Alimenti vīram

Es ar vīru šķiros, ir 2 bērni. Bērni paliek pie vīra, kādus alimentus man būtu jāmaksā, ja man nekas nepieder. Sākšu visu no nulles?

dace (2009-12-30 00:09)      Bērnu uzturlīdzekļi.

Pele_chiibaa (2009-12-30 00:11)      cik tiesa noteiks, tik būs jāmaksā. ja vīrs nepieprasīs alimentus, tad nekas nav jāmaksā, paši vienosieties kas un kā.

edora (2009-12-30 00:24)    1 parasti bērni paliek pie mātes , bet par tiem jāgādā abiem vecākiem ...

winston4 (2009-12-30 00:28)      Valsts noteiktie-30 procenti no minimālās algas par katru.

verso (2009-12-30 00:38)      Piedzen no pensijas vecumdienaas, ko tagad valsts izliidzees...Taa, kaa padomaa vai ir to veerts.

sekundaara_paraleele (2009-12-30 00:38)      janestrādā, vīrs var tiesas ceļā panākt, ka alimentus maksā valsts un tālāk jau valsts no tevis piedzīs. ja nemaksāsi - krāsies summa. nekādi īpašumi tev nevarēs būt, jo tos valsts aprakstīs un iekasēs parādu. visbeidzot - ja īpašumu nav, un arī nemaksāsi, to atvilks no Tavas pensijas un vecumdienās pensiju nesaņemsi.

Satan (2009-12-30 00:41)      peleičībai,un pārējām gudrītēm!!!
Nav ko dirst,ja nemāk lidot!!!
Esmu savā dzīvītē ar divām tādām sievietēm sastapies.
Velns nav tāds,kādu mālē.
Da viena vismaz bija normāla vecene.
Sīci atguva,un sevi pierādīja.

Vucis (2009-12-30 00:42)      Vai tevi kāds aplaupīt taisās, ka tu uzreiz taisnojies, ka tev nekas nepieder? Interesanta attieksme. Tie taču tavi bērni un tev viņiem jādod viss, ko māte var dot, un runa nav par naudu vien. Bērniem ir gan tēvs gan māte arī tad, ja viņi kopā nedzīvo, arī audzināšanā jāpiedalās abiem.

Kas attiecas uz uzturlīdzekļiem, tos VAR bērniem pieprasīt vīrs caur tiesu, ja arī viņam tu pateiksi man-nekā-nav un liec-mani-mierā!

hefny (2009-12-30 00:54)      Nu ,nu.
Nez vai tā ir.
Jo tagad-darba jau nav nevis slinkuma pēc,bet valsts darbu-nenodrošina-tad alimenti-būtu jāsaņem no bezdarbnieka uc pabalstiem-proporcionāli.
nevajag pārlieku baidīt.
Un kāpēc nevar bērnus audzināt-tēvs?
Jo bieži tiesa-pasaulē un mums-dāk sievietes pataisīt par sliktāku elementu-kā surogātmāte/kura par bērna iznēsāšanu saņem naudu/,bet mūsu sievietes-tikai dzemdātājas,kuri visi/sabiedrība,vīrietis,radi,mediji utt apspļauda!!/.
Sieviete nav dzemdējamā mašina,kurai ""atņem "`bērnus,jo vīrs-vairāk pelna,bet tikko tam jāmaksā uzturnauda bērnam--tā visi-sab,tiesa,pat likumi,utt-aizstāv.
murgs.Varbūt nevar no tā tēvaiņa uzturnaudu piedzīt,jo visu algu priekšnieks makša aploksnē/tā tie dara,ja darbojas vīru solidaritāte-sak-tā tev maita vajag-dzemdēji-tad pati tiec galā kā gribi/.
Un tad--nekas cits neatliek--atdot bērnus tēvam.
Jo galu galā-sieviete dzemdē,vīrietis materiāli nodrošina.
Cool.
bērni var jebkurā brīdi braukt cemos.
JO patiesi-kungi--ciki tad ņemsiet par sievu-sievieti-ar 2 bērniem,kuriem papucis naudiņu nemaksā?
pasī--tad ar piesakieties!
Un kundzītes-tas ir sodām domāšanas stereotips-pasāi jāudzina,jānorokas,nav jāprasa nauda,
nav pasai jādzīvo.

Nav nevienam vajadzīga dāmīte,kurai nav ne naudas,ne personīgās dzīves,ne lūpukrsa.
Arī Jums ne-jo sieviete tad neder pat par sarunu biedreni,kur nu vēl laiks netā būt.
Jāmeklē bāriņtiesā tāds cilvēks,kas jums dod padomu,izskaidro,nevis nosoda!
Nevajag baidīt ,kur nu vēl nosodīt!
Lai brauc pasaulē-i mācīties,i pelnīt,ja Latvijā nevar!
Varbūt tad bērni-paši aizbrauks -ciemos, vai arī mācīties.

gultaskaraliene (2009-12-30 01:07)      Vai tēvs tiesas ceļā attiesāja bērnus? Vai iemesls tam, ka bērni paliek pie tēva - nebija jumts virs galvas? Varbūt vainīgs cits vīrietis..., pie kura esi apmetusies uz laiku un viņš nepieņem Tavus bērnus? ... un tapēc jāatstāj bijušajam vīram.... Nezinot visus sīkos faktus grūti iedot padomu. :)

Gretta (2009-12-30 01:07)      Es tik nesaprotu, kaa tu vareesi dziivot bez saviem beerniem, diendienaa neredzot, nezinot, kas ar vinjiem notiek, kaa vinji juutas?...

Mia_ (2009-12-30 01:08)      vai nu juus savstarpeeji vienojaties ar beernu teevu cik un vai maksaajat, vai nu beernu teevs uzturliidzekljus (alimentus) caur tiesu piedzen. ir MK noteikumos noteiktie minimaalie uzturliidzeklji, kuri ir piesaistiiti minimaalajai algai. ja shobriid nevarat shos tiesas piespriestos maksaat, tad tie tiks maksaati no Uzturliidzeklju garantijas fonda, un veelaak piedziiti no jums, kad kljuusiet maksaatspeejiiga.

Ditinja (2009-12-30 01:25)      hefny,oij,cik maz Tu zini par vīriešiem.. apņem par sievām ar diviem un pat vairāk bērniem..zinu vismaz 2 sievietes,kuras ir ar 3 bērniem pieņemtas+ir vēl vienai 2,otrai 3 kopējie..
un ļoti daudzas zinu,kas ar 2 bērniem ir otrreiz precējušās.

un par to,ka nav laika/līdzekļu/iespēju tikties,sēdēt netā, strādāt utt - kādas muļķības?
/groza pirkstu pie deniņiem/
PēcTava komenta spriežot, ja es būtu vecis,es ar Tevi netiktos, kaut Tev i neviena bērna nebūtu..ne jau bērnos tā sāls..

PAr tēmu.Tieši tas pats, kas variantā,kad tēvam nav (vai nav oficiālu)ienākumu - vai nu kopīgi vienojaties par konkrētu summu vai arī tiesā var piedzīt.
Minimums,ko piedzīs - 45 vai 54Ls (līdz vai pēc 7g.v bērni) par katru.
JA nevari maksāt,maksās Uzturgarantijas fonds. No Tevis atvilks, tiklīdz sāksi oficiāli strādāt (kaut ar minimālo) vai sliktākajā gadījumā-no pensijas.

Vot takije pirogi.

Mia_ (2009-12-30 01:31)      shobriid minimaalie, ko maksaa uzturliidzeklju garantijas fonds ir samazinaati ----``No 2010.gada 1.janvāra uzturlīdzekļus izmaksās šādā apmērā - bērniem no piedzimšanas brīža līdz 7 gadu vecumam 30 latus, bet ne vairāk par tiesas nolēmumā noteikto. Bērniem no 7 gadu vecuma līdz 18 gadu vecuma sasniegšanai tiks maksāti 35 lati, bet ne vairāk par tiesas nolēmumā noteikto.``

jopis (2009-12-30 01:33)      tev pašai jaizlemj,gan jau ir kāda nojausme...cik berni...ja tāvar teikt ,izmaksā mēnesi...tak što dumaij

saulllaa (2009-12-30 08:32)      tik cik tiesa izlems,vai ari ja spēsiet vienoties paši savā starpā...
a kā tu domā,ja situācija butu apvērsta,tu butu palikusi ar bērniem,tu no vira neko neprasitu???ne jau kopā jādzīvo,bērnus var audzināt ari nedzīvojot kopā,ir vakari kad bērnus ņem pie sevis,brivdienās vai kā savādāk..tak viram ar vajag brīvdienas,cik zināms kopā ar bērniem t;ās nekad nav.....ak jē...nu ieodmājies sevi viņa vietā,ja tu paliktu ar benriem,tak arii prasītu alimentus,kaut viņam nebūtu nekādu ienākumu...un bērniem ir vajadzigi abi vecāki,kā minimums 2-3 reizes nedēļā jau nu vajadzētu ari mātei laiku pavadit kopā ar bērniem......njāa..un izklausās ka tev būt kopā ar bērniem saviem ir tādas kaa mocibas...tā neesot dzive?????dživi jaunu var sākt ari neaizmirstot bēnrus,audzinot vinju,iekoties ar viru,no kura nekur nespruksi ja bērnus gribēsi satikt..bet njāā..es gan ari nesaprotu ka avar dzivot šķirti no bērna.....maximums 2 diena sun juku prātā,kamēr bērns ir tik mazs,gribās tak audzinat cik vien laika pietiek.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu