Starpvalstu parskaitijumi

Starpvalstu parskaitijumi - jautājumi un diskusijas

Naudas pārskaitījums uz Latviju. (14)
Cik lielu summu var pārskaitīt no ārzemēm uz Latviju lai VID nerastos lieki jautājumi.Vēlos iegādāties īpašumu.Neesmu ne deputāts,ne ministrs kam VID un KNAB liek mieru.
VIDam interese radiisies mirklii, kad naudas suutiitaajs, kad buus ticis izsaukts uz banku, nespees tai izskaidrot savas finansu pluusmas legaalo izcelsmi. Vajag maksat nodoklus nevis tirinaties! esi patriots samaksā vidam,tad knabam un citiem dienestiem +neaizmirsti par deputātiem,tad Tev paliks pāri kādi 25%,tad varbūt Tevi neviens neaiztiks..))) Kādi gan VID var rasties jautājumi, ja esi nodokļu maksātājs citā valstī, dari ar savu naudu ko gribi. Ja vien tas nav mazdārziņš, nesanāks. Ja arī pārskaitīsi naudu paslepus, pie vērtīgāka īpašuma iegādes tāpat ziņas visticamāk nonāks pie vid.
Bet ja atrodies ES un nodokļus no tās naudas esi nomaksājis, tad maksimums iespējams paprasīs starpību, bet nav dzirdēts, ka tā dara.
··· Starpvalstu parskaitijumi: Naudas pārskaitījums uz Latviju. lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. (7)
Cik un kā drīkst pārskaitīt, lai mūsu ierēdniecība nesāk virsū skriet?
Labāk vienkārši neslinko, bet pats samaksā visus maksājumus. Pārējo iedod skaidrā naudā.
Te likumi mainās kā vējš. Šodien maksā mierīgi, bet rīt rēķinu piestādīs. Tūlīt Oiropas nauda beigsies visādi brīnumi sāksies.
Radiniekiem{laulātajam, bērniem, vecākiem} skaiti cik gribi, ja vairāk par 4000 skaitīsi gada deklarācijā viņiem tikai būs tas jāuzrāda, bet nodokļi jāmaksā nav. Skaiti no konta uz kontu internetbankā, nebūs nekas jāmaksā Paņem Revolut karti un skaiti bez problēmām... https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/vid-skaidro-kuros-gadijumos-jam 1400eur gada laikā. ··· Starpvalstu parskaitijumi: Naudas pārskaitījumi no ārzemēm. lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Western Union naudas atgriešana (7)
Jau ilgu laiku izmantoju Westernu, suutu naudu radiniekiem. Nekad nav bijis propleemu. Bet tagad esmu interesantā situaacijaa. Aizsuutiju naudu, bet izradaas radinam vina tagad nav vajadzīga, saka nevajagot. Ko darīt, nauda aizsuutiita,...
Pēc cik tur dienām nauda "atnāks atpakaļ" ar to savu kodu ar izņemsi. Ja skaitīji no bakas konta, atnāks atpakaļ uz kontu. Protams ieturot maksu par pakalpojumu. Var saņemt atpakaļ bez problēmam, tikai zaudēsiet komisiju. divaini,,,man burtiski sajas dienas ta sanaca ar pastu,,,
nosutiju naudu,,,un pec 4 dienam atnaca pazinojums ,lai dodos uz pasta nodalu pec naudas,,,
Vai ar viņiem sazināties un pajautāt ir neiespējams? Ikvienu Western Union naudas pārvedumu līdz brīdim, kad tas ir izmaksāts saņēmējam, ir iespēja atsaukt vai veikt tajā labojumus.
Līdzīgam pakalpojumam Moneygram, ja pareizu atceros, tad noteikumos bija 45 dienas, kad neizmaksātu atgriež atpakaļ... Paskaties western noteikumos.
··· Starpvalstu parskaitijumi: Western Union naudas atgriešana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu