Uztura līgums

Uztura līgums - jautājumi un diskusijas

Uztura līgums. (15)
Vai līgums paredz iekļaut punktu, ka uztura devējs ir tikai viens vienīgais mantinieks, un ja uztura ņēmējs nomirst, tad uztura devēja laulātā puse nevar pretendēt uz mantojumu?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Kaads sakars uztura liigumam ar mantoshanu..kas nodots pret uzturu, tas nav mantojumaa.. t.i īpašums vai vairs nav mantojuma daļa. Protams ja saistības tiek pildītas. Apstrīdēt protams var visu un nekam nav 100% garantija, jo labi meklējot vienmēr var atrast kādu niansi ko izmantot. Vai likumīgajiem mantiniekiem nepaliek neatņemamā daļa? Vai neizslēdz tikai par materiālu(pārdots) atlīdzību nodots īpašums? "Vai neizslēdz tikai par materiālu(pārdots) atlīdzību nodots īpašums?"

Par jebkādu atlīdzību noslēgts līgums virs nav matojuma daļa.
Nesaprotu tos, kuri uzdod jautājumu un nozūd. Lai tie muļķi mokās atbildes minēdami, jo detaļas nezina. ··· Uztura līgums: Uztura līgums. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Nekustamā īpašuma pārmantošana. (9)
Man ir 2 bērni. Vēlos dzimtas māju nodot mantojumā vecākajam bērnam. Gribu lūgt padalīties pieredzē, kā labāk sakārtot šīs mantojuma lietas.
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Ja gribi bērnus sanaidot, tad tā arī dari. Varu minēt vismaz 3 piemērus iz dzīves, kad mantojuma dēļ tuvinieki kļust par svešiniekiem (pēc tam kad kārtīgi izvillojušies pa tiesām). Noslēdz uztura līgumu - Tu viņam māju, viņš Tev uzturu. Neatņemamās daļas tiesīgie - Tavi pārējie bērni nevarēs uz to pretendēt. Ir neatraidāmā daļa arī jaunākajam bērnam. Ar testamentu var minēt iemeslu kāpēc jaunāko izslēdz no tā (bet jābūt juridiski nopietnam). Vienkāršākais ir dzīves laikā mājas uzdāvināt vecākajam ...

... tik skaties ka pēcta nesanāk kā raksta grāmatās. Jāiet uz nabagmāju vai dzīvot pie jaunākā ...
Pēc Civillikuma tādas lietas nav iespējams. Ja gribi rakstīt testamentu un noteikt kas ko mantos nāksies manīt pilsonību. visnormaalaakie cilveeki paliek par siveeniem, kad jaadala iipassumi. Zinu lloti daudzus , kur..maasa vairs nerunaa ar maasu utt. Pretiigi. Taa kaa...uz vinnpasauli ko taisiitos pannemt liidzi. :(((
Realli izstriipot nevienu nevar no mantojuma, bet zinu, kur izdarija taa, kad uzdaavinaaj deela deelam (mazdeelam ) kameer veel bija dziivs. Un peec tam, neko vairs izdariit paareejie deeli nevareeja. Kaarteejais kasskkis iznaaca...muzza garumaa.
Nekad nesapratiissu mantrausiigus cilveekus, kas iet paari pat savejiem, lai tiktu pie kautkaada karota labuma. Pretiigi, negodiigi cilveeki , kuri tiessam laikam rikteejaas ko...."liidzi pannemt" :(
··· Uztura līgums: Nekustamā īpašuma pārmantošana. lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu