Darba attiecību izbeigšana un bezdarbnieka statusa atjaunošana

Vēlos aiziet no darba, jo ir nesaskaņas ar darba devēju. pirms tam biju 2 mēnešus bezdarbnieku statusā. Vai ir iespējams atjaunot bezdarbnieka statusu, ja no darba iespējams aiziet uz pašu vēlēšanos nevis pusēm vienojoties?

janisb (2018-09-13 23:02)      Ja aiziet pēc paša vēlēšanās, tad statusu var atjaunot bet pabalastu (ja pienākas - strādāts ne mazāk kā 12 mēnešus pēdējo 16 mēnešu periodā pirms bezdarbnieka statusa iegūšanas) sāk izmaksāt, pēc 2viem mēnešiem.

furnitura (2018-09-14 01:35)    1 Nekad neviens darba devējs nav pievērsis uzmanību ierakstam "pēc pušu vienošanās" atlūgumā. Tad jau jābūt galīgam kretīnam. Parasti ir vienalga. Neprasi nekādu vienošanos, vienkārši ieraksti atlūgumā šos maģiskos vārdus. Iespējams, darba devējs būs priecīogs, ka tiks no tevis vaļā. Nevienam nevajag darbiniekus, ar kuriem nevar sastrādāties.

av2 (2018-09-14 06:13)      jaaa, bet vispaar...nu laabaak sskkirties miermiiliigi. Silti iesaku. Un tas Tev neko nemaksaas.
Es varu aiziet , kaut ssodien atpakll, uz darbu, ko straadaaju ...20 gadus atpakll. Pannems ar atplestaam rokaam.

Ziids (2018-09-14 07:38)      darba tirgū (Latvija) sabojāta reputācija ir sliktākais , kas var būt.. iedomājies, kā izskatīsies Tavs cv... Bet, ja nu tik tiešām, drausmīgs terorists tas darbadevējs, tad atlūgumā ieraksti, kā te augstāk minēja..

Agatem9 (2018-09-14 08:10)      Tiem vārdiem ir nozīme, jo likuma pants ir katram savs vai uz paša vēlēšanos vai uz vienošanos, rezultāts viens, aiziet no darba, bet ja pēc pušu vienošanās, tas der labāk, lai uzreiz būtu bezdarbnieka statuss un cilvēks nepaliek bez pabalsta tos divus mēnešus, tad tādu tekstu arī lai iesniegumā raksta, ar kuru datumu vēlas darba attiecības pātraukt, ja pareizi atceros 114 pants.

krumuzagis (2018-09-14 14:10)      nečakājies ar tiem jampampiņiem ar desmit līgumiem un pieciem apakšlīgumiem, kad gāju uz biržu interesēties par to kā savienot kādreiz apgūto profesiju un kādas mācības piemeklēt, lai var startēt darba tirgū, vienīgais ko 50+ skruļļaina vecene, kuru vecais pat virtuvē nelaiž, varēja izdvest mācības kursi, tur tač nodokļi jāmaksā. pameklē bibliotēkā grāmatu par katra darba sākumu un beigām, kas ir tavās rokās, nebūs nesaskaņas ar darba deveju, bet labākajā gadījumā ar izpildītāju.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu