Iesakiet lūdzu labu juristu mantojuma lietās..

Nomiris pieaugušu bernu tēvs,mantojumā māja. Otrā biijusī sieva viltojusi parakstus,ka berni atteikusies no mantojuma,visu grib savākt sev.. Bija ierosināta krimināllieta par dokumentu viltošanu,bet atnaca pec pusgada atteikums,kriminālieta izbeigta,neesot motīva..Paņemtais advokāts neko nerisina,to vien tik dara ka pieprasa katru mēnesi pa 1000 eirīšiem un izsūta pa pastu vestulītes.

euromens      kāda nozīme juristam......mantojumu apstiprina tiesa vai notārs (ja paši spēj vienoties par sadali) un tiesa mantu nedala, ja par to nav speciāla prasība

Flints      Jā, šķiet, tas advokāts ir gatavais nagumaucējs, es visu to pašu uzņemtos par nieka 900 mēnesī! Labi, es pajokoju... Vispirms iesaku pabeigt sadarbību ar vienu juristu un tikai tad meklēt nākamo. Krimināllieta izbeigta, bet ekperta atzinums par parakstu īstumu lietā bija... vai tomēr nebija? Kādā stadijā šobrīd ir pati mantojuma lieta? Labs jurists bija Andris Grūtups, diemžēl viņš jau devies mūzībā... :)

inaralaima  2 1 Levits vislabākais,ja pat Rimšēvicu atjaunoja darbā......

Garoznieks      Ja ir izdoma uz ko atsaukties, tad kvalificētu konsultāciju varētu saņemt pie vienas no labākajām pasniedzējām, profesores Ārijas Vittes. Vienmēr pretimnākoša un forša sieviete. Tālāk var jau ar juristu no sarunas iznākuma...
Telefons bija pieejams internetā, vismaz gadu atpakaļ tā bija.
Veiksmi!

joens    2 Te nekas nav līdzams, ja reiz pat izstāstīt bez putrošanās nespēj ...

falko_1967      dokumentus pie sertificeta eksperta.tad ar sleedzienu uz tiesu.
tas jaadara mantiniekiem nevis vinu radiniecei.
un neff jaamaksaa juristam.

usa    2 jums javeic paraksta ekspertize

udenssieva      Liepājā-Gunta Gulbe.

Samila  1   1) No mantojuma atsakās pie notāra, grūti iedomāties, kā var notāra klātbūtnē parakstu viltot.
2) Diez vai KP izbeidz motīva trūkuma dēļ, klāt nebiju, bet kaut kā neticās.
3) Advokāts malacis 👍
4) Bet vēl labāk, ka meklē jaunu 👍

Nate      Ir dažādi notāri. Piemēram maniem radiem nemaz nepaskaidroja, ka dotajā brīdī viņi savu vienīgo dzīvokli uzdāvina mazmazbērniem. Abi, pie pilnas saprašanas esoši, domāja, ka tikai pēc pēdējā aiziešanas, dzīvokli dabūs tie "eņģelīši". Tagad 93 gadīgā ome, akla, viena pati, apdāvinātie pat nepiezvana, jo viņiem nav laika. Par palīdzību vai apciemošanu runas nav.

Bibine      Jebkuru policista komentāru, viedokli var noteiktā laikā apstrīdēt! Tad ir iespēja nākošā pārsūdzētā iestādē izteikt savas aizdomas par konkrētā policista bezdarbību u.t.t.t, kā arī viņiem ir tāda nelaba iestāde - kā iekšējās drošības izmeklēšanas birojs (vai kā citādi precīzi saucas), tad, ja kas neapmierina, vai rados aizdomas, ka liekas, ka ir ietekmēts.... Tev ir tiesības sūdzēties.
Nu neatraidāmie mantinieki ir un paliek neatraidāmie mantinieki. Ar visām savām tiesībām uz mantojumu!
p.s. iz manas personīgās pieredzes mantojuma lietā bija ierosināta krimināllieta, tad izmeklētājs nolidoja no amata par gurķošanos!
A, cita advokāta, par tādu taksu neatrodas?

gunda10      Laikam vienkārši jāiet uz tiesu civīltiesu jo ja mantinieki netīšām pat ir ko parakstijuši un kas būs tas būs.nav neko par parakstu taču saņēmuši 2019-07-27

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu