Vai darba vietai ziņo par pret darbinieku uzsāktu krimināllietu?

Pret ģimenes locekli uzsākta krimināllieta par apdrošināšanas krāpšanu. Esmu dzirdējusi, ka policija ievāc par apsūdzētajiem ziņas raksturojumam, vai viņi vēršas arī darba vietā? Vai viņu tagad atlaidīs? (Nav grāmatvedis vai citādi materiāli atbildīgā amatā). Lūdzu, bez pārmetumiem, pati esmu šokā par to, ka tuvs cilvēks rīkojies negodīgi.

normiss      nevainības prezumpcija. uzsākta krimināllieta, vēl nav tiesas spriedums.

Elizabete_2      izmeklētāja pienākumos ietilpst kriminālprocesa ietvaros savākt par aizdomas turēto personu raksturojošo materiālu, tai skaitā raksturojumu no darba vietas...kā reaģēs darba devējs, tas jau cits jautājums....aizdomās turamais nav notiesātais,tas nav tiešais pamats lai likumīģi atbrīvotu no darba, bet darba devējs var atrast citas iespējas kā tikt vaļā no negodīga materiāli atbildīga darba ņēmēja...

art_deco      Esmu dzirdējusi ,ka pret parādniekiem piekopj tādu darbību, ka no algas piespiedu kārtā tiek pārskaitīta nauda parāda dzēšanai.

Sandra1      mūsu priekšniece vienmēr nostājas darbinieku pusē. zinu, ka ir bijušas smagas sarunas viņai gan ar tiesu izpildītājiem, gan vid par darbinieku algām, no kurām viņai tiek uzlikts pienākums,,,,,,,,la, la, la-bet mūsējā kā bullis-parādi tik sarkanu lupatu, ja kāds aiztiks mūsējos.bet bija gadījums, ka džeks pateica, ka sievu ar 4 bērnu ir slimnīcā un vēl paprasīja naudu bērēm.tad tik nabadziņš dabūja trūkties, kad tas viss nāca gaismā.

JurisK      Cik atminu - iipashi nezinjo, atnaak luugums vai pieprasiijums sniegt zinjas par aizdomaas turamo - tipa amats, alga utt, un pamatojums, kaapeec to pieprasa.

liancite      jā, ziņo un pieprasa visāda veida info, ja lieta nonāk līdz tiesai, jāiet arī uz to...

gauja      Nu, ja cilvēks pateicis, ka strādā, tad prasīs raksturojumu. Ja pateicis, ka bezdarbnieks, tad nemeklēs darba vietu.

autogeens      Dziivee gadaas visaadi! Nesodi un netapsi sodiits. Vai kaa teica Staljins ... vai varbuut Berija " Daite cheloveka statyu podishem" .. A vinjsh varbuut miiljotai kazhoku uzdaavinaat gribeeja jao vinja visu laiku vinjam piljija par to ka na cik slikti kaa rec Petjka ar Anjku dziivo... luuk arii dzheks saluuza... bet visvairaak jau vinjam vajadziigs buutu atbalsts ... secinaajumus jau nu vinjsh pats izdariis :)

flower      Atkarīgs no darba vietas un ieņemamā amata - ir kur atlaiž momentā, negaidot nekādus tiesas spriedumus, pietiek jau ar aizdomām par negodīgu rīcību! 2014-08-26

Magda555      Raksturojumu var prasīt.Neatlaidīs no darba,jo nav pamata.Apsūdzētais,nenozīmē notiesātais.Viņa vaina nav pierādīta,jo nav bijis tiesas process.Ja tiesas spriedums neparedzēs cietumsodu,tad cilvēks mierīgi varēs turpināt savu darbu,un izciest sev piespriesto soda veidu,kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu. 2020-02-23 22:16

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu