Nekustamais īpašums

Nekustamais īpašums - jautājumi un diskusijas

Kā īpašums tas īsti ir? (22)
Vai māja, kur viens no laulātajiem noformēts kā īpašnieks un kuras iegādei ir ņemts hipotekārais kredīts (ņēmējs ir tas pats laulātais, kura vārds ir zemes grāmatā, savukārt, otrs laulenis ir līdzņēmējs), skaitās ...
Laulāto kopīpašums, ja ņemts laulības laikā un nav laulību līguma par mantas dalījumu.

Banka tikai uzlikusi hipotēku, piederēt tai nekas (vēl) nepieder.

Nejaukt īpašumattiecības un attiecības ar banku kā kredītņēmējiem/galvotājiem.
AE-nejauc galvu ar saviem ārzemju variantiem.Mums sava republika,savs karogs.Šķiroties mūsu vīriešiem vairumā ir dziļi nospļauties uz bijušo sievu un bijušajiem bērniem.Man šķiet ka D.Mazvērsīte/ja kļūdos,atvainojiet/ stāstīja,ka pārdeva savu dzīvokli,ieguldīja ģimenes mājā,tad vīrs izmeta,un viņa palika ar garu degunu.Tādu gadījumu ir daudz.Pie mums cilvēki galīgi neapzinās,ko nozīmē būt galvotājam.
Bankas kredītu dod tam,kuram lielāka alga-varat minēt,kuram tā ir.Neviens neņems par pilnu sievas apgalvojumus,ka par viņas naudu vīriņš ēda,ka viņa audzināja bērnus.Patreiz man vienai zināmai turīgai ģimenei iet šķiršanās process un zinu,kā viņiem iet
Gudri cilvēki paskaidroja,ka autorei nav ko uztraukties.
ha haa aa
"gudrs (labs, skaists, utt) ir tas , kas man izdevīgs. "
tad neuztraucies tā. gan jau būs labi!
Mantu neesmu dalījusi,bet cik daudz dzirdēti gadījumi,kad šādā gadījumā šķiroties sieva paliek ar garu degunu.Un ja vēl vīrs,palicis mājās,bet nemaksā kredītu,tad Tu vēl maksāsi viņa vietā par māju,kur nedzīvo un kura vairs nav Tava.
Glābiņš,laulību līgums,vai ļoooti labs/un dārgs/advokāts.
Diemzhjeel tas ir baknas iipashjums... Un arii daargais advokaats te nepaliidzees, ja nu vieniigi nesarunaasi ar viiru un bankulai Tevi nonjem kaa galvotaaju !!! / sieva ar krediitiem njemaas, taapeec arii zinu.../ ··· Nekustamais īpašums: Kā īpašums tas īsti ir? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Par bezsaimnieka dzīvokļa iegādi (5)
Ir viens dzīvoklis, kurs ka atklājās, stav tukšs ja u 4-5 gadus, saimnieka nav.. Gribam to nopirkt. ПЖКХ mums teica, ka to vārēsim nopirkt tikai no aukciona, kad tas dzīvoklis tiks tur uzlikts (nezināms ...
Ja PUŽx / vai tad tādas iestādes vēl ir?/ teica, tad tā arī būs. Un izsole nebūs elektroniski, un pat ja vinnēsi, vēl pus gadu vai ilgāk būs jākārto visādas formalitātes, jāgaida un jāgaida. Jā, un iekšā arī pirms izzsoles netiksi, būs jāpērk v slepuju. Un ja mājai veikta renovācija vai kas, dabūsi to daļu tagad samaksāt līdz pēdējam centam.
Tas no manu radu pieredzes.
Bezmantinieka mantu, ja īpašnieks miris, tiesu izpildītājs pārdod izsolē. Ja ir bijuši kreditori, tad iegūtā nauda aiziet kreditoriem, ja nav, tad valstij. Un beidziet te vienreiz fantazēt. Ieteiktu dot padomus lietās, kur specializējaties. Valstij nekādi dzīvokļi nav vajadzīgi. Valstij ir nauda vajadzīga. Bezmantinieka īpašumu pie tiesu izpildītājs var pirkt, bet tiešām jārēķinās vēl ar kādu laiku, līdz tiksi iekšā. Šobrīd izsoles notiek tiesu izpildītāja birojā, bet drīz stāsies spēkā noteikumi, ka arī šīs kategorijas īpašumu izsoles notiek elektroniski. Kas attiecas uz sarežģījumiem - tieši šī iemesla dēļ tiesu izpildītājs pasūta novērtējumu ar piespiedu pārdošanas vērtību, nevis tirgus vērtību. Ņemot vērā visus riskus. Bez riska var pirkt īpašumu par tirgus vērtību no īpašnieka. Un arī bez jurista rīkoties neieteiktu. Cilvēki ir visādi. Ja patiešām nevienam nepieder, tad bezsaimnieka manta piekrīt valstij. Tālāk jau darbosies Publiskas personas mantas atsavināšanas likums un šaubos, vai ПЖКХ tur vispār ir kāda teikšana. aizmirsti to bezsaimnieka dzīvokļa iegādi, jo bezsaimnieka manta pat ja dzīvoklis tiešām tāds ir, piekrīt valstij un Latvijas republika ir slavena ar savu devību. Izsolē! Vienkāršāk un lētāk. ··· Nekustamais īpašums: Par bezsaimnieka dzīvokļa ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Irnieka tiesibas uz internetu/tv (28)
Labdien, Nesen nosledzu ires ligumu kaa irnieks uz 1 gadu, liguma ir punkts, ka irnieks ir tiesigs pieslegt dzivokli sev velamo internetu/tv pakalpojumu. Sazvanijos ar lattelecom par velamo pieslegumu, bet beigas sanaca, ka dzivokli nav ...
Varbūt var pieprasīt no izīrētaja, lai viņš nodrošina interneta pieslēgšanas iespējas? Ja jau līgumā tas ir rakstīts.... Nē uz ši pamata Tu vari pameklēt sev citu kompāniju kas piedāvā tev interneta pieslēgumu.
Man ari piedāvāja IZZi urbt caurumu,es pat neprasiju saimnieka viedokli,es vienkārši atteicos no tāda pakalpojuma,pateicu,ka svešā dzivokli netaisos neko urbt.
Un cita kompānija pieslēdz rūteri,viss kaŗtibā,nekas nekur nebija jāurbj.
Godiigi sakot, pzd, ja nevar pieleegt Internetu pa normaalu vadu ( kabeli, DSL vai veel ko, bet vadu, neviss bezvadu ) Pirmkaart , aatrums un kvalitaate pa vadu ir daudz labaaks. Otrkaart, drossiiba.
Es iziireeju dziivokli LV - iirnieki passi vissu ievilka, kaa vajag. Man tas sskkiet tikai passsaprotami. Ja reiz iiiree, jaabuut siltumam, uudenim, kanalizacijai, Internetam, elektriibai , telviizijai utt.
Par dzīves skolu to sauc un parasti par to ir jāmaksā/vispār jau dzīvē par visu jāmaksā/. Labākais variants manuprāt norēķināties un pameklēt citu dzīvokli , kur ir viss vajadzīgais un svarīgi būs neko neaizmirst pajautāt un līgumā atrunāt. Lai veicas! Man liekas,ka vēlies lauzt īres līgumu. Tajā ir punkts,ka ātrāk to izbeidzot, iemaksātā drošības nauda netiek atgriezta. Tagad meklē iemeslu,lai to atgūtu. ··· Nekustamais īpašums: Irnieka tiesibas uz internetu/tv lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Dzīvokļa pārrakstīšana (26)
Ja ir vēlēšanās pārrakstīt privatizētu dzīvokli uz tuvinieku, kāds ir labākais risinājums? Kādas nodevas ir jāmaksā un kādi dokumenti ir nepieciešami? Situācija: Īpašniece māte, kura ir precējusies, līdz ar to ...
Jānoformē kā dāvinājums... Padomāju, ka Lilu neizklausās pēc dēla nickname, tāpēc ierosinu uztura līgumu. Mūžīgā dēla "spīdzināšana" un garantēta dzīvesvieta komplektā ar atsavinājuma aizlieguma atzīmi zemesgrāmatā. :) Jaaformee kaa daavinaajums,bet ir vajadziiga arii maates viira rakstiska piekrishana.
Man izmaksaaja apm. 70Ls daavinaajuma liigums un zemes graamataa 0,5% no iipashuma kadastraalaas veertiibas(kaa 1-aas pakaapes radiniecei)
Kaa pirkumu formeet nevajag...
(2012-02-08 16:47) viedoklis
Kādā vēl īpašuma var dabūt privatizētu dzīvokli?
Vidēji liela divistabu dzīvokļa dāvināšanas izdevumi izskatīsies šādi: dāvinājuma līguma sastādīšana trijos eksemplāros un notariālā apstiprināšana – 133 lati, pieprasījums zemesgrāmatai – 33 lati, reģistrēšana zemesgrāmatā – 10 latu plus kancelejas nodeva.
Taču arī šai gadījumā dāvanas saņēmējam nāksies maksāt valsts nodevu. Ja dzīvoklis pāriet dāvinātāja tiešo mantinieku īpašumā, valsts kasē būs jāiemaksā 0,50% no nekustamā īpašuma kadastrālās vērtības (mūsu aplūkotajā gadījumā – 50 latu). Ar dāvinājuma līguma noformēšanu un jaunā īpašnieka stāšanos īpašumtiesībās saistītie izdevumi būs 226 lati.
Vienīgi piebildīsim, ka var iztikt arī bez dāvinājuma līguma notariālas apstiprināšanas. Tādā gadījumā būs jāsamaksā tikai 47 lati par līguma projekta sagatavošanu un jānokārto maksājumi zemesgrāmatā.
Atgādināsim arī, ka cena par dzīvokļa dāvinājuma līguma noformēšanu notariālā kārtībā ir atkarīga no tā kadastrālās vērtības. Tātad prestiža un grezna nekustamā īpašuma dāvināšana var izmaksāt daudz dārgāk nekā šeit aplūkotais darījums ar pieticīgu divistabu dzīvokli.
/google/
Dāvinājuma līgumu var ļoti viegli apstrīdēt (ja notiek kādi tiesāšanās darbi). Visdrošākais ir pirkuma līgums....tāds ir mans viedoklis un arī personiskā pieredze. ··· Nekustamais īpašums: Dzīvokļa pārrakstīšana lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Nekustamā īpašuma dalīšana pie šķiršanās un kopēja kredīta (21)
gatavojamies šķirties. uz sievas ir nekustamais īpašums par ko viņa maksā kredītu, es esmu kā galvotājs. mājā neesmu pierakstīts. nevaram sadalīt. Vai nu īpašums paliek viņai vai es pārņemu kredītu, ko nevēlos. Ja ...
Bija ļoti līdzīga situācija, kad šķīros, tikai kredīts bija uz vīra, es kā kredīta līdzņēmēja, pierakstījusies nebiju. Kad jau šķiršanās bija vairs tikai formalitāte, aprunājos ar kolēģi, kam juridiskā izglītība, kā īsti ar likumu sastāv, kas man un bērniem pienākas. Viņa man teica, ka, ja baigi pērties gribu par kapeiku, var to darīt, bet diezin vai tas ir tā vērts, jo, ja par kredītu visu laiku maksājis vīrs. Ja gribu saglabāt tiesības uz dzīvokli, tad pašai jāpiedalās maksājumos, kas tobrīd man nebija aktuāli, jo tajā mājoklī palikt negrasījos. Vienīgais, uz ko man būtu tiesības, tas ir uz dzīvokļa jau atmaksātās daļas pusi. Tā vērtība bija diezgan niecīga, lai tā dēļ čakarētos. Aizgāju ar savām pekelītēm un sīčiem, un sāku pati savu patstāvīgu dzīvi. Bet, ja tā godīgi un kritiski skatās, tad vīrietim satraukties par to, ka sieva var no mājas izlikt, kuru pati no savas kabatas maksā, ir gļēvi. Grūti saprast stiprās sievietes, kas ar tādiem sapinas.
Ja sieva grasās mājā palikt, maksāt un dzīvot, tad ne tikai likuma, bet arī ētikas jautājuma ietvaros būtu tikai cienīgi vīrietim būvēt pašam savu dzīvi. Vai tiešām nebūtu neērti dzīvot mājā, par kuru maksā šķirtā sieva?
Ja sieva ir gudra, tad tevi izmetīs no mājas, pati uz brīdi izbrauks no valsts, lai rastos apstākļi, ka nevar nomaksāt kredītu. Tu kā galvotājs, būsi pirmais no kā kreditori piedzīs kredītu, jo bez sievas piekrišanas māju nepārdosi. Tas no praktiskās puses. Teorētiski - kopdzīves laikā iegādāts īpašums skaitās abu laulāto kopēja manta, neatkarīgi esi tur pierakstīts vai nē. Parāds arī kopējais un tu vēl kā galvotājs..., bez abu laulāto piekrišanas māju pārdot nevar, bet kredītu nemaksāt, ja ir galvotājs, var.
Sievai tik labu advokatu paņemt un tu paliec zaudētājos jebkurā gadījumā.
kāpēc gan nevar izlikt ārā no mājas kurā tu vairs nedzīvo?? esi drošs ka tava labā džinsu jaka vēl tās mājas skapī karājas?? Piekrītu Specs69 variantam, jo , ja esi kā galvotājs ir ļoti liela varbūtība, ka tevi uzmetīs un maksāsi tāpat. Pārņemot īpašumu pats esi saimnieks un rīkojies. Vēl viens zemūdens akmens var rasties īpašumu pārdodot par zemāku cenu, kā kredīta summa, jo starpība līdz pilnai kredīta atmaksi būs jāsedz. Jāvienojas - kā to dalīs. Tā kā - sāc ar banku - liec sludinājumus un mēģini pārdot līdz laulības šķiršanai. ··· Nekustamais īpašums: Nekustamā īpašuma dalīšana ... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Cik jāmaksā par zemes piespiedu īri ja mana māja atrodas uz cita zemes? (2)
Man pieder puse privātmājas un daļa zemes, tagad gribu nopirkt otru pusi, bet viņam nepieder zeme, bet viņš to īrē no zemes saimnieka. Vai man šī otrai pusei piekļautā zeme ir obligāti jāīrē un ja ir tad par kādu summu. ...
Tātad Tev ir 2 kopīpašnieki. viens mājai un otrs zemei, ja vien īpašums nav sadalīts un tā otra pusmāja ar zemi ir suverēni īpašumi. Bet arī tad jārunā ar abiem.

Zemes noma ir komercpasākums. Ja nevarat vienoties, tiesa noteiks piespiedu nomu, ķipa 6% no kadastrālās vērtības.
Kādēļ tikai 6%. Vēl ir variants pacelt kadastrālo vērtību debesīs, piešķirt komercplatības statusu, jeb tāpat, katru gadu mainot vērtību to celt un celt. Varianti, kā cilvēkam 5 gadu laikā jau izmaksāt normālo zemes vērtību nodokļos,var cik tik uziet. Zemes dienestiem tik mazliet jāpapūlas.
Un galvenais, ka neko nevar pārsūdzēt, ja pateikts ka tā ir komercplatība, punkts, tas nekas ka pieputējusi ceļmala.
··· Nekustamais īpašums: Cik jāmaksā par zemes ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Nodokļi pārdodot dzīvokli. (18)
Situācija tāda- ir padomju laika dzīvoklis, privatizēts labi sen. Vai pārdodot viņu kāds nodoklis ir jāmaksā?
Precizesu, nevis ienakuma nodoklis, bet kapitalpieauguma nodoklis, un 15%, nevis 24%, un jamaksa ja ipasums ir mazak neka 5 gadus ipasuma un neesi vismaz gadu tur deklarets. Pircējs pērkot maksā nodokli ( kādreiz bija 2% no summas) un nodevas.
Pardevējs maksāja, ja nebija pagājuši 5 gadi kopš dzīvoklis pirkts un tiek pārdots dārgāk kā iegādāts; tad no starpības.
Tavā gadījumā, cik es zinu, nav tev nodoklis jāmaksā. Nekāds.
Jā, Tev būs jāsamaksā nekustamā īpašuma nodoklis, kā arī iedzīvotāju ienākuma nodoklis 24%. Ar pēdējo ir tā, ka maksā par to starpību, par kuru Tu gūsti ienākumus: teiksim, ja privatizācijas vērtība bija 20 000, bet pārdod dzīvokli par 30 000, tad no starpības - 10 000, jāsamaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis, tie 24%. Šis gan ir ļoti dīvaini, jo pirms pusgada pārdevu dzīvokli, notārs uzsvēra, ka jāmaksā IIN. Likums par iedzīvotāju ienākuma nodokli, 9.panta 33. daļa - ja izpildās nosacījumi, nekas nav jāmaksā.
Par notāru kompetenci... arī labās ģimenēs gadās :)
··· Nekustamais īpašums: Nodokļi pārdodot dzīvokli. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Apsaimniekošanas maksa, ja nav parakstīts līgums (18)
Situācija sekojoša. Nopirku dzīvokli, kuru apsaimnieko pašnodarbināts nekustamā īpašuma apsaimniekotājs. Nekādu līgumu par apsaimniekošanu neesmu slēdzis, jo piestādītais rēķins ir acīmredzami neadekvāts - māja netiek ...
Pirmkaart, man jau liekaas, ka sapraatiigs cilveeks pirms peerk iipashumu, noskaidro, kaadi ir visa veida maksaajumi.
Jo ir stulbi nopirkt nekustamo izsolee un peec tam gausties, ka luuk maksa par apsaimniekoshanu ir dikti augsta. Var padomaat, ka kaads ar plinti staaveeja izsolee klaat.
http://www.likumi.lv/doc.php?id=193573

10. pants: (2) Dzīvojamās mājas īpašnieks uzdod pārvaldniekam pārvaldīšanas uzdevumu, rakstveidā noslēdzot ar viņu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas līgumu (turpmāk — pārvaldīšanas līgums). Dzīvokļu īpašnieki pārvaldīšanas līgumu slēdz saskaņā ar dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, kas pieņemts likumā par dzīvokļa īpašumu noteiktajā kārtībā. Noslēgtais pārvaldīšanas līgums ir saistošs ikvienam dzīvokļa īpašniekam.

Detalizēti iepazīsties ar 11. pantu.

P.S. Par to, ka tas 55% īpašnieks nav saistīts ar apsaimniekotāju, man nebūtu ilūziju. Shēma ir klasiska. Nesen skatījos dzīvokli centrā - viss izskatījās labi līdz brīdim, kad uzzināju, ka tur ir tieši tas pats - 1 īpašniekam pieder >50% dzīvokļu. Skaidrs, ka nebūtu ilgi jāgaida līdz brīdim, kad pienāktu rēķins par, piemēram, ārdurvju nomaiņu par 10k Ls. Cīnies, nekas cits neatliek.
Nee nebusi. Jo pats nostiprinaaji ZG, gadu veelaak, lidz ar to tiesa var pamatoti uzskatit, ka esi nosledzis viltus ligumu, lai izvairiitos no parada nomaksas.. Vou... izskataas , ka man arī viss shis veel priekshaa... jo viens kaiminjsh cītīgi vēlas tikt par apsaimniekotāju... un jaa tam jau pieder 50% maajas... (2) Ja vienam dzīvokļu īpašniekam pieder vairāk nekā puse no dzīvojamā mājā esošajiem dzīvokļiem, balsojot viņam ir 50 procenti balsu no visām dzīvokļu īpašnieku balsīm.

Šis te nav kaut kā piemērojams? Ka līgums ar apsaimniekotāju noslēgts nelikumīgi. Ar 50% ir par maz, lai vienpersonīgi pieņemtu lēmumu, vajag vēl vismaz kādus 0.0001%.
··· Nekustamais īpašums: Apsaimniekošanas maksa, ja nav ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Citu dzīvokļu īpašnieku nesamaksāto rēķinu jeb parāda nomaksa (19)
Mājas apsaimniekotājs izrakstītajā rēķinā liek maksāt citu parādu. Līdz šim biju domājusi, ja kāds nemaksā par komunālajiem pakalpojumiem, var vērsties tiesā par parāda piedziņu pret nemaksātāju. Biju pārsteigta, kad ...
No otras puses, kur lai apsaimiekotajs to naudu lai ņem, ja no parādnieka nav ko piedzīt?

Parasti, apsainiekotājs parādus sedz no uzkrājuma un remontu fonda, neviss liek maksāt papildus...

Es tādus papīrus neparakstītu....
Māja pieder Tev (kaut kāda daļa, skaties ZG), attiecīgi noplūde pagrabā ir vistiešākajā veidā Tava daļa. Tāpat kā caurums jumtā, kaimiņa nelikumīgi aizstiklotā lodžija utt.

Apsaimniekotājs ir mājas īpašnieka kalps, bet praksē šiem kaut kā ir izdevies kļūt par kungiem.
Nu ko gan tikai neizdomā tie apsaimniekotāji! Pašiem ar sapratni par to, kas ir kas, nav lielas nojausmas un, izmantojot demgoģiju, muļķo cilvēkus. Parāds ir jāmaksā tam, kurš ir parādā un citus nevar piespiest to darīt, ja vien paši nepiekrīt. Apsaimniekotāji slinko un parādus nepiedzen, pat netaisās to darīt, jo tas nav viegli (laiks, izdevumi utt), vieglāk paprasīt no tiem, kas neko nesaprot no apsaimniekošanas darba specifikas. nav pieredze,bet domāju tas nav likumīgi,nu kapēc man jāmaksā piem.tavs parāds/nesaprotu?
jāsasauc mājas sapulce,jāraksta tiesā iesniegums no iedzīvotājiem,bet pirms jābrīdina apsaimniekotājs,ka tā rīkosieties.
Manam dēlam jau šoziem tā bija - rudenī pirms apkures sākšanās atsūtija parakstīt papīru , ka piekrīt katru mēnesi maksāt + 17,00ls kaimiņu parādus . Pēc tam varōt sniegt tiesā un atgūt šo naudu !! Ja neparakstīs , tad apkures nebūšot ! Tomēr šo papīru bija parakstijuši vairāk kā 50 % iedzīvotāju un viss notika - apkure bija un 17 ls arī katru mēnesi pie rēķina .. Ar ko tieši tiesāties , to neviens konkrēti nepaskaidroja . Pati biju pie apsaimniekotāja slēgt līgumu ( uz pilnvaras pamata ) , tad nekas tāds netika pieminēts , tas bija jau vasarā .. ··· Nekustamais īpašums: Citu dzīvokļu īpašnieku ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Īpašums bez mājasgrāmatas, īpašnieka maiņa (19)
Kā varēja īpašums kurai nebija sakārtota mājasgrāmata, nonākt pagasta īpašuma, īpašniekiem neko nezinot?
ja jau dzīvo, tad vajag par savu mitekli rūpēties, uzturēt, nodokļus maksāt....bet pārstāvis visu gribēja uz haļavu Nu bet ar kuru galu tie "mākslinieki" domā ??
Īpašums nav reģistrēts zemesgrāmatā, nodokļi arī noteikti netiek maksāti, atsauksmes uz kaut kādiem cara laika "dāvinājumiem" ... protams, ka tā ir bezsaimnieka manta un tai jākļūst par pašvaldības īpašumu !

Uz kaut ko tādu laikam tikai īsteni "mākslinieki" ir spējīgi !
No autores līdz šim uzrakstītā gan nevar secināt, ka īpašums joprojām ir organizācijas. Cik saprotu, automātiski nevienam īpašumtiesības jaunajā Latvijā neatjaunojās, bija šādas tādas ķermeņa kustības jāveic. Tāpēc nezinot ķēķi (kurš kuram ko izēdis) tik viennozīmīgi neapgalvotu, ka pašvaldība sliktie, bet mākslinieki labie (jaunāko laiku vēsturē variants, ka slikti ir abi, ir gana bieži sastopams). Bet tad ej, un bljauj tajà organizàcijà, lai sàk kustèt! Sheit tà njaudèshana neko nemainìs. Un ja ir kkàdi senie dokumenti, tad liec tos galdà, nevis pa kluso zem segas "tajos kko var atrast". Te nav miertiesneshu konsìlijs, ar kura izdruku nupat varèsi visus nolikt pie vietas. Elementāri - saskaņā ar likumu. Ja zeme nebija izpirkta un noslēgts ligums par pirkšanu ar Latvijs hipotēku un zemes banku, tad pamatojoties uz likumu tā piekrīt pašvaldībai (ja ir apbūvēta). ··· Nekustamais īpašums: Īpašums bez mājasgrāmatas, ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu