Kā noņemt bērnam otro vārdu?

Labdien! Manam bērnam oficiāli ir 2 vārdi, ģimenē apspriedāmies, ka vēlamies tomēr tikai vienu vārdu un otru tā kā atmest. Kāda būtu rīcība šajā gadījumā, kur mums jāvēršas? Bērnam ir 5 gadi.

Rojomi    1 Ņem vērā, ka bērns ir personība un Cilvēks. Kad izaugs, lai pats pieņem lēmumu.

Karmensita      Jūs vai bērns vēlas?

Kailaisbriedis      Uz dzimtsarakstu nodalju.

pudzenovskis      man jau liekas,ka tas nav nemaz tik viegli! un tad,kad likāt bērnam 2 vārdus,tad nevarējāt tā apspriesties!!???? vispār nesaprotu tos vecākus,kuri liek bērniem jocīgus vārdus! bērnam tomēr jādzīvo līdz 18gadiem ar tiem!

Vilkabele      Vārda maiņu parasti atļauj no 15 gadiem, ja ir likumam atbilstošs iemesls. Bet šis ir netipisks gadījums, tāpēc ieteiktu pajautāt tieši Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamentam, kas ar to nodarbojas.

Emma45  2 2 Rakstot iesniegumu, kurā žēli lūgt un kā pamatojumu ierakstīt vecāku, pardon, stulbumu.
Kad bērnu dārzā lasu audzēkņu sarakstu, kur katram otrajam dots kaut kāds Džastins un katram trešajam 2 vārdi, gribas izsaukties- prātiņ, nāc mājas, tu tak latviets esot!

skumjasaciis      Vārda došana bērnam ir ļoti atbildīgs brīdis dzīvē, tas daļēji nosaka viņa likteni. Ja bērnam esot doti 2 vārdi, viņš arī abos jāsaucot, citādi puse no likteņa lemtā nepiepildoties vai līdzsvars izjūkot. Ļoti jādomā, vai bērnam vajadzīgi divi vārdi.
Cita lieta kristītajam vārdam, ko parasti plašam publikas lokam neizpauž, jo tas sargā kopā ar izraudzīto svēto.

Līdzīgi jautājumi
Varda maina (14 atbildes)Par liktena mantojumu... (13 atbildes)Varda maina (24 atbildes)Uzvarda maina bernam (10 atbildes)
Līdzīgi jautājumi:

Varda maina (14)

Par liktena mantojumu... (13)

Varda maina (24)

Uzvarda maina bernam (10)

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu