Lauksaimniecības zeme
Lauksaimniecības zeme - jautājumi un diskusijas
tāpēc, ka līgumos ir iekļauta zemes apkopšana un uzturēšana atbilstoši normām un to nevar panākt nomniekam izmantojot zemi sezonā un nometot uz iznomātāja pleciem vēlāk. tā tas nenotiek.
ja cilvēkiem ir bizness, tur vienojas uz dekādēm, vienojas par mērķiem, ko darīs, vai drīkst būvēt, ko būvēs, vai saskaņos, kādā veidā saskaņos utt. ko darīs ar ceļiem, ar apgrūtinājumiem.
normāls zemes nomātājs par visu to parūpējas, bet normāls zemes īpašnieks neplēš desmit ādas, bet saprātīgu nomu. zeme nes augļus. abi ieguvēji. ··· Lauksaimniecības zeme: Zemes nomas maksa ganibam lasīt visu diskusiju (4 atbildes) »
Zemes pārdošana (16)
Vai labāk tagad tirgot lauksaimniecībā izmantojamo zemi jeb nogaidīt? Kādas prognozes tuvākajiem 10gadiem? Tas nav bizness, vien mantojumā esoša zeme.
Vai labāk tagad tirgot lauksaimniecībā izmantojamo zemi jeb nogaidīt? Kādas prognozes tuvākajiem 10gadiem? Tas nav bizness, vien mantojumā esoša zeme.
Es uz zemes sastadiju mežu priekš mazbērniem un pooo par visu. Ja desmit ha iestādīsi ozolus , tad Tavs mazdēls būs miljonārs . Tu mīli savu mazdēlu ? Labāk iznomā.Mežus jau nevar visur stādīt kur izdomāsi.Meliorētās nevar,vajag saskaņot ar pašvaldību. Iznomā vietējiem lauksaimniekiem. Bet vispirms uzdod jautājumu, kā viņi plāno apsaimniekot Tavu zemi. Jo bieži sanāk tā, ka zemi totāli nolieto - padara mazauglīgu, piesārņo pārmēsojot, pārmiglojot un tad atdod atpakaļ.... sanācija ir dārga... un prasīs ilgu laiku un ieguldījumus. Esi gudra, prasi apsaimniekošanas plānu, vismaz aptuveno, pakonsūltējies ar lauku konsultantu un tad paraksti līgumu.
Zeme ir tavs zelts un nākotnes kapitāls nesēdi uz tā, bet apsaimnieko gudri! Cirpēji un pārpircēji staigā bariem, bet tavu bērnu nākotne ir tavās rokas! ··· Lauksaimniecības zeme: Zemes pārdošana lasīt visu diskusiju (16 atbildes) »
iepriekšējie jautājumi |