Soda naudas nemaksāšana

Soda naudas nemaksāšana - jautājumi un diskusijas

Administrativo naudas sodu nemaksasanas sekas (9)
Sveiki, ar ko man rekinaties un kas draud, ja ilglaicigi nemaksaju un nakotne nemaksasu naudas sodus (par brauksanu reibuma, par stavvietu, par iznemta transportlidzekla atrassanos stavlaukuma, par alkohola lietosanu utt)? Sodi ir nodoti...
Pret lohiem mūsu valsts ir diezgan mīksta. Bet gar manu māju labāk pālī nebrauc. Paprasi kaimiņiem, es šauju uz tādiem. un , turpinot, skarbokungu - es arī pret apzinātiem " orgānu donoriem " esmu NEIECIETĪGA un BARGA...ar sevi vari darīt ko gribi, nosities, paliec par kropli, man vienalga, BET, TEV nav nekādu tiesību , savas uzvedības rezultātā kaitēt citiem. Sveika (-s) ! Attiecībā uz transportlīdzekli likums paredz, ka līdz sodas naudas samaksai tev būs aizliegts izsniegt transportlīdzekļa vadītāja apliecību (piemēram, vadītāja apliecībai beigsies derīguma termiņš, kamēr sodu nebūsi samaksājusi (-is), jaunu nevarēs izņemt), veikt piederošā transportlīdzekļa (-u) valsts tehnisko apskati un reģistrēt to (-s).Tāpat nevarēs veikt tehnisko apskati transportlīdzeklim, ar kuru izdarīji pārkāpumu (-s), un piereģistrēt to. Tajā pašā laika tev būs brīv norakstīt transportlīdzekli un pārtraukt reģistrāciju uz laiku, nododot valsts numura zīmes. Gadījumā, ja vizinājies ar ārzemēs reģistrētu transportlīdzekli, ar kur tad izdarīji likumpārkāpumus, tev nebūs brīv izbraukt ar to mašīnu no tās Latvijas.
Tā kā lieta nodota zvērinātajiem izpildītājiem, tad piedzinēji saskaņā ar Civilprocesa likuma 557. panta nosacījumiem norādīs piespiedu izpildes līdzekļus, kā likums tie ir piedziņas vēršana uz kustamo un nekustamo mantu, tavējiem naudas līdzekļiem, kas atrodas kredītiestādēs un pienākas no trešajām personām, darba samaksu un tai pielīdzinātajiem maksājumiem. Tādējādi pat par nesamaksātu 30 euro sodu var gadīties, ka turpmāk dzīvē saskarsies ar savējās kustamās mantas vai pat nekustamā īpašuma izsoli, ja šāds piedziņas veids būs norādīts tiesu izpildītājiem. Tagad tavas izmaksas jau ir palielinājušās, jo diemžēl tev ir jāsedz pat sprieduma izpildes izdevumi !
Draud visu oficiālo īpašumu zaudēšana un nelegālā nodarbinātība vai atvilkumi no algas... Rēķinies ar to, ka visu atlikušo mūžu , meklē darbu, kur maksā aploksnē, neko nepērc, neko neiegādājies uz sava vārda...vienīgi no pensijas gan ieturēs.. ··· Soda naudas nemaksāšana: Administrativo naudas sodu... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu