Uz kāda pamata jāmaksā par apsaimniekošanu?

vai no dienas kad ir sastādīts protokols par apsaimniekošanu vai no līguma parakstīšanas brīža?

LordsMatrix (2017-01-26 20:32)      No protokola. Līgumu vari neparakstīt vispār! Naudu tāpat iztiesās, kad gribēs! Vispār zb tie nemaksātāji un raudātāji, ka viss ir slikti.

annija005 (2017-01-26 23:29)      Te var būt runa tikai par Pārvaldīšanas līgumu, nevis protokolu, tos paraksta parasti ar mēneša sākumu.
Apsaimniekošanas maksa parasti ir pa mēnešiem,nevis dienām.Ja īpašums tiek pirkts /pārdots tad savstarpēji vienojas un visdrīzāk pārdevējs samaksā par pilnu mēnesi.
Taisnība...nav obligāti jāparaksta Pārvaldīšanas līgumu ,tik tas nenozīmē ka kāds pieļaus to ka nemaksāsi par kopīpašuma apsaimniekošanu. Ja esi saimnieks savam īpašumam tad arī par savu kopīpašuma daļu atbildīgs esi un tās uzturēšanu, atjaunošanu. Lasi Dzīvokļa īpašuma likumu.
Kas ir kopīpašums sameklē googlē un palasi kāpēc un uz kāda pamata ir jāmaksā apsaimniekošana.Tas īsumā būtu.

LordsMatrix (2017-01-27 00:55)      Kā jau iepriekš rakstīju, līgumu var neparakstīt vispār - līdz ar to saldā zemenīte mazliet iebraukusi auziņās :)
Pārvaldniekam vajag 51% parakstu, pārējie brīnumdari var ieskrieties ar savām "tiesībām".
Svarīgāks šoreiz būs kopsapulces protokols, kurā jūs nolemiet uzdot pārvaldīšanas uzdevumu pārvaldniekam no kaut kāda datuma. No šī datuma arī maksāsi. Līgumu vari parakstīt kaut pēc gada, ja vēlies ieriebt apsaimniekotājam. Šobrīd to sauc par pārvaldīšanas pilnvarojuma līgumu.

Meloni (2017-01-27 10:22)      Jautājums Matrixam, kā ar apsaimniekošanas maksu ir tad, ja pats dzīvokļa īpašnieks savu domājamo daļu apsaimnieko pats, šeit domāts, pļauj zāli, tīra sniega, kopj koplietošanas telpas, atkausē sasalušo ūdens kopvadu.....

LordsMatrix (2017-01-27 11:16)    1 Tas ir jāsaprot kā labprātīgs ieguldījums mājas apsaimniekošanā. Ja Tev nav vienalga, un māja mazāka par 1500 m2, tad vari pats uzņemties pārvaldnieka funkcijas. Kopsapulcē nobalsot un viss. Un vēl saņemsi par to naudu. Bet uzreiz teikšu, ka grūta maize. Ātri sapratīsi, ka tikai visums un cilvēka stulbums var būt bezgalīgs. Jābūt apveltītam ar biezu ādu.

Meloni (2017-01-27 15:25)      Pārvaldnieka lomā biju 7 gadus, bet apnika cīnīties ar padomijas domāšanas apveltītiem cilvēkiem, noliku pilnvaras, lai cīnās paši, tagad viss pašplūsmā, tjipa, ir kāds pārvaldnieks, bet mājas labklājībai atdeves nekādas! Es apsaimniekošanas maksu nemaksāju, krāju dokumentus, kur esmu ielikusi savus līdzekļus, kaut kā tā....

LordsMatrix (2017-01-27 17:23)      Jā, diemžēl. Tā ir cīņa ar vējdzirnavām. Tauta mums ar gudrību nav izcēlusies. Lamā tik valdību, bet paši ne par mata tiesu labāki. Mans liktenis kaut kur līdzīgs Tavējam :)

Meloni (2017-01-27 20:31)      Es Tevi ļoti saprotu, bet es tagad beidzot jūtos kā brīvcilvēks....;)

LordsMatrix (2017-01-28 12:24)      Es arī esmu izgājis finiša taisnē. Nu jau pat naktī miegs sācis parādīties :)

annija005 (2017-01-30 20:56)      LordsMatrix
Nu šoreiz neesmu gan nekur iebraukusi.Lasi un saproti kas rakstīts nevis izdomā ko citu.
Es šobrīd apsaimniekoju un palīdzu arī to darīt citiem.Neko nenožēloju jo esam jau kaut ko paveikuši.
To ka tauta ir slinka lai paši painteresētos kas un kā arī ir fakts.
Intrigas,meli...tā jau ir pašsaprotama lieta. Galvenais ka skaitās īpašnieks un ar to ir viss...visur kačā pravas bet paši pārkāpj noteikumus uz soļa.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu