Juristi

Juristi - jautājumi un diskusijas

Iesakiet lūdzu labu juristu mantojuma lietās.. (12)
Nomiris pieaugušu bernu tēvs,mantojumā māja. Otrā biijusī sieva viltojusi parakstus,ka berni atteikusies no mantojuma,visu grib savākt sev.. Bija ierosināta krimināllieta par dokumentu viltošanu,bet atnaca pec pusgada ...
Te nekas nav līdzams, ja reiz pat izstāstīt bez putrošanās nespēj ... jums javeic paraksta ekspertize Levits vislabākais,ja pat Rimšēvicu atjaunoja darbā...... kāda nozīme juristam......mantojumu apstiprina tiesa vai notārs (ja paši spēj vienoties par sadali) un tiesa mantu nedala, ja par to nav speciāla prasība Jā, šķiet, tas advokāts ir gatavais nagumaucējs, es visu to pašu uzņemtos par nieka 900 mēnesī! Labi, es pajokoju... Vispirms iesaku pabeigt sadarbību ar vienu juristu un tikai tad meklēt nākamo. Krimināllieta izbeigta, bet ekperta atzinums par parakstu īstumu lietā bija... vai tomēr nebija? Kādā stadijā šobrīd ir pati mantojuma lieta? Labs jurists bija Andris Grūtups, diemžēl viņš jau devies mūzībā... :) ··· Juristi: Iesakiet lūdzu labu juristu ... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Vajadzīga juridiska konsultācija parāda piedziņas lietā. (7)
Varbūt kāds var ieteikt juristu Rīgā.
Ļoti izsmeļoša informācija. Visi juristi atrodami Zl hotline, 1188 un līdzīgās lapās! paraadnieki saprot tikai vienu valodu, passi zinat kadu. Parādu piedziņu Latvijā veic zvērināts tiesu izpildītājs, visiem pārējiem kantoriem ir tikai brīdināšanas funkcijas. ZTI parádus piedzen tikai péc tiesas nolémuma. sia Petrow Lomonosova iela 3 28728888 bezmaksas konsultācijas. ··· Juristi: Vajadzīga juridiska ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Filozofisks jautājums - vai godīgs jurists ir iespējams? (18)
Palasīju dažas grāmatas par jurispudenci un tāda sajūta, ka šie tikai nodarbojas ar to, kā apčakarēt valsti, nemaksāt nodokļus, apčakarēt parastos iedzīvotājus bez lielas naudas, apčakarēt klietntiem citus klientus, ...
derevnja10: neko, kur tu dzīvo?
---
Valstī kur bez ironijas un spējas pasmīnēt par notiekošo var iedzīvoties nervu sabrukumā.
Nu mums ir vesels bars godīgu juristu - sēž VIDā un rūpīgi seko līdzi lai tu visus nodokļus nomaksātu pat piecīša ko kaimiņam aizdevi:) Mani arī bieži nodarbina šis jautājums. Ja vainīgs,tad sēdi,ja nē,tad staigā. Bet tagad sanāk,ka apmaksājot labāku advokātu,tāpat kā kādreiz baznīcā varēja izpirkt savus grēkus,lai cik smagi tie arī nebūtu. Ja nevar savādāk,tad atradīs kādu mazāk svarīgu cilvēciņu,ko bagātnieka vietā iesēdināt. Manuprāt tas ir tikai darbs , kur spēles noteikumi ir ierakstīti likumos , procedūrās un noteikumos. Cik virtuozi kurš spēj izmantot šo visu , tāds rezultāts.
Apčakarē ik vienu un ik uz soļa , kaut vai tai pašā mārketingā . Cita lieta ir , cik cilvēks ļaujas.
Tikpat filozofisks jautājums - vai advokātu var identificēt ar klientu, kurš tiek tiesāts par nozieguma izdarīšanu?

Miglainais, vai esi drošs, ka tās grāmatas esi sapratis pareizi?
··· Juristi: Filozofisks jautājums - vai ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Jurists zemes lietām (1)
kas darbojas ar zemes lietām. Ko kurš var ieteikt?
Ivars Kazāks...tas iet cauri sienām. man palīdzēja. ··· Juristi: Jurists zemes lietām lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Labs jurists ar apmaksu pēc padarītā (17)
Kur sameklēt labu juristu,kurš izdara darbu un tad saņem samaksu???
Ir gan starpiiba starp parastu darbu, un starp jurista darbu. Un pie tam veel milziiga. Ja tu nossancee nedeellu, tad tu sannem naudinu peec tam, un piedevaam, ja darbinnu neesi izdariijis,kaa vajag, tad vari arii nesannemt neko. Tas kaa kuraa firmaa. Vai tad nee? Ja uzcelsi maajai sienu, kur peec paaris dienaam sagaazzaas, kurss tev samaksaas?? Neviens... Ja saremonteesi autinnu, kurss neizbrauks no naakamaa krustojuma - kurss samaksas par taadu darbu?? A???? Gudriissi te salasiijussies.Zirgam jaasmejaas...Tikai juristi par sadirstu darbu gan nopless samaksu, un veel pirms darba saakuma. Es te nerunaaju par kriminaalnoziedznieku aizstaaviibu.Nav lielaaku mellu pasaulee par politikkiem, un juristiem. Punks. Ir pieredze, un daudz. A Tu labi zini, ka Tu tam juristam būsi vajadzīga ar savu pēcapmaksu... :D

Uztaisi moška konkursu... :D
Ir dažādi darbi un dažādas samaksas...
Pēc autores dotajiem parametriem meklēt juristu ir tas pats, kas meklēt "nopietnas attiecības" iekš OHO:D
Tas domāts kā? Iedot neuzvaramu prāvu un pateikt, ja vinnēsi, tad dabūsi naudu? :))) :) Šos vaŗdus nācies dzirdēt neskaitāmas reizes, tikai parasti pats jautātājs vispār nezin kādu palīdzību viņam vispār vajag. Bez tam, kad un cik maksāt, par to Jums jāvienojas ar konkrētā uzdevuma veicēju.
Pirmkārt, var doties uz Advokātu padomi Brīvības ielā un notiekti izklāstot problēmu, tiks Jums piedāvāti vairāki advokāti, kas ar konrkēto jautājumu nodarbojas. Otrkārt ir atrodama informačija internetā un presē. Treškārt būtu jāsaprot, ka jurista darbs ir tāds pats darbs, kā jebkurš cits darbs, par ko tiek maksāts. Nevienu nevar piespiest strādāt par velti.
··· Juristi: Labs jurists ar apmaksu pēc ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Jurists, kas specializējas autotransporta darba un atpūtas uzskaites jautājumos (6)
Vajadzētu atrast kāda jurista kontaktus,kas specializējas autotransporta darba un atpūtas uzskaites jautājumos.Diez gan specifisks pasākums,bet varbūt tomēr.
Talsu vadītāji uz laiku kontrolēm "iekrīt" Daugavpils apkārtnā vai pie Valkas ceļā uz Igauniju! Izlasi vairākas reizes regulu 561/2006, un viss taps skaidrs. Te latviski - http://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/HTML/?uri=CELEX:32006R0561&rid=3
Bet PL ir savi "likumi", un tur nu neko. Gribi pielāgojies, negribi - maksā.
Tādi šoferi, kam policijas vai BAG kontrolēs Polijā, Vācijā, Itālijā, Austrijā vai Skandināvijā nav paveicies, ir daudz. Grūti ir atrast Latvijā spečukus, kas spētu izskaidrot un atrast, kur ir pārkāpums un kāpēc tas ir radies. Katrā ziņā, aplam ir domāt, ka juristi šajos jautājumos var palīdzēt. Izlasīt tiesību aktus ir viens un to prot visi, iemācīties tos pielietot - ir nākošais solis, tad trešais - kontrolēt un sodīt, ceturtais - ir atrast pārkāpumus jau uzņēmumā, jau šoferu ikdienas darbā, lai sodu nebūtu vai vismaz tos mazinātu. Manuprāt, tas ir visgrūtākais, jo ir jāmācās no atklātajām citu kļūdām un tas visbiežāk notiek ne Latvijā. Lai piedalītos jārēķinās ar izmaksām, lai tur nokļūtu, uzturētos, par nakstmītni... Teikšu, visu ES valstu aptveroša pieredzes apmaiņa notiks vasaras beigās. Lai tajā piedalītos, 8 naktīm ir jāatrod naktsmājas, kas nav maz. Vai pēc tam iegūtais, somā nesabāžamais, bet uz Latviju atvestais, kādam būs vajadzīgs - nezinu. Ja nu gadās kāds ar savu neizskaidroto, bet sirdī sāpošo nosodījumu, kā Jūs - "derevnja" no Kurzemes, kura tuvumā nav neviena sakarīga pārvadājumu konsultanta, nerunājot jau par Jūsu darba devēju! Tad varu priecāties, ka izdevās Jums izskaidrot un tādējādi palīdzēt, lai turpmāk Jūs nepārmestu poļu policistiem viņu nacionālo īpatnību - sodīt šoferus no Latvijas! Lai Jums veicas izbaudīt šofera profesiju bez sodiem un rati ripo droši! No konsultācijām sūdzību lietās redzu, ka šoferi joprojām grēko ar to, ka:
1) neievada valsts kodu maiņas sākumā un beigās;
2) nevar uzrādīt tahogrammas vai citus apstiprinošus pierādījumus par darbībām iepriekšējo 28 dienu laikā;
3) darbības apliecinājums izsniegts nepareizi - laika periodam, nevis vienai konkrētai darbībai laika periodā;
4) darbības apliecinājumā uzrādītais laiks beidzas... un nekas neturpinās, līdz kaut kad pēc pusdienas vadītājs ir sācis braukšanu. Pārkāpums ir nenosauktais laiks no apliecinājuma saņemšanas laika līdz braukšanas sākumam un pirms braukšanas sākuma neuzrādītais auto kontroles laiks pirms izbraukšanas ceļu satiksmē (obligātie citi darbi).
··· Juristi: Jurists, kas specializējas ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā atrast pareizo juristu? (3)
Nesen biju uzdevis jautājumu: ´´No cik gadiem var slēgt kontraktus? No cik gadiem fitnesa modelis Latvija var noslēgt kontraktu ar āģentiem, mene´dzeriem par to, ka āģenti, menedžeri tur visas tiesības par modeļa fiziskā ...
Līgumu var noslēgt tikai ar nepilngadīgās persona likumiskajiem pārstāvjiem- vecākiem, vai personām kuras tos aizstāj likumā paredzētā kārtībā . likumi par nepilg.,
aizbildnieciba utt.,ir dazadas formas , kartiba ka tas tiek darits...
jur.bir.
makle specialistu - civillietam!
nezinu ,kur seit ir prob.,
saub. teksts,....ar kadu modeli,ko tad modeles?
kas tad tu esi-,juridiska - privarpersona?
ligums,kura ir stingri aprunati ko driks,ko ne
Ir Latvijas juristu biedrība.Tur var pajautāt,kurš specializējas uz Tavu problēmu. ··· Juristi: Kā atrast pareizo juristu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
mekleeju juristu (9)
iesakiet luudzu kadu labu juristu vai advokatu.
Tad tomēr juristu vai advokātu? Un par kādu tēmu būs šis viss stāsts? iesaku Grūbes kungu juristi mēdz specializēties dažādās jomās. nav takš vienalga, cilvillieta vai slapja lieta vai nianses līgumu noslēgšanā. alina, kad atradīsi, uzsit PM ar kontaktiem, var gadīties, ka ne tev vienīgajai noder ··· Juristi: mekleeju juristu lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu