Kredīts

kredīts foto attēls

Kredīts - jautājumi un diskusijas

Hipotekārais kredīts civillaulībā (21)
Laulājušies neesam, bet kopā būšanas laikā kopīgi krāta pirmā iemaksa hip.kredītam.Ir noskatīts konkrēts īpašums (izdevīgs), veikta vērtēšana (gaidām atbildi). Banka nepieļauj, ka abi ir kredīta ņēmēji (ko iesaka jurists) līdz ar to ZG...
Tikai neiekriiti shajaas lamataas!

Ja Tev ir naudu, nopeerc SAVU ipashumu (kaut nelielu dziivokliiti)! Sev!

Iejuukties ilgterminja krediitjuugaa ar personu, kas Tev nav nekas, ir nepraats
Pati jau atbildēji. Paliksi ar pliku pa..ļu. Tāpēc vispirms apprecieties un tad pērciet nekustamos īpašumus un citu mantu. Sāciet ar savu attiecību sakārtošanu. Labi, ka šī doma ienāca prātā tagad, nevis kad jau par vēlu. Var, protams, katru ikmēneša maksājumu uz kredītņēmēja kontu kārtīgi aprakstīt, tipa, 1/2 mēneša maksājums par GGGG.MM.DD. par kredītu Nr.XXX, dzīvoklis YYY, un pēc tam (šķiršanās gadījumā) ar visiem konta izrakstiem staigāt pa tiesām.
Bet vai iegādāties kopīgu īpašumu, ja nav skaidras vīzijas par kopīgu nākotni, ir līdz galam prātīgi?
Nu tad uz priekshu! Registreejiet lauliibu un tad perkat maaju! Tikai taa... laulajushies neesat, tatad ta nav nekada civillauliiba.
civillauliiba ir civilais akts, tb-preciibas.
jus viens otram neesat nekas, aiz ta-secinajumi.
··· Kredīts: Hipotekārais kredīts... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Negribu atdot kredītus (47)
Man ir krediti trijas vietas,katra ap 350ls. Pienemsim ja es vinus neplanoju atdot Kadas tam var but sekas? Man nekadu ipasumu nav ko no manis panemt! Piemeram bus kkada tiesa,u.t.t..Vini tacu nevar pec tam nakt uz manu deklareto...
interesanti...par kādu parādu cietumu te tantes murgo???

/pēta lr likumus/
Sīkus, mazus zaglīšus kā Tevi, ārstē parasti salaužot rokas. Ļoti efektīga metode. Vajag zagt 1mil. tad neviens Tevi neaiztiks, tikai neaizmirsti par ziedojumiem trūcīgajiem. Ja neskaita visus oficiālos variantus, tiem kreditoriem var uznākr škrobe un viņi tavus parādus uzdāvinās dažiem muskuļotiem zēniem :) pasaulee populaara prakse ir paraadnieku cietums+ paraadu nomaksa shaa kaa taa. :)
veel iespeeja ar tevi ciiniities ir norakt tevi uz atlikusho muuzhu, uzliekot taviem jebkaadiem legaalajiem ienaakumiem arestu, atstaajot tevi uz pliku iztikas minimumu.
veel tev var aizliegt izceljot no valsts.
un veel- var tevi ievietot bleklistaa uz 25+ gadiem, bez jebkaadaam iespeejaam turpmaaj sanjemt aiznjeemumus, regjistreet biznesu, veidot uzkraajumus, utt, tadeejaadi pilniibaa paralizeejot tavu dziivi.
ak, jaa... par paraadiem veidojas procenti. un veel arii tiesu izdevumi, kurus segsi tu.

ja cilveeks nav pilniibaa saspiedis galvu durviis, uz shaadu sunja dziivi vinsh neparakstiisies. bet to es par sapraatiigaam buutneem.
ir ir paraadnieku cietumi. :) tev jurists no stacijas laukuma, ka nezin neko, vai? :) ··· Kredīts: Negribu atdot kredītus lasīt visu diskusiju (47 atbildes) –»
Vai var pārbaudīt kredītu pie šķiršanās? (5)
Laulība tiek šķirta pie notāra (abpusēji) vienojoties. Vai ir iespējams uzzināt vai vīrs nav pēdējā brīdī paņēmis kredītu? Kā to iespējams uzzināt? Vai to dara notārs?
Ielūkojies ZG, vai nav ķīla uz dzīvokli/māju. Vienīgais, kas šķiršanās gadījumā varētu tevi interesēt Viņa kredīts ir viņa kredīts. LV nav tada lieta, kaa credit history? Ko paarbauda da jebkuraa bankaa, vai onlinee. https://www.consumersadvocate.org/credit-reporting/a/best-credit-reporting?keyword=%2Bfree%20%2Bcred
it&gclid=EAIaIQobChMI__i8xbmG3AIVh4rICh1l5QZuEAAYAiAAEgJYRvD_BwE
Nafig tev zināt viņa kredītvēsturi? Kāds mērķis? Ja laulība tiek šķirta, tad katram paliek sava manta un viens laulātais ar laulības šķiršanu vairs neatbild par otra saistībām, ja vien nav par tām galvojis vai arī uz mantu nav nodibināta ķīla (hipotēka, komercķīla).

Tāpēc, ja, saskaņā ar vienošanos par mantas sadali tev paliek nekustamais īpašums, paskaties zemesgrāmatā vai nav ieķīlāts- tomēr arī šajā gadījumā atbildība par saistībām aprobežota ar ķīlas priekšmetu (nekustamo īpašumu). Tas pats attiecas, ja saņemsi kapitāla daļas.


Ja esi galvojusi par vīra saistībām vai bijusi kā līdzaizņēmējs, tad cita lieta, bet to tev vajadzētu atcerēties.
··· Kredīts: Vai var pārbaudīt kredītu pie... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Dzīvoklis šķiršanās gadījumā (17)
Paņemu dzīvokli hipotekārā kredītā, zemesgrāmatā uz mana vārdā ar apgrūtinājumu no bankas. Pēc gada apprecējos. Maksājumos par kredītu veicu no savas algas ( automātisks maksājums) , vīrs man maksa pusi par komunāliem uz kontu. Vai...
Ja dzīvoklis pirkts. Bet ja paņemts kredītā ar niecīgu pirmo iemaksu un vīrs ir pircis visu nepieciešamo dzīvošanai, bet sieva maksājusi tikai un vienīgi kredītu??? Tāpēc dārgie, sakārtojiet visus papīrus laicīgi, lai ja nu kas atgadās, bet LV atgadās vismaz 50%-os, nav jākož elkoņos. A kāds mērķis norādīts bankas pārskaitījumā - par komunālajiem vai par kredītu? Nevar, pirms laulībām iegūta manta ir tikai tā laulātā īpašums, kurš to iegādājies. Un puse no komunālajiem tāda zema īres maksa vien ir. Teorētiski viņam nav nekādu tiesību uz tavu dzīvokli, bet Latvijas tiesu sistēmā visādi brīnumi ir redzēti. Viņd taču pat nevar pierādīt, ka būtu pusi no kredīta maksājumiem maksājis un puse no īres maksas, ja jau viņš tur dzīvo ir tikai godīgs maksājums par izmantoto infrastruktūru. Pirmslaulības īpašums ir šķirts un uz to laulātais šķiroties nevar pretendēt. vajadziigs laulibu liigums, ssitadiem gadiijumiem.Laiki taadi.....ka cilveeki mantas dell gatavi otru pgruust zem uudens.
Plaano sskkirties?
··· Kredīts: Dzīvoklis šķiršanās gadījumā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Banka prasa atmaksāt hipotekāro kredītu - vai ir vērts cīnīties? (27)
Vai ir vērts meklēt advokāta palīdzību, ja ir hipotekārais kredīts bankā par kuru ir akurāti katru mēnesi maksāts, tikai 2011.gadā ņemtas saskaņotas divu mēnešu maksas brīvdienas, ar pārtaisītu līgumu. Tagad pamatojoties uz šiem diviem...
Kāda mana kolēģa viedoklis: "Atbildēšu vienā teikumā: es neticu, ka banka tagad lauž līgumu, pamatojoties uz to, ka pati banka pirms "n" gadiem ir saskaņojusi maksājumu kārtību, kura tikusi ievērota. Domāju, ka advokātu ņemt nav vērts, jo klients, kurš to apgalvo, uz 99% neizstāsta visu patiesību. Gadījumā, ja piepildās atlikušais 1%, tad es pats varētu uzņemties šīs lietas vešanu, bet kā jau iepriekš minēju - neticu". JAU TIESAS LĒMUMS??? Pirms tiesas paskaidrojumi nebija jāsniedz??? Un kas līgumā atrunāts???? Onslovs prātīgs vīrs, uzreiz atkoda situāciju. Ja reiz tiesas lēmums, ne bankas vēstule, noteikti šeit izstāstīti tikai kādi 5% no notikušā (ļoti iespējams, interpretēti). Pārkreditejies uz citu banku... ;) Un lai SEB pušu stabulee... Lai gan izskatās, kā to graustu kāds ir iekārojis... Man ar SEB jau 10-it gadus visas finansu lietas norit gludi bez jebkādām problēmām. 1x gadā nosūtu pagarinātu īpašuma apdrošināšanu un par viņiem aizmirstu . Tiesa gan nekad nekādus atvieglojumus nēsu prasījusi. ··· Kredīts: Banka prasa atmaksāt hipotekāro... lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Vai galvotājam ir tiesības uz īpašumu ja ir maksajis mazu daļu kredīta? (16)
Sveiki. Esmu mājas īpašnieks un kredīt ņēmējs, lieta tāda, kad ar mani mājā dzīvo māte kura ir galvotāja! Es dzīvoju kopa ar savu civilsievu un 3 bērniem! Šī sieviete,mana māte kļuva neciešama...aizskar manu ģimeni...traucē mums dzīvot! Uz...
Nu būs tev vēl viens stimuls pildīt tavus Civillikumā noteiktos pienākums rūpēties par vecākiem un no nodrošināt viņai pašai savu dzīves vietu. Juridiski tiesību nav, morālas tiesības ir.... ja jau ne tikai galvoja, bet pat kaut ko maksāja. Nezinu gan,ka gan tāda "briesmone" kļuva par galvotāju.Tad jau tas vells nav tik mells,kā Tu viņu mālē.
Tad lūk,Tev mammu vajadzēja...
Atmaksā visu viņas maksāto kredītu atpakaļ un paņem un maksā viņai kredītu atsevišķam mājoklim plus jāpalīdz arī komunālos nomaksāt un zālēm naudu iedot.Mamma ir mamma.Nevar atstumt un atstāt nelaimē, lai kāda viņa nebūtu. Lai kāda tā māte, bet kad galvojumu vajadzēja, tad gana laba bija. ··· Kredīts: Vai galvotājam ir tiesības uz... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kā notiek atsavināšana ja zeme kredītā? (1)
Kredītu segs atsavinātaji vai es?
Bankas noslēgs starpbanku vienošanos vai arī izmantos darījumu kontu ;) ··· Kredīts: Kā notiek atsavināšana ja zeme... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kā likumīgi pārņemt mirušā tēva kredītu? (6)
Tēvs miris,paliek kredīts par preci,kuru dēls labprātīgi vēlas pārņemt,bet līgumu nepārslēdz uz dēla vārda,bet gan liek parakstīt uz mirušā tēva vārda. Mantojuma lietas vēl nav kārtotas,bet parādsaistības nevēlas iekrāt dēļ soda...
mantojums. soda procenti&maksājumi apstājas tajā brīdi,kad ir miršanas fakts, iesniedz miršanas apliecības kopiju. Ja nesaprot, raksti sūdzību ptac. Nedrīkst likt parakstīt dokumentus "uz mirušā vārda", jo pat pilnvaras vairs nav spēkā. Darījums nebūs likumīgs. Nevar saprast, kas tā par "mantu", par kuru vēl jāslēdz līgums. Ja līgums tēvam jau bija, būtu turpinājis maksāt. Kamēr banka atjēgtos, jau būtu apstiprināts mantojuma tiesībās. Kredītu likumīgi var pārņemt tikai ar mantojuma pieņemšanu, par soda procentiem normālai bankai vajadzētu aizmirst. Ja tā vispār ir banka. Tās lietas ar kredītiestādi jākārto...es domāju, ka viņi ir ieinteresētās personas šādā situācijā, tāpēc konsultāciju neliegs. vienkārši maksā un lieto ;) Varbūt banka sajutusi kādu nekustamo īpašumu, kuru varētu ātri izsolē par lētu naudu dabūt. ··· Kredīts: Kā likumīgi pārņemt mirušā tēva... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Nekustamā īpašuma dalīšana pie šķiršanās un kopēja kredīta (21)
gatavojamies šķirties. uz sievas ir nekustamais īpašums par ko viņa maksā kredītu, es esmu kā galvotājs. mājā neesmu pierakstīts. nevaram sadalīt. Vai nu īpašums paliek viņai vai es pārņemu kredītu, ko nevēlos. Ja mājai parādās pircējs vai...
Bija ļoti līdzīga situācija, kad šķīros, tikai kredīts bija uz vīra, es kā kredīta līdzņēmēja, pierakstījusies nebiju. Kad jau šķiršanās bija vairs tikai formalitāte, aprunājos ar kolēģi, kam juridiskā izglītība, kā īsti ar likumu sastāv, kas man un bērniem pienākas. Viņa man teica, ka, ja baigi pērties gribu par kapeiku, var to darīt, bet diezin vai tas ir tā vērts, jo, ja par kredītu visu laiku maksājis vīrs. Ja gribu saglabāt tiesības uz dzīvokli, tad pašai jāpiedalās maksājumos, kas tobrīd man nebija aktuāli, jo tajā mājoklī palikt negrasījos. Vienīgais, uz ko man būtu tiesības, tas ir uz dzīvokļa jau atmaksātās daļas pusi. Tā vērtība bija diezgan niecīga, lai tā dēļ čakarētos. Aizgāju ar savām pekelītēm un sīčiem, un sāku pati savu patstāvīgu dzīvi. Bet, ja tā godīgi un kritiski skatās, tad vīrietim satraukties par to, ka sieva var no mājas izlikt, kuru pati no savas kabatas maksā, ir gļēvi. Grūti saprast stiprās sievietes, kas ar tādiem sapinas.
Ja sieva grasās mājā palikt, maksāt un dzīvot, tad ne tikai likuma, bet arī ētikas jautājuma ietvaros būtu tikai cienīgi vīrietim būvēt pašam savu dzīvi. Vai tiešām nebūtu neērti dzīvot mājā, par kuru maksā šķirtā sieva?
Ja sieva ir gudra, tad tevi izmetīs no mājas, pati uz brīdi izbrauks no valsts, lai rastos apstākļi, ka nevar nomaksāt kredītu. Tu kā galvotājs, būsi pirmais no kā kreditori piedzīs kredītu, jo bez sievas piekrišanas māju nepārdosi. Tas no praktiskās puses. Teorētiski - kopdzīves laikā iegādāts īpašums skaitās abu laulāto kopēja manta, neatkarīgi esi tur pierakstīts vai nē. Parāds arī kopējais un tu vēl kā galvotājs..., bez abu laulāto piekrišanas māju pārdot nevar, bet kredītu nemaksāt, ja ir galvotājs, var.
Sievai tik labu advokatu paņemt un tu paliec zaudētājos jebkurā gadījumā.
kāpēc gan nevar izlikt ārā no mājas kurā tu vairs nedzīvo?? esi drošs ka tava labā džinsu jaka vēl tās mājas skapī karājas?? Piekrītu Specs69 variantam, jo , ja esi kā galvotājs ir ļoti liela varbūtība, ka tevi uzmetīs un maksāsi tāpat. Pārņemot īpašumu pats esi saimnieks un rīkojies. Vēl viens zemūdens akmens var rasties īpašumu pārdodot par zemāku cenu, kā kredīta summa, jo starpība līdz pilnai kredīta atmaksi būs jāsedz. Jāvienojas - kā to dalīs. Tā kā - sāc ar banku - liec sludinājumus un mēģini pārdot līdz laulības šķiršanai. ··· Kredīts: Nekustamā īpašuma dalīšana pie... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Parāda piedziņa ja personai nekā nav. (16)
Kāda ir kārtība kurā piedzen parādu no personas, kurai nekā nav...Es saprotu, ka tiesu izpildītājs ir nokonstatējis, ka parādniekam nav īpašuma, darba algas u.t.t.par cik summa ir liela, varbūt kāds var pastāstīt, kā labāk izģērbt šādu...
nesapratu sņegūras mesidžu.
Visus uzmest un tad no tilta nolekt?
....ja nav parakstīta parādzīme,tad neko nevar piedzīt....ne tiesa,ne arī labie puiši uz šādu risku neiziet.....vēl kas tas no kā vēlies piedzīt un Tev nav nekādu pierādījumu ka esi aizdevusi naudu,viņš var iesniegt policijā iesniegumu par naudas izspiešanu...un tad jau ir kriminālpants,kas var sabojāt visu dzīvi..... Kā nekā nav ? .... nieres ir ?..ir... akna ir ?...ir.... domāju ka ar to arī pietiks parāda dzēšanai.....:((((( Pirmkārt,parādi mēdz būt dažādi.Ja tas ir uzturlīdzekļu parāds,tad tiesu izpildītājs izsniedz izziņu,ka parāds nav piedzenams un ar to dodies tālāk uz uzturlīdzekļu garantijas fondu.Ja cits parāds...nu tad neko- gaidi,kamēr iekārtosies darbā vai iegādāsies nekustamo īpašumu:) Vēl tu neliec mierā to nevainīgo savu 7 paaudzēs izkaldināto paraugbērnu skolotāju? ··· Kredīts: Parāda piedziņa ja personai... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu