Izlikšana no dzīvokļa

Izlikšana no dzīvokļa - jautājumi un diskusijas

Kā izlikt dzīvesbiedru no sava dzīvokli? (21)
Dzīvoklis ir uz mana vārda, neesam precējušies, ir tikai 2 bērni. Attiecības ir nonākušas tik tālu, ka tālāk vairs ar šo cilvēku nevēlos doties. Pirms diviem gadiem nomira mans tēvs un dzīvesbiedrs gadu remontēja šo ...
Varbūt ir vērts sākt ar atslēgas nomaiņu? Tālāk pašvaldības policija. Vai vīrietis dzīvoklī ir deklarēts? Ja ir deklarēts, tad būs grūtāk.
Par uzmetienu runājot, tas gan būtu superīgi: es arī varu ieiet svešā (nosacīti) dzīvoklī, pāris dienas palīmēt lētākās tapetes un izlikt ārā īpašnieku. Superīga shēma. Saskaņā ar civillikumu, viss, kas atrodas manā dzīvoklī, ir mans īpašums, aicinājums nebūt tik dumjiem un svešos dzīvokļos savus līdzekļus neieguldīt, tad nebūs uzmetiena. Vai arī uz čekiem prasīt savus rekvizītus, tad būs iespēja attiesāt veiktos ieguldījumus.
Nu ja - kurš pirmais paspēs nomainīt atslēgu, tas ari tur dzīvos :D Vismaz paspied roku un pasaki paldies par to, ka gadu tavu dzīvokli remontēja. Zolīdi jau būtu kādus tūkstošus viņam par padarīto samaksāt, bet var arī nezolīdi - tas, kā sirdsapziņa liek Jāvēršas pašvaldības policijā. Ja neesat precējušies tad jau viņam nav pilnīgi nekādu tiesību uz Jūsu dzīvokli. Ja viņš lieto alkoholu tad ir ļoti vienkārši. Kā pillā tā sauc pašvaldības policiju - kaimiņš sit. Savāks ļoti ātri. Pēc 5. reizes vai nu dzīvos kā cilvēks vai arī pazudīs uz visiem laikiem. Bērniem uzturlīdzekļi piedzenami tiesā. Lai veicas! Nesen tika pieņemts visai nepatīkams regulējums, kas saucas "pagaidu aizsardzība pret vardarbību ģimenē", t.i., ar policijas vai tiesas starpniecību varmāku var izlikt uz karstām pēdām pat no viņa paša dzīvokļa.

CPL 250.45. "Ja pret personu ir vērsta jebkāda fiziska, seksuāla, psiholoģiska vai ekonomiska vardarbība, kas notiek starp bijušajiem vai esošajiem laulātajiem vai citām savstarpēji saistītām personām neatkarīgi no tā, vai aizskārējs dzīvo vai ir dzīvojis vienā mājsaimniecībā ar aizskarto personu, tiesa vai tiesnesis pēc personas motivēta pieteikuma vai pieteikuma, kas iesniegts ar policijas starpniecību, var pieņemt lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību."

PS Aizej pie jurista un pa ceļam uz aptieku pēc nervu zālēm, ģimenes attiecību kārtošana nebūs patīkama, jābūt gatavai uz visu.
··· Izlikšana no dzīvokļa: Kā izlikt dzīvesbiedru no ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Vai var piedzīvotāju tā vienkārši izmest uz ielas? Neatdodot pasi, datoru un pārējo? (34)
Man te paziņu tā izmeta, pliku kā bija - treniņbiksēs bez kosmētikas. Mājās palika visa iedzīve - dators, uz kura strādāja, pase, bankas kartes, apģērbi un citas personīgas lietas. Kur lai cilvēks tādā brīdī iet? Uz ...
solvitas,tas,kuram ir savs miteklis,ir prasigakas... ari no viriesa prasa lidzvertigu situaciju(darbs,miteklis,auto) Tapec virietim ir vienkarsak panemt sievieti bez nekaa,tad pazemot,ka uztur vinu,bernus,un tad-izmest. Bet sieviete,kurai pasai viss ir-ir paardabiga,prasa neispejamo un gaida princi! Tapec jau viriesi nepartraukti parmet,ka mums prasibas augstas.... Tikko viens rakstija,lai gaidot pastnieku ar opeli,ja jau parastais nederot... Vini iedomajas,ka mums vajag bikses,ne virieti! Un pēc tam vēl brīnās kāpēc sievietēm interesē nauda un viņas alkst drošības sajūtu, tak tieši tāpēc lai kāds viņu kādā jaukā dienā neizmet uz ielas kā izlietotu prezervatīvu. Tāpēc es priecājos, ka man ir pašai savs dzīvoklis. Sarunāt kārtīgus večus ar busiņu,aizbraukt paņemt visas mantas, mēbeles un pamāt ar rociņu..un jo ātrāk jo labāk,kamēr tās mantas nav pazudušas,citādi ej un pierādi ka tādas vispār ir bijušas,ja reiz čeku nav. Paldies-liki pasmaidit! Diena saakusies! :) Ja konkretak-treninbikses bez kosmetikas... :) Atslegas vards-kosmeetika... ? Tagad par temu-viennozimigi policija! Pase ir jaatdod! Parejais atrisinasies! nu, ko jūs varat runāt par to policiju? dzīvokļa īpašnieks pat var nelaist to policiju iekšā! kur nu vēl policija kaut kādas mantas pēkšņi atgūs. uz kāda pamata? nevajag runāt, ko nezina, tādi padomi ir nevis vienkarši bezjēdzīgi, tie var kaitēt.

kā cilvēki to vispār iedomājas? tante ienāk policijā, saraksta listi ar mantām, tad džeki formastērpos pasaka - "ā, oukei, ejam konfiscēt mantas kaut kādā privātā īpašumā uz tā pamata, ka te ienāca kaut kāda beibe un kaut ko pateica. nou problem!"

un rīt uz to pašu iecirkni atpeldēs piegulētājas piegulētājs un uzrakstīs savu listi ar sev piederošām mantām, kuras ne no šā, ne no tā, pašvaldības policija vienā dienā izdomāja konficēt.

psc...
··· Izlikšana no dzīvokļa: Vai var piedzīvotāju tā ... lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Dzīvo bez īres līguma (19)
Man pieder dzīvoklis Jūrmalā, kurā dzīvo radiniece, kura atsakās noslēgt īres līgumu un par īri man nemaksā. Bija mutiska vienošanās no 2002.gada, kopš izpirku dzīvokli no valsts (privatizēju), ka viņa tur paliek dzīvot. ...
Ja Tavā dzīvoklī , īpašumā atrodas tur nedeklarēta persona, vai persona bez īres līguma... Sauc pašvaldības policiju, lai met viņu arā... Tur pat tiesu nevajag... :D To personu aizvedīs uz iecirkni, bet Tev tikmer janomaina dzīvoklim atslēga...!!! Ja to uzlauzīs tā jau bus ielaushanās Tavā īpašumā ar mantas bojāšanu... Visas vinjas pekeles pa logu ārā... Un viss...! Ja Tu privatizēji uz sava vārda un viņai nav īres līguma, tad uz policiju vai tiesu, jo viņai nav nekādu tiesību tur. Vot ja būtu beztermiņa īres līgums, ot tad gan būtu vāks, izlikt nebūtu iespējams vispār.
Es apbrīnoju tos, kuri uzskata ka var dzīvot cita īpašumā, nemaksāt, bojāt.
16:38
nedeklarēta? Es varu jebkur deklarēties, bet tas nedod tiesības tur dzīvot.
Varu to pašu pateikt, ko Nenotveramais - viss ir ļoti vienkārši - tas ir jāizdara, pēc tam, jau jāskatās pēc situācijas! pec tam ir kriminallieta par patvaribu. ··· Izlikšana no dzīvokļa: Dzīvo bez īres līguma lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Radinieka izdeklarēšana (12)
Labdien, lūdzu pēc palīdzības. Man ir brālis, kuram ir 50 gadi un kurš vēl nekad nav strādājis. Ap 10 gadiem atpakaļ es izpirku no savas mātes dzīvokli ar nosacījumu, ka viņa varēs tur dzīvot līdz muža galam kā arī ...
Shobriid vinhs nav skvoteris..vins dzivo ipashumaa, kuraa ir deklareets!
Bet sakaraa ar dziivoklja iipashnieku mainju, jaunais iipahnieks neveelas vinju redzeet savaa ipashumaa, izdeklaree...un tad ir tiesisks pamats saukt policiju un izlikt personu, kas nelegaali dziivo vinja iipashumaa.....
Peec izdeklareehsnas Iiapshniece arii varees nomainiit atsleegas uz saveejaam, iekljuut dziivoklii...un jel kaadaa veidaa fiziski vinju izdabuut araa (gaidiit, kameer vinhs aiziet uz veikalu un tad izlikt mantas araa, nomainiit atleegu)...un pie atlaartota meeginaajuma iekljuut dziivoklii, Iipashniece varees saukt policiju un ka kaads lauzhas vinjas iepashumaa...ji peec papiiriem braalim nebuus nekaadu legaalu iemeslu buut dziivoklii...

Gruuti, bet mission possible..
Ar deklarēšanu aprakstītajam gadījumam ir tik niecīgs sakars, ka var ignorēt. Izmest skvoteri pie LV likumdošanas bieži var izrādīties mission impossible (tiesa negarantē fizisku skvotera izlikšanu). Tas, ka dzīvokļa īpašnieks netiek iekšā savā īpašumā, ir nedaudz cits stāsts. "Deklarēšanās un pastāvīgā dzīvesvieta ir dažādas lietas" - nu ne gluži. Pēc likuma tam vajadzētu sakrist. Bet likums ir likums un dzīve ir dzīve. Šajā gadījumā gan ir, ka cilvēks ij tur dzīvo, ij ir deklarēts. Cits jautājums, cik godīgi tas ir. No otras puses, vai nav pieļauta kāda negodīga rīcība dzīvokļa izpirkšanā, apejot brāli?
Lai nu kā - šeit visa sāls ir pierakstā vēl pirms 1993.gada. Autors dzīvokli izpirka ar visu brāli pūrā. Tā kā, jā, tikai tiesa.
Bet pagaidām, iespējams, ka, ar zemesgrāmatu zobos, var mēģināt tikt iekšā dzīvoklī... nu kaut vai izsaucot uzlauzēju brigādi ar aizbildinājumu, ka atslēgas pazaudētas, ja ne oficiāli caur policiju.
Psc, cik var stāstīt. Deklarēšanās dajebkur nedod tiesības šajā adresē apmesties. Un otrādi. Deklarēšanās un pastāvīgā dzīvesvieta ir dažādas lietas. Aujam kājas un ejam pie jurista vai advokāta - netiksi cauri ar puspasākumiem, tiesa un tikai. Neticu, ka kāda pašvaldība ņems uz savu galvu un izdeklarēs to brāli. ··· Izlikšana no dzīvokļa: Radinieka izdeklarēšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Ka var juridiski izlikt no savas majas mati? (27)
Sveiki. dzivoju ar savu bernu mati un 3 berniem sava ipasuma, pie mums vel dzivo mana mate, kura par visam varitem grib izskirt manu gimeni. uzbruk manai civilsievai u.tt... gatvais murgs....atradam ar draudzeni vinai dzivokli ko iiret, uz ...
Nu padomā, kad būsiet veci, Jūsu trīs bērni vai nevēlēsies patriekt Jūs, tas laiks pienāks fiksi..... Ieregistree maati OHO.lv! :-)
Buus nodarboshanaas, liks mieraa Tavu gimeni!
Kam īpašums pieder, par kā naudu pirkts? Par Tavu, Rasela? Jā, tad īrējiet mātei dzīvokli. Tā dara mana friziere, piemēram. Ja īpašums mātes, tad tev ar to "bērnu māti" jāiet pašiem īrēt.
Un vēl, lai nebūtu tik stulbi jāsauc piegulētāja, aizejiet vismaz uz Zagsu un oficiāli nokārtojiet attiecības,/maksās nieka 50 €/ citādi vecumdienās var sanākt mēsli ar īpašumtiesībām vienam no jums.
Nav vieglāk pašiem izvākties? Nenosodu, jo man nav zināmas visas nianses. Padoma man nav. Izsaku līdzjūtību. ··· Izlikšana no dzīvokļa: Ka var juridiski izlikt no ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kā izlikt no dzīvokļa pilngadīgu dēlu? (4)
Situācija tāda, ka tēvam ir cieniijami gadi un viņš vaies nevēlas un nevar uzturēt pilngadīgu dēlu, kurš nestraadaa, nepiemaksaa pie komunālajiem un pie tam aiz viņa ir jaakopj un tēvam ir biezhi jaadzird rupjiibas. Vai ir ...
Īpašnieks var pārdot. Pieaugušu ģimenes locekļu (ne dzīvesbiedru) atrašanās īpašumā nav uzskatāma par apgrūtinājumu. Problēma būs pircējam, ja ievākšanās brīdī viņi(š) tur atradīsies fiziski.

Deklarēšanās dajebkur nav iemesls atrasties šajās telpās. Īres un visādi citādi līgumi ir.
Ja tēvs ir īpašnieks un viņiem nav īres līguma, tad problēmām nevajadzētu būt. Nevar, nepieciešams juridsks pamats - piemēram dēla iesniegums vai pārdeklarēšanās citur.
Lai jau papucīts bauda, ko izaudzinājis, kāpēc sabiedrībai vai citiem viņa lielā kļūda jālabo.......
Ja nevar savā starpā vienoties, tad izlikt var tikai ar tiesas spriedumu.....Skumš gadījums. ··· Izlikšana no dzīvokļa: Kā izlikt no dzīvokļa ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Īpašnieka tiesības. (23)
Iegādāta māja, samaksāta nauda utt. Vienīgais īpašnieks esmu es, reģistrēta zemesgrāmatā. Atļāvu iepriekšējai saimniecei, kura gan bij tur jau īrnieka statusā palikt, kamēr atradīs sev dzīvesvietu un es sākšu ...
Tiesa... ilgi un sāpīgi... Painteresējies Zemesgrāmatā, vai viņas mūža dzīvošana tur ir reģistrēta kā apgrūtinājums (patiesībā, tev to vajadzēja redzēt jau pērkot māju). Ja tas nav reģistrēts kā apgrūtinājums, tad viņai nav nekādu tiesību tur atrasties un tev nav saistoši nekādi viņas līgumi ar trešajām personām. Ja tā, vari mest veču aiz apkakles laukā pats vai paaicināt poličus.
Lielāka ķēpa, ja starp jums ir īres līgums. tad neatkarīgi ne no kā visi strīdi risināmi tiesā un poliči tev nepalīdzēs.
Ja tomēr viņas atrašanās tur ir kā Zemesgrāmatā fiksēts apgrūtinājums, ko vieglprātīgi neesi pamanījis, tad nāksies vien meklēt kaut kādu vienošanās ceļu...
Ja nav ne apgrūtinājuma, ne arī īres līguma starp jums, tad izskatās, ka tante tur uzturas vienkārši nelegāli... Viņa tur ir deklerēta. Ja īrniecei ir līgums ar to firmu, kura ir bijusi īpašniece, tad esi iegrābusies... reāli uz pāris gadiem...

Neviens Tev neko nevar palīdzēt, kamēr Tev nebūs tiesas lēmums, kurā īres līgums tiek anulēts... legāli..

Vienīgais ko vari darīt, ir piedzirdīt īrnieci un lai tā pa pjeņiem uzraksta atteikumu no īres līguma...

Ir protams visādi "terora" veidi, kā viņai padarīt dzīvi ne īpaši patīkamu...
··· Izlikšana no dzīvokļa: Īpašnieka tiesības. lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Īrnieks neatbrivo dzivokli (9)
kadas tiesibas ir dzivokla ipasniecei?
Ja elektriba ir uz Tava vaarda, tad paludz lai Latenergo atsledz to.

Parejais ir caur tiesu.
Tad jau dzīvokļu zagļiem nevajag bēgt, bet palikt dzīvot līdz tiesas spriedumam un tad tikai iet uz nākamo dzīvokli. Ja, un gāzi un ūdeni arī atslēdz. Pamuks pāris dienu laikā. Dzīvokļa īpašniecei ir tiesības neklausīgo īrnieku sūdzēt tiesā :) Lai tad tā nolemj, kad un kā īrniekam ir jāizvācas no dzīvokļa.
Domāju, ka policijas iesaistīšana nepalīdzēs. Viņiem nav tādas pilnvaras - bez tiesas lēmuma izlikt kādu no dzīvokļa (kaut sveša) :)
izsviež ārā, vislabāk kad nav mājās, izkrāmē mantas pagalmā un tad pazvana lai nāk savākt ··· Izlikšana no dzīvokļa: Īrnieks neatbrivo dzivokli lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai dzīvokļa īpašniekam ir tiesības izlikt ārā cilvēku, kurš nezināja, ka dzīvoklis netiek izīrēts? (27)
Situācija sekojoša. Esmu dzīvokļa īpašniece, kurā uz pāris dienām izmitināju bijušo draugu, jo viņam Rīgā nebija kur palikt. Pati dzīvoju citā ēkā. Pirms braukšanas prom uz citu pilsētu, bijušais, mani neinformējot, ...
Kaut kas tāds, kad jebkuram garāmgājējam ir vairāk tiesību uz manu īpašumu nekā man-likumīgajam īpašniekam, var būt tikai Latvijā, kur īpašniekiem tikai pienākumi maksāt NĪ nodokļus, bet tiem kuri ne kapeiku nav tur ieguldījuši, tie var palikt tur un dzīvot visu atlikušo mūžu.
Vai mūsu juristiem beidzot nebūtu jāceļ trauksmi par šo lietu? Cik ilgi klusēsim, cik ilgi vienīgā iespēja, kā atbrīvot savu īpašumu no nevēlamiem īrniekiem, būs fiziskā spēka pielietošana?
Jap, jāsāk ar policiju. Lai tas jaunais "īrnieks"uzrāda papīrus, ka viņam tiesības tur atrasties! Pretējā gadījumā jebkurš zaglis arī varēs pateikt, ka ir šī dzīvokļa īrnieks un īpašniekam nav nekādu tiesību viņu "šiten te šobrīd´" aiztikt.
Var arī uzreiz izsaukt policiju ar argumentu, ka Tavā īpašumā zaglis! Tālāk lai skaidrojas, kas un kā! Mutiskam līgumam nav pierādāma juridiskā spēka!Tas darbojas tikai starp divām personām, kurām ir sirdsapziņa un laba atmiņa, kad un kādos apstākļos un uz kādiem noteikumiem līgums ticis "salīgts".Strīdus gadījumos darbojas tikai vārds pret vārdu, kuri jāpierāda ar papīru! Nekad nepaļaujos uz mutiskiem līgumiem-nedarbojas!
ak, dieniņ, ak dieniņ, kas tagad pasaulē notiekās!
Tad jau tavā dzīvoklī pieķerts zaglis var paziņot, ka viņš ir īrnieks, un tu, atnākušais īpašnieks, vari doties tālāk un iet gulēt parciņā, kamēr tiesa 10 gadus vilksies un varbūt kaut ko pierādīs.
kā var kaut ko mutiski slēgt par mantu, kura nepieder? tikai īpašnieks var rīkoties ar savu mantu, ja nav īpašnieka piekrišana, tad viss tas ir nelikumīgi... Tavs dzīvoklis - ko gribi, to dari.
Īres līgums ar "īrnieku" ir? Nav. Uz kāda pamata atrodas Tavā īpašumā? Drauga pasakas nav vērā ņemams faktors.

Protams, cita lieta ir cilvēciskais faktors. Ja vēlies, dod piečakarētajam draugam laiku, lai izvāktos.

Kā var dabūt ārā? Vienkārši pasaki, ka esi īpašniece un palūdz izvākties.
Un nekad vairs nelaid nekādus bijušos savos dzīvokļos.
··· Izlikšana no dzīvokļa: Vai dzīvokļa īpašniekam ir ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Īrnieku izlikšana pēc dzīvokļa iegādes izsolē (5)
Ja izsolē nopērk dzīvokli, lai pats tur dzīvotu (jaunajam īpašniekam pašam vajag dzīvojamo platību). Kā zināt, vai tur priekšā nav īrnieki? Kā viņus izlikt, ja viņiem ar iepriekšējo īpašnieku noslēgti līgumi, ir ...
Tas nav izslēgts, ka netiksi. Mums esot likums, kurā teikts, ja ar īrnieku kāds noslēdzis līgumu, bez beigu termiņa norādīšanas, viņiem ir tiesības tur mūžīgi dzīvot./Varat šo jautājumu uzdot Narine Abagjan, Rīgas pilsētas īres valdes direktorei, telefona numurs atrodams Googlē, ievadot vārdu un uzvārdu.
variants esot noalgot višibalas.
Zināt var tikai ja tev īpašnieks pats pateiks.
´Labākais´ šajā situācijā ir tas, ka viņam par to nekas nebūs, pat ja viņš par to visu samelos.
Arī izsoles organizētājam (tiesu izpildītājam) uz to visu ir pajāt, jo viņam galvenais ir dzīvokli nogrūzt un saņemt piķi.
Izlikt var tikai ar tiesas lēmumu, bet ja visi papīri ir kārtībā, tad arī tiesa neko neizliks. Palīdzēt spēs vienīgi juridiski neakceptētas metodes.
Tikai manas domas....var paskatiities,kas deklareejusies tajos dziivoklos.ja tur dziivo kaut kaadi iirnieki un nav deklareejusies-tad peec idejas vinus var mest aaraa.
un veel..es nesen paintereseejos-kaa iipasnieks var noblokeet visaadu personu deklareesanos savaa iipasumaa.Oficiaala atbilde-nav taadas iespeejas,bet tiekot gatavots likums,kurs tuuliit ,tuuliit jaapienemot.kas tajaa likumaa buus-to man nepateica.
Psc, atkal viena ar savu deklarēšanos, kam civiltiesiskajās attiecībās nav galīgi nekādas nozīmes. Īrēt var kaut 10 dzīvokļus, bet deklarēties savā būdiņā Kurzemes jūrmalā. Izsolē pirkt dzīvokli ir tas pats, kas pirkt kaķi maisā. īrnieks var būt vai nebūt priekšā. Viņi var pārsūdzēt pietam lēmumu un vilkt garumā kādus divus gadus, ja saprot no tādām lietām. Un tu tad vari ilgu laiku netikt iekšā un nauda ir kā iesaldēta. Pati esmu piedalījusies izsolēs. Bija pat tāds gadījums, ka cilvēks nemaz nezināja, ka viņa dzīvoklis ir pārdots izsolē. Gandrīz ar sirdi aizgāja, kad paziņoju, ka tagad tas ir mans dzīvoklis. ļoti ķēpīga padarīšana..... Un izsolē tu nopērc tikai dzīvokļa sienas, pēc idejas bijušais īpašnieks var paņemt pat vannu, palodzes, visas durvis līdzi, grīdu izņemt.... ··· Izlikšana no dzīvokļa: Īrnieku izlikšana pēc ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu