šķiršanās (laulības šķiršana)

šķiršanās (laulības šķiršana) - jautājumi un diskusijas

Šķiršanās (9)
Varbūt kāds var pastāstīt soli pa solim, kas man jādara, lai iesniegtu šķiršanos? Iešana pie notāra kopā atkrīt. Vai tiesa izšķirs bez manas vai otra cilvēka klātbūtnes? Ir 2 nepilngadīgi bērni. Vai nevar sanākt kaut ...
PROBLĒMAS var sanākt ar to, pie kā paliek bērni ikdienā, ja vīrs ir aktīvs, pelnošs un pierāda, ka bērniem pie viņa būs visādi ,materiāli ieskaitot-labāk... tad, paralēli būs arī bērnu mammai jāpārskaita katru mēnesi uzturlīdzekļi.
Pirmkārt, vai ir nauda valsts nodevai? 142 eur ar centiem, ja nestrādā? Vai dzīvojat jau trīs gadus šķirti,ja nē, tad jānorāda tas baisais iemesls (ieslodzījums, piemēram, ) kāpēc jāšķirās, kas ar kopējo mantu, tas viss būs prasības pieteikumā tiesai jānorāda. www.tiesas.lv , www.lvportals.lv ir konkrēta info un paraugi...kad viss ir 10x nomērīts, tad jāsāk darīt, vai nu pašai vai pie jurista- jāsastāda pieteikums tiesai + valsts nodeva+kancelejas nodeva, un gaidi tiesu...iespējams, ka esi statusā, kas atbrīvo no valsts nodevas, bet tas viss ir tiesu mājaslapā.
Vēlies iesniegt šķiršanās pieprasījumu un neiet uz tiesu? Kāpēc? Ja vīrs nenāks uz tiesas sēdēm, tad lai arī ne ar 1. reizi, bet izšķirs. Nekādu baiso iemeslu nevajag izdomāt, jo nevienu nevar ar varu piespiest dzīvot kopā. Dzīves sīkumi, gan jau kaut kā izšķirsies. Aizej uz piekritīgās tiesas kanceleju un aprunājies ar meitenēm - viss būs skaidrs ! Saprotu bailes vai vīrs neatņem bērnu kā materiāli nodrošināta persona ar tiesas lēmumu.Te ir motivācija sākt strādāt un būt spejīgai nodrosināt bērnu skološanu ikdienas vajadzības.Tam ir jābūt legalam priekš tiesas,tad nebūs jautājumu kā nodrošināsi bērnus ar nepieciešamo.Sajūta,ka vīrs ar to spekulē.Bērniem vienmēr vecāku strīdi un šķiršanās ir viss sāpīgākie.Mēģini legalizēt savu nodarbi. ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Šķiršanās lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vienošanās par bērniem atsaucot šķiršanos (4)
Labrīt. Sakiet lūdzu... Es ar sievu nesen šķīros pie Notāra. Ir vienojušās par bērniem un kopīgu mantu. Vai ja sieva 30 dienu laikā atsauc šķiršanos...vai vienošanās par bērniem paliek spēkā? Paldies..
Izklausās pēc 2 minūšu jautājuma pie tā paša notāra.
Ja jau šķiršanās tiek atsaukta, tad kādas vēl vienošanās par bērniem? Precēts pāris bērnus audzina vai sadala kopīgi, priekš kam tev vajag, lai valsts tajā iejaucas?
Lai gan, ja ir runa par alimentiem, tad drošāk tomēr ir rakstiski atsaukt specifiski to vienošanos. Redzam tak ka pat Satversmes Tiesa pakļaujas mazu organizāciju savtīgām interesēm, pilnīgi nerēķinoties ne ar esošo likumdošanu, ne pašu Satversmi. Atsaukt jau arī var tikai caur notāru. Nevar vienkārši paziņot. Iesniegums notāram par laulības šķiršanu, ja laulībā ir nepilngadīgi bērni un kopīga manta ir prasījumu kopums. Atsaucot iesniegumu par laulības šķiršanu tiek atsaukts visu vienošanos kopums vienlaicīgi. ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Vienošanās par bērniem ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai var šķirt laulību pie notāra? (6)
Vīrs ārzemnieks, (nav ES piederigais), laulība noslēgta Īrijā, tur arī dzīvo. Kopīgu bērnu nav, mantas nav, gadu nedzīvojam kopā, man jau cita ģimene, Vīrs ar mieru parakstīt un atsūtīt visus dokumentus ko vajag. Es ...
Sveika Maribella! man izdevās sarunāt,nav problēma. arī manā gadījumā vīrs bija ārzemēs,atbrauca tikai uzlikt pedējo parakstu. Divus gadus atpakaļ klātienē pie notārs maksāja 184€. Tavā gadījumā, domāju, ka var šķirt ar nelielām piemaksām.
Bet vienkāršāk ir uzzvanīt jebkuram notāram un precizēt.
Ak jā, mēnesis būs jāgaida. Jā,var. iesniedz,samaksā un pēc mēneša abi atbrauc parakstities. Karina> Otrādāk - vispirms abi parakstās pie notāra un tad pēc mēneša notārs var izšķirt laulību. Tad viņš var nebraukt pakaļ apliecinājumam, ka laulība ir šķirta. ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Vai var šķirt laulību pie ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Laulības šķiršana ar notāra palīdzību? (22)
Vai viss ir tik vienkārši?
Ja pirms tam abas puses jau ir vienojušās, tad ļoti vienkārši.
Divas vizītes ar mēneša intervālu un esi izšķīries.
menesis tiek dots tapec, ka tu vai otra puse var apstriidet lemumu. ja neviens neliekas zinis, škjiršanas pec menesha stajas speka un tev dod dokumentu. domaju, ka velak ar var sanjemt un nav saprotams, par kadiem grabekljiem ir runa. Bez otrās jāiet uz tiesu. Mazliet "jautrāks" pasākums. A bez tās otrās nekādīgi nevar? (c)
otraja reize sanjem škjiršanas dokumentu. ja tev to nevajag, tad arii var. bet tad kada jega škjirties? ka saka, bez bumažki ti ka tur bija, a s bumažkoj čelovek.

ja nav kopiigi iipashumi un mazgadiigi berni, pasaciens nav dargs. vienošanas domata ne vardos, bet atkal papiira. bet nu ir, protams, tadi, kuri saruna vardiski un tad vel tiesajas.
Ja par visu vienojas, tad ir vienkārši. Samaksā un miers:) ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana ar ... lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Uz ko var pretendēt otra puse pēc laulības šķiršanas? (16)
Vienam no pāra (persona X) piederējusi istaba komunālajā dzīvoklī. Tad vēlāk abi X un Y apprecējušies. Vēlāk persona X veica īpašu maiņu ar kooperatīvā dzīvokļa īpašnieci (dzīvoklis 2 istabas, kā jau standartā - ...
Ja laulība jau šķirta, neviens ne uz ko vairs pretendēt nevar. Y no dzīvokļa izrakstīt kā X svešu personu. 40 gadi pagājuši un škirtā otrā puse :) vieglāk pa tiem gadiem gan jau bija sakrāt naudiņu un pašam ko nopirkt nekā pretendēt uz otra gādāto Ja dzīvoklis ir uz X vārda un laulība šķirta tad pieprasīt nevar neko. Mantu dala pie šķiršanās, tas nav mantojums. Sasakņā ar Civillikumu, mantiskās pretenzijas var tikt celtas 10 gadu laikā. Ja laulība šķirta 80-tajos gados (kaut vai 1989.-tajā), ir iestājies noilgums.
Pieraksts kā sistēma arī sen jau ir atcelts, tagad ir dzīvesvietas deklarēšana, kas juridiski nozīmē tikai to, ka personai uz šo adresi nosūtītā oficiālā korespondence tiek uzskatīta par saņemtu. Deklarēties cilvis var jebkur, kaut vai prezidenta Ogres dzīvoklī; tas, ka uz turieni sūtītās vēstules nesaņemsi, ir tikai un vienīgi Tava problēma.
burleska> - Tu smagi jauc izrakstīšanu ar izdeklarēšanu !
Tās ir galīgi dažādas lietas - jau teicu, ka īpašnieks no sava īpašuma var izdeklarēt jebkuru.
Bet tā nav izrakstīšana !
Jā, padomiskā domāšana ir neiznīkstoša ...
··· šķiršanās (laulības šķiršana): Uz ko var pretendēt otra puse ... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Sieva dzivo Holande, velos skirties (6)
sieva nevelas braukt uz latviju lai skirties nedzivojam jau 9 gadi un lauliba bija daleji fiktiva ka lai izskiras
vakar TV24 bija intervija ar notāru. Tagad var skaipā arī pilnvarot, kārtot lietas..- latvijasnotars.lv- kaut kā tā mājas lapa.... Man liekas, ka tik vienkārši nebūs. Varat uzrakstīt vienošanos par laulības šķiršanu, ja ir bērni atrunāt, pie kā viņi dzīvos, par uzturlīdzekļiem, par kopējas mantas sadali, ja tāda ir un tad to vienu reizi jāaiziet pie notāra. Tur bū sava procedūra.
Ja sieva nepiekrīt, tad jāvēršas ar pieteikumu par laulības škiršanu tiesā. Jānorāda tie apsvērumi, kāpēc jāšķiras, tai skaitā kāpēc nav varēts pie notāra. Tas maksas apmēram 2x dārgāk nekā pie notāra.
Jamet uz Nīderlandi. Caur tiesu - 3X neatnāks un būs automātiski izšķirta. apskaidro, ko nozīmē daļēji fiktīva laulība???? ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Sieva dzivo Holande, velos ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Šķiršanās Krievijā (5)
Mans vīrs Krievijā šķīra laulību ar mani, man atnāca tiesas lēmums, ka esam šķirti, bet migrācijas dienestā man to lapeli neņem pretī, saka, ka, pašai jāsniedz tiesā šķiršanās. tā varētu būt?
Krievijas tiesas lēmuma notariāli nostiprinātu tulkojumu iesniedzāt ? drošības pēc apprecies un vēlreiz izšķiries pati :DDDDD Cerams. Drošības sajūtai labāk iesniedz pati Vīrs ir Krievijas pilsonis? ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Šķiršanās Krievijā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Vai var pārbaudīt kredītu pie šķiršanās? (5)
Laulība tiek šķirta pie notāra (abpusēji) vienojoties. Vai ir iespējams uzzināt vai vīrs nav pēdējā brīdī paņēmis kredītu? Kā to iespējams uzzināt? Vai to dara notārs?
Ielūkojies ZG, vai nav ķīla uz dzīvokli/māju. Vienīgais, kas šķiršanās gadījumā varētu tevi interesēt Viņa kredīts ir viņa kredīts. LV nav tada lieta, kaa credit history? Ko paarbauda da jebkuraa bankaa, vai onlinee. https://www.consumersadvocate.org/credit-reporting/a/best-credit-reporting?keyword=%2Bfree%20%2Bcred
it&gclid=EAIaIQobChMI__i8xbmG3AIVh4rICh1l5QZuEAAYAiAAEgJYRvD_BwE
Nafig tev zināt viņa kredītvēsturi? Kāds mērķis? Ja laulība tiek šķirta, tad katram paliek sava manta un viens laulātais ar laulības šķiršanu vairs neatbild par otra saistībām, ja vien nav par tām galvojis vai arī uz mantu nav nodibināta ķīla (hipotēka, komercķīla).

Tāpēc, ja, saskaņā ar vienošanos par mantas sadali tev paliek nekustamais īpašums, paskaties zemesgrāmatā vai nav ieķīlāts- tomēr arī šajā gadījumā atbildība par saistībām aprobežota ar ķīlas priekšmetu (nekustamo īpašumu). Tas pats attiecas, ja saņemsi kapitāla daļas.


Ja esi galvojusi par vīra saistībām vai bijusi kā līdzaizņēmējs, tad cita lieta, bet to tev vajadzētu atcerēties.
··· šķiršanās (laulības šķiršana): Vai var pārbaudīt kredītu ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Iesakiet lūdzu labu šķiršanās juristu konsultācijai (3)
Sveicināti! Iesakiet lūdzu labu šķiršanās juristu konsultācijai diezgan komplicēta īpašuma jautājumos.
mantu dalīs tiesa. Kā noformēti papīri, atkarīgs no tā. Gan jau kādam ir bijušas līdzīgas situācijas, bet ja tu negribi konkrēti stāstīt, pieredzē nevarēs dalīties. varu ieteikt Ozoliņu 29424501 Ja jums divatā jau ir strīds par mantas dalīšanu, tad tādi paši strīdi būs arī tiesā, kaut pie notāra tas būtu mazāk sāpīgi. Tiesā tiek ķidāts viss, ko vien var izķidāt, vai tas ir vajadzīgs diviem pieaugušiem cilvēkiem? Vai bija līgums par mantas sķirtību vai visa manta kopīga? Arī ja zemesgrāmatā kā īpašnieks ir tikai viens laulātais, bet īpašums iegādāts laulību laikā, līguma par mantas sķirtību nav, tas nozīmē, ka otrs ir tāds pats īpašnieks. Vieglāk būtu jums pašiem vienoties, vai aŗī pārdot un naudu uz pusēm. Vēl pastāv iespēja pieteikties uz konsultāciju pie profesionāliem mediatoriem, arī tienesis pirms tiesas piedāvā šo pakalpojumu. www.mediacija.lv, Bet ja aprakstītais , komplicētais īpašums ir viena laulātā īpašums iegūts mantojuma, dāvinājuma vai kā citādi veidā, tad otram gar to nav nekādas daļas, vienalga cik līdzekļu kopdzīves laikā tur ir iegrūsts.. Ir cilvēki, kuri grib , šķiroties visu ieguldīto īpašumā naudu atgūt no otra atpakaļ, tajos brīžos prasītājs ir pēkšņi aizmirsis, ka tas viss bija kopdzīves dzīvesapstākļu uzlabošanas nolūkā.Un ne viss ir mērāms naudas izteiksmē šajā gadījumā. ··· šķiršanās (laulības šķiršana): Iesakiet lūdzu labu ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
kā izšķirties ja sieva atsakās? (25)
Divus gadus jau nedzīvojam kopā.Sieva atsakās dot šķiršanos vai ir kāda iespēja nokārtot šķiršanos bez viņas?
scheriff, nu tads neaptests. vinja ir preceta tirlinja miiljaka. tirlinjsh stasta briinumlietas par sevi, sievu un neesoshajam attieciibam, bet shkjirties neshkjiras. nu ij dama njema grozhus savas rokas - nebaidies, izshkjirsimies!!
nu ta kaut ka.
Nav jāšķiras. Tev rādās - jūs neesiet precējušās. Latvijā viendzimuma laulības netiek atbalstītas.
Gadījumā ja šo jautājumu uzdod vīrietis, kurš slēpjas zem sievietes profilu, ta nekeņķējies. Sieva no tevis jau sen ir izšķirusies. Pat tik ļoti, ka negrib tevi vairs redzēt lai pēdējās formalitātes sakārtotu. Tātad kas tu esi - lezbe vai slapstīgs tirliņš? /Jautājums retorisks/
Interesanti, kādēļ par nespēju nokārtot šķiršanos nejautā pats vīrs, bet gan neprecējusies sieviete?
Ja vīrs un sieva nespēj vienoties, tad tikai tiasas ceļā var šķirt laulību.
visticamāk čiepiņ, puisis tev čakarē smadzeni un savai laulenei arī...nemaz i netaisās šķirties un saka ka sieva atsakās no šķiršanās. A sieva, visticamāk nemaz nnojauš. A mēs nodzīvojam 3 gadus kopā kamēr dārgumiņš izšķīrās no bijušās sievas. Tad viņš sakurbulēja visus savus radus, ka redz neesot smuki dzīvot kopā neprecētiem ar savam otrajam sievām/vīriem. Aizgājām pat uz baznīcu, lai laulātos. Te dārgums atjēdzas, ka laulāties nevar, jo viņš degvielu zog (dārgumiņš uz kravinieka strādāja un ieekonomēto degvielu lēja savā autiņā). Atrada iemeslu, lai nelaulātos, bet piedāvāja zīmogu pasē. Paldies Dievam, ka neieliku to zīmogu pasē citādi vēl tagad dzīvotu kopā zobus griezdami un viens uz otra šņākdami.
Varbūt tas velns nav nemaz tik melns. Paies laiciņš un pateiksies Dievam, liktenim, karmai vai sarmai, ka nesagāja kā šodien gribi.
··· šķiršanās (laulības šķiršana): kā izšķirties ja sieva ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu