Ieķīlāts īpašums

Ieķīlāts īpašums - jautājumi un diskusijas

Dzīvoklis ir ieķīlāts bankā.Vai var pārdot? (6)
Ir uzsākta saruna par dzīvokļa iespējamu īri ar izpirkuma tiesībām.Ja šis dzīvoklis ir pret aizdevumu ieķīlāts, tādā gadījumā to ir iespējams īrēt, iegādāties?Un,kas nosaka tā cenu-vai banka?
Pareizi...jāvēršas pie speciālista, proti savas bankas kredītspeciālista, ar jautājumu, kas jādara, lai pārdotu bankā ieķīlāto īpašumu. Banka cenu nenosaka, bet kamēr dzīvoklis kalpo par ķīlu, to pārdot nevarēs bez bankas piekrisšanas. Lieki teikt ka banka piekritīs pārdošanai tikai bŗīdī kad visas parādnieka saistības pret banku būs nokārtotas. Gadījumā, ja tomēr šādu līgumu slēdz, noteikti ir jāparedz kas notiek, ja īpašnieks nespēj/nevēlas segt bankas maksājumus, un banka dzīvokli atņem. Šajā jautājumā iesaku konsultēties 29121193 Nosacījumus parasti iekļauj ķīlas līgumā! Ja bankai radīsies satraukums par ķīlas drošību-var palūgt atmaksāt aizdevumu uzreiz... Lasiet līgumus! Ticamākais,ka līgums ir reģistrēts Zemesgrāmatā un nekādas ar atsavināšanu saistītas darbības nav iespējamas... Īres līgumam,kas nebūs reģistrēts,nebūs arī juridisku seku-nebūs bankai saistošs. Bet lasiet... Pilnīgi nekādu problēmu, noslēdz trīspusēju līgumu - kreditējošā banka, pārdevējs un pircējs, tad ieskaita pirkuma maksu (cenu) darījuma kontā ar nosacījumu, ka banka ietur parāda summu un pārējo izmaksā pārdevējam pēc tam, kad pircējs ar bankas piekrišanu reģistrējis savas īpašuma tiesības...tā praksē bieži dara ··· Ieķīlāts īpašums: Dzīvoklis ir ieķīlāts bankā.Vai... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā pārdot ieķīlātu īpašumu? (1)
Vēlos pārdot ipasumu, bet ir ieķīlāts, kā man rīkoties?
Lai pārdotu ieķīlātu īpašumu, ir jāsaņem kreditora - ķīlas ņēmēja rakstiska priekrišana. Bez šādas piekrišanas Zemegrāmatu nodaļā īpašuma tiesību reģistrācija uz jaunā īpašuma ieguvēja vārda nebūs iespējama. Kopā ar ķīlas tiesību zemesgrāmatā tiek ierakstīts īpašuma atsavināšanas aizliegums. ··· Ieķīlāts īpašums: Kā pārdot ieķīlātu īpašumu? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu