Vai var rakstit iesnigumu policijai pec menesa veca nodarijuma?

Situacija ir tada, ka stavvieta staveja masina un kads vina iebrauca, sazinajamies ar vainigo, jo vins atstaja numuru uz vejstikla, sarunajam ka vins maksas par remontu, tapec nerakstijam policija iesniegumu, tagad kad jamaksa vins neatbild un ignore. Vai ir iespejams rakstit policija iesniegumu, ja ir videokameras ieraksts un vainiga numurs+ vel sarakste ka pieradijums?

DanaL    2 Viennozīmīgi - jā. 2021-09-21 11:29

EdgarsPiksons  1 1 Var!
Vienīgais, ka abi aizraucāt no notikuma vietas un tas ir CSN pārkāpums! Ja vienojās un tagad noliedz, būs grūti!
Tak uzrakstat saskaņoto!
Ar šodienas datumy!
2021-09-21 11:40

Jason    2 Edgar, nu uz ko Tu māci cilvēku? Pats piesauc pārkāpumu, bet pēc tam iesaki viltot dokumentu (par to, starp citu, ir paredzēta kriminālatbildība)!
Iesniegumu var rakstīt vienmēr. Ja iesniegtie pierādījumi nebūs pietiekami un personas vainu nevarēs pierādīt, Tev tā arī atbildēs.
2021-09-21 12:07

EdgarsPiksons      Jason... tad Tev būs lielāka pieredze!
Neviens blakus nestāvēja, tas, kas notika šodien, nenotika vakar!
2021-09-21 12:14

truuciigaa      Jā, rakstīt iesniegumu var vienmēr un vēl jo vairāk ja pat pierādījumi ir...... 2021-09-21 13:18

CoCoSan    1 Nu, vienīgais ko policija varēs, iespējams! konstatēt notikuma faktu un iespējams! vainīgo saukt pie administratīvās atbildības.
Radīto zaudējumu kompensāciju policija nu nekā neīstenos, to var darīt vienīgi vispārējās jurisdikcijas tiesa konkrētā civilprasījuma robežās. Nezinu, var aprunāties ar apdrošinātāju, varbūt ka polise paredz šādu zaudējumu atlīdzību, kautgan ļoti šaubos.
Un vispār, ir kas darīts, kas pamato zaudējumu apmēru? Kā pierādīs, kādi tiešie un netiešie bojājumi=zaudējumi radīti transportlīdzeklim? Ekspertīze ir bijusi? Jeb to arī pēc pusgada taisīs?
2021-09-21 13:45

Jason      CoCoSan, bet vai tad pasākuma jēga arī neslēpjas tajā, ka autorei ir nepieciešams, lai policija nofiksē notikušo, uz kā pamata pēc tam varēs vērsties pie apdrošinātāja..? 2021-09-21 14:32

CoCoSan    1 Bet nu pirmajā teikumā taču izklāstīju. Un nav fakts, ka ar notikuma pierādīšanu pat policijā ies viegli. Jā, un tāds dīvains apzīmējums- lai policija nofiksē. Nofiksē ko- notikumu pirms mēneša? Policija var nofiksēt pa faktam notikuma brīdī un vietā. Pārējo labākajā gadījumā policija var konstatēt, balstoties uz pierādījumiem, tostarp cietušā un iespējams! pie administratīvās atbildības saucamās personas paskaidrojumiem.
Turklāt, vai tad apdrošināšanas līgumos un polisēs nav norādīts termiņš, kādā apdrošināšanas ņēmējam jāziņo apdrošinātājam par apdrošināšanas gadījuma iestāšanos?
2021-09-21 15:12

av2  1 3 Nezinu, ka air LV. Nedomaaju, ka policija piedziis naudinnu.
Mana mana pieredze ir iemaaciijusi vienu - ja kaads tavam autinnam ko nodara, nu bukte, ssviika, aizkker bumperi utt , lai maksaa UZREIZ UZ VIETAS , vai saucu policiju. Ja kaadu palaid vallaa, pat ar visu taa cilveeka informaaciju , NEVIENS NEKAD NEKO NEMAKSAA, VIENKAARSSI IGNOREE.
Un veel kas, esmu arii vairaakas reizes palaidis paari dariitaajus vallaa vienkaarssi, jo tiessam, par siiklumiem nav veerts ssuumeeties reizeem.
Ielas, staavvietas mees dalam visi kopaa. Reizeem kautkas tur arii notiek, taada dziive. Un ir ok, maaciisies citreiz neparkot vietaas, kur parasti kas notiek.Piemeeram, pie krustojumiem pirmais, vai iespiezzot /noblokkeejot citus utt.
2021-09-21 22:53

etc      Priekš kam tad ir OCTA??? Ja kāds aizķer stāvvietā Tavu autiņu, tad uzreiz ar vainīgo kopā jāsastāda saskaņotais paziņojums, pēc tam jāiesniedz apdrošinātājiem. Policiju pat nav nepieciešams saukt. Ar apdrošinātājiem var arī vienoties, kurā servisā auto sataisīs. Tas gan prasa bišķi laika. 2021-09-22 10:30

tracums82  1   Uzraksti vainīgajam, ka vērsīsies policijā un viņam par pārkāpumu visdrīzāk spīd tiesību atņemšana uz 3 mēnešiem un protams OCTAs klases zaudēšanu. Ja bišķu draudzējas ar galvu, tad atsauksies. 2021-09-22 10:45

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu