Īrnieku izlikšana pēc dzīvokļa iegādes izsolē

Ja izsolē nopērk dzīvokli, lai pats tur dzīvotu (jaunajam īpašniekam pašam vajag dzīvojamo platību). Kā zināt, vai tur priekšā nav īrnieki? Kā viņus izlikt, ja viņiem ar iepriekšējo īpašnieku noslēgti līgumi, ir maksāti komunālie u.t.t - tā teikt papīri kārtībā? Vai nesanāk tā, ka nopirkšu dzīvokli un gadiem netikšu tur dzīvot?

_erucanob_ (2015-07-28 17:51)      Tas nav izslēgts, ka netiksi. Mums esot likums, kurā teikts, ja ar īrnieku kāds noslēdzis līgumu, bez beigu termiņa norādīšanas, viņiem ir tiesības tur mūžīgi dzīvot./Varat šo jautājumu uzdot Narine Abagjan, Rīgas pilsētas īres valdes direktorei, telefona numurs atrodams Googlē, ievadot vārdu un uzvārdu.
variants esot noalgot višibalas.

Ariel (2015-07-28 19:43)      Zināt var tikai ja tev īpašnieks pats pateiks.
´Labākais´ šajā situācijā ir tas, ka viņam par to nekas nebūs, pat ja viņš par to visu samelos.
Arī izsoles organizētājam (tiesu izpildītājam) uz to visu ir pajāt, jo viņam galvenais ir dzīvokli nogrūzt un saņemt piķi.
Izlikt var tikai ar tiesas lēmumu, bet ja visi papīri ir kārtībā, tad arī tiesa neko neizliks. Palīdzēt spēs vienīgi juridiski neakceptētas metodes.

VecmeitaARrunci (2015-07-28 21:28)      Tikai manas domas....var paskatiities,kas deklareejusies tajos dziivoklos.ja tur dziivo kaut kaadi iirnieki un nav deklareejusies-tad peec idejas vinus var mest aaraa.
un veel..es nesen paintereseejos-kaa iipasnieks var noblokeet visaadu personu deklareesanos savaa iipasumaa.Oficiaala atbilde-nav taadas iespeejas,bet tiekot gatavots likums,kurs tuuliit ,tuuliit jaapienemot.kas tajaa likumaa buus-to man nepateica.

joens (2015-07-28 21:44)      Psc, atkal viena ar savu deklarēšanos, kam civiltiesiskajās attiecībās nav galīgi nekādas nozīmes. Īrēt var kaut 10 dzīvokļus, bet deklarēties savā būdiņā Kurzemes jūrmalā.

Menesserdziga (2015-07-29 13:51)      Izsolē pirkt dzīvokli ir tas pats, kas pirkt kaķi maisā. īrnieks var būt vai nebūt priekšā. Viņi var pārsūdzēt pietam lēmumu un vilkt garumā kādus divus gadus, ja saprot no tādām lietām. Un tu tad vari ilgu laiku netikt iekšā un nauda ir kā iesaldēta. Pati esmu piedalījusies izsolēs. Bija pat tāds gadījums, ka cilvēks nemaz nezināja, ka viņa dzīvoklis ir pārdots izsolē. Gandrīz ar sirdi aizgāja, kad paziņoju, ka tagad tas ir mans dzīvoklis. ļoti ķēpīga padarīšana..... Un izsolē tu nopērc tikai dzīvokļa sienas, pēc idejas bijušais īpašnieks var paņemt pat vannu, palodzes, visas durvis līdzi, grīdu izņemt....

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu