Ja kopīpašuma daļu neviens nenopērk arī 2. kārtā?

Kas notiek tālāk, kam pieder solītā domājamā daļa?

PinkElephant      tam, kam piederēja, tam arī turpinās piederēt. Ja hip kreditors (ja tāds ir) nepārņems par sākumcenu.

Samila      izsole ar lejupejošu soli, sola nevis lielāku, bet mazāku summu...

palasi te: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/93195/paradnieku-ipasumu-izsoles-shemotaji-nosit-cenu

PinkElephant      Civilprocesā nekustamos ar lejupejošu neizsola. Tikai MNP.
Ja ir mantojuma lieta - vai nu hip kreditors pārņem, ieskaitot cenā savu prasījumu (resp., nemaksājot neko, tikai ZTI takses), vai arī - ja neviens nenopērk - īpašums kā bezmantinieka manta pāriet valstij.

Samila      Jā, taisnība par maksātnespēju.

Par bezīpašnieka mantu īpašums paliek tikai tad, ja nav mantinieku. Te jau nav skaidrs, cik tālu tas mantošanas process ir...

Edg      Nu tad kolhozā ari bankas meitas NĪ uzņēmums ierakstīsies, kopā būs jautrāk. Tagad jau sen kā vairs trešo izsoli nerīko. Ja jau banka iesaistīta, tad viņiem tas drīzak ir izmisuma solis. Jo pārejos nevar piespiest maksāt svešus parādus.
A vispār cik smagi ir galva jāsaspiež lai pirktu domājamās daļas? Iepirksies un pēc tam dzīvosi kopā ar cilvekiem kuriem sadzīvot nevari.

erucanob      Saka jau ka pat ļoti atrodoties domājamo daļu pircēji. Un ja vēl tai pļavā kāda birstaliņa ir, tad gan jau pircējs uzradīsies.

Edg      erucanob - kuri ir tie kas muld par domājamo daļu lielo pieprasījumu? Vai tik nebūs tie paši kuri burbuļa laikā sagrābušies tās daļas kaudzēm un nu netiek no viņam vaļā?

_erucanob_      Edg, konkrēti nepateikšu, bet dzird runājam, ka pirms izsoles īpašniekiem un potenciālajiem pircējiem draudot vai mēģinot atrunāt. PA lasīju un arī esmu dzirdējusi. Bet tās iespējams ka baumas, bet ja tā, tad kādēļ ko tādu bez pamata teiktu? Apgalvot nevaru.Sen neesmu piedalījusies.

AIVIITE      No mirusiem nepiedzen nekaadus paraadus....nogaidiis, kad pieteiksies mantinieks. Mantinieks, kurs pienem mantu, pienem arii aizgaajeeja paraadus.

Magda555      Tad tā paliek tam,kam pašreiz.Gan jau pārdos. 2020-03-01 21:31

Magda555      Ja jau ir izsole,tātad vairs nekāda sakara ar mirušo īpašnieku! Tiesu izpildītājiem jau ir jāveic savs darbs! 2020-03-01 21:33

gunda10      Varbut iznomās. 2020-06-15 03:05

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu