Uzturlīdzekļu apmērs

Uzturlīdzekļu apmērs - jautājumi un diskusijas

Uzturlīdzekļu apmērs - ja vīrs uz rokas saņem 1700 EUR, cik lieli būs alimenti???? (20)
Nevaram vienoties par alimentiem, ejot projām visu iedzīvi paņēma līdz, lai dzīvotu normāli vajadzīgi vismaz 400 eur, domāju caur tiesu iet..
Ja skuķis uzskata, ka čaļa alga (nevis bērna reālie izdevumi) ir rādītājs alimentiem, tad bērnu vajag atdot čalim.
P.S. Vecāku pienākums ir rūpēties par bērnu vienlīdzīgi. Resp., ja bērnam priekš dzīvošanas nepieciešami 400eur, tad alimentos no tēva piedzīs tieši pusi - 200eur.
Sievietēm asinīs ir vīrieti izģērbt (alimentos iekļaut arī savas iegribas) kad bija jāmaksā man, tad bija katru mēnesi zvans.... lai es "neaizmirstu", ko tāpat darīju un maksāju labi (~500eur) un pat nejautāju, kur tiek tērēti. Tagad, jau pāris gadus, dzīvo pie manīm un no mātes nav ne centa (pat nevajag). Vienkārši morāle, ja kādam prasi, tad padomā cik pati būtu gatava par to maksāt! Pieprasīt no skopuļa 400 eiro, ir tas pats, kas pieprasīt no valdības "atbalstīt uzņēmējus", "novērst korupciju", maksāt skolotājiem, pensionāriem utt. Negodīgā sistēmā godīgas prasības nedarbojas un godīgu rezultātu arī negarantē. (Tik tāpēc nevajag brīnīties, ka latvieši izmirst. )
Vislabāk ir vienoties. Ja pretī ir pilnīgi nekaunīgs tips, var mēģināt tiesāties un cerēt uz valsts aizstavību (jo reizēm uz otra godaprātu arī bezcerīgi cerēt). Bet var arī sanākt vienkārši uz savas ādas izdzīvot netaisnību. (Un katram pienāks sava kārta to izdzīvot - tas atkal ir tas godīgais Visuma likuma princips.) Principā apkrāpt bērnu un sava bērna māti ir tas pats un vēl vairāk kā apkrāpt sevi.
Pat tad, ja sieviete ir tā, kas "paceļ cepuri", tas vienalga neatceļ vīrieša pienākumu sekot līdzi sava bērna dzīvei un pildīt tēva lomu. Tēva loma nozīmē arī atbildības uzņemšanos par bērna mātes problēmām. Ja māte cieš -> bērns cieš. Un -> tēvs cieš (ar lielāku laika nobīdi).
Nu šitas man liekas vēl drausmīgāk nekā neiet aizstāvēt savu Tēvu zemi. Noskaust labklājīgu dzīvi savam bērnam! Vienmērīgi ieguldīt - ko tu neteiksi.
Pati daba ir paredzējusi, ka sieviete bērnam mazgā dibenu biežak, virtuvē ar mačalku šiverējas vairāk, drēbes iepērk vairāk, pavada, atvada, ņemas ar bērniem vairāk - un tas ir logiski. Jo sievietes darbs ir ieguldīt savu laiku un mīlestību bērnā un mājā un mazāk materiālo lietu nodrošināšanai.
Bet ja vīŗietis grasās maksāt 100 eiro (turklāt vēl pie pārticības!) kas tai nabaga sievietei atliks, kā uzkraut uz sevi vīrieša darbus - nodrošināt bērnu - un sievietes darbu pildīt tik, cik sanāk vai nesanāk.
Starp citu, alkoholiķi, bērni bez pašapziņas rodas tāpēc, ka sieviete pārāk maz ieguldīja savu sievišķo-mīlesības enerģiju bērnos (jo parasti nav iespējams vienlīdz labi gan vīrieša lomu pildīt, gan sievietes).
Vīrietim jāsaprot pēc definīcijas - ja gribi seksu, tad rēķinies ar bērniem un proties par viņiem maksāt, nevis kā bandītam bēguļot un meklējot, kā apkrāpt sievieti un paša bērnu.
ir gan ar ko lepoties čaļiem - kā atrast labu juristu, kas palīdzēs maksāt minimālus uzturlīdzekļus sava miesīgā bērna uzturam... kur tālāk?

a pēc tam minimālo uzturlīdzekļu maksātāji lamā valdību, politiķus un sazin ko vēl. nesmuki.

es gan ieteiktu nepieprasīt, bet mierīgi aprunāties un vienoties - kurš no vecākiem ko labu bērnam var dot. un netirgojieties ar bērniem kā vecas tirgus bābas!
··· Uzturlīdzekļu apmērs: Uzturlīdzekļu apmērs - ja ... lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu