Iesniegums policijai

Iesniegums policijai - jautājumi un diskusijas

Vai var rakstit iesnigumu policijai pec menesa veca nodarijuma? (11)
Situacija ir tada, ka stavvieta staveja masina un kads vina iebrauca, sazinajamies ar vainigo, jo vins atstaja numuru uz vejstikla, sarunajam ka vins maksas par remontu, tapec nerakstijam policija iesniegumu, tagad kad jamaksa vins...
Nezinu, ka air LV. Nedomaaju, ka policija piedziis naudinnu.
Mana mana pieredze ir iemaaciijusi vienu - ja kaads tavam autinnam ko nodara, nu bukte, ssviika, aizkker bumperi utt , lai maksaa UZREIZ UZ VIETAS , vai saucu policiju. Ja kaadu palaid vallaa, pat ar visu taa cilveeka informaaciju , NEVIENS NEKAD NEKO NEMAKSAA, VIENKAARSSI IGNOREE.
Un veel kas, esmu arii vairaakas reizes palaidis paari dariitaajus vallaa vienkaarssi, jo tiessam, par siiklumiem nav veerts ssuumeeties reizeem.
Ielas, staavvietas mees dalam visi kopaa. Reizeem kautkas tur arii notiek, taada dziive. Un ir ok, maaciisies citreiz neparkot vietaas, kur parasti kas notiek.Piemeeram, pie krustojumiem pirmais, vai iespiezzot /noblokkeejot citus utt.
Viennozīmīgi - jā. Edgar, nu uz ko Tu māci cilvēku? Pats piesauc pārkāpumu, bet pēc tam iesaki viltot dokumentu (par to, starp citu, ir paredzēta kriminālatbildība)!
Iesniegumu var rakstīt vienmēr. Ja iesniegtie pierādījumi nebūs pietiekami un personas vainu nevarēs pierādīt, Tev tā arī atbildēs.
Nu, vienīgais ko policija varēs, iespējams! konstatēt notikuma faktu un iespējams! vainīgo saukt pie administratīvās atbildības.
Radīto zaudējumu kompensāciju policija nu nekā neīstenos, to var darīt vienīgi vispārējās jurisdikcijas tiesa konkrētā civilprasījuma robežās. Nezinu, var aprunāties ar apdrošinātāju, varbūt ka polise paredz šādu zaudējumu atlīdzību, kautgan ļoti šaubos.
Un vispār, ir kas darīts, kas pamato zaudējumu apmēru? Kā pierādīs, kādi tiešie un netiešie bojājumi=zaudējumi radīti transportlīdzeklim? Ekspertīze ir bijusi? Jeb to arī pēc pusgada taisīs?
Bet nu pirmajā teikumā taču izklāstīju. Un nav fakts, ka ar notikuma pierādīšanu pat policijā ies viegli. Jā, un tāds dīvains apzīmējums- lai policija nofiksē. Nofiksē ko- notikumu pirms mēneša? Policija var nofiksēt pa faktam notikuma brīdī un vietā. Pārējo labākajā gadījumā policija var konstatēt, balstoties uz pierādījumiem, tostarp cietušā un iespējams! pie administratīvās atbildības saucamās personas paskaidrojumiem.
Turklāt, vai tad apdrošināšanas līgumos un polisēs nav norādīts termiņš, kādā apdrošināšanas ņēmējam jāziņo apdrošinātājam par apdrošināšanas gadījuma iestāšanos?
··· Iesniegums policijai: Vai var rakstit iesnigumu... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Iesniegums policijā (16)
manu bērnu pagruda ,nokritot izsita 3 zobus.vainigais solija atmaksāt,bet nemaksā.Vai var rakstīt iesniegumu policijā ja pagājis ir 1 mēnesis
piladzoga, par bērna nedarbiem maksā viņa vecāki. Šausmas! Skolā tas notika? Un tie īstie zobi vai piena? Piezvani uz policiju un pajautā ko darīt! Un nekad vairs netici kaut kādiem solījumiem, tikai rakstiski dokumenti ar apliecinājumiem. Nu nezinu, vai vilciens jau mēneša laikā nav aizgājis... Vajadzēja uzreiz medicīnas iestādē rakstiski fiksēt miesas bojājumus, notikuma vietā fiksēt lieciniekus. Iesniegt pieteikumu policijā, un, ja vainīgais atskrien ar naudas žūksni, policijā uzrakstīt iesnieguma atsaukumu, tipa, pret vainīgo pretenziju nav. Tagad, ja liecinieki nav zināmi, diezgan bezcerīgs gadījums.
Man pašam meitu pie skolas (zīme "Dzīvojamā zona") steidzīgs mammuks notrieca, rezultātā lauzta kāja (vidēja smaguma miesas bojājumi). Bija gan policija, gan ātrie, gan liecinieki. Pēc tam uzzināju, ka tā dāma izmeklētājam samaksāja... tikai 200 EUR! Rezultātā mana meita izrādījās pati vainīga, krimināllieta tika izbeigta, priecājos, ka man vēl par mašīnas nolauzto spoguli nelika samaksāt :D
Citējot krievu klasiķi: ņe tot prav, kto prav, a u kogo boļše prav...
Policija ar tādām viņuprāt muļķībām negrib nodarboties. Vajadzēja uzreiz saukt kaut vai muņikus. Ja nav uzreiz nofiksēta negadījums, tad baiss čakars. Tas faktiski uz visu attiecas izņemot smagos noziegumus. Man arī viena žogu vāvere aizņēmās auto, sasita, vēl tagad gaidu kad atdos par remontu. Pats gan vainīgs ka devu. Bet nu šī arī man deva, tā kā laikam kviti :D Ar to vainas pakāpes noteikšanu parasti nav tik vienkārši... Notikuma brīdī visi sabijušies un sola debesu brīnumus! Un kā solīja atmaksāt-ar zobiem? Ja ļaunprātīgs uzbrukums-nebija iemesla gaidīt ar varas piesaistīšanu,bet ja puišeļu nerātnību neveiksmīgs noslēgums-netaisiet no puikas apsmieklu(vai no sevis)... Manuprāt,viss atkarīgs no konteksta! ··· Iesniegums policijai: Iesniegums policijā lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai varu paņemt atpakaļ iesniegumu policijai par krāpšanu? (9)
Ir kaut kādi termiņi no krāpšanas datuma, kad es vair nevaru rasktīt iesniegumu policijai? Vai varu paņemt atpakaļ iesniegumu policijai par krāpšanu, kura bija izdarīta 4 gadus atpakaļ, ja krāpnieks atgriež naudu? Paldies.
Iesniegumi tiek reģistrēti sistēmā. Neko paņemt atpakaļ nevar. Bet atkarībā no procesa virzības ir iespējams izlīgt ar vainīgo,ja tā vaina vispārtiek pierādīta. Varbūt tavā iesniegumā vispār nav noziedz. nodarījuma pazīmju vai sastāva....tāpēc uztraukumam nav pamata. Kam tev nemt atpakal iesniegumu? Ja kraapa, tad lai sanem sodu, neatkarigi no naudas atdosanas. Turpmak zinaas, ka ta nevar dariit! Idiotiem nav japiedod! Protams ka vari. Sistās sievas tā visu laiku dara, uzraksta, tad paliek sitēja žēl un ņem atpakaļ. Cik saprotu, tādā gadījumā var uztaisīt tā saucamo izlīgumu. nevajag neko nemt atpakal. ··· Iesniegums policijai: Vai varu paņemt atpakaļ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu