Krāpšana internetā

Krāpšana internetā - jautājumi un diskusijas

Krāpšana ar pārdošanu internetā (8)
Labdien. Īsumā: nopirku vienu preci internetā no privātpersonas, bet atsūtīja tukšu paciņu. Pasts pēc iesnieguma atzina, ka neko nemaksāšot, jo esot bijusi slikti sapakota. Tātad, nevar zināt, vai saturs pazudis pa ceļam vai nav vispār...
ka jus ar privatpersonu sazinajaties, lai tikt pie preces? zvani, sarakste, cits varinats? ja ir parskaitiita nauda, ir maksajuma uzdevums uz noteiktu vardu, uzvardu.
ja ir pasta sutiijums, pasta darbinieks parasti parbauda pacinjas saturu, jo noteiktas preces sutiit nedriikst.
Ir sociali tiikli ar krapnieku lapam, ir vietne sudzibas el ve.
iisak sakot, tur ir daudz jautajumu, summa diezgan liela, ka nonaca liidz rezultatam, nav skaidrs.
Ebay atgriež klientam naudu. Es pats pagājušo gad aizmirsu izsūtīt 3 lietas katru reizi aizsūtīja klientam atpakaļ naudu un es vēl samaksāju ekstra. Bet nu pats vainīgs. Un jāstrādā ir rūpīgāk. Es vēlāk izveidošu kaut kādu kontentu, lai viegli atpazīt krāpniekus un vienkārši aizmāršību.. Normāls cilvēks tev palīdzēs atrisināt šo jautājumu.. Turklāt man šķiet mantas tikai ar parakstu drīkst pirkt... Nekas ka pāris eiro dārgāk Kāpēc iepazīšanās portālā,kas šāds jāpublicē? Ja cien.EriksPless paraudzīsies uz pieredzes apmaiņas tēmām, tad viņam radīsies vēl daudz jautājumu par to kāds sakars ir PA sadaļām, piem. "Ēdieni un dzērieni, receptes", "Finanses, bankas, kredīti" vai "Politika, sabiedrība".
Vēlu veiksmi!
Man jau škiet, ka tā ir pasta vaina - pasta darbinieks sūtijumu pieņēma, nosvēra, naudu saņēma - tātad tālāk atbild pasts.Ja tas ir Latvijas Pasts, tad jādrāž pēc pilnas programmas - viņiem tas darba stils vēl no padomjlaikiem, gandrīz vienīgais tāds kantoris Latvijā palicis! ··· Krāpšana internetā: Krāpšana ar pārdošanu internetā lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Vai esat saskārušies ar krāpšanu internetā (17)
E-pastā saņēmu vēstuli: tavs facebook e-pasts ir vinnējis loterijā lūzdzu nosūtiet tādus un tādus datus uz tādu un tādu adresi. Man bija skaidrs kaut kas nav pareizi, jo facebookā es reģistrējos ar telefona numuru un paroli.Bija...
Atbildot uz topika nosaukumā esošo jautājumu, neiedziļinoties aprakstošajā tekstā - jā esmu :D
Meitene oho bija norādījusi 32 gadus, lai gan patiesībā bija 42! :D Tā taču arī ir krāpšana internetā :D
Es uz tādiem e-pastiem nereāģeju un dzēšu uzreiz ārā Ja cilvēkam ir epasts, viņš noteikti būs saņēmis ar ko tādu. Uzraksti, ka esi informējusi vietējo policiju par krāpšanu un viņi drīz sakontaktēsies ar draudētājiem, bet ar ko šāds pasākums beidzās varēji arī netā izlasīt, scenārijs nemainās :D Bijis tā nav, izņemot, ka līdzīgi e-pasti saņemti. Man, jei bogu, sava laika būtu žēl ar šitādiem čibrikiem krāmēties. Policijai maksā par šādu atmaskošanu, a man motivācijas nekādas. ··· Krāpšana internetā: Vai esat saskārušies ar... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu