Šķiršanās (laulības šķiršana)

Šķiršanās (laulības šķiršana) - jautājumi un diskusijas

Iesakiet lūdzu labu šķiršanās juristu konsultācijai (3)
Sveicināti! Iesakiet lūdzu labu šķiršanās juristu konsultācijai diezgan komplicēta īpašuma jautājumos.
mantu dalīs tiesa. Kā noformēti papīri, atkarīgs no tā. Gan jau kādam ir bijušas līdzīgas situācijas, bet ja tu negribi konkrēti stāstīt, pieredzē nevarēs dalīties. varu ieteikt Ozoliņu 29424501 Ja jums divatā jau ir strīds par mantas dalīšanu, tad tādi paši strīdi būs arī tiesā, kaut pie notāra tas būtu mazāk sāpīgi. Tiesā tiek ķidāts viss, ko vien var izķidāt, vai tas ir vajadzīgs diviem pieaugušiem cilvēkiem? Vai bija līgums par mantas sķirtību vai visa manta kopīga? Arī ja zemesgrāmatā kā īpašnieks ir tikai viens laulātais, bet īpašums iegādāts laulību laikā, līguma par mantas sķirtību nav, tas nozīmē, ka otrs ir tāds pats īpašnieks. Vieglāk būtu jums pašiem vienoties, vai aŗī pārdot un naudu uz pusēm. Vēl pastāv iespēja pieteikties uz konsultāciju pie profesionāliem mediatoriem, arī tienesis pirms tiesas piedāvā šo pakalpojumu. www.mediacija.lv, Bet ja aprakstītais , komplicētais īpašums ir viena laulātā īpašums iegūts mantojuma, dāvinājuma vai kā citādi veidā, tad otram gar to nav nekādas daļas, vienalga cik līdzekļu kopdzīves laikā tur ir iegrūsts.. Ir cilvēki, kuri grib , šķiroties visu ieguldīto īpašumā naudu atgūt no otra atpakaļ, tajos brīžos prasītājs ir pēkšņi aizmirsis, ka tas viss bija kopdzīves dzīvesapstākļu uzlabošanas nolūkā.Un ne viss ir mērāms naudas izteiksmē šajā gadījumā. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Iesakiet lūdzu labu šķiršanās... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
kā izšķirties ja sieva atsakās? (25)
Divus gadus jau nedzīvojam kopā.Sieva atsakās dot šķiršanos vai ir kāda iespēja nokārtot šķiršanos bez viņas?
scheriff, nu tads neaptests. vinja ir preceta tirlinja miiljaka. tirlinjsh stasta briinumlietas par sevi, sievu un neesoshajam attieciibam, bet shkjirties neshkjiras. nu ij dama njema grozhus savas rokas - nebaidies, izshkjirsimies!!
nu ta kaut ka.
Nav jāšķiras. Tev rādās - jūs neesiet precējušās. Latvijā viendzimuma laulības netiek atbalstītas.
Gadījumā ja šo jautājumu uzdod vīrietis, kurš slēpjas zem sievietes profilu, ta nekeņķējies. Sieva no tevis jau sen ir izšķirusies. Pat tik ļoti, ka negrib tevi vairs redzēt lai pēdējās formalitātes sakārtotu. Tātad kas tu esi - lezbe vai slapstīgs tirliņš? /Jautājums retorisks/
Interesanti, kādēļ par nespēju nokārtot šķiršanos nejautā pats vīrs, bet gan neprecējusies sieviete?
Ja vīrs un sieva nespēj vienoties, tad tikai tiasas ceļā var šķirt laulību.
visticamāk čiepiņ, puisis tev čakarē smadzeni un savai laulenei arī...nemaz i netaisās šķirties un saka ka sieva atsakās no šķiršanās. A sieva, visticamāk nemaz nnojauš. A mēs nodzīvojam 3 gadus kopā kamēr dārgumiņš izšķīrās no bijušās sievas. Tad viņš sakurbulēja visus savus radus, ka redz neesot smuki dzīvot kopā neprecētiem ar savam otrajam sievām/vīriem. Aizgājām pat uz baznīcu, lai laulātos. Te dārgums atjēdzas, ka laulāties nevar, jo viņš degvielu zog (dārgumiņš uz kravinieka strādāja un ieekonomēto degvielu lēja savā autiņā). Atrada iemeslu, lai nelaulātos, bet piedāvāja zīmogu pasē. Paldies Dievam, ka neieliku to zīmogu pasē citādi vēl tagad dzīvotu kopā zobus griezdami un viens uz otra šņākdami.
Varbūt tas velns nav nemaz tik melns. Paies laiciņš un pateiksies Dievam, liktenim, karmai vai sarmai, ka nesagāja kā šodien gribi.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): kā izšķirties ja sieva atsakās? lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Dzīvoklis šķiršanās gadījumā (17)
Paņemu dzīvokli hipotekārā kredītā, zemesgrāmatā uz mana vārdā ar apgrūtinājumu no bankas. Pēc gada apprecējos. Maksājumos par kredītu veicu no savas algas ( automātisks maksājums) , vīrs man maksa pusi par komunāliem uz kontu. Vai...
Ja dzīvoklis pirkts. Bet ja paņemts kredītā ar niecīgu pirmo iemaksu un vīrs ir pircis visu nepieciešamo dzīvošanai, bet sieva maksājusi tikai un vienīgi kredītu??? Tāpēc dārgie, sakārtojiet visus papīrus laicīgi, lai ja nu kas atgadās, bet LV atgadās vismaz 50%-os, nav jākož elkoņos. A kāds mērķis norādīts bankas pārskaitījumā - par komunālajiem vai par kredītu? Nevar, pirms laulībām iegūta manta ir tikai tā laulātā īpašums, kurš to iegādājies. Un puse no komunālajiem tāda zema īres maksa vien ir. Teorētiski viņam nav nekādu tiesību uz tavu dzīvokli, bet Latvijas tiesu sistēmā visādi brīnumi ir redzēti. Viņd taču pat nevar pierādīt, ka būtu pusi no kredīta maksājumiem maksājis un puse no īres maksas, ja jau viņš tur dzīvo ir tikai godīgs maksājums par izmantoto infrastruktūru. Pirmslaulības īpašums ir šķirts un uz to laulātais šķiroties nevar pretendēt. vajadziigs laulibu liigums, ssitadiem gadiijumiem.Laiki taadi.....ka cilveeki mantas dell gatavi otru pgruust zem uudens.
Plaano sskkirties?
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Dzīvoklis šķiršanās gadījumā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Laulības šķiršana (20)
Tāda tēma noteikti ir bijusi, arī internetā visāda informācija, bet gribētu dzirdēt reālu pieredzi. Ja gribu škirt laulību, ir divi nepilngadīgi bērni, kur man pirmām kārtām jāgriežas? Pie advokāta vai uzreiz tiesā, vai jāmin iemesls,...
Iesniegums tiesai der arii no kaadas draudzenes , vienigi vaardi japamaina . Apsudziibu punkti standartaa - azartspeles .alko , pornografija internetaa , 12 milakaas un 9. maija sviniibu apmekleesana ,kaa arii Putina atbalstisana un Praida eirovertibu pilniiga noliegsana . Piebilstost ,ka pati apmeklee tautiskaas dejas , dziedi korii , krustdurienaa izsuj Rinkeevica portretu uz Baltaa nama fona skuupstoties ar Trampu un esi kluvusi par lezbieti . Jebkura tiesa izskirs momentaani . Vai gribi izsskkirties pa kluso-lai tas otrs nemaz nezina? :) Meeggini izrunaaties,un vienoties pie notaara,citaadi lieki izdevumi-tiesaa,un,visticamaak tos maksaas viirs.... ja notārs neder, tad tiesa, 142, un cik tur EUR, un pamatotam prasības pieteikumam,(netā ir paraugi), + uzreiz arī vari pie reizes nokārtot uzturlīdzekļu prasību bērniem, ja bērni paliek tavā ikdienas aprūpē, tik pat labi, vīrs var pieprasīt tiesai ar pamatotu pieteikumu, kāpēc bērniem labāk būtu pie viņa, un no tevis piedzīt uzturlīdzekļus. Un, ja jūs nedzīvojat atsevišķi jau 3 gadus, tad tiesa uz reiz neizšķirs, dos "samierināšanās" laiku, ja vien nav ļoti , ļoti pamatos iemels - sit, psihopāts, atrodās ieslodzījumā, utt, - iemels. Tā pat arī kopīgā mantas sadale, ja nav līgums par mantas šķirtību.. iesaku juristu,kuram atklāsi visus īstos šķiršanās iemelsus, jo tas solis ir jāizdara gudri... ja viņš tevi krāpj, tad arī būtu labi, ja ir kaut kādi pierādījumu. Jebkurā gadījumā, šiet jārīkojas ar vēsu saprātu, neķer karstu. Lai veicas. Pie notāra nekas nesanāks ..jo ir 2 mazi bērni..un kā ar materiālo pusi?? tā arī tiek pieminēta pie šķiršanās..tākā viss prātīgāk pie jurista un tad jau pārējais..jā starpcitu ..iesniegumam tiesai ar jābūt juridiski pareizi noformētam Nomierināties , vienoties un pie notāra. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Bērna dalīšana tiesā. (41)
Ir kāds, kurš būtu tiesā šķiroties dalījis bērnu? Vienoties nesanāk, 10 gadnieks kategoriski grib dzīvot pie tēva, māte pretojas kā traka. Materiāli abi lauleņi pēc šķiršanās būs vienādi, neviens no viņiem nav alkāns vai cietumnieks. 2...
Saprātīgs cilvēks, manuprāt, piekāpjas bērna labā un piekrīt uz "brīvdienu vecāka" lomu, labprātīgi noejot mazliet otrajā plānā. (c)
kapec ta nevaretu but mate? vismaz uz kadu laiku. Nogaidot. apvaldot savu spitiibu.
laiks visu noliek pa vietam. neuzskatu, ka sheit ir japleshas.
ja godiigi, vispar nesaprotu, kapec janonak liidz tadam attieciibam.
Šobrīd valsts apmaksā 10 bezmaksas mediācijas konsultācijas. Varbūt vajadzētu panākt, lai tiek pārim šīs konsultācijas nozīmētas, kuras laikā tiek panākta vienošanās vecāku starpā. Kā panākt un kur jāvēršas - tehniski nezinu, pazīstu personīgi tikai mediatorus, kas šādas situācijas palīdz risināt. Ja dzīvošanas apstākļi pie abiem vecākiem ir bērnam labvēlīgi, tad pēc manas domas, bērns nebūtu "jādala"( it sevišķi caur tiesu), bet jārespektē viņa vēlme.
Attiecīgi 10 gadi ir jau apzināts vecums, un ja bērns grib palikt pie tēva dzīvot (galvenokārt) tad lai tā notiek.
Baisi skan...Bērna dalīšana tiesā.. Lele: un kāds sakars statistikai ar doto gadījumu? Ja jau bērns grib palikt pie tēva tad ar savstarpējo kontaktu viņiem viss ir kārtībā. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Bērna dalīšana tiesā. lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Laulības šķiršanas atsaukšanas termiņš (5)
Ja ir rakstīts, ka LĪDZ noteiktajam datumam ir iespējams atsaukt laulības šķiršanu, tad tā diena līdz kurai var rakstīt neskaitās vai arī skaitās? Piemērs JA LĪDZ 25.05.17 netiek saņemta rakstiska prasījuma atsaukt laulības šķiršanu ,tad...
Skaitās vēl . 25 datums skaitās, 26 vairs nē. kāpēc jāvelk garumā Cilvēks ir panikā, ka šī var pēdējā mirklī pārdomāt tad nu gan ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršanas atsaukšanas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ja ir nozadzis pāris milionus, tad labāk neškirties... ir iespēja http://www.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/2674-laulibas-skirsana-ja-laulatais-atrodas-ieslodzijum
a/
Apcietina pirmstiesas procesā, parasti. Ja ieliek cietuma pēc sprieduma, tas ir likumā nostiprināts pamats, lai šķirtos. Citādi 3 gadi jādzīvo šķirti, ja nav sitis vai citai bērnu uztaisijis. ...a kurs ta viram uz zonu kotletes un visu parejo stieps😃??? Vestulites rakstis😃??? ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Vīrs otro reizi apcietināts,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Iesakiet lūdzu, labu advokātu! (13)
Ģimene izšķīrās ar VIENOŠANOS...bet nu jau vīrs visiem spēkiem cenšas atņemt mātei bērnus..kā aizstāvēt savas tiesības?
Tur nav sakara noteikti laba mamma vai slikta, ir arī atriebības kāri vīrieši, ja būs ko ieņēmuši galvā.Lai iesaista bāriņtiesu, šaubos vai papucītis spēs atbildēt uz jautājumiem, kāds ir uzvārds bērna ģimenes ārstei, kādus pulciņus apmeklē, kad tie sākas, kāds ir skolotājs vai audzinātājs bērnam, dikti šaubos vai tētis to visu zinās, ja vien mamma nav nodzērusies. Palasīju un nošausminājos. Runājat par bērniem kā tādu mantu. Šitādas gudrinieces bērniem tuvumā laist nevar...... Cik atceros no kādreiz presē lasītā, Elizabete Bruksle praktizē ğimenes tiesībās. Domāju, ka viņa varētu būt laba, galu galā viņa pati gājusi caur šķiršanos un mantas dalīšanu. nu un iedod tos beernus,redzeesi peec nedeeljas luugsies panjemt atpakalj...vispar tikai pie mums un veel laikam Krievijaa,tikai maate par vecaaku tiek uzskatiita.Tas tachu brinishkjiigi,ja viirietis izraada iniciatiivu beernu audzinaashanaa!
nez,ka kaads manas mantas vareetu panjemt-sazaaljotu mani,sasietu?:D
O.K., ja taa, kaa rakstat, tad mans komentaars nevietaa. Vienkaarshi dariet, nemaz advokaatu nevajadzees: atdodiet vinjam beernu/s un noteelojiet, ka pashai dziivee tagad citas prioritaates. Nekas tam beernam no shaaada solja nenotiks. Redzeesit,ne vinjam (ja ir kaa aprakstaat) beernu vajadzees un veel mazaak vinja jaunajai sievietei. Sievieteem viiriesha beerni no ieprieksheejam attieciibaam nav vajadziigi, ja nu savi nevar buut un iista maate mirusi, tad varbuut veel. Karo tikai, lai Jums ieriebtu vai uz laiku nostaatos sava viiriesha pusee. Sveshi beerni ljoti reti kuram/ai ir vajadziigi. Tie, kuri saka "ja miiljotais/a daargs, arii beerni taadi buus", vinji melo! Bet meli jau nevelkas ilgi, ja ar tie sveshajiem beerniem jaadziivo ikdienaa.

Uzrakstiiju arii privaati, kaa ieteicaat.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Iesakiet lūdzu, labu advokātu! lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā īpašums tas īsti ir? (22)
Vai māja, kur viens no laulātajiem noformēts kā īpašnieks un kuras iegādei ir ņemts hipotekārais kredīts (ņēmējs ir tas pats laulātais, kura vārds ir zemes grāmatā, savukārt, otrs laulenis ir līdzņēmējs), skaitās laulības dzīves laikā...
AE-nejauc galvu ar saviem ārzemju variantiem.Mums sava republika,savs karogs.Šķiroties mūsu vīriešiem vairumā ir dziļi nospļauties uz bijušo sievu un bijušajiem bērniem.Man šķiet ka D.Mazvērsīte/ja kļūdos,atvainojiet/ stāstīja,ka pārdeva savu dzīvokli,ieguldīja ģimenes mājā,tad vīrs izmeta,un viņa palika ar garu degunu.Tādu gadījumu ir daudz.Pie mums cilvēki galīgi neapzinās,ko nozīmē būt galvotājam.
Bankas kredītu dod tam,kuram lielāka alga-varat minēt,kuram tā ir.Neviens neņems par pilnu sievas apgalvojumus,ka par viņas naudu vīriņš ēda,ka viņa audzināja bērnus.Patreiz man vienai zināmai turīgai ģimenei iet šķiršanās process un zinu,kā viņiem iet
Gudri cilvēki paskaidroja,ka autorei nav ko uztraukties.
ha haa aa
"gudrs (labs, skaists, utt) ir tas , kas man izdevīgs. "
tad neuztraucies tā. gan jau būs labi!
Laulāto kopīpašums, ja ņemts laulības laikā un nav laulību līguma par mantas dalījumu.

Banka tikai uzlikusi hipotēku, piederēt tai nekas (vēl) nepieder.

Nejaukt īpašumattiecības un attiecības ar banku kā kredītņēmējiem/galvotājiem.
Mantu neesmu dalījusi,bet cik daudz dzirdēti gadījumi,kad šādā gadījumā šķiroties sieva paliek ar garu degunu.Un ja vēl vīrs,palicis mājās,bet nemaksā kredītu,tad Tu vēl maksāsi viņa vietā par māju,kur nedzīvo un kura vairs nav Tava.
Glābiņš,laulību līgums,vai ļoooti labs/un dārgs/advokāts.
Diemzhjeel tas ir baknas iipashjums... Un arii daargais advokaats te nepaliidzees, ja nu vieniigi nesarunaasi ar viiru un bankulai Tevi nonjem kaa galvotaaju !!! / sieva ar krediitiem njemaas, taapeec arii zinu.../ ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā īpašums tas īsti ir? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Laulības šķiršana (15)
Varbūt kāds var ieteikt labu advokātu laulības šķiršanai, nestandarta situācija.
Man asprātības nevajag... man vajag konkrētu palīdzību!
""""""""""""""""""
Konkrētu palīdzību, madam, ne ar šādām bildēm, ne ar šādu anketu, ne šeit.
jānokārto oficiāla aizbildniecība pār bērniem, uzturlīdzekļu dēļ, viņi, paldies dievam, ir pietiekami lieli, lai paši pateiktu bāriņtiesā kur vēlās dzīvot, bet bērni un laulības sķiršana ir divas dažādas lietas...Ja tēvs , saprotu, ka vīrs, neliekās par bērniem ne zinis, un kopdzīve kā tāda nepastāv, kopīgu bērnu nav, tad nevajadzētu būt problēmām, pašu laulību izķširt pie notāra.. Meklē palīdzību pie dāmām(advokātēm), kas pašas piedzīvojušas "nestandarta situāciju." tā situācija tiešām tik ļoti nestandarta, ka abi nevar izšķirties pie notāra un nepieciešams advokats,vai viens negrib šķirties, vai mantas sadale pārāk sarežģīta? Vai piekļuve bērniem ir liegta? Baigi grūti iedomāties.. iepriekš atvainojos.. Piekritu mellenei. Sini situācijā laulībai ar bērniem nav nekā kopīga. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu