Šķiršanās (laulības šķiršana)

Šķiršanās (laulības šķiršana) - jautājumi un diskusijas

Ja ir nozadzis pāris milionus, tad labāk neškirties... ir iespēja http://www.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/2674-laulibas-skirsana-ja-laulatais-atrodas-ieslodzijum
a/
Apcietina pirmstiesas procesā, parasti. Ja ieliek cietuma pēc sprieduma, tas ir likumā nostiprināts pamats, lai šķirtos. Citādi 3 gadi jādzīvo šķirti, ja nav sitis vai citai bērnu uztaisijis. ...a kurs ta viram uz zonu kotletes un visu parejo stieps😃??? Vestulites rakstis😃??? ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Vīrs otro reizi apcietināts,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Iesakiet lūdzu, labu advokātu! (13)
Ģimene izšķīrās ar VIENOŠANOS...bet nu jau vīrs visiem spēkiem cenšas atņemt mātei bērnus..kā aizstāvēt savas tiesības?
nu un iedod tos beernus,redzeesi peec nedeeljas luugsies panjemt atpakalj...vispar tikai pie mums un veel laikam Krievijaa,tikai maate par vecaaku tiek uzskatiita.Tas tachu brinishkjiigi,ja viirietis izraada iniciatiivu beernu audzinaashanaa!
nez,ka kaads manas mantas vareetu panjemt-sazaaljotu mani,sasietu?:D
Tur nav sakara noteikti laba mamma vai slikta, ir arī atriebības kāri vīrieši, ja būs ko ieņēmuši galvā.Lai iesaista bāriņtiesu, šaubos vai papucītis spēs atbildēt uz jautājumiem, kāds ir uzvārds bērna ģimenes ārstei, kādus pulciņus apmeklē, kad tie sākas, kāds ir skolotājs vai audzinātājs bērnam, dikti šaubos vai tētis to visu zinās, ja vien mamma nav nodzērusies. Palasīju un nošausminājos. Runājat par bērniem kā tādu mantu. Šitādas gudrinieces bērniem tuvumā laist nevar...... Cik atceros no kādreiz presē lasītā, Elizabete Bruksle praktizē ğimenes tiesībās. Domāju, ka viņa varētu būt laba, galu galā viņa pati gājusi caur šķiršanos un mantas dalīšanu. Kaapeec censhas atnjemt? Labai maatei beernus necenshas parasti atnjemt. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Iesakiet lūdzu, labu advokātu! lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kā īpašums tas īsti ir? (22)
Vai māja, kur viens no laulātajiem noformēts kā īpašnieks un kuras iegādei ir ņemts hipotekārais kredīts (ņēmējs ir tas pats laulātais, kura vārds ir zemes grāmatā, savukārt, otrs laulenis ir līdzņēmējs), skaitās laulības dzīves laikā...
Laulāto kopīpašums, ja ņemts laulības laikā un nav laulību līguma par mantas dalījumu.

Banka tikai uzlikusi hipotēku, piederēt tai nekas (vēl) nepieder.

Nejaukt īpašumattiecības un attiecības ar banku kā kredītņēmējiem/galvotājiem.
AE-nejauc galvu ar saviem ārzemju variantiem.Mums sava republika,savs karogs.Šķiroties mūsu vīriešiem vairumā ir dziļi nospļauties uz bijušo sievu un bijušajiem bērniem.Man šķiet ka D.Mazvērsīte/ja kļūdos,atvainojiet/ stāstīja,ka pārdeva savu dzīvokli,ieguldīja ģimenes mājā,tad vīrs izmeta,un viņa palika ar garu degunu.Tādu gadījumu ir daudz.Pie mums cilvēki galīgi neapzinās,ko nozīmē būt galvotājam.
Bankas kredītu dod tam,kuram lielāka alga-varat minēt,kuram tā ir.Neviens neņems par pilnu sievas apgalvojumus,ka par viņas naudu vīriņš ēda,ka viņa audzināja bērnus.Patreiz man vienai zināmai turīgai ģimenei iet šķiršanās process un zinu,kā viņiem iet
Gudri cilvēki paskaidroja,ka autorei nav ko uztraukties.
ha haa aa
"gudrs (labs, skaists, utt) ir tas , kas man izdevīgs. "
tad neuztraucies tā. gan jau būs labi!
Mantu neesmu dalījusi,bet cik daudz dzirdēti gadījumi,kad šādā gadījumā šķiroties sieva paliek ar garu degunu.Un ja vēl vīrs,palicis mājās,bet nemaksā kredītu,tad Tu vēl maksāsi viņa vietā par māju,kur nedzīvo un kura vairs nav Tava.
Glābiņš,laulību līgums,vai ļoooti labs/un dārgs/advokāts.
Diemzhjeel tas ir baknas iipashjums... Un arii daargais advokaats te nepaliidzees, ja nu vieniigi nesarunaasi ar viiru un bankulai Tevi nonjem kaa galvotaaju !!! / sieva ar krediitiem njemaas, taapeec arii zinu.../ ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā īpašums tas īsti ir? lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Laulības šķiršana (15)
Varbūt kāds var ieteikt labu advokātu laulības šķiršanai, nestandarta situācija.
Man asprātības nevajag... man vajag konkrētu palīdzību!
""""""""""""""""""
Konkrētu palīdzību, madam, ne ar šādām bildēm, ne ar šādu anketu, ne šeit.
jānokārto oficiāla aizbildniecība pār bērniem, uzturlīdzekļu dēļ, viņi, paldies dievam, ir pietiekami lieli, lai paši pateiktu bāriņtiesā kur vēlās dzīvot, bet bērni un laulības sķiršana ir divas dažādas lietas...Ja tēvs , saprotu, ka vīrs, neliekās par bērniem ne zinis, un kopdzīve kā tāda nepastāv, kopīgu bērnu nav, tad nevajadzētu būt problēmām, pašu laulību izķširt pie notāra.. tā situācija tiešām tik ļoti nestandarta, ka abi nevar izšķirties pie notāra un nepieciešams advokats,vai viens negrib šķirties, vai mantas sadale pārāk sarežģīta? Vai piekļuve bērniem ir liegta? Baigi grūti iedomāties.. iepriekš atvainojos.. Meklē palīdzību pie dāmām(advokātēm), kas pašas piedzīvojušas "nestandarta situāciju." Piekritu mellenei. Sini situācijā laulībai ar bērniem nav nekā kopīga. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kā sakārtot šķiršanās papīrus? (3)
1995.g. izšķiros. papirus nenokārtoju. kādā iestādē jāgriežas lai sakārtotu dokumentus.
Turpat kur nenokārtoji. Gan jau tev kāds laipns cilvēks paskaidros, ko darīt, lai sakārtotos. Ja otrs laulātais piekrīt laulības šķiršanai - pie notāra abu laulāto pieteikums un vienošanās; ja nē tad Jums jāsniedz prasība tiesā Ja Jūsu laulības šķiršana jau notika oficiāli (tiesā), tad jāgriežas tajā pašā tiesā, kas Jūs šķīra. Jums izdos tiesas spriedumu par laulības šķiršanu, kuru var uzrādīt pēc vajadzības. Nekas cits nav nepieciešams.
Ja Jūs tomēr neesat šķīrušies oficiāli, tad kopā ar sievu pie notāra vai, ja nevar vienoties labprātīgi, tad uz tiesu.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā sakārtot šķiršanās papīrus? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kā ātri izšķirties dzīvojot Vācijā? (6)
Es dzīvoju Vācijas sieva Latvijā un gribu šķirties lai nav jābrauc uz lv ko un kā darit
Vācijas sieva Latvijā...kruti! Visātrākais ir pie notāra, ja abi piekrīt. pareizi te saka, lai sieva paņem notāru un aizved pie Tevis uz Vāciju. „Lietas, kas saistītas ar laulības šķiršanu, laulāto atšķiršanu un laulības atzīšanu par neesošu, piekrīt tās dalībvalsts tiesām:

a) kuras teritorijā atrodas:

- laulāto pastāvīgā dzīvesvieta, vai
- laulāto pēdējā pastāvīgā dzīvesvieta, ja viens no tiem arvien tur dzīvo, vai
- atbildētāja pastāvīgā dzīvesvieta, vai
- laulāto kopīga pieteikuma gadījumā, viena vai otra laulātā pastāvīgā dzīvesvieta, vai
- prasītāja pastāvīgā dzīvesvieta, ja viņš tur pastāvīgi dzīvojis vismaz gadu tieši pirms prasības iesniegšanas (..)

Ja pastāv kāds no augstākminētajiem gadījumiem, tad Tev ir iespējams iesniegt prasību par laulības šķiršanu kompetentā Vācijas institūcijā. Pretējā gadījumā- nāksies vien braukt uz Latviju, jo, saskaņā ar Civilprocesa likumu lietas par laulības šķiršanu izskata piedaloties abām pusēm. Domāju, ka arī notārs nešķirs laulību, ja pie viņa nebūs ieradušies abi laulātie.

Protams, ja ir īpaši apstākļi kāpēc tu nevari atbraukt, ir variants nosūtīt uz Latviju prasības pieteikumu par laulības šķiršanu (tiesā pēc atbildētājas deklarētās dzīvesvietas) un pilnvarot pārstāvi, kas tevi pārstāvēs lietā par laulības šķiršanu, bet tad tiem ir jābūt ĪPAŠIEM APSTĀKĻIEM. Tas, ka tev nav laika atbraukt netiks uzskatīts par pietiekamu iemeslu lai Latvijas tiesa izskatītu laulības šķiršanu bez tavas piedalīšanās tiesas sēdē.
palūdz lai sieva iesniedz šķiršanos. Tevi aicinās, aicinās, Tu neieradīsies, beigās tiesai tas čakars apniks un pēc gada-diviem izškirs.
Vai pie notāra var bez viena klātbūtnes, tikai ar iesniegumu, nezinu.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā ātri izšķirties dzīvojot... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā izšķirties, ja nav sakaru ar vīru? (7)
Tiesa nolēma atstāt bez virzības prasību šķirt laulību. No 2009.gada vīrs dzīvo Anglijā,sakaru vairs nekādu. Man jāiesniedz viņa dzīves vietas adrese, to es nezinu, vajadzīgas ziņas par mediācijas izmantošanu - kā to dabūt gatavu? Vēlējos,...
Piekrītu, ka no sākuma jāmēģina caur vīra radiem/paziņām sadabūt kontakti.
Tomēr, ja jau par atkritumiem jāmaksā arī par vīru, tātad pēdējā dzīves vietas adrese ir turpat, kur dzīvojat pati. Pieņemu, ka tiesa uz šo adresi nosūtīs pavēsti, un vīra neierašanās nebūtu par iemeslu, kādēļ lai tā neizdarītu laulības šķiršanu.
No kādas juristu lapas (2012): "Ja jūs vairāk pa 3 gadiem nevadāt kopīgas saimniecības, tad tiesa šķirs jūsu laulību." - jāpadomā tik kā variet pierādīt saimniecības vadīšanu.. iespējams bankas kontu izdrukas par ilgstošiem maksājumiem no jūsu konta.
Vīra radi, draugi vai tad nevar palīdzēt? ja neviens nezina tad liec sludinājumu avīzē Latvijas vēstnesis. Drošībai 3 reizes, ja neatsauksies tad varēsi pasludināt kā bezvēsts pazudušo ( mazums Kongo cietumā sēž par narkotikām). Vai tikai nebija tas likums, ka, ja cilvēks neatsaucas uz 3 tiesas pavēstēm tad laulību tāpat šķir. Pavēstes adresātu uzrādi deklarēto, ja viņš to nesaņem (saņemsi - sūti atpakaļ neatvērtu, bet ierakstīto neņem). Vismaz kaut kas lēnām virzīsies uz priekšu. Vai Tev tik tiešām ir žēl naudas, lai samaksātu advokātam, kas visu profesionāli izdarītu, un nebūtu šādu problēmu!? Chiizas...nu piezvani viirenei...aizsuuti sms: gribu skjirties...skaipaa sadaliet mantu... paziņo pa bezvēsts pazudušu ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā izšķirties, ja nav sakaru ar... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Šķirt laulību pie notāra, ja otra puse nepiekrīt? (6)
Ir rakstīts ka pie notāra var šķirt laulību uz abu pušu iesnieguma pamata. Bet ja otrā puse nepiekrīt doties pie notāra? Tad šķirt laulību var tikai ar tiesas palīdzību? Vai tomēr pastāv iespēja iesniegt prasību pie notāra no vienas puses?
Tikai tiesa, pie notāra savstarpēji vienojoties Muļķības, izšķīros ar pirmo reizi un tas ilga tikai 35 minūtes..... Tev tikai caur tiesu. Ja gribi, lai šķir ātrāk tiesā, bet salabšanas laika - vēlams, lai vari pierādīt, ka atsevišķi dzīvojat jau kādu laiku (jo ilgāk, jo labāk). Nemaz nav vērts iet pie notāra, kamēr abas puses nebūs vienojušās šķirt laulību bez pretenzijām vienai pret otru. Tikai un vienīgi tiesa...palaimēsies, ja šķirs ar pirmo reizi, bet praksē jau tā nenotiek. Bēdīga piebilde - nereti laulību šķirot caur tiesu paiet vairāki gadi. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Šķirt laulību pie notāra, ja... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Bērna tēvs draud. (25)
Ko man darīt bērna tēvs sakuma draudeja ar bariņtiesu, pec tam ar prokuroru, bet tagad jau draud ka mani iesedinas aiz restem, es neko tadu neesmu izdarijusi lai mani iesedinatu, ko man darit, jau apnicis ir;(
ko tu streso, ja neko neesi izdariijusi?
aizej pati uz barinjtiesu ar ierakstiitu sarunu, ka tev jau ieteica. tas ir pirmais. draugi-viirieshi ir? labi draugi? tevs, bralis? lai paruna ar vinju. ja neliidz-policija.
Zvani krīzes centram Skalbes un tev pateiks, kā pareizāk rīkoties. Tas ir vecs paņēmiens - iebiedēt. Psiholoģiskā šantāža saucas. Nebaidies no bāreņtiesas. Viņi Tev var palīdzēt. Sieviešu krīzes centrā arī vari palīdzību lūgt. Aiz restēm gluži tāpat nevienu nesēdina. Turies! Lai veicas Tev! Draudēt ar prokuroru ir stulbuma pazīme (būtu jādraud ar policiju/iesniegumu policijā), iesēdināt var arī autobusā. Ja gribi saņemt kādu padomu, iesākumā pastāsti kādus grēkus tev inkriminē... Kāpēc draud?Devi iemeslu?Zinu gadījumu ,kad sieva aizveda bērnu uz Vāciju bez tēva piekrišanas.Dabūja bērnu atpakaļ.Kaut ko Tu noklusē.Nekas tāpat vien nenotiek:)) ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Bērna tēvs draud. lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Laulības šķiršana,ja vīrs atrodas ieslodzījumā ārzemēs. (13)
Labdien!Vēlos uzzināt, kā var izšķirt vai anulēt laulību, ja vīrs atrodas ieslodzījumā Spānijā, pati dzīvoju Latvijā. Vīrs ir Latvijas pilsonis,notiesāts uz 6 gadiem, jau vairākus gadus neuzturu ar viņu kontaktu,mums nav kopīgu bērnu un...
Izšķirs un pat viņa klātbūtni nevajag, galvenais pareizi uzrakstīt prasību, bebša paternitāte arī nav nemaz tik grūti nokārtojama. Ja paspeesi izšķirties un stāties laulībā paternitāte nebūs jākārto Diez vai šī būs īstā vieta,kur uzdot šādus specifiskus jautājumus.Varbūt mēģini Spānijas vēstniecībā,kura atrodas O.Vācieša ielā? Sliktāk jau nebūs, ja Iekšlietu ministrijas un Ārlietu ministrijas mājas lapās sameklēsi info e-pastus, aizsūtīsi normāli noformētu jautājumu (kā iesniegumu pēc formas), norādot visus savus datus, vēlēkais mēneša laikā kaut kādu atbildi saņemsi. https://e-justice.europa.eu/content_divorce-45-lv-lv.do?member=1#toc_11 Domāt vajadzēja agrāk,ja tu nepaspēsi izšķirties pirms bērns piedzims,automātā bērna tēvs būs tas tavs vīrs,pēc gada tik varēsi mainīt uzvārdu un piereģistrēt īsto tēvu.stulbi likumi mūsu valstī.
Labu advokātu tev vajag.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršana,ja vīrs... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu