Šķiršanās (laulības šķiršana)

Šķiršanās (laulības šķiršana) - jautājumi un diskusijas

Vai man ir tiesības nepiekrist šķirties? (31)
Es tam neesmu gatava. Nevaru un negribu.
Vēl piecērt kāju pie zemes vai uzsit dūri galdā...

Bērnudārzs!!!!
Jaa, Jums ir taadas tiesiibas :) Rezultaats no taa nemainiisies, mainiisies tikai procesa izmaksas (arii Jums) un nedaudz ilgums, ja ir kopeeji beerni vai/un ja nevarat sadaliit labpraatiigi mantu.
Parasti tas, kurshs veelas shkjirties, "pasuuta" visu materiaalo (beernus arii, biezji) taalaak (atsakaas no visa), lai tikai aatraak dabuutu shkjirshanos.
Ir tiesības nepiekrist, tad šo jautājumu lemj tiesa. Un, faktiski, izšķir jebkurā gadījumā. ;) Mazohiste?gribi,lai tevi vairs ne tikai nemiil,bet veel arii lai neieredz? Tiesības nepiekrist tev ir, bet mainīt tas neko nemainīs. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Vai man ir tiesības nepiekrist... lasīt visu diskusiju (31 atbildes) –»
Jā, galvenais ir dāsns ziedojums, tad grēks tiek piedots :S Ak, jēl, es gar zemi! :D Ja tu laulājies baznīcā, tad vispār Dieva priekšā nevari otrreiz precēties, kamēr tava šķirtā sieva/vīrs ir vēl kkur dzīvi. Tā man ticīgā omīte bērnībā skaidroja, kad jautāju, kāpēc viņa pēc šķiršanās otrreiz neapprecējās un visu mūžu nodzīvoja viena Rēcīgi..DDD,gandrīz vai nokritu no krēsla..))Kāda hrena pēc to darījāt,zb/´pazīmējaties radu un citu priekšā,kur baznīcas zvērests palika līdz mūs šķir nāve/ha,ha...vislabāk precēties Dz.nodaļā +ātri var izšķirties Tiesā..DDD.tas tā ,bet lai Tev veicas atrast sakarīgu juristu,kas pārzina baznīcu herņas..))) Šķirās visi pie notāra (vai tiesā, ja nevar ko sadalīt). Bet baznīcai savi arhīvi un kārtība - visdrīzāk otrreiz vairs nelaulās. Pie zvērināta notāra, ja abas puses piekrīt, vai tiesā, ja nepiekrīt... ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kur ieniegt šķiršanos, ja es... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Laulības šķiršanas iemesls - vīra alkoholisms. Kā jāpierāda? (5)
Izlasīju piedāvātos iemeslus laulības šķiršanai, bet neviens neatbilda manējam. Nekur nemanīju risinājumu gadījumam, ja ir tikai viens būtisks iemesls:alkohols. Nekādu dokumentālu pierādījumu nav, bet tiesā bez pierādījumiem neiztikt. Kā...
Neka nav japierada un pieteik ari ar iemeslu - Negribu dzivot kopa vairs un viss!!! Un tagad, ja nemaldos, to lietu var nokartot ari caur notaru... vienojaties-raksturu nesaderiba.nav visiem jazin patiesiba, un sava starpa saglabasiet normalas attiecibas. Sandra111 labs ieteikums! Biežu alkohola lietošanu var pierādīt ar lieciniekiem un medicīnas dokumentāciju, bet tas nav vajadzīgs. Ar varu nevienu palikt laulībā piespiest nevar. izšķirt laulību var arī mantu nedalot un neplēšoties, arī caur tiesu, ja veļu nevēlas mazgāt, aizņem tikai nieka 35 minūtes....un ar pirmo reizi izšķir. Tagad taču vēl vienkāršāk... caur notāru var izšķirties tikai, ja ir abpusēja vienošanās pilnīgi visos jautājumos ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršanas iemesls -... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dzīvoklis - nevaru vīru izdeklarēt pēc šķiršanās (5)
Ar viru izkiramies oficali un padalijam dzivokli ar noteikumu ka 2 gadu laika vinu no si dzivokla nevaru izdekleret (ir sads punkts ieklauts ligum) bet lieta tada ka velos dzivokli samainit uz citu vai pamainot dzivokli es varu no si veca...
nu bet sarunaa vissu normali ar bijusso, a ? Abi ejat kopaa kartot vissu to. Vai airi tur ir kara stavoklis? :( Par to domāt vajadzēja pirms parakstīties uz līguma. Var mēģināt sarunāt, ja vīrs neiebilst, ka viņš piedeklarējas jaunajā (pats, jo nav vairs maziņš un domājams ne nespējīgs, lai kāds cits piedeklarētu), taču, ja kaut kas ne tā, viņš var dzīvi pačakarēt pēc tam izstiepjot faktu, ka neesi pildījusi līguma noteikumus. Dzīvokli pārdot būs problemātiski, jo ir līgumsaistības, ka tur cilvēks piedeklarēts. Ja tiešām akurāt kas jāmaina, konsultējies pie jurista, kas zina visas šitās fīčas un var ieteikt kādu gudru veidu varbūt, kā panākt savu likumīgi. Taču noteikti ar bijušo vīru attiecības jāuztur labas, jo, lai ko mainītu, būs vajadzīgs viņa paraksts. Pārdot dzīvokli vari, tikai jautājums, kas pirks ar īrnieku, jo pēc mūsu likumdošanas, ja īrniekam ir līgums, īpašnieks var kaut uz galvas stāvēt, bet ja viņš negrib iet prom, izlikt viņu nevar nekādīgi, nav svarīgi ko īpašnieks gribētu darīt- pārdot, mainīt, jaukt nost.Viņš tur var palikt līdz līguma beigām, ja līgumā nav konkrēta datuma, tad līdz mūža galam.
Ja vīrs negrib Tev par kaut ko atriebties, tad sarunā, ka tiklīdz Tev būs cits dzīvoklis, viņš varēs piedeklarēties tur, jo atkal pēc mūsu likumiem, jebkurš var deklarēties kur vien vēlas, īpašniekam neko neprasot un nemaz nepasakot,ka tur deklarējies. Izdara to no kompja neatejot- elektroniski. Dzīvokļa vai mājas īpašnieks pēc 10 gadiem saņem no Rīgas ūdens ar atpakaļejošu datumu rēķinu par 10 gadus nesamaksātu ūdens lietošanu vēl 1 cilvēkam, par kuru īpašnieks nemaz nezināja./Tas gadījumā, ja nav skaitītāju, patēriņu aprēķina "no galviņām"./
Atkal papilnam gudrīšu savācies :(

Īre nekādi nav saistīta ar deklarēšanos un otrādi vispār nekā. Kaut abām pusēm vienojoties tas ir iespējams. Tad vīrs ir deklarēts vai arī (tikai) īrnieks?

Kaut praksē ar deklarēšanos nav tik jauki kā likumā rakstīts (nerada civiltiesiskas sekas), tomēr arī NĪ būtisks apgrūtinājums no tā nerodas. Varbūt pāris naudiņas mēnesī klāt rēķinam par atkritumiem un liftu. Deklarēšanās nerada tiesības dzīvot šajā vietā.
Joens- Tu gribi teikt, ka ja tas piedeklarētais eks-vīrs, kuram līgums uz 2 gadiem, negribēs no turienes izdeklarēties, nebūs kā apgrūtinājums pārdodot neredzamās autores dzīvokli. Kas tādu pirks. Pamēģini viņu pirms līguma beigām izdeklarēt ja šis iespītēsies. Gribētu redzēt uz kada likuma panta to var izdarīt. Vismaz avīzē MK Latviji viena juriste pateica ka ne. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Dzīvoklis - nevaru vīru... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nekustamā īpašuma dalīšana pie šķiršanās un kopēja kredīta (21)
gatavojamies šķirties. uz sievas ir nekustamais īpašums par ko viņa maksā kredītu, es esmu kā galvotājs. mājā neesmu pierakstīts. nevaram sadalīt. Vai nu īpašums paliek viņai vai es pārņemu kredītu, ko nevēlos. Ja mājai parādās pircējs vai...
Bija ļoti līdzīga situācija, kad šķīros, tikai kredīts bija uz vīra, es kā kredīta līdzņēmēja, pierakstījusies nebiju. Kad jau šķiršanās bija vairs tikai formalitāte, aprunājos ar kolēģi, kam juridiskā izglītība, kā īsti ar likumu sastāv, kas man un bērniem pienākas. Viņa man teica, ka, ja baigi pērties gribu par kapeiku, var to darīt, bet diezin vai tas ir tā vērts, jo, ja par kredītu visu laiku maksājis vīrs. Ja gribu saglabāt tiesības uz dzīvokli, tad pašai jāpiedalās maksājumos, kas tobrīd man nebija aktuāli, jo tajā mājoklī palikt negrasījos. Vienīgais, uz ko man būtu tiesības, tas ir uz dzīvokļa jau atmaksātās daļas pusi. Tā vērtība bija diezgan niecīga, lai tā dēļ čakarētos. Aizgāju ar savām pekelītēm un sīčiem, un sāku pati savu patstāvīgu dzīvi. Ja sieva ir gudra, tad tevi izmetīs no mājas, pati uz brīdi izbrauks no valsts, lai rastos apstākļi, ka nevar nomaksāt kredītu. Tu kā galvotājs, būsi pirmais no kā kreditori piedzīs kredītu, jo bez sievas piekrišanas māju nepārdosi. Tas no praktiskās puses. Teorētiski - kopdzīves laikā iegādāts īpašums skaitās abu laulāto kopēja manta, neatkarīgi esi tur pierakstīts vai nē. Parāds arī kopējais un tu vēl kā galvotājs..., bez abu laulāto piekrišanas māju pārdot nevar, bet kredītu nemaksāt, ja ir galvotājs, var.
Sievai tik labu advokatu paņemt un tu paliec zaudētājos jebkurā gadījumā.
kāpēc gan nevar izlikt ārā no mājas kurā tu vairs nedzīvo?? esi drošs ka tava labā džinsu jaka vēl tās mājas skapī karājas?? Bet, ja tā godīgi un kritiski skatās, tad vīrietim satraukties par to, ka sieva var no mājas izlikt, kuru pati no savas kabatas maksā, ir gļēvi. Grūti saprast stiprās sievietes, kas ar tādiem sapinas.
Ja sieva grasās mājā palikt, maksāt un dzīvot, tad ne tikai likuma, bet arī ētikas jautājuma ietvaros būtu tikai cienīgi vīrietim būvēt pašam savu dzīvi. Vai tiešām nebūtu neērti dzīvot mājā, par kuru maksā šķirtā sieva?
"Adamsu" ģimenīte - iet par galvotāju "jūtās svešam cilvēkam"!
Ja mājai parādās pircējs - tad sieva nomaksā kredītu - nav mājas nav kredītu. Var sākt naudu krāt no jauna :). Pēc šķiršanās - ja neesi tagad pierakstīts, tad noteikti siltā pavasara laikā izmet ārā, kā korķi atverot šampanieti.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Nekustamā īpašuma dalīšana pie... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Šķiršanās, ja otra puse atrodas ārzemēs (13)
Varbūt varat pateikt, kā ““tikt vienam no otra valaa““, ja viena puse atrodas ārzemēs. Dzirdēju, esot anketas, ko iesniegt , pasam klāt neesot. ..
izshkjirties bez problemam var tikai bezbernu plikadiidas,tie,kuriem ir lauliibas liigums vai tie,kuri labpratiigi parrakstiija savu kopiiga iipashuma dalju uz laulato. negodiigie ciniisies pat par ne savu iipashumu.
tapec- jautajums sastadiits nekorekti. neviens jurists nedos atbildi,nezinot lietas apstakljus.un neviena tiesa neizshkjirs bez dokumentiem par iipashumu un kopiigiem berniem.
Ja ir laulibu ligums vai jums abiem nav pretenziju vienam pret otru un nav nepilgadigi berni, tad izshkirties LV vari atri (31 dienas laikaa), bet japaraksta shirshanas doc. pie notara. Ja nevelies braukt pats, pilnvaro kadu, kursh to izdara Tavaa vietaa. izmaxas loti zemas LV, dargakas bus arzemes pilnvarojot kadu personu. Jo arzemes notari ir dargi. Bet noteikti nebus parmaxats, ja ierekini biletes un uztureshanos LV, jo kaa minumums 2-3 dienas tas aiznems LV. Ja ir visi vajadzigie doc. un abu piekrishana.
Otrai pusei nezinot... tadu versiju vel neesmu dzirdejusi, bet gan jau ka ari tada pastav, bet tad taa ir LOTI darga:)
Varbūt mēģiniet izšķirties cilvēcīgi,nevis pa kluso no otra Iesniegt šķiršanās prasību tiesā. Kad vairākkārt otra persona uz tiesu neieradīsies, lēmums par laulības šķiršanu vai nešķiršanu tiks pieņemts bez otras puses klātbūtnes. (iesniegumā nenorādi, ka persona atrodas ārzemēs, lai sūta pavēsti par ierašanos uz tiesu pēc deklarētās dzīvesvietas) ta otrpuse vispar ir lietas kursa? ij kapec to nevaretu nokartot normali? ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Šķiršanās, ja otra puse atrodas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Psiholoģiskā palīdzība bērnam pēc vecāku šķiršanās (14)
pasakiet ka es varu palidzet savam bernam reali, jo vins gruti parnes vecaku skirsanu un tas izpauzas tikai skolaaar istam histeruskajam lekmem.... Majaas uzvedas normali...darijm visu pareizi, parunajam ar vinuu, paskaidrojam. Delam 7...
Vai skolā nav bērnu psihologs? Parunājiet ar savu ģimenes ārstu. Tas ir ļoti smagi. Šķiras vecāki, bet visvairāk cieš bērni. Mājās viņš negrib, ka mamma raud vai tētis dusmojas. Varbūt viņš domā, ka viņš vainīgs? Varbūt derētu mazliet nogaidīt. Tas taču ir jūsu bērns- dzīvs cilvēks, ko radījāt savā divu cilvēku savienībā. Padomājiet par viņa veselību. Histērija ir tikai protests, sirsniņa ļoti sāp. Nevajadzētu vecākiem domat tikai par savu labumu,bet gan ko jūt bērns pie jūsu šķiršanas.Varbūt nākamais partneris ir svarīgāks par jūsu bērnu???????? Nedomāju, ka bērnam patiktu izrāde "Ģimenē viss kartībā". Ja nu tā sanācis, ka vecāki kopā nevar palikt, tad bērnam jādod maksimāli daidz mīlestības no abām pusēm. Tik daudz, lai viņš saprastu, ka ir vissvarīgākais cilvēciņš jūsu dzīve :)) Lai taa puse ar kuru beerns vairs nedziivos kopaa velta laiku vinjam, pavada laiku ar vinju kopaa, kaut vai kaut kaadas noteiktas dienas nedeeljaa, lai beerns zina, ka otrs vecaaks veel ar vien vinju miil un,ka nepazudiis no vinja dziives. Protams, ka beernam gruuti pienjemt taadas paarmainjas, galvenais pashiem veel neradiit smagu atmosfeeru. Palikt kopā būtībā sairušā ģimenē tikai bērna dēļ ir nepareizi, jo pirmkārt, bērns jūt un saprot, ka vecāku starpā valda sliktas attiecības un viņš tik un tā jūtas slikti. Otrkārt, bērns var tikt izmantots vecāku "spēlēs" un ozmantots pret otro pusīti. Kā rezultātā abi vecāki var sākt manipulēt ar bērnu savu attiecību kārtošanai, kas ir vēl sliktāk.

Konkrētajā gadījumā..... varbūt bērns jūtas diskomfortā skolā, kur ir pātrāk daudz cilvēkua pkārt, kamēr viņam šādā situācijā ir vajadzīgs miers un laiks, lai savus prātiņus, domas sakārtotu? Vecākiem būtu jāvienojas, ka viņu abu strpā viss ir beidzies un tur nav ko līmēt, bet bērnu taču abi mīl kā agrāk. Un tieši tas bērnam jāsaka atkal un atkal. Nevajag pārspīlēt ar materiālām lietām (saldumiem, rotaļlietām, mūzdien jaunām drēbēm un apaviem), bet katrs savā laikā , īpaši tēvs pirmajā šķiršanās laikā lai ir kopā ar bērnu. Brauciet kaut kur, vediet viņu uz Zoo dārzu, uz kādu bērnu izrādi, pastaigās uz jūru vai mežu. Vienkārši esiet kopā ar bērnu (bet katrs atsevišķi, nedodiet viņam ilūziju, ka kādreiz varat atkla saiet kopā!!!), un daudz runājiet, stāstiet, ka mīlat viņu, ka jūsu attieksmē pret viņu nekas nekad nemainīsies. Ja bērns iet skolā, viņš ir jau diezgan liels. Sakiet, ka ir noticis tā, ka vecāki vairs nevar dzīvot kopā, bet abi viņi tomēr mīl viņu. Un šķiŗsanās iemesls nav bērmns, tēvs no gimenes neaizgāja prom tāpēc, ka nemīl vairs viņu, bet tāēc, ka stipri sastrīdējās ar mammu. Lai bērns saprot, ka vecāki vairs nebūs kopā, bet viņu mīl.
Palīdziet viņam šo stresu pārvarēt ABI un vēlāk viņš jums ABIEM būs par to pateicīgs.
··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Psiholoģiskā palīdzība bērnam... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Laulības šķiršanas prasības pieteikums (14)
Man ļoti liels lūgums, vai nav kādam/i aizķēries PRASĪBAS PIETEIKUMS PAR LAULĪBAS ŠĶIRŠANU ? Ko var atrast internetā, tas galīgi neder. Liels paldies :)
Varbūt tomēr pārdomāsi? Taa redz, vins ir....appreceejaas,,..gan jau ar beernus sataisiija..gan jau ka plaani visaadi bija....padziivojaas kopaa....liidz pienaaca tas briidis, kad apnika! Un tagad nav vairs NEKAA...tagad jaatiek valjaa peec iespeejas aatraak, leetaak, eertaak.......!
LAULIIBA mirst...a juus te eirikus skaldat...kapeikpiseeji!
...tfu ble...!
Pie notāra uzreiz visu var nokārtot par tiem 100 eiro. Tiesa neizmaksās lētāk+maksa notāram par prasības sastādīšanu. Ko dos forma, ja nemācēsi atrast un uzrakstīt likuma pantus ar kuriem pamato laulības šķiršanas prasību. Atlantā var nopirkt šablonu par smiekla naudiņām... Varu iedot pašpikot un padalīties pieredzē....nav jau žēl....priekš tā jau dzīvojam, lai dalītos un palīdzētu viens otram! :) ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Laulības šķiršanas prasības... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kādi te visi gurdi un tādus gudrus padomus dod ..:)
Bet kad pašam / pašai tas ir jāpārdzīvo, tad šitie padomi ir sprāgušas mušas vērti.
Nemaz tā neiznāk, kā "pēc grāmatas".
gan jauna mīlestība palīdzēs, bet arī var pavadīt daudz laika ar draugiem! Galvenais, nebūt vienai/ vienam, kaut zinot no peiredzes- ir jāpaiet laiks, ne jau par velti ir teiciens- laiks dziedē visas rētas! Tagd skatoties uz vecajām attiecībām, nākas pasmaidīt un secināt- šķiršanās- tā bija pareizā izvēle priekš manis! Izbaudīt! Raudāt 7 dienas pēc kārtas, katru dienu ik pa 3 stundām ar 15 min.pārtraukumu,kad iet uz poda... Kad vairs vnk tāpat raudiens nenāk, uzlikt bēru mūziku un turpināt ar vēl lielāku sparu... Kad tas ar vairs asaras neizsauc, raudāšanu turpināt publiskā vietā; baznīcā, parkā, brāļu kapos:)))) tramvajā:)))ja paraudāt nevar, vismaz sataisīt traģisku sejas izteiksmi... Vienu dienu var pielieties,vairāk gan ne....:))) Nesen te bija minēts, ka pret visām vainot noderot zemes gabals. Cerams ka dārzs. ··· Šķiršanās (laulības šķiršana): Kā tikt vaļā no šķiršanās... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
No kā esam atteikušies pēc šķiršanās? (108)
Lielākajai daļai šeit esošo noteikti aiz muguras ir bijušas izjukušas attiecības, pēc kurām vienam/-ai paliekot ir nācies no kaut kā atteikties. Kas ir tās būtiskākās lietas vai ieradumi, ko tomēr atstāt nav bijis tik viegli atgūstot savu...
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu