Notārs centra vai Purvciema rajonā

Kāds var ieteikt notāru, kas var sastādīt pirkšanas-pārdošanas līgumu nekustamajam īpašumam? Vēlams centra-Purvciema rajonā.

riks086  2 3 Viens notāra birojs ir biroja ēkā t/c "Domina" no otras (VEFa) puses...

erucanob      I.Kalniņa,Bruņinieku ielā,pretim Dailes teātrim birojs.

milumss27    2 Dzirnavu 66

marselis      notaru kantoru pilna riga-,ieej neta un izvelies-pec pien.laika.dienas
pirkšanas-pārdošanas līgumu nekustamajam īpašumam-,parasti izmanto standarta ligumus-,
nespeju iedomaties ,ko tur var tadu pierakstit!

Ton_Etoile    1 Notāram maksāt par līgumu!! Kāpēc tas vajadzīgs? Vai nav labāk internetā pameklēt paraugus, uzmest acis šādiem tādiem likumiem un sastādīt savējo? Ja nu vēl vajag, pakonsultēties ar juristu. Mazliet sarežģītāk, bet var šo to jaunu uzzināt un iemācīties :)

sau_le      Es gan parasti uzticos profesionāłiem .. Uzskatu, ka katram dzīvē ir jādara savs darbs. Protams, var sev uztaisīt manikīru, apšńikāt matus, pārrakstīt kādu līguma paraugu... Laikam, ja nu galīgi nav naudas, tad tā jādara, kā iesaka Ton_etolie. Notāriem ir sava mājas lapa; latvijasnotars.lv.

Ton_Etoile      sau_le (2014-06-01 00:06) viedoklis
PA - vieta, kur gūt un padalīties ar dažādiem viedokļiem, dažādu pieredzi. Jautātāji, lasītāji un rakstītāji izdara katrs savus secinājumus un "paņem" sev noderīgo. Šajā gadījumā, tiek iedoti notāru biroji, bet būtisks ir jautājums par notāra nepieciešamību. Autore protams zinās labāk, vai tiešām būs vajadzīgs notārs vai nē.
No savas pieredzes varu teikt, ka man bija ļoti noderīgi sastādīt līgumu pašai, jo uzzināju arī, kādus līgumus neparakstīt. Laikietilpīgāk, bet noderīgāk un interesantāk :)

JurisK      Cik nu es zinu taas juristu lietas - nekustamaa iipashuma iipashnieku mainja vienmeer notiek ar notariaalu apstiprinaajumu. Var jau sacereet no galvas vai norakstiit, bet vari iebraukt taadaas auzaas, ka naakamo ziemu dziivosi pie miskastes! Varu ieteikt K. Vishinsku - Pulkvezha Briezha ielas saakumaa labajaa pusee no Elizabetes ielas ejot.

Megabaits      Esmu kārtojis mantojuma lietu un škīros pie notāres Rūpniecības ielā, pie Hanzas pretīm Lietvuvas vēstniecībai. Nokłuvu tur pēc ieteikuma. Nekādu pretenziju, viss łoti korekti.

Samila      Kristīne Višinska, Agra Šeibe u.c., adreses paskati meklētājā :)

joens      Notāra pakalpojumi ir dārgāki par ierindas jurista pakalpojumiem. Atbildība praktiski identiska. Notāra funkcija ir pavisam cita kā elementāru juridisku pakalpojumu sniegšana (tas tā, papildus milimetriem ikru kārtai uz sviestmaizes).

Lūk, apliecināt parakstu un/vai dokumenta kopijas/noraksta autentiskumu, tur gan notārs var izrādīties neaizstājams.

Samila      Kāds stāsta niekus... ;)

aroganis    2 rika ieteiktais Ūnijas iela 8, korp 9; ātri, kvalitatīvi un samērīgi- Sandra Eilande, pluss lejā zemesgrāmatas nodaļa tajā pat ēkā.

chiibinja      Uztaisi pati, par to nieka līgumu uz 2-3 lpp noplēsīs bargu naudu, kaut to mierīgi var pats, netā pačolējot, uztaisīt.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu