Ko darīt, ja notārs negrib strādāt pie lietas, velk laiku?

Vai ir kādas "pogas" uz kurām uzspiest, lai notārs nokārtotu dokumentus? Bijām konsultācijā, iesniedzām visu nepieciešamo, solīja izdarīt, bet nekas nevirzās. Diemžēl arī pie cita notāra iet nevaram, jo mantojuma lieta iesākta pie šī, un tāpēc arī papildmantojums jākārto pie tā paša. Bet viņš redz, ka sarežģiti, ka nav standarta situācija un vienkārši velk laiku. Varbūt cer, ka nogursim un pazudīsim? Sanāk, ka esam pilnīgi beztiesiski, jo notārs var darīt, ko grib.

valmierietis333  1 2 Piķīti lielāku grib !

av2    1 Nu tad savaac to lietu no vinnaa, pannem citu. Kur probleema ? Ssito , ka vinns izdzirdees, uzreiz saaks kusteeties.

Mela    2 Nu gluži tā ar notāriem nav.
Notāru darbu un pilnvaras, tāpat kā atlīdzību regulē likumdošana. Atlīdzība var svārstīties dažu eiro robežās. Iesaku piezvanīt citam notāram un nokonsultēties par šo jautājumu.

Skorbulsnak    1 Mantojuma lietas izskatiishana, i ir terminji, proti likumaa noteiktie, kad apstiiprinaashana mantojuma tiesiibas notiek, kad iestaajies gads no mantojuma atklashanaas..vai, notaara noteiktaa terminjaa, kas tiek izsliudinaats Latvijas veestnesii un kuram ir jaabuut objeektiivi nepiecieshamam kaadu darbiibu veikshanai..nekaadi citi varianti bez iemesla vilkt laiku nepastaav..ja nav sanjemts saprotams un pamatots skaidrojums no notaara, itekmeet vinja dabiibu var sazinoties ar notaaru padomi..

edding      Mela. Cits notārs par velti, pa telefonu nekonsultēs. Viņš pat klausuli nepacels. To darīs notāra palīgs.

Mela    1 tas, edding, ka ar tevi nerunā, nenozīmē, ka ar citiem nerunā :D

valmierietis333      Pasaki ,ka nākamreiz ieradīsies ar Bez tabu ,Nekā personīga, Aizliegto paņēmienu utt , ātri vien sāks darboties!

Nezin jau cik viņš noslogots , varbūt darba daudz!

Tinte    3 Vari uzrakstīt Tieslietu ministrijai, tur skata sūdzības gan par notāriem, gan tiesu izpildītājiem.

valmierietis333      Vai tad ministrijā kāds vispār strādā , tagad noteikti atvaļinājumu laiks , pēc tam jāgaida vēlēšanas ,lai var uzkraut neizdarītos darbus saviem pēctečiem!?

Ziids      Konkrēti pieprasi kas notiek, kāpēc neetiek izksatīts, kādi ir šī papildmantojuma termiņi, vai vispār tādi ir, esot vizītē, ieraskti telefonā sarunu. Arī telefonsarunas vari ierakstīt.

borzomi      Nu no 1.jūlija stājās spēkā notariālās darbības veikt attālināti,t.i.videorežīmā.
Jautājums-cik elastīgs ir Jūsu izvēlētais notārs...lai šīs dokumentu lietas savestu kārtībā daudz mobilāk un ātrāk..

Pilskungs      ... Biju jau pie cita notāra, visu izskaidroja pieklājīgi, tikai nevarot ņemt to lietu, jo mantojuma kārtošana ir pie cita notāra un viņam tā arī jāpabeidz...

>autore - nu tās ir muļķības, Tu vienkārši ļauj sevi apčakarēt. Paskaties, kas teikts likumā.

grieta_85      nebūs drille no minsteres?

Karmensita      vai tad nav kāds papīra gabals, kas aplieciena, ka šis notārs uzņēmies šo lietu un līdz kādam termiņam?

Notāriem ir virsvadība noteikti. Sūdzies tur.

Karmensita      Man līdzīga situācija bija ar nekustamā īpašuma mākleri. Pasūdzējos. Lietas sāka notiekt tā, kā līgumā paredzēts.

Samila    1 Svarīgi šādā situācijā pašam testamentu uzrakstīt ;) 2021-04-16 22:33

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu