Bērni šajā forumā
Vai man vienīgajai tas liekas nenormāli?Izfiltrējot meitnes līdz 16, kas meklē seksu, esmu izbrīnīta, ka tādas ir! Tas taču ir krimināli sodāmi! Nevis, ka ir uz pasaules,, bet, ka administratori nedzēš, arī noteikumos nav ne vārda, ka portālā reģistrēties no 18 gadiem. Nespēju noticēt, ka viņiem ir pietiekoši daudz laika, lai šeit pēc saviem ieskatiem rediģētu virsrakstus, bet neatrodas pus minūte, lai izdzēstu profilu, kurā 14 gadīga meitene piedāvā seiv 40 gadīgiem pedofīliem.
Te ir pilns ar 9 gadīgiem! Kaut tā saucamā "Dienas gudrība" nereti ir perversa vai ar erotisku noskaņu.
Noteikumos īpašnieki neuzņemas nekādu atbildību. Esmu reģistrējusies vienā ārzemju saitā, kurš nebūt nav tipisks iepazīšnaās saits, un tur pirms katras vēstules sūtīšanas ir teksts:"Lai aizsargātu Jūs, Jūsu vēstule tiek saglabāta un tā var tikt izmantota tiesā bla bla bla"
Nu, jā sašokējos šodien. Pedofīli tiek atbrīvoti, jo trūkst pierādījumu, bet izrādās, ka te viņiem ir zelta bedre! :(
migla_migla (2010-03-14 23:43)
SMelnaa, tad jau veikalos jaatcelj liegums tirgot alkoholu un cigaretes nepilngadiigaam persaam-taam tak ir vecaaki!;)
A mazgadiigie noziedznieki lai dara briivi savu daraamo-galu galaa tiem tak arii vairumam ir vecaaki.
Vo, ko veel vajag izdariit!Policiju atlaist no darba! Baigais budzjeta ietaupiijums!
Galu galaa ne policija, ne veikalnieki, ne valdiiba neaizstaaj beerniem vecaakus!
Viss atrisinaats!
Aleluuja!
garaamejoshais (2010-03-14 23:47) Ai ai ai... pats sevi 16 gados neatceries...un nekaa sodaama nav, kriminaallikumu atver
KONSUL (2010-03-14 23:53) vecakiem butu jauznemas atbildiba par savam atvasem, ne neta portaliem, presei utt. - tas ir parasts attaisnojums savam slinkuma, nolaidibai un aiznemtibai tb ``business svarigaks par berniem...!``
daisy777 (2010-03-15 00:06)
Un kāpēc gan cilvēks nevarētu brīvi paust savas domas uns savu sašutumu? Viņa tikai pajautāja citu domas. Vai tāpēc argumentu trūkuma dēļ jāmetas apzēlēt pašas autores personība?
Tikai mūsu valstī 45-gadīgam pedofīlam par sava dēla noslepkavošanu piespriež 4 gadus cietumā un tūlīt pat atbrīvo, jo viņš, redz, "daļēji (!) apmaksājis bēru izdevumus", kamēr par bērna pabalsta izkrāpšanu piespriež visus 20 gadus.
Visā šajā valstī kaut kas tomēr nav riktīgi ar vērtību sistēmu, un tāpēc tā ir lemta bojāejai...
spaare21 (2010-03-15 00:18) Piekrītu tēmas autorei.
Adamsone (2010-03-15 00:51)
..."šajā valstī kaut kas tomēr nav riktīgi ar vērtību sistēmu, un tāpēc tā ir lemta bojāejai.../teica nimfa Eho/
Āmen.
Piekrītu tēmas autorei.
Vecākiem jāuzņemas atbildība par saviem bērniem, kurpretī masu mēdijiem nav nekāda atbildība SABIEDRĪBAS priekšā?? Profesionāls sviests.
Torpedo (2010-03-15 01:38) kaarteejaa kjertaa tante
JurisK (2010-03-15 03:00) Arii piekriitu raksta autorei, pie tam, principaa jau visiem taisniiba. Un, lai visiem buutu labi, mieriigi var uzlikt vecuma ierobezhojumu no 16 gadiem! Kaads kaadu vecumu sev izveelaas un kaadu noluuku vadiits - taa jau nav muusu lieta. Nobeigumaa veeleetos citeet klasikji - nje hodjitje, djetji, v Afriku guljatj!:)
Eerika1949 (2010-03-15 06:10) Tos pareizos datus....pat pieaugušie neliek un to izmanto arī bērni!:) Paskatiet par gadiem....ieliek 70gadi,bet bildē jauneklis,glīta meitene ,kam viņiem to vajag? pienāks tak tie 70! un tad liks 30?:) bērnu te daudz,saņem reizēm TĀDAS!:( vēstules,ka ar bailēm ver vaļā nākošo,kā šo visu apkarot......,bet vai tie ir bērni,vairāk gan doma,ka tie,kam urīns smadzenēs!:(((
Palomino (2010-03-15 09:22) No vienas puses bērniem ir vecāki, no otras puses - portāli, kuros nav ieteicama mazgadīgo klātbūtne, no savas puses var veikt kaut ko līdzīgu kā "atķeksē, ka esi 18 gadus vecs, esi iepazinies ar lietošanas noteikumiem un piekrīti tos ievērot". Kamēr neieliek ķeksīti, tikmēr tālāk purvā netiek. Protams, tas neko negarantē, bet varbūt kādu atturēs. Lai arī izkontrolēt lietotāju patieso vecumu adminiem ir par 99.99% neiespējami, tomēr tas neliedz veikt kaut minimālas darbības, lai mazinātu nepilngadīgo reģistrēšanos. Taču ar vērtībām mūsu valstī sen jau esam tur, kur esam.
daisy777 (2010-03-15 09:33)
Un kā vēl var izkontrolēt, ja vēlas, Palomīno - kā tad to dara starptautiskajos spēļu saitos? Varmācīgākajos bez kredītkartes datiem vispār nelaiž, bet citur ja pirmo ievadi minor age, tad pēc tam viss saits no šīs IP adreses ir bloķēts - vadi kādus ciparus vien vēlies.
Pat visīstākajā bērnu saitā Penguin Club vecākiem ir jāapstiprina reģistrācija un jāveido savs konts.
Citas sabiedrības vienkārši savus bērnus sargā!
Bet pie mums tūlīt sāks braukt bagātie emīri un viens un divi paverdzinās šitos šūdras, kas tālāk par saviem jutekļiem neredz.
dolce_no_pasaran (2010-03-15 09:55) /ar neslēptu interesi pārlasa padebīlo tantu spriedelējumus par vērtībām un oho pagrimumu(kur nu jau pat albūmus bloķē, ja redzams sievietes krūtsgals), par šausmīgiem un perversiem tekstiem, kas parādās ielogojoties un nesapro natūrā vienu lietu...ir tak bezgaldaudz inerneta vietņu, par piemēru- http://www.lelb.lv/forums/ un tamlīdzīgi, kur ar vērtībām viss vairāk nekā kārtībā, bet tās nez kāpēc velkas uz šejieni un tusē bulku vaidēdamas cik te biesmīgi! reāls paradox!/
daisy777 (2010-03-15 10:09) Frigidajām tantēm šeit ir tikpat lielas tiesības atrasties un izteikt savus padebīlos spriedelējumus kā impotentajiem punduriem izgāzt savu žulti, jo šis ir ADULT saits. ;)))
cirteejs (2010-03-15 12:02) Vot- doprigaļis ar saviem rakstiem- tagad viens pusanalfabētisks pedofīla sapnis uzmācas ar savām vēstulēm!
lapsu_aacis (2010-03-15 12:14)
(C)Un, lai visiem buutu labi, mieriigi var uzlikt vecuma ierobezhojumu no 16 gadiem!
jautaajums o`viedajam jurisK: un kaa tu pamatosi, apeleejot pie likumdoshanas sho te soli??? un vai tu buusi tas,kas beernu tiesiibu aizstaavjiem , administraacijas vietaa, apmaksaasi tiesu izdevumus , kad she breeks, par aizliegumu ienaakt??? un teic, o`viedais, vai aizliedzot noteiktai grupai (kas, starp citu, ir pretrunaa ar likumu!) she naakt, tu atrisinaasi situaaciju? tb- taadi kaa tu un shitaas kjeerceejas,te varees mieriigi mekleeties un turpinaat iesaaktajaa slimiigajaa garaa, siikie buus no celja novaakti," lai dziivo sabiedriibas klibaa moraaliite!" taa ja??? :DDDD
nu pilniigi stulbi palikushi!
<< iepriekšējās | Atbildes 41 līdz 55 (kopā 55) |