maz "kaut ko maksāt internetbankā". Vajadzēja sazināties ar iestādi, kas sodu uzlika, palūgt nomaksu pa daļām un lai nedod lietu izpildei. Ja par to vēl rakstiski vienotos, vispār būtu super. Bet citādi viss ir loģiski - piefiksēja, ka parāds nav samaksāts un nodeva izpildītājam. Tagad būs jāmaksā arī tam, ja vien uz izpildu paziņojuma saņemšanu nav samaksāts viss parāds, kā saka Janisb. Bet šis laikam nav tas gadījums. Tiesu izpildītājam "algu" maksā par pakalpojumu pēc taksēm parādnieki, nevis mistiski darba devēji.

Frezija (2016-09-21 22:07)      Tiesu izpildītāja algu nemaksā bet % un nodevas ko viņi no parādniekiem saņem ir trakas... Esi nokavējis labprātīgās apmaksas termiņu un summa ko būs jāmaksā soda naudu pārsniegs vairākas rezes. Ja daļu soda nauda esi iemksājis termiņā tad vari pacīnīties.

Dinerisa (2016-09-22 07:47)      Paņem bankas apstiprinātas maksājumu kvītis un ej pie tiesu izpildītāja. Viņš veiks pārrēķinu. Tiesu izpildītājam nekādas algas neviens nemaksā, tiesu izpildītājs ir pašnodarbināta valsts amatpersona,kura amata atlīdzības takses ir noteiktas MK noteikumos. Nolēmuma izpilde notiek uz parādnieka rēķina. Arī daļēja parāda apmaksa nettaucē piedzīt piespiedu kārtā pārējo summu.

av2 (2016-09-22 09:50)    1 a miegs labi naak pa naktiim...dzivojot ar paraadiem?
Par jautaajumu, protams, ka var ! Un vajag. Jaadomaa/jaauztraucaas/jaapaardziivo ir tam ( Tev ?) , kas ir paraadaa, un neviss otradi.

janisb (2016-09-22 21:55)      Sodu sāk maksāt no brīža, kad tas stājies spēkā. T. i. pārsūdzēji priekšniekam, atstāja spēkā pārsūdzējie teisā atstāja spēka u.t.t. Ja sods nodots piedziņai, tad tas nav esošās tiesvedības subjekts...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu