Šķiršanās (laulības šķiršana)

Šķiršanās (laulības šķiršana) - jautājumi un diskusijas

Laulības šķiršana (20)
Tāda tēma noteikti ir bijusi, arī internetā visāda informācija, bet gribētu dzirdēt reālu pieredzi. Ja gribu škirt laulību, ir divi nepilngadīgi bērni, kur man pirmām kārtām jāgriežas? Pie advokāta vai uzreiz tiesā, vai jāmin iemesls,...
Iesniegums tiesai der arii no kaadas draudzenes , vienigi vaardi japamaina . Apsudziibu punkti standartaa - azartspeles .alko , pornografija internetaa , 12 milakaas un 9. maija sviniibu apmekleesana ,kaa arii Putina atbalstisana un Praida eirovertibu pilniiga noliegsana . Piebilstost ,ka pati apmeklee tautiskaas dejas , dziedi korii , krustdurienaa izsuj Rinkeevica portretu uz Baltaa nama fona skuupstoties ar Trampu un esi kluvusi par lezbieti . Jebkura tiesa izskirs momentaani . Vai gribi izsskkirties pa kluso-lai tas otrs nemaz nezina? :) Meeggini izrunaaties,un vienoties pie notaara,citaadi lieki izdevumi-tiesaa,un,visticamaak tos maksaas viirs.... ja notārs neder, tad tiesa, 142, un cik tur EUR, un pamatotam prasības pieteikumam,(netā ir paraugi), + uzreiz arī vari pie reizes nokārtot uzturlīdzekļu prasību bērniem, ja bērni paliek tavā ikdienas aprūpē, tik pat labi, vīrs var pieprasīt tiesai ar pamatotu pieteikumu, kāpēc bērniem labāk būtu pie viņa, un no tevis piedzīt uzturlīdzekļus. Un, ja jūs nedzīvojat atsevišķi jau 3 gadus, tad tiesa uz reiz neizšķirs, dos "samierināšanās" laiku, ja vien nav ļoti , ļoti pamatos iemels - sit, psihopāts, atrodās ieslodzījumā, utt, - iemels. Tā pat arī kopīgā mantas sadale, ja nav līgums par mantas šķirtību.. iesaku juristu,kuram atklāsi visus īstos šķiršanās iemelsus, jo tas solis ir jāizdara gudri... ja viņš tevi krāpj, tad arī būtu labi, ja ir kaut kādi pierādījumu. Jebkurā gadījumā, šiet jārīkojas ar vēsu saprātu, neķer karstu. Lai veicas. Pie notāra nekas nesanāks ..jo ir 2 mazi bērni..un kā ar materiālo pusi?? tā arī tiek pieminēta pie šķiršanās..tākā viss prātīgāk pie jurista un tad jau pārējais..jā starpcitu ..iesniegumam tiesai ar jābūt juridiski pareizi noformētam Nomierināties , vienoties un pie notāra. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Bērna dalīšana tiesā. (41)
Ir kāds, kurš būtu tiesā šķiroties dalījis bērnu? Vienoties nesanāk, 10 gadnieks kategoriski grib dzīvot pie tēva, māte pretojas kā traka. Materiāli abi lauleņi pēc šķiršanās būs vienādi, neviens no viņiem nav alkāns vai cietumnieks. 2...
Saprātīgs cilvēks, manuprāt, piekāpjas bērna labā un piekrīt uz "brīvdienu vecāka" lomu, labprātīgi noejot mazliet otrajā plānā. (c)
kapec ta nevaretu but mate? vismaz uz kadu laiku. Nogaidot. apvaldot savu spitiibu.
laiks visu noliek pa vietam. neuzskatu, ka sheit ir japleshas.
ja godiigi, vispar nesaprotu, kapec janonak liidz tadam attieciibam.
Šobrīd valsts apmaksā 10 bezmaksas mediācijas konsultācijas. Varbūt vajadzētu panākt, lai tiek pārim šīs konsultācijas nozīmētas, kuras laikā tiek panākta vienošanās vecāku starpā. Kā panākt un kur jāvēršas - tehniski nezinu, pazīstu personīgi tikai mediatorus, kas šādas situācijas palīdz risināt. Ja dzīvošanas apstākļi pie abiem vecākiem ir bērnam labvēlīgi, tad pēc manas domas, bērns nebūtu "jādala"( it sevišķi caur tiesu), bet jārespektē viņa vēlme.
Attiecīgi 10 gadi ir jau apzināts vecums, un ja bērns grib palikt pie tēva dzīvot (galvenokārt) tad lai tā notiek.
Baisi skan...Bērna dalīšana tiesā.. Lele: un kāds sakars statistikai ar doto gadījumu? Ja jau bērns grib palikt pie tēva tad ar savstarpējo kontaktu viņiem viss ir kārtībā. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Bērna dalīšana tiesā. lasīt visu diskusiju (41 atbildes) –»
Laulības šķiršanas atsaukšanas termiņš (5)
Ja ir rakstīts, ka LĪDZ noteiktajam datumam ir iespējams atsaukt laulības šķiršanu, tad tā diena līdz kurai var rakstīt neskaitās vai arī skaitās? Piemērs JA LĪDZ 25.05.17 netiek saņemta rakstiska prasījuma atsaukt laulības šķiršanu ,tad...
Skaitās vēl . 25 datums skaitās, 26 vairs nē. kāpēc jāvelk garumā Cilvēks ir panikā, ka šī var pēdējā mirklī pārdomāt tad nu gan ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršanas atsaukšanas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Ja ir nozadzis pāris milionus, tad labāk neškirties... ir iespēja http://www.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/2674-laulibas-skirsana-ja-laulatais-atrodas-ieslodzijum
a/
Apcietina pirmstiesas procesā, parasti. Ja ieliek cietuma pēc sprieduma, tas ir likumā nostiprināts pamats, lai šķirtos. Citādi 3 gadi jādzīvo šķirti, ja nav sitis vai citai bērnu uztaisijis. ...a kurs ta viram uz zonu kotletes un visu parejo stieps😃??? Vestulites rakstis😃??? ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Vīrs otro reizi apcietināts,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Iesakiet lūdzu, labu advokātu! (13)
Ģimene izšķīrās ar VIENOŠANOS...bet nu jau vīrs visiem spēkiem cenšas atņemt mātei bērnus..kā aizstāvēt savas tiesības?
Tur nav sakara noteikti laba mamma vai slikta, ir arī atriebības kāri vīrieši, ja būs ko ieņēmuši galvā.Lai iesaista bāriņtiesu, šaubos vai papucītis spēs atbildēt uz jautājumiem, kāds ir uzvārds bērna ģimenes ārstei, kādus pulciņus apmeklē, kad tie sākas, kāds ir skolotājs vai audzinātājs bērnam, dikti šaubos vai tētis to visu zinās, ja vien mamma nav nodzērusies. O.K., ja taa, kaa rakstat, tad mans komentaars nevietaa. Vienkaarshi dariet, nemaz advokaatu nevajadzees: atdodiet vinjam beernu/s un noteelojiet, ka pashai dziivee tagad citas prioritaates. Nekas tam beernam no shaaada solja nenotiks. Redzeesit,ne vinjam (ja ir kaa aprakstaat) beernu vajadzees un veel mazaak vinja jaunajai sievietei. Sievieteem viiriesha beerni no ieprieksheejam attieciibaam nav vajadziigi, ja nu savi nevar buut un iista maate mirusi, tad varbuut veel. Karo tikai, lai Jums ieriebtu vai uz laiku nostaatos sava viiriesha pusee. Sveshi beerni ljoti reti kuram/ai ir vajadziigi. Tie, kuri saka "ja miiljotais/a daargs, arii beerni taadi buus", vinji melo! Bet meli jau nevelkas ilgi, ja ar tie sveshajiem beerniem jaadziivo ikdienaa.

Uzrakstiiju arii privaati, kaa ieteicaat.
Cik atceros no kādreiz presē lasītā, Elizabete Bruksle praktizē ğimenes tiesībās. Domāju, ka viņa varētu būt laba, galu galā viņa pati gājusi caur šķiršanos un mantas dalīšanu. nu un iedod tos beernus,redzeesi peec nedeeljas luugsies panjemt atpakalj...vispar tikai pie mums un veel laikam Krievijaa,tikai maate par vecaaku tiek uzskatiita.Tas tachu brinishkjiigi,ja viirietis izraada iniciatiivu beernu audzinaashanaa!
nez,ka kaads manas mantas vareetu panjemt-sazaaljotu mani,sasietu?:D
Bet vispār jau bērni ir jādod otram, jo vairāk dosi un neliegsi, jo bērniem mazāka trauma būs....jo izšķiras jau divu cilvēku dēļ...salic mantas bērniem, sastādi sarakstu kur kuram jābūt, kur jāizvadā, sastādi listi ar pienākumiem jaunajai mammai, ko un kā salikt, redzēsi, pietiks ar nedēļu.... ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Iesakiet lūdzu, labu advokātu! lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā īpašums tas īsti ir? (22)
Vai māja, kur viens no laulātajiem noformēts kā īpašnieks un kuras iegādei ir ņemts hipotekārais kredīts (ņēmējs ir tas pats laulātais, kura vārds ir zemes grāmatā, savukārt, otrs laulenis ir līdzņēmējs), skaitās laulības dzīves laikā...
AE-nejauc galvu ar saviem ārzemju variantiem.Mums sava republika,savs karogs.Šķiroties mūsu vīriešiem vairumā ir dziļi nospļauties uz bijušo sievu un bijušajiem bērniem.Man šķiet ka D.Mazvērsīte/ja kļūdos,atvainojiet/ stāstīja,ka pārdeva savu dzīvokli,ieguldīja ģimenes mājā,tad vīrs izmeta,un viņa palika ar garu degunu.Tādu gadījumu ir daudz.Pie mums cilvēki galīgi neapzinās,ko nozīmē būt galvotājam.
Bankas kredītu dod tam,kuram lielāka alga-varat minēt,kuram tā ir.Neviens neņems par pilnu sievas apgalvojumus,ka par viņas naudu vīriņš ēda,ka viņa audzināja bērnus.Patreiz man vienai zināmai turīgai ģimenei iet šķiršanās process un zinu,kā viņiem iet
Gudri cilvēki paskaidroja,ka autorei nav ko uztraukties.
ha haa aa
"gudrs (labs, skaists, utt) ir tas , kas man izdevīgs. "
tad neuztraucies tā. gan jau būs labi!
Laulāto kopīpašums, ja ņemts laulības laikā un nav laulību līguma par mantas dalījumu.

Banka tikai uzlikusi hipotēku, piederēt tai nekas (vēl) nepieder.

Nejaukt īpašumattiecības un attiecības ar banku kā kredītņēmējiem/galvotājiem.
Mantu neesmu dalījusi,bet cik daudz dzirdēti gadījumi,kad šādā gadījumā šķiroties sieva paliek ar garu degunu.Un ja vēl vīrs,palicis mājās,bet nemaksā kredītu,tad Tu vēl maksāsi viņa vietā par māju,kur nedzīvo un kura vairs nav Tava.
Glābiņš,laulību līgums,vai ļoooti labs/un dārgs/advokāts.
Diemzhjeel tas ir baknas iipashjums... Un arii daargais advokaats te nepaliidzees, ja nu vieniigi nesarunaasi ar viiru un bankulai Tevi nonjem kaa galvotaaju !!! / sieva ar krediitiem njemaas, taapeec arii zinu.../ ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā īpašums tas īsti ir? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Laulības šķiršana (15)
Varbūt kāds var ieteikt labu advokātu laulības šķiršanai, nestandarta situācija.
Man asprātības nevajag... man vajag konkrētu palīdzību!
""""""""""""""""""
Konkrētu palīdzību, madam, ne ar šādām bildēm, ne ar šādu anketu, ne šeit.
jānokārto oficiāla aizbildniecība pār bērniem, uzturlīdzekļu dēļ, viņi, paldies dievam, ir pietiekami lieli, lai paši pateiktu bāriņtiesā kur vēlās dzīvot, bet bērni un laulības sķiršana ir divas dažādas lietas...Ja tēvs , saprotu, ka vīrs, neliekās par bērniem ne zinis, un kopdzīve kā tāda nepastāv, kopīgu bērnu nav, tad nevajadzētu būt problēmām, pašu laulību izķširt pie notāra.. Meklē palīdzību pie dāmām(advokātēm), kas pašas piedzīvojušas "nestandarta situāciju." tā situācija tiešām tik ļoti nestandarta, ka abi nevar izšķirties pie notāra un nepieciešams advokats,vai viens negrib šķirties, vai mantas sadale pārāk sarežģīta? Vai piekļuve bērniem ir liegta? Baigi grūti iedomāties.. iepriekš atvainojos.. Piekritu mellenei. Sini situācijā laulībai ar bērniem nav nekā kopīga. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā sakārtot šķiršanās papīrus? (3)
1995.g. izšķiros. papirus nenokārtoju. kādā iestādē jāgriežas lai sakārtotu dokumentus.
Turpat kur nenokārtoji. Gan jau tev kāds laipns cilvēks paskaidros, ko darīt, lai sakārtotos. Ja otrs laulātais piekrīt laulības šķiršanai - pie notāra abu laulāto pieteikums un vienošanās; ja nē tad Jums jāsniedz prasība tiesā Ja Jūsu laulības šķiršana jau notika oficiāli (tiesā), tad jāgriežas tajā pašā tiesā, kas Jūs šķīra. Jums izdos tiesas spriedumu par laulības šķiršanu, kuru var uzrādīt pēc vajadzības. Nekas cits nav nepieciešams.
Ja Jūs tomēr neesat šķīrušies oficiāli, tad kopā ar sievu pie notāra vai, ja nevar vienoties labprātīgi, tad uz tiesu.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā sakārtot šķiršanās papīrus? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā ātri izšķirties dzīvojot Vācijā? (6)
Es dzīvoju Vācijas sieva Latvijā un gribu šķirties lai nav jābrauc uz lv ko un kā darit
Vācijas sieva Latvijā...kruti! Visātrākais ir pie notāra, ja abi piekrīt. pareizi te saka, lai sieva paņem notāru un aizved pie Tevis uz Vāciju. „Lietas, kas saistītas ar laulības šķiršanu, laulāto atšķiršanu un laulības atzīšanu par neesošu, piekrīt tās dalībvalsts tiesām:

a) kuras teritorijā atrodas:

- laulāto pastāvīgā dzīvesvieta, vai
- laulāto pēdējā pastāvīgā dzīvesvieta, ja viens no tiem arvien tur dzīvo, vai
- atbildētāja pastāvīgā dzīvesvieta, vai
- laulāto kopīga pieteikuma gadījumā, viena vai otra laulātā pastāvīgā dzīvesvieta, vai
- prasītāja pastāvīgā dzīvesvieta, ja viņš tur pastāvīgi dzīvojis vismaz gadu tieši pirms prasības iesniegšanas (..)

Ja pastāv kāds no augstākminētajiem gadījumiem, tad Tev ir iespējams iesniegt prasību par laulības šķiršanu kompetentā Vācijas institūcijā. Pretējā gadījumā- nāksies vien braukt uz Latviju, jo, saskaņā ar Civilprocesa likumu lietas par laulības šķiršanu izskata piedaloties abām pusēm. Domāju, ka arī notārs nešķirs laulību, ja pie viņa nebūs ieradušies abi laulātie.

Protams, ja ir īpaši apstākļi kāpēc tu nevari atbraukt, ir variants nosūtīt uz Latviju prasības pieteikumu par laulības šķiršanu (tiesā pēc atbildētājas deklarētās dzīvesvietas) un pilnvarot pārstāvi, kas tevi pārstāvēs lietā par laulības šķiršanu, bet tad tiem ir jābūt ĪPAŠIEM APSTĀKĻIEM. Tas, ka tev nav laika atbraukt netiks uzskatīts par pietiekamu iemeslu lai Latvijas tiesa izskatītu laulības šķiršanu bez tavas piedalīšanās tiesas sēdē.
palūdz lai sieva iesniedz šķiršanos. Tevi aicinās, aicinās, Tu neieradīsies, beigās tiesai tas čakars apniks un pēc gada-diviem izškirs.
Vai pie notāra var bez viena klātbūtnes, tikai ar iesniegumu, nezinu.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā ātri izšķirties dzīvojot... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā izšķirties, ja nav sakaru ar vīru? (7)
Tiesa nolēma atstāt bez virzības prasību šķirt laulību. No 2009.gada vīrs dzīvo Anglijā,sakaru vairs nekādu. Man jāiesniedz viņa dzīves vietas adrese, to es nezinu, vajadzīgas ziņas par mediācijas izmantošanu - kā to dabūt gatavu? Vēlējos,...
Piekrītu, ka no sākuma jāmēģina caur vīra radiem/paziņām sadabūt kontakti.
Tomēr, ja jau par atkritumiem jāmaksā arī par vīru, tātad pēdējā dzīves vietas adrese ir turpat, kur dzīvojat pati. Pieņemu, ka tiesa uz šo adresi nosūtīs pavēsti, un vīra neierašanās nebūtu par iemeslu, kādēļ lai tā neizdarītu laulības šķiršanu.
No kādas juristu lapas (2012): "Ja jūs vairāk pa 3 gadiem nevadāt kopīgas saimniecības, tad tiesa šķirs jūsu laulību." - jāpadomā tik kā variet pierādīt saimniecības vadīšanu.. iespējams bankas kontu izdrukas par ilgstošiem maksājumiem no jūsu konta.
Vīra radi, draugi vai tad nevar palīdzēt? ja neviens nezina tad liec sludinājumu avīzē Latvijas vēstnesis. Drošībai 3 reizes, ja neatsauksies tad varēsi pasludināt kā bezvēsts pazudušo ( mazums Kongo cietumā sēž par narkotikām). Vai tikai nebija tas likums, ka, ja cilvēks neatsaucas uz 3 tiesas pavēstēm tad laulību tāpat šķir. Pavēstes adresātu uzrādi deklarēto, ja viņš to nesaņem (saņemsi - sūti atpakaļ neatvērtu, bet ierakstīto neņem). Vismaz kaut kas lēnām virzīsies uz priekšu. Chiizas...nu piezvani viirenei...aizsuuti sms: gribu skjirties...skaipaa sadaliet mantu... Vai Tev tik tiešām ir žēl naudas, lai samaksātu advokātam, kas visu profesionāli izdarītu, un nebūtu šādu problēmu!? paziņo pa bezvēsts pazudušu ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā izšķirties, ja nav sakaru ar... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu