Krāpšana ar pārdošanu internetā

Labdien.

Īsumā: nopirku vienu preci internetā no privātpersonas, bet atsūtīja tukšu paciņu. Pasts pēc iesnieguma atzina, ka neko nemaksāšot, jo esot bijusi slikti sapakota. Tātad, nevar zināt, vai saturs pazudis pa ceļam vai nav vispār tur bijis. Pārdevēja atsakās atgriezt naudu.

Uzrakstīju iesniegumu policijā. Summa ir zem 100 eur. Vai ir cerība atgūt naudu un kā policija šādas lietas risina?

Tessa      ka jus ar privatpersonu sazinajaties, lai tikt pie preces? zvani, sarakste, cits varinats? ja ir parskaitiita nauda, ir maksajuma uzdevums uz noteiktu vardu, uzvardu.
ja ir pasta sutiijums, pasta darbinieks parasti parbauda pacinjas saturu, jo noteiktas preces sutiit nedriikst.
Ir sociali tiikli ar krapnieku lapam, ir vietne sudzibas el ve.
iisak sakot, tur ir daudz jautajumu, summa diezgan liela, ka nonaca liidz rezultatam, nav skaidrs.
2021-01-26 09:55

PatiesibasKalns      Ebay atgriež klientam naudu. Es pats pagājušo gad aizmirsu izsūtīt 3 lietas katru reizi aizsūtīja klientam atpakaļ naudu un es vēl samaksāju ekstra. Bet nu pats vainīgs. Un jāstrādā ir rūpīgāk. Es vēlāk izveidošu kaut kādu kontentu, lai viegli atpazīt krāpniekus un vienkārši aizmāršību.. Normāls cilvēks tev palīdzēs atrisināt šo jautājumu.. Turklāt man šķiet mantas tikai ar parakstu drīkst pirkt... Nekas ka pāris eiro dārgāk 2021-01-26 09:59

EriksPless      Kāpēc iepazīšanās portālā,kas šāds jāpublicē? 2021-01-26 10:37

DanaL      Ja cien.EriksPless paraudzīsies uz pieredzes apmaiņas tēmām, tad viņam radīsies vēl daudz jautājumu par to kāds sakars ir PA sadaļām, piem. "Ēdieni un dzērieni, receptes", "Finanses, bankas, kredīti" vai "Politika, sabiedrība".
Vēlu veiksmi!
2021-01-26 11:12

JurisK      Man jau škiet, ka tā ir pasta vaina - pasta darbinieks sūtijumu pieņēma, nosvēra, naudu saņēma - tātad tālāk atbild pasts.Ja tas ir Latvijas Pasts, tad jādrāž pēc pilnas programmas - viņiem tas darba stils vēl no padomjlaikiem, gandrīz vienīgais tāds kantoris Latvijā palicis! 2021-01-26 18:52

av2      Protams, ja ebays, no probleemu, visu atmaksaa uzreiz. Bet nu, esmu aizdomiigas pacinnas veeris vallaa....filmeejot , ja nu kas.Buus pieraadiijums, ka pacinna BIJA tiessam tukssa atsuutiita. Jo arii eBay pacinnas naak no austrumu valstiim, un ir bijis paaris reizes pa 10+ gadiem , kad pasuuti ko , nu piemeeram par 100$ veertiibaa , a pacinnaa iekssaa ir...spiidiigas uzliimes, par 3$.
Kaa ir, ja privaatpersona ko suuta privaatpersonai, bez starpniekiem ...nezinu gan vai ko pieraadiisi.
2021-01-26 19:17

JOHAIDI21      Man arī ir bēdīga pieredze onlineshopingā. Es jau sen neuzticos paypal,jo tā ir īsta starpnieku krāpnieciskā firma. Lai caur viņiem atgūtu naudu......brrrr.
Pilnībā piekrītu av2 viedoklim,ka paciņas vajag atvērt tikai filmējot,jo tad ķīnieši kļūst "ļoti godīgi" un momentāli atmaksā zaudējumus un vēl piedāvā kompensāciju. Pats ebays ir kļuvis ļoti operatīvs un veic ātru kompensāciju. Teiksim ,pagājušo nedēļ,ebays man atsūtīja cenu atlaides kuponu 5 mārciņu vērtībā,kā kompensāciju par nesaņemtajiem pirkumiem (protams atdeva arī pirkuma izdevumus) Sīkums,bet.... johaidi,tas ir patīkami.
2021-01-26 21:01

DJREX2020      Tas ir tikai mans personīgais viedoklis ... (p.v.) ! Pirmkārt nevajadzēja tai personai uzticēties (varbūt Hacker ... !). Otrkārt - privātpersonai , kura sūta šo preci, vajadzētu kārtīgi sapakot jebkura klienta sūtījumu, kaut vai ar stipru "skoču" ! Treškārt - vai nu arī "Latvijas Pasta" darbinieki ir pārāk viegli jeb nelegāli attaisījuši šo JŪSU sūtījumu un viņi ir teikuši savai vadībai jeb pašu BOSIEM, ka slikti sapakota prece/sūtījums ir nonācis viņu pašu redzeslokā un beigās jums pēc jūsu iesnieguma neko neatmaksāšot (0% sanāk) Tas ir mans viedoklis, jo neesmu nekāds EXPERTS šādos jautājumos !!! Es tikai paļaujos uz savu intuīciju un tas arī viss ... ! 2021-02-03 00:05

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu