Nomas līgums

Nomas līgums - jautājumi un diskusijas

Pretenzija -nomas liguma neizpilde (10)
Noslegts zemes nomas ligums. Parasti slegts uz gadu, soreiz uz 3 gadiem. Si gada beigas skaitas, ka bus aizritejusi jau 2 gadi no noslegta lig. Nomnieks nav veicis liguma paredzeto nomas maksu visadi atrunajoties, utt. Sakotneji kontaktu...
Šajos laikos blēžu saviesies gandrīz tik pat daudz, kā godīgu cilvēku. Un kas tur ko brīnīties, ja likumi blēžiem rakstīti? Zinu tādus cilvēkus, kuri aizņēmušies, izkrāpuši naudu gan no cilvēkiem, gan visām iespējamām kredītiestādēm, bet pēc mūsu liberālās likumdošanas, nevienam tā arī nav izdevies parādus piedzīt. Taču apkrāptajam jāsamaksā, gan advokātam, gan tiesai, tādējādi tikai vēl vairāk naudas pazaudējot un neko nesaņemot atpakaļ. Kādi vēl profesionāļi un gudri līgumi? Īsti noziedznieki par to visu tikai ieņirdz. Ja summa ir iespaidīga, algo juristu. Lai gan šaubos, cik atminu, iznomāji zemi zemniekiem, summinas tur mizers, šaubos, ka ar lauksaimniecības zemes izīrēšanu var dizi pelnīt, tā kā Kaskādes uzbrauciens galīgi nevietā. Neņem pierē, noraksti izdevumos un meklē juristu, kas pastāstītu, kā lauzt līgumu pareizi! Aivar, par kadu naudu nopirki savu jauno elektroskūteri, ja tev gadu desmitiem nav legāla ienākuma? M? Tiesnesis atradies.
Pirms knābāt skaidas svešās acīs, baļķus no savējām jāizvelk.
Tu nevari nest to, ko nevari celt. Ja neesi ķirurgs, labāk nesāc griezt vēderu sev pati vai vēl ļaunāk- citiem letticīgajiem, lai cik ļoti arī neticētu saviem vai neta padomdevēju spēkiem.

Ja nevari palīdzēt, vismaz nesabojā, lai strupceļa gadījumā profesionālim papildus visam nav jānodarbojas ar pašdarbnieku sastrādāto ūdu asenizāciju.
Ja esi profesionāle- iepazīšanās portālos konsultācijas nemeklētu. Ja esi vnk entuziaste- izdari labu darbu- nenodarbojies ar kaitniecību.
Nu,ne velti man jurists ir lamuvārds- kaskādveidīgie paliek nikni,kad cunftei honorārs "norauts"...
Lai gan ar pašu palīdzību,rezultāts tāds pats. Kaut kā stulbi sanāk-neuzticieties vienam ārstam,juristam,policistam,celtniekam, par katru štruntu "veiciet"izpēti... Atliek paļauties uz sevi- reizēm izdodas trāpīt saknē!
··· Nomas līgums: Pretenzija -nomas liguma... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu