Krimināllieta

Krimināllieta - jautājumi un diskusijas

Advokāta izmaksas kriminālprocesā (16)
Ja ir kriminālprocess cik maksā advokāts? Ja lieta nav īpaši nopietna?
slidena un sapiga tema.ja sistema nolemusi tevi iznicinat-nelidzes NEKAS!!!advokati vares izstiepties un sarauties,balsi zaudet,sniegt pieradijumus utt-BET tiesa(lv ir korumpeta sistema)to pienems,BET VADISIES PEC DOTAJAM PAVELEM.policija bus pazudusi iznemtie pieradijumi(kuri ir tev par labu).staves tads mesls tiesas zale,un liecinas sistemai par labu.
vinnes tas ,kuram vairak naudas uzpirksanai(parbaudits prakse)
jebkura veida-zaudejumi tavam budzetam,laikam,nerviem.ja zinasu aptuvenu temu-par kadu pantu,varesu ko konkretak pateikt.
vienigi vari priecaties par to,ka beidzot uzzinasi kas ir tavi patiesie draugi!!!veiksmi!
NEKAD nenem valss nodrosinatu advokatu-pradaznije skuras.vini tikai saucas bezmaksas jurists-tapat piedzis no tevis naudu. vini visi strada ar policiju,piedavas tev atzities,samazinat sodu,parakstit tuksas lapas utt.
ATCERIES-sistema ir pret cilvekiem.
ja areste,turi muti lidz vari sazinaties ar sev UZTICAMU cilveku.
reti kurs nesaluzt izejot cauri tai galasmasinai.
pazinas delam ar draugu piesuva lietu par laupisanu-lidz 15 gadi cietuma!!puika nopirka lietotu telefonu no rokas,bet pardevejs uzrakstija policija,ka sim uzbruka un atnema. abi puikas nesodit,nepilngadigi,macas.
bet aplaupitais nabadzins ka izradijas policista delins-24 gadu vecs!!!sakuma tevs brauca un izspieda naudu,lai lietu nevirzitu uz tiesu.puikas atteicas-gaja uz tiesu.inspektors nopelnija zvaigzniti un premiju,prokurori paaugstinaja.un tad vecaki panema advokatu,gaja uz tiesu.lietu neizbeidza,parkvalificeja un puikas dabuja nosacitu sodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta ka ja ko perkat no rokas,macat berniem,lai raksta pirkuma pardevuma ligumu kautvai no rokas.
Jāpiekrīt Sandrai 111,kā saka-būtu tik cilvēks,pants atradīsies! Kādu laiku atpakaļ man te vienam draugam ar bij nekas nopietns,izmeta advokātam 600 eiro,nervi sabojāti,lietā policija raksta kā viņiem vajag,nevis kā bija,tiesā uzrodas viltus liecinieki,tiesnese nemaz neklausās ko apsūdzētais saka,viss skaidrs! Prokurore pieprasīja 80.stundas,tiesnese piesprieda 100 stundas sabiedrisko darbu. Pret to sistēmu grūti cīnīties,gandrīz neiespējami. Advokaati ir daargs pasaakums, bez garantijas. Ja cilveks ir 100% nevainiigs, nu nezinu, vai vajag kautkaadus advokaatus. Ja ne-vaina ir apssaubaama, divdomiiga, tad gan.
Tie "par velti" valsts advokaati....nu, nu :)
··· Krimināllieta: Advokāta izmaksas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Vai darba vietai ziņo par pret darbinieku uzsāktu krimināllietu? (10)
Pret ģimenes locekli uzsākta krimināllieta par apdrošināšanas krāpšanu. Esmu dzirdējusi, ka policija ievāc par apsūdzētajiem ziņas raksturojumam, vai viņi vēršas arī darba vietā? Vai viņu tagad atlaidīs? (Nav grāmatvedis vai citādi...
nevainības prezumpcija. uzsākta krimināllieta, vēl nav tiesas spriedums. izmeklētāja pienākumos ietilpst kriminālprocesa ietvaros savākt par aizdomas turēto personu raksturojošo materiālu, tai skaitā raksturojumu no darba vietas...kā reaģēs darba devējs, tas jau cits jautājums....aizdomās turamais nav notiesātais,tas nav tiešais pamats lai likumīģi atbrīvotu no darba, bet darba devējs var atrast citas iespējas kā tikt vaļā no negodīga materiāli atbildīga darba ņēmēja... Esmu dzirdējusi ,ka pret parādniekiem piekopj tādu darbību, ka no algas piespiedu kārtā tiek pārskaitīta nauda parāda dzēšanai. mūsu priekšniece vienmēr nostājas darbinieku pusē. zinu, ka ir bijušas smagas sarunas viņai gan ar tiesu izpildītājiem, gan vid par darbinieku algām, no kurām viņai tiek uzlikts pienākums,,,,,,,,la, la, la-bet mūsējā kā bullis-parādi tik sarkanu lupatu, ja kāds aiztiks mūsējos.bet bija gadījums, ka džeks pateica, ka sievu ar 4 bērnu ir slimnīcā un vēl paprasīja naudu bērēm.tad tik nabadziņš dabūja trūkties, kad tas viss nāca gaismā. Cik atminu - iipashi nezinjo, atnaak luugums vai pieprasiijums sniegt zinjas par aizdomaas turamo - tipa amats, alga utt, un pamatojums, kaapeec to pieprasa. ··· Krimināllieta: Vai darba vietai ziņo par pret... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ierosinata kriminallieta par sikumiem kas nav noticis (17)
vajadzigs padoms,kaimins ludz padomu nu ko es neesmu jau jurists,varbut te kads dos kadu vertigu padomu ka rikoties…uz kaiminu ierosinata kriminallieta par tadiem sikumiem ko vins nav darijis,prokurore spiez vinam parakstit apsudzibas...
paraksti vai neparaksti-,..
iet process ,iet automatiski
palasi savus papirus,...tad redzesi skaidrojoso pusi!
ps.,jasaprot,ka proces notiek,redzams lieta KPI ir noslegta un nodota prokur.,
vajadzeja cepties agrak!
Krimināllietas par sīkumiem ierosina?
Ja nav darījis, tad jau arī nepierādīs, ne?
Pasaki, lai sušit suhari Tieši tā, ja lieta jau ir aizgājusi lidz prokuratūrai, tad tie nav sikumi...
Ja nav vainīgs, tad nav....lai algo advokātu un uz priekšu...tā jau viņa dzīve...
Drīkst konkrētāk, ko jūs ar kaimiņu saucat par ´sīkumiem´? ··· Krimināllieta: Ierosinata kriminallieta par... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu