Šķiršanās

Varbūt kāds var pastāstīt soli pa solim, kas man jādara, lai iesniegtu šķiršanos? Iešana pie notāra kopā atkrīt. Vai tiesa izšķirs bez manas vai otra cilvēka klātbūtnes? Ir 2 nepilngadīgi bērni. Vai nevar sanākt kaut kādas problēmas, ka nestrādāju oficiālu darbu?

Ziids  1 6 PROBLĒMAS var sanākt ar to, pie kā paliek bērni ikdienā, ja vīrs ir aktīvs, pelnošs un pierāda, ka bērniem pie viņa būs visādi ,materiāli ieskaitot-labāk... tad, paralēli būs arī bērnu mammai jāpārskaita katru mēnesi uzturlīdzekļi.
Pirmkārt, vai ir nauda valsts nodevai? 142 eur ar centiem, ja nestrādā? Vai dzīvojat jau trīs gadus šķirti,ja nē, tad jānorāda tas baisais iemesls (ieslodzījums, piemēram, ) kāpēc jāšķirās, kas ar kopējo mantu, tas viss būs prasības pieteikumā tiesai jānorāda. www.tiesas.lv , www.lvportals.lv ir konkrēta info un paraugi...kad viss ir 10x nomērīts, tad jāsāk darīt, vai nu pašai vai pie jurista- jāsastāda pieteikums tiesai + valsts nodeva+kancelejas nodeva, un gaidi tiesu...iespējams, ka esi statusā, kas atbrīvo no valsts nodevas, bet tas viss ir tiesu mājaslapā.

edding    4 Vēlies iesniegt šķiršanās pieprasījumu un neiet uz tiesu? Kāpēc? Ja vīrs nenāks uz tiesas sēdēm, tad lai arī ne ar 1. reizi, bet izšķirs. Nekādu baiso iemeslu nevajag izdomāt, jo nevienu nevar ar varu piespiest dzīvot kopā.

Gojko    3 Dzīves sīkumi, gan jau kaut kā izšķirsies.

Pilskungs      Aizej uz piekritīgās tiesas kanceleju un aprunājies ar meitenēm - viss būs skaidrs !

v5b      Saprotu bailes vai vīrs neatņem bērnu kā materiāli nodrošināta persona ar tiesas lēmumu.Te ir motivācija sākt strādāt un būt spejīgai nodrosināt bērnu skološanu ikdienas vajadzības.Tam ir jābūt legalam priekš tiesas,tad nebūs jautājumu kā nodrošināsi bērnus ar nepieciešamo.Sajūta,ka vīrs ar to spekulē.Bērniem vienmēr vecāku strīdi un šķiršanās ir viss sāpīgākie.Mēģini legalizēt savu nodarbi.

v5b      viņam tad būs jāmet darbs pie malas,jo bērniem skola un tt

v5b      Nevar tiesa atņemt bērnus par labu cilvēkam kas nevar būt kopā ar bērniem

catherine9980      Visa mūsu ģimene un draugi mums pastāvīgi ieteica šķirties, bet mēs zinājām, ka tas salauzīs mūsu bērnu sirdi. Es mēģināju tik daudz dažādu lietu, lai glābtu savu laulību, un no izmēģinājumiem un kļūdām es saskāros ar ļoti izpalīdzīgu priesteri Adu no risinājuma tempļa, kas man ļoti labi palīdzēja atjaunot mieru manā laulībā, kas izjuka ar tik daudzām nepatikšanām, neuzticību un citi. Tagad mēs atkal esam laimīgi kopā bez problēmām. risinājums tempļa spēki ir spēcīgi. Šī iemesla dēļ es esmu šeit, lai dalītos liecībā, lai novērtētu viņa mīlestību un laipnību laikā, kad mājās ir nepatikšanas. Paldies un esiet svētīti. Viņu var sasniegt savā vietnē [https://solution-temple.webnode.com] vai [[email protected]] 2021-10-05 17:19

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu