Krāpšana

Krāpšana - jautājumi un diskusijas

Krāpšana ar pārdošanu internetā (9)
Labdien. Īsumā: nopirku vienu preci internetā no privātpersonas, bet atsūtīja tukšu paciņu. Pasts pēc iesnieguma atzina, ka neko nemaksāšot, jo esot bijusi slikti sapakota. Tātad, nevar zināt, vai saturs pazudis pa ceļam ...
Ja cien.EriksPless paraudzīsies uz pieredzes apmaiņas tēmām, tad viņam radīsies vēl daudz jautājumu par to kāds sakars ir PA sadaļām, piem. "Ēdieni un dzērieni, receptes", "Finanses, bankas, kredīti" vai "Politika, sabiedrība".
Vēlu veiksmi!
Nākotnes pieredzei. šādas ziņas ir jārisina sūtītājam. Kad es sūtīju tad vienojos ar pretējo pusi līdz ko sapakošu, nobildēšu paciņu. Pat pie pašas omnivas pakomāta. Līdz ko saņem, tad arī lai ziņo uzreiz ja kas nav labi. Un tad sūtītājam viegli pierādīt ka iepakots pienācīgi un nav bijusi problēma gan nosūtot, gan saņemot. ka jus ar privatpersonu sazinajaties, lai tikt pie preces? zvani, sarakste, cits varinats? ja ir parskaitiita nauda, ir maksajuma uzdevums uz noteiktu vardu, uzvardu.
ja ir pasta sutiijums, pasta darbinieks parasti parbauda pacinjas saturu, jo noteiktas preces sutiit nedriikst.
Ir sociali tiikli ar krapnieku lapam, ir vietne sudzibas el ve.
iisak sakot, tur ir daudz jautajumu, summa diezgan liela, ka nonaca liidz rezultatam, nav skaidrs.
Ebay atgriež klientam naudu. Es pats pagājušo gad aizmirsu izsūtīt 3 lietas katru reizi aizsūtīja klientam atpakaļ naudu un es vēl samaksāju ekstra. Bet nu pats vainīgs. Un jāstrādā ir rūpīgāk. Es vēlāk izveidošu kaut kādu kontentu, lai viegli atpazīt krāpniekus un vienkārši aizmāršību.. Normāls cilvēks tev palīdzēs atrisināt šo jautājumu.. Turklāt man šķiet mantas tikai ar parakstu drīkst pirkt... Nekas ka pāris eiro dārgāk Man jau škiet, ka tā ir pasta vaina - pasta darbinieks sūtijumu pieņēma, nosvēra, naudu saņēma - tātad tālāk atbild pasts.Ja tas ir Latvijas Pasts, tad jādrāž pēc pilnas programmas - viņiem tas darba stils vēl no padomjlaikiem, gandrīz vienīgais tāds kantoris Latvijā palicis! ··· Krāpšana: Krāpšana ar pārdošanu ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Krāpšana pērkot preci no fiziskas personas ar pārskaitījumu (7)
caur vienu no i-neta portāliem tika norunāta preces pirkšana no fiziskas personas,nauda tika pārskaitīta uz pārdevēja kontu.prece bij jānosūta caur Omnivu,bet tas netiek darīts.Kā rīkoties dotajā situācijā?
Rakstiska kiigumu nav? Vienoshanas nav...tad bye bye naudinja :-)

Kad paarskaitiiji naudu, Tu tachu redzeeji cilveeka vaarda, uzvaardu personas kodu...Tu vari vienkaarshi atrast vinju un atdauziit nieres...

Legaali es iisti neredzu, ko te var dariit...
Varbūt jāmēģina sazināties ar banku asap - 5dienas vakarā gan nereāli - , lai aiztur/anulē maksājumu. kur tas paardeveejs dziivo, un kur Tu? Ja nav taalu (aPrikaa) , nnem Leles padomu...par niereem....ko veel citu. Ja nee, caur policiju, iesniegums, pieraadiijumi jaasavaac, paarsuutiijuma kopijas, izdrukas, kam, kas sanneema, par ko. Karoccce, gadu tas vilksies, vismaz. Ja pērk no rokas, tad tikai apčamdot preci un samaksa tikai preces saņemšanas brīdī. ne Tu pirmai, ne peedeejais, savdabiigs lohatrons, peedeejos gados visnotalj populaars ··· Krāpšana: Krāpšana pērkot preci no ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai varu paņemt atpakaļ iesniegumu policijai par krāpšanu? (9)
Ir kaut kādi termiņi no krāpšanas datuma, kad es vair nevaru rasktīt iesniegumu policijai? Vai varu paņemt atpakaļ iesniegumu policijai par krāpšanu, kura bija izdarīta 4 gadus atpakaļ, ja krāpnieks atgriež naudu? Paldies.
Iesniegumi tiek reģistrēti sistēmā. Neko paņemt atpakaļ nevar. Bet atkarībā no procesa virzības ir iespējams izlīgt ar vainīgo,ja tā vaina vispārtiek pierādīta. Varbūt tavā iesniegumā vispār nav noziedz. nodarījuma pazīmju vai sastāva....tāpēc uztraukumam nav pamata. Kam tev nemt atpakal iesniegumu? Ja kraapa, tad lai sanem sodu, neatkarigi no naudas atdosanas. Turpmak zinaas, ka ta nevar dariit! Idiotiem nav japiedod! Protams ka vari. Sistās sievas tā visu laiku dara, uzraksta, tad paliek sitēja žēl un ņem atpakaļ. Cik saprotu, tādā gadījumā var uztaisīt tā saucamo izlīgumu. nevajag neko nemt atpakal. ··· Krāpšana: Vai varu paņemt atpakaļ ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Krāpniecība vai akla uzticēšanās (27)
Situācija bija tāda, ka pāris mēnešus sarakstījos ar vīrieti, kurš vairākus gadus dzīvo un strādā Anglijā, un tagad gatavojas braukt mājās. Un viņam esot lūgums, lai es atverot kontu, unz kura viņš pārskaitīs visu savu ...
Esot shēma: izskaita naudu, izņem un atsauc darījumu, kontā paliek mīnuss un konta īpašnieks maksā. Krapnieciba, ta vins legalizetu naudu. Nakamais solis butu pielauzt tevi parakstit da jebkadu ligumu par pakalpojumiem, naudu LV tu nonemtu un atdotu vina masai, meitai, delam - da vienalga kam, un tu vairs nevaretu atmazgaties. Bet nauda tava konta ienaktu dievs vien zin no kada konta - visdrizak, pat ne no UK bankas. Paldies, ka padalījies pieredzē! Būsim piesardzīgi! Tas ir kaut kas jauns krāpniecībā, vismaz man liekas, nedzirdēts. Atver jaunu kontu, lai viņš tev ieskaita tur naudu un pēc tam iztērē ..
Bez paroles tāpat neviens cits pie naudas nevar tikt .. Vismaz mēnesi lepni padzīvosi !!!
Ha ha.

Bija arī man līdzīgs gadijums - pajauns vīrietis arī prasija atvērt kontu, pēc tam izņemt un atdot viņam naudu, man būšot lieli procenti. 3 dienas bāzās virsū. Kolīdz pajautāju - vai tev visi radi, draugi jau tik bagāti , ka atsakās no labas peļņas ? Pazuda uz neatgriešanos !!!! Tagad raudu, paliku bez naudas .....VOT kā iet , ja neklausa !!!
Un tas konts būs uz Tava vārda? Tu nedrīksti to kontu atdot viņam, bet tikai piekrist pārskaitīt naudu viņam uz kādu viņa kontu atkal atpakaļ. Ja ne, viņš izņems vairāk nekā ieskatījis un maksāt dabūsi Tu, jo konts ir uz Tava vārda. ··· Krāpšana: Krāpniecība vai akla ... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Krāpnieciba internetā (6)
Labdien, palasot Sūdzības.lv tādu apkrāptu cilvēku , kā es ir ļoti, ļoti daudz. Es vēlos uzzināt, kur es varu griesties pēc palīdzības. Cilvēki portālā Draugiem.lv papildina ,,maciņu,,, statistiku, spēles...manā ...
Kā Tev, onanīmais draugs,šķiet, izmeta no Traukiem pilnīgi bez iemesla? Tad griežaties policijā par krāpniecību.Tur administrācijai būs jāpaskaidro-par ko.Ja pamatoti, naudu neatdos.
Bet vispār brīnos par tiem idiotiem, kuri maksā naudu par statistiku, onlainu uc. Zinu ka te arī tā dara, saliek favorītos un visu dienu vēro, kurš kad pieslēdzas, izslēdzas utt.Sava veida svešu apeņu ostīšana.
Katram portālam ir savi noteikumi un tie ir jāievēro.....vienalga vai papildini savu maciņu vai nepapildini. varbūt nav apkrāpti, varbūt neizlasīja, kur piedalās.....ja ir tiešām apkrāpti, jāraksta iesniegumu policijā, interneta noziegumi arī ir atklājami. Bus aitas,bus cirpeji....Ar varu neviens Tevi nespieda "papildinat" vinu macinu! nu nemāki uzvesties... iemācīsies vismaz, ka ka par visu ir jāmaksā. ··· Krāpšana: Krāpnieciba internetā lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Krapšana internetā, ko darīt? (11)
Manu pazīstamo apkrāpa viena interneta lapa. Pasūtija tur kaut kādas drēbes pa rožainām cenām, bet neatnāca nekas un no lapas cilvēki visu laiku solīja, ka nauda tiks atdota. Bet nekā... Cik ilgs vispār in tas saucamais ...
kas tā par mājaslapu? Meitenes, jums ko, darīt nav ko? Kāda vella pēc pērkat šmotkas neuzlaikojušas? Ja kantoris/lapas īpašnieks no LV tad iesniegums policijā iespējams ko līdzēs, ja ārpus, bet EU tad vēl ir kāda cerība, ja citur, tad noraksti izdevumus kā mācību maksu... ja samaksaaja kredit karti, zvani kartei.Bet sen , sen jau vajadzeeja zvaniit...:( vari uzrakstit iesniegumu VP
par krapniecisko faktu
varbut,ja pietiekosi cietuso ,kaut ka tiksi pie saviem ieguldijumiem..
bet vajag skatities,vai lappa nav viltota
ta iekrit daudzi,visa pasaule!

ps.,ja runa par noilgumu
tad drosi griezies pec dzivesvietas,iecirkni
tev tiks noradits izmekletajs ,kas lietu izskatis
menesa laika dos rakstisku atbildi,...
vai process sacies,vai lieta slegta-,un to slegsanas iemesli!
··· Krāpšana: Krapšana internetā, ko darīt? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Piedavajums pirkt manu masinu no Anglijas (19)
Man piedava pardot masinu caur internetu vini skaita naudu un savac masinu. Vai kadam nau bijusi lidzigi piedavajumi.
Kamēr nauda fiziski nav kontā, tikmēr mašīnu neatdod. Pat ar PayPal viņi izdomā, kā apčakarēt. Tas tikai tāds mans silts ieteikums. Viens no populaaraakajiem pedeejo gadu cepieniem. Sheema ir loti vienkaarsha, Tavaa kontaa tiek ieskaitiita konkreeta suma. Un vinja pat uzraadiisies tavaa kontaa. Tanii briidi Tu nonjem auto no uzskaites, un auto tiek savaakts uz treilera. Peec 3-5 dienaam tava banka pazinjos, ka dariijums ar paarskaitijumu ir bijis nelegaals. Jo nauda ir ieskaitiita no kreisa konta. Darijums tiks apstadinaats. Nebuus Tev ne auto, ne naudas. Luuk taa Jupe, paskaidroshu siikaak, ja neesi lietas kursaa. Bankas ontaa var ienaakt suma, ko banka paarbauda no 3-5 dienaam. Faktiski vinja kontaa ir, bet nav apstiprinaata. Un arii netiks apstiprinaata. Tapeec Bankaam ir vajadziigas shiis 3-5 dienas, lai parliecinaatos, ka dariijums nav afeera. Pat ja Tev buutu bankers chek. Un tu iznjemtu skaidru naudu (Lv cik zinu shaads pakalpojums nav piejams) bet UK ir. Tu bankai buusi paraada sumu, ko esi iznjeemis. Tas ka Tu esi iznjeemis naudu, nenoziimee, ka darijums ir noticis legaali, un banka cietis zaudejumus. Nestridies draugs par lietaam, kuraas tev ir maz saprashanas :) Labs smejamais gabals no jollyroger. Līdzīgi piedavājumi nāk regulāri, pāris reizes nedēļā - auto vai sīkāku mantu pirkšana no sludinājuma, "nevienam nepiederošu" miljonu pārskaitīšana, loterijas vinnesti...
Lasīju par fotoaparātu, ko līdzīgi aizsūtīja pa pastu. Saņēmējs vēlāk atsauca it kā jau īpašnieka saņemto maksājumu pamatojot ar to, ka saņemtās preces kvalitāte neatbilstot aprakstam. No camera, no money.
Jā anglijā ļoti vajag tavu mašīnu, kam stūre ir kreisajā pusē. Loģiski, ja tevi mēģina apvest ap stūri. ··· Krāpšana: Piedavajums pirkt manu masinu ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Loterija, kur var laimēt ceļojumu (20)
Koru karu koncertā aizpildīju anketu ceļojuma laimēšanai. Tagad zvana kundze un paziņo ,ka esmu iekļuvusi nākamajā izlozes kārtā,kas tiks oficiāli paziņots tiekoties krogā,man līdzi ņemot piecus draugus! Jautājums: vai ...
Tādā nolūkā jau arī tās anketas tiek izmantotas, lai savāktu datus par cilvēku un pēc tam visādiem izplatītājiem būtu kur izplatīties...:) Jau sen neatsaucos uz šiem piedāvājumiem stundu kaut kur sēdēt un klausīties kā man mēģina kaut ko iesmērēt... Šitādam pasākumam vismaz gadu 15! Ej droši, lielu naudu nezaudēsi, tas ir tāds pastulbs tūrisma marketings:)) Lohotrons! aha, kārtējais eastcom triks gan jau :))) nesen alfā vīru apturēju no it kā nevainīgas anketas aizpildīšanas, kurā varēja dabūt auto, pat neatceros vairs kādu :) šiem tik padod pirkstiņu, paraus ar visu roku :D :)ja gribi "nahaļa" ar 10 LABIEM draugiem kādā palētā kofejušņikā draiski pasēdēt, tad uz priekšu. Protams, reklamēs kaut ko bezjēdzīgi dārgu, bet "take it easy":).
/kā vēl nav apnicis tas lētais triks.../
··· Krāpšana: Loterija, kur var laimēt ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Ko Nigērijas pilsonis varētu izdarīt ar manu bankas kontu? (26)
Paldies par iepriekšējiem padomiem. Vairākkārt palielināju preces cenu, taču pircēju tas joprojām apmierina un viņš vēlas nekavējoties samaksāt. Gribētos iedot viņam to bankas kontu, lai taču pārskaita naudiņu. vai tas ...
Man bija līdzīgi ar mašīnu, ieliku sludinājumu, ka pārdodu. Sāka nākt e-pastā vēstules no ASV un laikam vēl bija viena valsts. Teicās, ka pats būs te Latvijā lai nokārtotu pārsūtīšanu un formalitātes.Uzrakstīju, okey, tiekamies, man naudu ķepā un abi uz CSDD noformējam visu un brauc laimīgs. Viņš man, naudu caur paypal aizskaitīs kaut tūlīt, lai savu kontu aizsūtot. Atbildēju, ka jau rakstīju kā notiks darījums un ne savādāk. Pazuda. Tad pēc laiciņa bija uzradies jau cits pircējs, ar tādu pašu tekstu e-pastā tikai cits vārds un no citas valsts. ATkal atbildēju to pašu ko iepriekšējam un arī tas pazuda. Tā lūk krāpj naudu no muļķiem kuri uzķerās un tā uzbāzīgus krāpniekus viegli atšūt. Ej liidz galam,peec tam apstasti te mums kaa viss beidzaas! Nema ztaa samaksa nav tik liela,par maaciibaam :) Uztaisi jaunu, tukshu karti, un lai tik skaita:)
Lai gan arii tas ir biistami, nemaz nerunaajot par tevis mineeto variantu, jo personas dati jau taapat paraadaas.
Beigās tu paliksi bez preces un naudas.
Ieraksti googlē:
(Gribēja pārdot mašīnu, nopirka «nigēriešu nodokļus»)
Ja gribi ātri izbeigt, pasaki, ka tev nav naudas konta atvēršanai, lai atsūta pa pastu 10-to daļu:) Sistēma parasti vienkārša - iekārdināt neprātīgo, pēc tam pasaka, ka nepieciešama abpusēja iemaksa preces importēšanai, samaksāsi tu nelielu summiņu, atsūtīs papīru - viss OK, tad vēl kaut kam, utt, kamēr tu jau būsi aizsūtījis pietiekoši lielu summu, nevēlēsies to zaudēt un būsi uz āķa, kamēr neattapsies, ka ar zaudējumu jāsamierinās. Vari mēģināt!:) ··· Krāpšana: Ko Nigērijas pilsonis varētu ... lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kā var apkrāpt pārdevēju izmantojot paypal? (23)
Pārdodu mēbeles (pārceļamies uz jaunu māju), ieliku sludinājumu vietējā interneta lapā. Ir ļoti aktīvs pircējs. Cena mēbelēm augsta, pircējs ne briidi nekaulējas, nekas viņu neinteresē, grib visu pirkt cik ātri vien var. ...
Iespējams tradicionālais triks ar naudas atprasīšanu atpakaļ (PayPal refund) ar iemeslu, ka prece nav piegādāta - "strādniekam" formāli nav nekāda sakara ar maksātāju.

Internets pilns ar šausmu stāstiem un instrukcijām, velti vakaru (nakti) sevis izglītošanai un varēsi pēc tam arī citus pamācīt.

Pa starpai uzzināt, ko tiesu iestādes saka par komunikācijas ar SMS fiksēšanu.

Ja kāds fiziskai atbrauc mantai pakaļ, tad viņam nekādu problēmu atvest žūksnīti banknošu kabatā.
Ja ir sajūta, ka kaut kas nav tīri, tad varbūt tā arī ir. Varbūt mēģini sazvanīties ar viņu. Mēbeles tak pērk, ne atombumbu. Nekaadaa gadiijumaa neielaidies.Shitos zinu,jo kad tirgoju savu auto,ar kautkaads tipinsh ar caul paipalu kontiem gribeeja maksaat,ar atsuutiija vaardu uzvaardu,un tjipa ka straadaa uz kugjiem,utt.Uzrakstiiju vinjam ka zinu taa ir kraapnieciiba,un ip adrese zinaama,uzreiz pazuda.Ar ljoti aktiivs bija. Vai tiešām nav saprotams pēc šī ..... pirceejs ne briidi nekauleejas, nekas vinju neinteresee, grib visu pirkt cik aatri vien var. Vieniigaa atruna: visa sazinja SMS


Kā var pirkt mēbeles, pat tās neapskatot.
Ja tik daudzas lietas "nelīmējas" kopā, tad āķis ir.
Kāds ir iemesls, lai nenorēķinātos pārskaitot naudu uz kontu?
Ir tāds ebay forums latviešu valodā, kur nereti tiek apspriesta arī paypal tēma.
Esmu pārdevis simtiem lietu iekš sslv, pieredze rāda, ka īsziņu un epasta rakstītāji ir nenopietni pircēji, kas tērē citu cilvēku laiku.
··· Krāpšana: Kā var apkrāpt pārdevēju ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu