Laulības šķiršana

Varbūt kāds var ieteikt labu advokātu laulības šķiršanai, nestandarta situācija.
Jautā pumpinja 2016-12-07 20:39

limonija (2016-12-07 20:57)    3 Meklē palīdzību pie dāmām(advokātēm), kas pašas piedzīvojušas "nestandarta situāciju."

Karmensita (2016-12-07 21:18)    1 kur slēpjas nestandarts?

mellene_x (2016-12-07 21:37)    4 tā situācija tiešām tik ļoti nestandarta, ka abi nevar izšķirties pie notāra un nepieciešams advokats,vai viens negrib šķirties, vai mantas sadale pārāk sarežģīta? Vai piekļuve bērniem ir liegta? Baigi grūti iedomāties.. iepriekš atvainojos..

mellene_x (2016-12-07 22:31)    6 jānokārto oficiāla aizbildniecība pār bērniem, uzturlīdzekļu dēļ, viņi, paldies dievam, ir pietiekami lieli, lai paši pateiktu bāriņtiesā kur vēlās dzīvot, bet bērni un laulības sķiršana ir divas dažādas lietas...Ja tēvs , saprotu, ka vīrs, neliekās par bērniem ne zinis, un kopdzīve kā tāda nepastāv, kopīgu bērnu nav, tad nevajadzētu būt problēmām, pašu laulību izķširt pie notāra..

ruugumpods (2016-12-07 22:44)    3 Piekritu mellenei. Sini situācijā laulībai ar bērniem nav nekā kopīga.

^esse^ (2016-12-07 22:47)  1 3 Es saprotu. Tev 80 gadi, pensija maza.Ir taču bezmaksas advokāti. Pameklē Googlē.

ULTRA (2016-12-07 23:12)  1 7 Man asprātības nevajag... man vajag konkrētu palīdzību!
""""""""""""""""""
Konkrētu palīdzību, madam, ne ar šādām bildēm, ne ar šādu anketu, ne šeit.

av2 (2016-12-08 05:38)    2 sexy bildes anketaa ir..eesma tikai, lai glaabtu situaaciju, cik saprotu?
Un ko saka bijussais vispaar? Vinnss ir pretii...par to sskkirssanos? It kaa...vecais ir "labi iekartojies". Tu ruupeejies par vissu pati, audzini vinna beernus utt. Vecis, protams, kretins konkreets, bet...ko vinnss pats saka, un kaapeec vispaar vajag advokaata paliidziibu, ja nekas nav ko daliit??? Par beerniem ir javenojas, jaanokarto oficiaali.

mellene_x (2016-12-08 09:11)    3 kāds man varētu apskaidrot, kāds sakars anketai un profilam ar "Pieredzes apmaiņā " uzdoto jautājumu? IR kautkādi kritēriji, kuri drīkst jautāt un kuri nedrīkst, tjip "" feiskontrole""´??????? Ir uzdots jautājums, uz kuru kāds meklē atbildes, vai ne tā?

Rouzita (2016-12-08 09:14)  1   Tu visus jautājumus te uztver nopietni ? Visus bumbasikus, taurenītes, pumpiņas, utl ?

Edgars37 (2016-12-08 12:14)      ...riktigi neizpratu, kura tie berni ir - veca vai sievietes? Ja sievietes, tad par kadiem uzturlidzekliem tur iet runa? Lai maksa biotetis vai jaunais uzsavejs, ja veca, bet, sieviete vinus adoptejusi, tad neticu, ka vecim butu kadas pretenzijas maksat un logiski, ka vecis grib savus bernus pie sevis, vel pie tam, ka vini nav kopigie ar sievieti. Bet to, ka vecis sai gadijuma sievieti bus pamatigi uzmetis un tas ir cuciski atstat vinu kaut bez adoptetajiem berniem, ir jaatzist.

Ajisata (2016-12-08 14:17)    2 Zinot judikatūras praksi bāriņtiesā no iekšienes, tā būs elle sākot ar iesnieguma brīdi. Tai skaitā tiks iesaistīts arī konkrētās pašvaldības sociālais dienests. Tās būs apsekošanas bērnu dzīves vietā, apsekošanas akti, sarunu protokoli, bāriņtiesas sēdes un lēmumi par aizbildnības tiesību pārtraukšanu, vai atjaunošanu, obligāti psihologu apmeklējumi, izziņu vākšana no dažādiem reģistriem par lietā iesaistītām personām - t.sk. no sodu reģistra, VID, VSAA, ZG, no psihiatra/narkologa, u.tml.Gan Bāriņtiesa pēc savas iniciatīvas, gan konflikta puses var sniegt tiesā prasības pieteikumu par aizbildnības tiesību pārtraušanu, par saskarsmes tiesību noteikšanu u.tml. Šādi procesi velkas gadiem...šinī gadījumā izskatās, ka viens bērns jau drīz būs pilngadīgs..., ar to gribu teikt - lieli bērni, kā viņi jutīsies šajā pieaugušo cilvēku sarīkotajā jezgā vairāku gadu garumā lēmējinstitūciju uzraudzībā. Vienīgais attaisnojums radikālai rīcībai un cīņai par tēva aizbildnības tiesību pārtraukšanu bez atjaunošanas iespējām ir, lai "dzīves svinētājs" tēvs vecumdienās nevarētu pieprasīt bērniem uzturlīdzekļus.
Piekrītu arī Mellenes komentāram! ":)
Tomēr, tomēr, tomēr...,ja vien ir iespējams, un ja bērni paši vēlas dzīvot pie audžu māmiņas, iesaku iztikt bez minētajām institūcijām, drīz bērni sasniegs pilngadību un būs lemt tiesīgi pie kā dzīvot, ko cienīt, un kam būt pateicīgiem par doto mātes siltumu, rūpēm un gādību.
P.S. advokāti šajās lietās pelna uz nebēdu, nereti uz tiesas procesiem iet nesagatvojušies, tiesas sēdes tiek atliktas pavirši darīta darba dēļ zaudē tiesas procesus, apriori zinot, ka varēs pelnīt uz nākamā tiesu instanču - apelācijas rēķina. Diemžēl arī bāriņtiesās valda ikdienas rutīna, formālisms un nereti neprofesionālisms.
Atvainojoties par garo komentāru, vēlu veiksmes.

Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu