Ceļa zīmes

Ceļa zīmes - jautājumi un diskusijas

Privātīpašuma zīme - kāds saskaņojums nepieciešams? (15)
Velos sava meza uzlikt privatipasuma zimi, jo sogad senotaji lozna jau mana pagalma un mana meza aiz sevim atstaj atkritumus, vai man tas ir jasaskano ar pasvaldibu, vai tas attiecas tikai uz cela zimem?
Uzliec uzrakstu :
Šauj bez brīdinājuma , glabā bez mācītāja !!!
Gardena (2014-09-27 14:03) viedoklis

gardena, saki lūdzu, tu esi piedzīvojusi ka tava meža ceļa malā kāds ir izbēris vairākas tonnas atkritumu? esi vēlāk sarunājusi kravas mašīnu, strādniekus un arī pati ņēmusi lāpstu un cimdus rokā, lai pusi dienas pavadītu jaukajā talkā?
cits jautājums - saki lūdzu, kādus preventīvus pasākumus veikt? mīnas? kas tieši būtu jadara, lai cilvēks neuzvestos kā brīvībā izlaista cūka? uzrakstīt kaut ko? piemēram, ko? "lūdzu uzvedaties pieklajīgi?" vai "šī ir meža stiga, lūdzu neizmēģināt šeit savus visurgājējus." kādi būtu preventīvie pasākumi? sāls pakaļā?
Fargo,tādām gardenām nekad nekas nav piederējis,tādēļ viņām nav ne jausmas,kā tas ir,kad pieirš tavu īpašumu,kad iznīcina tavu darbu un ieguldītos līdzekļus.
Ar tādu loģiku var iet svešā dzīvoklī un apēst savas pusdienas,paņemt svešu autiņu un aizbraukt uz laukiem radus apciemot.Kādēļ ne,ja durvis bija vaļā.
Jā, ir piemēslots mans privātīpašums. Esmu vākusi. Esmu analizējusi atkritumus, atradusi īpašniekus, vienojusies par to savākšanu. Esmu fotogrāfējusi un atradusi īpašnieku pēc auto nummura. Esmu mierīgā ceļā vienojusies.
Tos, kas mežus izbraukā, tos arī ķieģelis neizmainīs. Tomēr arī tos var pieķert un mēģināt kautkā sodīt. Esi draugos ar kaimiņiem. Ieinteresē tos un tu saņemsi ļoti ātri ziņas par to, kas notiek tavā īpašumā. Noslēdz līgumu ar mežsargu. Ierīko ´dabiskas lamatas´ ja šie pārkāpumi notiek ar prognozējamu regularitāti....
Ir daudz pieeju. Tas prasa darbu. Nenoliegšu. Bet, vai īpašuma iegūšana atbrīvo no tā apsaimniekošanas un uzraudzības? Nedomāju gan. Tur jau ir tā fundamentālā problēma, ka ļoti daudzi cilvēki neapsaimnieko savus īpašumus.
Protams, pret atsaldētām smadzenēm un ´vienaldzīgas´ audzināšanas produktu ir grūti cīnīties. Izņēmumi gadās. Bet vai tāpēc jākļūst par budžiem?
Es nesaku, ka ķieģelis ir slikta zīme. Bet, ja es braucu pie dabas un nevaru ne pie vienas normālas ūdens tilpnes piekļūt, jo uz visiem ceļiem ir sarkanās podziņas, tad tas sāk kaitināt. ...
Nekas nav jāsaskaņo. Uzliec zīmes "Privātīpašums. Ieeja aizliegta" un jebkuram to jārespektē. Tas ir pilnīgi likumīgi. ··· Ceļa zīmes: Privātīpašuma zīme - kāds ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kāpēc Latvijā, Rīgā, ir tik ļoti daudz ceļazīmes? (13)
Skatiijos Zebras sizzetu nesen, online. Ne par ziimeem, bet saskaitiju kādos 100 metros cella ap 15 un + ziimeem. Kurss reāli var to vissu uztvert braucot pa cellu? To dara speciāli, vai kā? Kautkas taja visā ir galīgi garām.....
ir ir baigi daudz tomeer, un tiessi cella ziimes , reguleejossaas. Nevis virzienu noraades - taas varbuut ir pazusussaas kur arii.
Vismaz asv cella ziimes ir 2x mazaak, noraades, jaaa, varbuut 3x vairaak un milzu izmeros, lai lielaa atrumaa braucot , pa lielajiem celliem, paspeetu izlasiit taas , kas intresee.
Taads iespaids, ka LV domaa, kaa sarezzggiit satiksmi pilseetaa , a kur tu brauc, taas neuztrauc cellu uztureetajus - pats meklee pa gps.
Tas taa, iespaids no malas. Varbuut, ka tajaa Riigaa vienkaarssi jaapstajaas satiksmei pa vidu, un visas taas ziimes jaapapeeta :)
Man savukārt izbrīnu rada saraktie dziļie grāvji gar ceļu malām. Nesen braucu maršrutā Viļņa-Rīga. Nekur, pat ceļam ejot gar purvu malām, neredzēju metru-pusotru dziļus grāvjus. /Bet ja kur citādi nevarēja, tad ceļu no grāvja norobežo tā saucamie otboiņiki/. Kā iebrauc Latvijas teritorijā, tā tikai dziļie grāvji. Ja tā dziļums būtu kādi 40-50 cm, nu nobrauktu autiņš no ceļa, pabrauktu pa pļavu un viss, bet ja iemauc metru-pusotru dziļā, skaidrs ka dzīviem palikt ir mazas izredzes. Kam tie ir domāti? Gatavojamies milzu plūdiem vai tomēr tikai tam, lai sadārdzinātu būvēšanas izmaksas, jo zemes darbi neskatoties uz to, ka nekādus materiālus neiegulda, ir dārgi?? Latvijā, kā reiz ir maz ceļa zīmju un jo īpaši norāžu! Iztēlojieties, kā ,piemēram, ārzemnieks var uz salu tilta atrast pareizas nobrauktuves? Paskatamies uz sevi no malas,ekskursijā sajusminamies par braukšanas kulturu,bet te savas nesavaldibas nekkaunibas un cinisma parnemti.....tiešā cinamies ,ar naudu,advakatu ka zimes nebija.Latvijā zimes pat jaduble.Policijai bez žēlastības jasoda ,pat par viss sikako parkapumu,un rdaru sapelnito naudu ,ieguldit vismaz 5gadus jaunu iegadei.un tos atlaut pat masket,novietojot pat pagalmos,kur ir dzivojama zona..Azlieguma zimes parkapums , 6.mēnešus gājējs. un novietot vinas pat laukos ,žēl ka nau lidzeklu.Bet ticiet man ,tad tikai mēs varesim ,pec gadiem 10, nosaciti droši parvietoties ,jo tagad uz cela patiešām ir bistami,no blivem starp sturi un sedekli.Zinu ka sudus gazisiet man virsu,bet patiesībā kad pedejo reiz palaidat gajeju braucot par savu pagalmu. Interesanti gan ! Atceros, ka pirms kāda laik bija runa tieši par pretējo- ka norāžu uz Latvijas ceļiem ir pārāk maz; kamēr ārzemēs nav grūtību kaut ko konkrēti atrast, tikmēr pie mums teju jāmaldās un jāprasa palīdzība no vietējiem, ja nevadās no modernajām elektroniskajām ierīcēm. ··· Ceļa zīmes: Kāpēc Latvijā, Rīgā, ir ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu