Privātīpašuma zīme - kāds saskaņojums nepieciešams?

Velos sava meza uzlikt privatipasuma zimi, jo sogad senotaji lozna jau mana pagalma un mana meza aiz sevim atstaj atkritumus, vai man tas ir jasaskano ar pasvaldibu, vai tas attiecas tikai uz cela zimem?

lasminaxxl    1 Liec vai neliec - atkritumi un postaža būs vienmēr ! Manā īpašumā (jaunaudzē) regulāri uz Ziemassvētkiem tiek izcirstas eglītes, aveņu lasītāji nobradā stādījumus . Reiz nozaga ap 20 m3 papīrmalku, tā vietā bija izgāzta atkritumu krava , bija "izmēzts"pagalms, garaža un tt .. Pašvaldībā silti ieteica pašiem dežurēt , policistam neesot nekāda daļa. Tik neatbildēja - kāpēc no manis tik precīzi iekasē meža nodokli , ja policists pat iesniegumu nepieņēm !

fargo    1 ar x4 reiz izmīdīja lielu daļu stigu, kā 100 vepri cauri gājuši, kalni un lejas, paiet vairs nav iespējams bez beceļnieka. mežu neizpostīja, vismaz. paldies par to. ko var izdarīt? ja noķertu, tad... citādi, ko var? es nezinu. vietējam milicim vaņam sūdzampapīru uzklabināt? nesmīdiniet manas čības.

edding  3 3 Nekas nav jāsaskaņo. Uzliec zīmes "Privātīpašums. Ieeja aizliegta" un jebkuram to jārespektē. Tas ir pilnīgi likumīgi.

janisb    2 Zīme privātīpašums ir tikai informatīva un ne ar vienu nav jāsaskaņo, kamēr to uzstādi savā īpašumā. Tāpatās šadai zīmei ir tikai informatīvs raksturs, un sēņotāji noteikti apgalvoks ka jamo nav redzējuši.

Gardena  4 2 :) Tipiska īpašnieku rīcība........... nevis pareizi sakārtot īpašumu, uzlikt informatīvu zīmi un veikt citus prevetīvus pasākumus, bet uz reiz likt aizlieguma zīmi.

Jā, lielā vairumā gadijumu, Es esmu pret šīm zīmēm. Itsevišķi, ja tiek liegta pieeja ūdens malām. Pārāk bieži privātīpašuma neaizskaramība tiek pārvērtēta.

fargo  1 4 Gardena (2014-09-27 14:03) viedoklis

gardena, saki lūdzu, tu esi piedzīvojusi ka tava meža ceļa malā kāds ir izbēris vairākas tonnas atkritumu? esi vēlāk sarunājusi kravas mašīnu, strādniekus un arī pati ņēmusi lāpstu un cimdus rokā, lai pusi dienas pavadītu jaukajā talkā?
cits jautājums - saki lūdzu, kādus preventīvus pasākumus veikt? mīnas? kas tieši būtu jadara, lai cilvēks neuzvestos kā brīvībā izlaista cūka? uzrakstīt kaut ko? piemēram, ko? "lūdzu uzvedaties pieklajīgi?" vai "šī ir meža stiga, lūdzu neizmēģināt šeit savus visurgājējus." kādi būtu preventīvie pasākumi? sāls pakaļā?

irgo  1 7 Uzliec uzrakstu :
Šauj bez brīdinājuma , glabā bez mācītāja !!!

erucanob  1 4 Fargo,tādām gardenām nekad nekas nav piederējis,tādēļ viņām nav ne jausmas,kā tas ir,kad pieirš tavu īpašumu,kad iznīcina tavu darbu un ieguldītos līdzekļus.
Ar tādu loģiku var iet svešā dzīvoklī un apēst savas pusdienas,paņemt svešu autiņu un aizbraukt uz laukiem radus apciemot.Kādēļ ne,ja durvis bija vaļā.

Gardena    3 Jā, ir piemēslots mans privātīpašums. Esmu vākusi. Esmu analizējusi atkritumus, atradusi īpašniekus, vienojusies par to savākšanu. Esmu fotogrāfējusi un atradusi īpašnieku pēc auto nummura. Esmu mierīgā ceļā vienojusies.
Tos, kas mežus izbraukā, tos arī ķieģelis neizmainīs. Tomēr arī tos var pieķert un mēģināt kautkā sodīt. Esi draugos ar kaimiņiem. Ieinteresē tos un tu saņemsi ļoti ātri ziņas par to, kas notiek tavā īpašumā. Noslēdz līgumu ar mežsargu. Ierīko ´dabiskas lamatas´ ja šie pārkāpumi notiek ar prognozējamu regularitāti....
Ir daudz pieeju. Tas prasa darbu. Nenoliegšu. Bet, vai īpašuma iegūšana atbrīvo no tā apsaimniekošanas un uzraudzības? Nedomāju gan. Tur jau ir tā fundamentālā problēma, ka ļoti daudzi cilvēki neapsaimnieko savus īpašumus.
Protams, pret atsaldētām smadzenēm un ´vienaldzīgas´ audzināšanas produktu ir grūti cīnīties. Izņēmumi gadās. Bet vai tāpēc jākļūst par budžiem?
Es nesaku, ka ķieģelis ir slikta zīme. Bet, ja es braucu pie dabas un nevaru ne pie vienas normālas ūdens tilpnes piekļūt, jo uz visiem ceļiem ir sarkanās podziņas, tad tas sāk kaitināt. ...

fargo_pa      gardena, paldies par atbildi. saprātiga un no saprotoša cilvēka.
par tiem ezeriem. es vēlos pastāstīt, kas un kā ir jādara, visumā, kopumā, nu tā... kā cilvēkiem.
ja jūs vēlaties pasauļoties un papeldēties, teltis uzsliet, tad pirmkārt ir jāpiebrauc pie tuvākajām mājām un jāpalūdz atļauja. un es varu galvot, ka 95% saimnieku to atļaus, ja pašiem nebūs nekas ieplānots. pat pateiks kur labāk un kā labāk braukt un pat piedāvās uzlādēt akumulatorus lai gaisma jums tur būtu un tā.
es piekrītu, ka ar aizlieguma zīmēm te līdzēts netiks. normalu attieksmi ir jāmāca tētim un mammai - pret citiem cilvēkiem, vidi. nedrīkst mest papīrus zemē un ta. eck...

erucanob      Gardena,ko ta nesakārtoji savu īpašumu,nesaliki lamatas,nesarunāji ar kaimiņiem?Nebūtu vajadzējis ne policijā sūdzēties,ne mēslotājus meklēt.Ak pareizi,tad būtu "Tipiska īpašnieku rīcība",bet Tev tāda šķiet nepieņemama.Tev labāk patiktu,lai tavā īpašumā nebradā,bet pa citu tu gan labprāt lāčotu.

caress5  1   Kädi debiilmakshkjernieki uz man piederoshäm pussaläm ezerä no beerziem nopleesa täsiis 1,5 m augstumä ugunskuriem. Kä tädi bütu jäsoda?

janisb    2 Ja nesaskaņojot ar latvijas ceļiem ir uzstādīta ceļa zīme "iebraukt aizliegts" nevis plāksnīte "privātīpašums" un tā vieta skaitās ceļš, tad iestājas pants par nelikumīgu satiksmes organizēšanu, vainīgajam tiek piemērots administratīvais sods.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu