Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas? Neatdodot pasi, datoru un pārējo?

Man te paziņu tā izmeta, pliku kā bija - treniņbiksēs bez kosmētikas. Mājās palika visa iedzīve - dators, uz kura strādāja, pase, bankas kartes, apģērbi un citas personīgas lietas. Kur lai cilvēks tādā brīdī iet? Uz policiju? Vai kādi likumi to aizstāv? Dzīvoklis tātad pieder tam otram, un nekādi līgumi nav slēgti. Kā jau vairums vienkārši dzīvo kopā. Arī par dzīvokli viņa nemaksāja, jo bija noruna, ka sieviete pirks pārtiku, kas pat sanāk vairāk nekā komunālie. Viņa arī pirka mēbeles, televizoru, un apmaksāja daļēji remontu, taču nekādi čeki nav saglabājušies.

Droshs_Plecs  1 6 Svešas mantas piesavināšanās. Jā, uz policiju.

runcs51  4 6 Hmm...ja jau meta-tātad bij par ko.Nav dūmu bez uguns...bet mantas gan vajag atdot...

Laimnese      Izmest var visus...it sevišķi, ja neesi tur nekas...un vēl jau atkarīgs no sievietes, kādas viņai iekšas un zin, ko policijai stāstīt....Ja ir laulāti, tad gan nav problēmu...izsauc policiju un lieta darīta. Mana paziņa tā izdarīja, kaut kopā vairs nedzīvoja un vīrs bija nomainījis atslēgu...bet viņa tiešām ir traka...

Garoznieks    4 Ja nopakaļus personīgās mantas neatlidoja pēc durvju aizvēršanas, tad jāgriežas policijā, tā noteikti izrullēs situāciju. Runājot par mājas iedzīvi, kuru sieviete iegādājās un ja tas bija legāli un ir pirkuma apliecinoši dokumenti, atgūt arī var.

mikeliene    8 Sarunāt kārtīgus večus ar busiņu,aizbraukt paņemt visas mantas, mēbeles un pamāt ar rociņu..un jo ātrāk jo labāk,kamēr tās mantas nav pazudušas,citādi ej un pierādi ka tādas vispār ir bijušas,ja reiz čeku nav.

derevnja10    2 Galīgi smuki tā nav. Mantu pirkšanu arī var pierādīt, kaut čeku nav, ja pirkts ar karti. Tomēr, nezinot visus apstākļus, grūti spriest, kam taisnība, kam ne.

av2    6 tas ir, "nevainiigo sniegbaltiiti" izmeta?
Un tad plolicija izdaris, ja ir taa, kaa rakstiiji? Neko !

Felde  1 7 Paldies-liki pasmaidit! Diena saakusies! :) Ja konkretak-treninbikses bez kosmetikas... :) Atslegas vards-kosmeetika... ? Tagad par temu-viennozimigi policija! Pase ir jaatdod! Parejais atrisinasies!

coldlands  1 3 Tikai treniņbikses un bez augšējās drēbju daļas, mol bez krūštura arī?
Amizants skats, kaimiņi laikam padomāja, ka tants baigais sportists.

Anri    2 rakstiska vienošanās, laicīgi jāgādā...

Marija_Anna    4 Anri sasmīdināja.
Kaut kā neesmu dzirdējusi ne no viena kopādzīvojoša pāra , ka rakstiski par kaut ko vienojas. Tad jau precēšanās ir tā pa´ti rakstiskā vienošanās.
Būs tūliņ iebildumi - tu man neuzticies, negribu smērēt papīrus, es tevi tāpat mīlu u.t.t , u.t.j.p.
Tur vai nu ļoti eksplozīvi emocionāls kungs, ja jau jāmet uz ielas, vai tiešām nostrādāts ir kas no ārkārtas situācijas.
Viss cits risinās strīdos un sarunās.

Ziids  1 4 visu var izmest, BET...privātās lietas nevienam nav tiesību piesavināties.

konu  2 5 ...tai paziņai būs arī policijā jāpierāda,ka visas mantas...mēbeles u.c.lietas pirkusi tieši viņa,remontejusi dzīvokli u.t.t.,ja otrai pusei ir godaprāts tad dāmas personīgās lietas būtu jāatdod,ja protams jau nav izmetis miskastē.Šinī gadījumā ne policijā,ne tiesā neko nepanāks,tikai lieki iztērēs naudu un laiku.

Anri    1 nevar zināt par otras puses nodomiem,kādu dienu, smiekli nenāks, kad īstos nodomus uzzināsi.. tādi izmantotāji vien apkārt..

fargo    5 "Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas?"
jā.

"Neatdodot pasi, datoru un pārējo?"
pasi nevar paturēt. parējo var.

Felde  1 2 Kas tik tai pasaulite nenotiek.... te tu dziivo...baudi,un peksni-izmet!? Nu tik nesakiet,ka nekas neliecinaja par vetras tuvosanos..... Priecajos,ka ar mani nekas tads nav noticis,tad,iespejams,runatu savadak.... bet par so tikai pasmaidu,par cilveku mulkibu! Vai tiesm nezina ar ko kopa dzivo? cilveki nesarunajas? kopa neko nedara? Kaa var but sada situacija? Nu kaa?! Vienigais kas nak prata-klaja ignoresana,pazemosana,histeriju lekmes,un virietim piegriezas,bet ari sis nenotiek peksni! Ja izmestu bez biksem,tad skaidrs-piekera ar milako... :) Nudien brinos par cilveku tupumu....

solvitas    5 Uzreiz bija jāsauc policija bez variantiem.

solvitas  2 12 Un pēc tam vēl brīnās kāpēc sievietēm interesē nauda un viņas alkst drošības sajūtu, tak tieši tāpēc lai kāds viņu kādā jaukā dienā neizmet uz ielas kā izlietotu prezervatīvu. Tāpēc es priecājos, ka man ir pašai savs dzīvoklis.

ketija64  1 4 kamēr te tēmu apspriež, iespējams tante jau atpakaļ un cep kotletes :)

Felde    11 solvitas,tas,kuram ir savs miteklis,ir prasigakas... ari no viriesa prasa lidzvertigu situaciju(darbs,miteklis,auto) Tapec virietim ir vienkarsak panemt sievieti bez nekaa,tad pazemot,ka uztur vinu,bernus,un tad-izmest. Bet sieviete,kurai pasai viss ir-ir paardabiga,prasa neispejamo un gaida princi! Tapec jau viriesi nepartraukti parmet,ka mums prasibas augstas.... Tikko viens rakstija,lai gaidot pastnieku ar opeli,ja jau parastais nederot... Vini iedomajas,ka mums vajag bikses,ne virieti!

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu